Jump to content

Online: Камелия ft. Сашо Роман - Името ти


Препоръчани коментари

Вокалите на дъртия мангал преебават цялата песен.

+

 

Камелия обаче е страшно яка, никоя на нейната възраст няма да изглежда така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клип, текст, саунд, изпяване - много добре. Сашо Роман - може би трябваше текст за неговата партия. Така само като беквокал от "Джипси кингс" стои постно. Такъв тип песни и стоят перфектно за участия, но в тази комерсиална чалга не го виждам като фаворит на масовката...

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво ! Мелодията е много добре, като фолка преди 10 години. Текстът пасва отлично на музиката. Клипа е абсолютно стил Камелия. Провокативна както винаги. Много добри сцени. А тя естествено изглежда зашеметяващо. Проектът е абсолютно десятка. Браво на Камелия. Без Пайнер е в много добро състояние.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето това вече е Камелия !!! :1000 (33):

 

Да, поне за това няма да спорим. И то Камелия от най-добрия и период на реализация като голямо име (2006-2010), когато и клиповете и концертите и медийният образ бяха топ, а цялата чалга се равняваше по нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Готин клипът. Мъжът е топ, ако не се лъжа, се казва Мартин и е от Визаж.

Иначе текстът пак е малоумен, като повечето нейни - това "щастлива - полужива", "пия - бия", "псувам - ревнувам", "какво ми става"... Няма такива изтъркани фрази. Мелодията е много добра и въздействаща, но нейно изпълнение едва ли някога ще ми хареса - никаква техника, едно преекспониране... Средна работа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля, всички коментиращи, оценете качеството и не се поддавайте на най-типичната българска черта завистта. Пожелавам и на Вашите любимки да правят такива проекти на толкова високо ниво, за да можете да се гордеете с тях, както ние с нашата кралица Камелия! :happybday:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Моля, всички коментиращи, оценете качеството и не се поддавайте на най-типичната българска черта завистта. Пожелавам и на Вашите любимки да правят такива проекти на толкова високо ниво, за да можете да се гордеете с тях, както ние с нашата кралица Камелия! :happybday:

Абсолютно!

След 21 години да продължаваш да предлагаш такива песни и клипове - хич не е малко. След Пайнер пръска с разнообразни песни, всяка е различна от предходната. Това само тя и Деса продължават да го правят.

Песента ми е любима вече. Тотален хит !

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоя манекена от клипа с тая брада го помислих за Цветко в началото. :1000 (29): Обаче Биолчев е избил всичко гръцко от тая песен, ако е гръцки оригинала де. На мен лично ми прилича на саунда от последните година на Аца Лукас, който по не знам каква причина харесват из целите Балкани. Абе бива, засега! Утре ще диря кусури, че от мачкане на грозде се сдухах днес... :dizzy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много хубава песен! Една от най-добрите напоследък, точно каквото исках от Камелия и каквото поначало се изисква от старата генерация.

И клипът ми харесва повече като го гледам целия, допада ми че припомня визията от Още те обичам. Поставям го в ТОП 3 след Пайнер, заедно с Минута живот и Неповторим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Звучи хитово, макар че няма да я слушам. Постарала се е доста. Изпяването е на високо ниво, клипът също. Няма го дразнещото гръцко звучене. Радвам се, че Роман не пее. Даже и вокалите му са излишни, друг мангал щеше да се справи по-добре. Но интересен трик.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Браво на Галенче, за бързата реакция. :1000 (30): Ако не е тя да ни каже, ще дирим тук до Коледа. :1000 (6):

 

Гледам на Пеги Зина, гледам на Кама и..... нашата продукция е като от друга планета. :clap:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...