Jump to content

Online: Камелия ft. Сашо Роман - Името ти


Препоръчани коментари

ОК, нека и Пашев да е. Д`еба, трябваше някакъв текст за Сашо Роман.... :girl_cry2:

 

И според мен Сашо Роман заслужаваше по-голямо участие. Реално ако не го пише на обложката или не го чухме по интервютата, никой никога нямаше да го познае, а е емблематичен глас, дори и с изхабените си до болка втръснали цигански виенета. Съмнявам се да е ПР трик включването му, защото досега Кама е можела да се възползва стотици пъти, но не го е направила. А реално погледнато, хората, които са над 40 години и сърфират в нета активно са доста малък процент, за да трупа гледания на негов гръб.

 

Песента иначе е топ! Камелия е мега секси тежкарката и след десет години ще продължи да е мега секси, без излишни интервенции по себе си, за да стане посмешище накрая. Супер свежа, 20-годишните пикли могат да й завиждат само.

 

Не разбрах две неща само - първо защо използва такива "мачовци" за клиповете си, при все че нито й отиват на нея самата, нито пък те са кой знае какво. Малко на дивърсити мениджмънт ми идва тука... Каквато ми е нежна и ефирна, с този брадясал с шкембак момък, не ми върви много, много.

И другото, което е, защо чак сега пуска клипа, като май месец е била готова?! Въпреки че може би наистина сега му е времето, но изпусна едно слабо и празно лято, в което можеше да се забележи и отличи.

Клипът е хубав, да, но като за Камелия ми се струва малко слаб и доста тъмен, прекалили са малко с филтрите и контрастите, но здраве да е...

 

Ако другия път снима мене, верно клипът ще е топ, хаха

 

Дане успее да се наложи де!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Браво на Галенче, за бързата реакция. :1000 (30): Ако не е тя да ни каже, ще дирим тук до Коледа. :1000 (6):

 

Гледам на Пеги Зина, гледам на Кама и..... нашата продукция е като от друга планета. :clap:

Пашев е надминал себе си. Но все пак говорим за Камелия с която са мега близки....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз за разлика от Фокс и някои други като ми хареса нещо го признавам.

СЛЕД НЕПОВТОРИМ ТОВА Е ВТОРАТА ПЕСЕН НА КАМА ДЕТО СТАВА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

+1.

 

Опопоп аман аман

 

:mf_surrender: пореден провал

 

Дори крайните хейтъри още се чудят къде да дирят кусури, а ти като слон в стъкларски магазин. Не си гледал клипа, нали? :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено й се получи този път. Преди 10 минути си я пуснах и веднага ми се заби в главата това "пия - не помага". Браво, браво, дано стане хит. Сашо Роман е ненужен с тези вокали, можеше и без него, дано поне помогне с цъкания.

 

Интересно, че оригинала е от 2007 и е рок балада. Наистина е променена до неузнаваемост песента и определено по-сполучлива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей на това му викам изпипан проект - нямам никакви забележки. Музиката и аранжиментът къртят, текстът е лесно запеваем, клипът е класа и нейната доза провокация си я има. Добро включване и от Сашо - не му трябва текст, гласът му е достатъчно разпознаваем. Абсолютно не ми пука дали ще стане голям хит - усещам, че аз ще я спукам от въртене. За пореден път се убеждавам, че истината е в кавърите при това изхабяване на нашите композитори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ей, Кама да изкара една хубава песен след Пайнер. Браво на нея и нейният екип. Значи, това си е нейният стил, а не Силиконови мечета, и тем подобни. Да върви по това темпо.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Както и очаквах: пореден брутализъм от Камелия. Този път уцели в десятката. Точно този мелодичен и меланхоличен поп-фолк ми липсва. Супер зарибяващи парче. Клипът е на световно ниво както обикновено. Просто няма забележка. Очаквам да надмине и “Дразни ме” по успех. Уникална актьорска игра, а мъжкарчето е един път. Така трябва да звучи и изглежда един проект на поп-фолк изпълнител към 2018. Жалко, че реалността е друга. И след “Пайнер” им показа как се прави.

 

И в такъв момент се питам как Глория, Ивана, Есктра Нина и други от старата генерация, се чувстват от факта, че пускат смешни ТВ версии, сравнени с продукцията на самопродуциращата се Камелия? Особено първите две не ги ли е срам поне малко от това, което предлагат и поне малко да им трепне и да се амбицират, защото от легенди, за каквито се водят се очакват такива образцови проекти.

 

Само един албум и “На прага на сърцето ми” с подобно грандиозно видео и всичко ще си дойде на място. Нека е по-активна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единственото, което не ми харесва, е текстът и донякъде изпълнението в припева, куплетите са ми по ок. Но музиката и аранжиментът са жестоки. Учудващо и вокалите на Роман не ме дразнят, колкото и да е антипатичен самият той - включването му придава известна екзотика.

Клипът и визията са супер отново. Добро попадение.:)

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

 

Това е най-доброто от Кама от 10 години насам.

 

Само тоя Сашо Роман ми дойде малко в повече. Оп-оп-оп-аман-мангал-си-знам.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поредна излагация от Камелия. Никакъв хит няма да е това. Едвам ще върже 3 млн. Чао.

 

Интригант! :1000 (29): Днес написа ли 300 поста? :hahaha:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (33): :1000 (33): :1000 (33):

 

Това е най-доброто от Кама от 10 години насам.

 

Само тоя Сашо Роман ми дойде малко в повече. Оп-оп-оп-аман-мангал-си-знам.

Ахх тиии :1000 (29):

 

Като ти казвам, че е топ - да знаеш вече.

 

Хора, имайте малко уважение към текстописеца - момчето е от форума и чете тука. Супер си е текста, защо трябва да е наблъскан с много текст или да е натоварващ? Най-големите хитове са с точно с такива текстове - запеваеми и лесно смилаеми.

Във времена в които всяка чалга песен е с текст за кучката, другата, силната жена и т.н.т всяка различна тематика от това си е за адмириране...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахх тиии :1000 (29):

 

Като ти казвам, че е топ - да знаеш вече.

 

Хора, имайте малко уважение към текстописеца - момчето е от форума и чете тука. Супер си е текста, защо трябва да е наблъскан с много текст или да е натоварващ? Най-големите хитове са с точно с такива текстове - запеваеми и лесно смилаеми.

Във времена в които всяка чалга песен е с текст за кучката, другата, силната жена и т.н.т всяка различна тематика от това си е за адмириране...

Текстът е много слаб, прилича на още 100 такива. Да изброявам ли, или няма смисъл, тъй като си еуфоричен, че Камелия е пуснала нов проект и каквото и да се каже, различно, няма да го отразиш?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ма чакай малко бе, аз да не съм длъжен да си кривя душата, за да ти угодя??

 

Обективно погледнато - нямаш избор. Селективно преценено - Кама не остави място за хейт. Деструктивно анализирано - ама това е мястото да се плюе бре.... :1000 (6):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То няма какво да се плюе - Кама разби и това е. Ако чалга аудиторията има акъл и инстинкт за съхранение на жанра, това трябва да е хитът на есента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Текстът е много слаб, прилича на още 100 такива. Да изброявам ли, или няма смисъл, тъй като си еуфоричен, че Камелия е пуснала нов проект и каквото и да се каже, различно, няма да го отразиш?

Ма то знаеш ли колко текстове приличат на други. Нали се сещаш, че всичко е пято?

Много си критична към текста на Името ти, но към Ще ти взема всичките пари - не беше. Предопчитам клиширани фрази, пасващи перфектно на мелодията на песента, пред откровени простотии.

 

Има смисъл, дай да видим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обективно погледнато - нямаш избор. Селективно преценено - Кама не остави място за хейт. Деструктивно анализирано - ама това е мястото да се плюе бре.... :1000 (6):

 

Не плюя, честно, това мисля на първо-второ слушане. "Дразни ме" като я чух, се напих от кеф и се вилня цяла вечер. Но тази ми звучи ретро, трудно ми е да възприема как ще се наложи. Може и да греша... Все пак най-големият хит на 2017 беше ретро песен отпреди 100 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ахх тиии :1000 (29):

 

Като ти казвам, че е топ - да знаеш вече.

 

Хора, имайте малко уважение към текстописеца - момчето е от форума и чете тука. Супер си е текста, защо трябва да е наблъскан с много текст или да е натоварващ? Най-големите хитове са с точно с такива текстове - запеваеми и лесно смилаеми.

Във времена в които всяка чалга песен е с текст за кучката, другата, силната жена и т.н.т всяка различна тематика от това си е за адмириране...

 

До следващия път :1000 (29): :1000 (29):

 

Текстът е типичен чалга текст. Не е крайно банален. Поне не дразни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не плюя, честно, това мисля на първо-второ слушане. "Дразни ме" като я чух, се напих от кеф и се вилня цяла вечер. Но тази ми звучи ретро, трудно ми е да възприема как ще се наложи. Може и да греша... Все пак най-големият хит на 2017 беше ретро песен отпреди 100 години.

 

Тази песен не е правена за младежта в клубовете. Ако беше, нямаше Сашо Роман да е в нея. Да, ретро си звучи и това е супер. Камелия има 3 поколения почитатели.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...