Jump to content



Online: Камелия ft. Сашо Роман - Името ти


Препоръчани коментари

Песента е супер. Включването на Сашо Роман е зарибявка - добре, че не участва с текст. Клипът не ми харесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kaвър, цици и коси, циганин и вокали. Виждано и чувано. Отвратително изпяване. Оригиналът е в пъти по-добър.

 

Направо сте за смях такива индивиди като тебе. Клипът е топ на годината, няма по-добър - съдери се от мъка! Песента вече гърми в дискотеките, даже клипче от оная вечер видяхме - съдери се от мъка! На Кама клипа е като от Холивуд, а на Пеги Зина като от мазето на Пайнер - съдери се от мъка! Не очакваше, че Кама ще направи токова нещо - съдери се от мъка! Прави като другите "десови" - тихичко и кротко, без патриотарски изхвърляния, че този път не вървят...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо сте за смях такива индивиди като тебе. Клипът е топ на годината, няма по-добър - съдери се от мъка! Песента вече гърми в дискотеките, даже клипче от оная вечер видяхме - съдери се от мъка! На Кама клипа е като от Холивуд, а на Пеги Зина като от мазето на Пайнер - съдери се от мъка! Не очакваше, че Кама ще направи токова нещо - съдери се от мъка! Прави като другите "десови" - тихичко и кротко, без патриотарски изхвърляния, че този път не вървят...

 

Защо се опитваш да натрапваш мнението си на някогото, с когото вкусовете и разбиранията ви не съвпадат? Идва от това, че си комунист, или е друг вид комплекс? Ако за теб това е връх, то в това няма лошо. За мен обаче не е. Няма драма, свиквай, възрастен човек си :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направо сте за смях такива индивиди като тебе. Клипът е топ на годината, няма по-добър - съдери се от мъка! Песента вече гърми в дискотеките, даже клипче от оная вечер видяхме - съдери се от мъка! На Кама клипа е като от Холивуд, а на Пеги Зина като от мазето на Пайнер - съдери се от мъка! Не очакваше, че Кама ще направи токова нещо - съдери се от мъка! Прави като другите "десови" - тихичко и кротко, без патриотарски изхвърляния, че този път не вървят...

Как се пали само .. :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента и клипа са ТОП!Ето такива песни ми се слушат, грабна ме от първо слушане.Включването на Сашо Роман е много добро и колоритно.
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 4 weeks later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...