Jump to content



Online: Камелия ft. Сашо Роман - Името ти


Препоръчани коментари

Ма то знаеш ли колко текстове приличат на други. Нали се сещаш, че всичко е пято?

Много си критична към текста на Името ти, но към Ще ти взема всичките пари - не беше. Предопчитам клиширани фрази, пасващи перфектно на мелодията на песента, пред откровени простотии.

 

Има смисъл, дай да видим.

Фразата "Полужива" от тази песен, Ивана я изпя в емблематичния си хит от 2005 година. :3fdb8960598fa63e: Само това даже е достатъчно и изчерпва темата! Да не говорим за "пия", "бия", "псувам", "ревнувам", "до лудост"... Не знам кое пасва перфектно на мелодията тук, но всичко е до болка познато и клиширано. Дай, като авторът чете тук, само да ласкаем!

Слушай си песента и се радвай като малко дете, но не ни го натрапвай като нещо невероятно, защото НЕ Е!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо върви Камелия с гледанията обаче. Ще видим за 24 часа какво ще направи. Не е лоша, но на този етап "Минута живот" си остава най-добрата й песен след Пайнер.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фразата "Полужива" от тази песен, Ивана я изпя в емблематичния си хит от 2005 година. :3fdb8960598fa63e: Не знам кое пасва перфектно на мелодията тук, но всичко е до болка познато и клиширано. Дай, като авторът чете тук, само да ласкаем!

 

 

Като слушах втория куплет, имах чувството, че е нещо като микс от популярни фрази от други песни. Но после това "усещане" отминава. :whistling:

 

Янева, ти си много хаплива, бре. И без това на Ванча песента се увенча с неуспех. Какво толкова я жалиш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Смачка!

Тази песен ми се нарежда в ТОП 2 след "Дай ми любов" за тази година.

 

Не виждам нищо слабо.

Сашо Роман по принцип не го харесвам и се радвам, че го е оставила като страничен вокал.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо върви Камелия с гледанията обаче. Ще видим за 24 часа какво ще направи. Не е лоша, но на този етап "Минута живот" си остава най-добрата й песен след Пайнер.

 

За 4 часа - 15к. Кама обикновено върви с 50к на денонощие. Дразни ме май вървеше към 90к.

 

Според мен ще мине 50к за първото денонощие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фразата "Полужива" от тази песен, Ивана я изпя в емблематичния си хит от 2005 година. :3fdb8960598fa63e: Не знам кое пасва перфектно на мелодията тук, но всичко е до болка познато и клиширано. Дай, като авторът чете тук, само да ласкаем!

 

Хаха, фразата вика. Тя и майката на Цветелина Янева носи твоята фамилия още отпреди твоето раждане, ама това не е виждам да е проблем за теб. Едва ли текстописецът е мислил за песента на Ивана. Иначе текстът ми е клиширан и на мен, дори звучи сякаш вече пят от самата Камелия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

След вторник и "Шоуто на Слави" ще тръгнат и гледанията, които от 7-8 години, са толкова животоподържащо важни в Рамания. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 4 часа - 15к. Кама обикновено върви с 50к на денонощие. Дразни ме май вървеше към 90к.

 

Според мен ще мине 50к за първото денонощие.

Е какво са 50к в днешно време. Те аматьорките ги правят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е какво са 50к в днешно време. Те аматьорките ги правят.

 

Важното е, че аматьорките си остават такива и с милиони гледания именно, защото зяпат в детайлите и изпускат да погледнат цялата картинка на бизнеса, както прави Кама от дрона. А оттам се вижда "Гласът на България", "Шоуто на Слави", "Култ" по БТВ.... и всички видове телевизии, радиа и електронни медии, които са се наредили на опашка, за да дочакат и своя миг отъркване у "чипровската" невеста. Системата работи за Камелия. Не е нужно да прави каквото и да е повече, за да се натрапва излишно. И без това в следващите дни ще потече и от чешмите.... дори и само да я питат за Сашо Роман.

 

:1000 (19):

 

п.п. Същото важи и за Азис, гледахме го преди 10 дни....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Важното е, че аматьорките си остават такива и с милиони гледания именно, защото зяпат в детайлите и изпускат да погледнат цялата картинка на бизнеса, както прави Кама от дрона. А оттам се вижда "Гласът на България", "Шоуто на Слави", "Култ" по БТВ.... и всички видове телевизии, радиа и електронни медии, които са се наредили на опашка, за да дочакат и своя миг отъркване у "чипровската" невеста. Системата работи за Камелия. Не е нужно да прави каквото и да е повече, за да се натрапва излишно. И без това в следващите дни ще потече и от чешмите.... дори и само да я питат за Сашо Роман.

 

:1000 (19):

 

п.п. Същото важи и за Азис, гледахме го преди 10 дни....

Песента на Азис е много по-силна, като текст и послание. А клипа да не говорим.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фразата "Полужива" от тази песен, Ивана я изпя в емблематичния си хит от 2005 година. :3fdb8960598fa63e: Само това даже е достатъчно и изчерпва темата! Да не говорим за "пия", "бия", "псувам", "ревнувам", "до лудост"... Не знам кое пасва перфектно на мелодията тук, но всичко е до болка познато и клиширано. Дай, като авторът чете тук, само да ласкаем!

Слушай си песента и се радвай като малко дете, но не ни го натрапвай като нещо невероятно, защото НЕ Е!

:1000 (29): Ти сериозно ли? И дай, че Ивана я е изпяла през 2005 , никой друг да не го пее ...

 

За 4 часа и нещо е с 25к. Според мен ще удари 100к.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента на Азис е много по-силна, като текст и послание. А клипа да не говорим.

 

Може, но Азис от няколко години гради един друг образ, който не се приема от хората, а той използва това, за да сипе още катализатор във взривоопасната смес. На Азис протеста не минава. Хората приемат педерастията на Мариус Куркински, а не тази на Азис. И не е заради цвета на кожата, произхода и етническата група. Всъщност, крайната цел на Азис е да стане ментор на големи маси българи и не му се получава, защото е компрометиран. На Камелия обаче това отдавна и се е получило и днес само трябва да затвърждава това си амплоа, а ние видяхме при Петя Дикова в "Култ", че класата не подлежи на коментар. Няма къде да я пипнеш... не в онзи еректилният вариант де... :3:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Ти сериозно ли? И дай, че Ивана я е изпяла през 2005 , никой друг да не го пее ...

 

За 4 часа и нещо е с 25к. Според мен ще удари 100к.

 

Няма да удари 100К. Речена клетва, хрърлен камък, нали знаеш. Да ми я беше пратил снощи, щеше да е хит, ама сега.... не, няма как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много слабо върви Камелия с гледанията обаче. Ще видим за 24 часа какво ще направи. Не е лоша, но на този етап "Минута живот" си остава най-добрата й песен след Пайнер.

+1 Неповторим

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина се забелязва една линия, че точно определени фенски фракции си представиха техните фаворитки на мястото на Камелия в този клип, песен, проект. Нормално е леко да са ехидни, но такъв е живота. Който не може да носи на хейт, да не ходи при гадовете в Рамания (съвременна трактовка на поговорката за мечките и гората). За да успокоя драматизиращите ще кажа, че този клип не е сниман от Нанков, за да може след това визираните 3-4 кукли да си поръчат същия за себе си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Ти сериозно ли? И дай, че Ивана я е изпяла през 2005 , никой друг да не го пее ...

 

За 4 часа и нещо е с 25к. Според мен ще удари 100к.

 

При мен бяха 15к. Явно са се ъпдейтнали. В такъв случай, не е изключено да удари 100к. Утре е почивен ден, така че има някакви шансове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Ти сериозно ли? И дай, че Ивана я е изпяла през 2005 , никой друг да не го пее ...
Ти спомена Ивана, чрез намеци с "Ще ти взема всичките пари", та реших да ти напомня, че такива текстчета, като това "Името ти", сочната ти леля ги къдреше още през 2005-2006 година. Иначе, разбирам наивната ти радост и детинско желание обичната още от мокрите сънища мадам, да се изяви с нещо уау, като проектите, с които те е радвала през силните си години в Пайнер.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти спомена Ивана, чрез намеци с "Ще ти взема всичките пари", та реших да ти напомня, че такива текстчета, като това "Името ти", сочната ти леля ги къдреше още през 2005-2006 година. Иначе, разбирам наивната ти радост и детинско желание обичната още от мокрите сънища мадам, да се изяви с нещо уау, като проектите, с които те е радвала през силните си години в Пайнер.

 

Ма той всеки път я има тая детиснка радост, бре Янева. Всеки път се джури, и се мури, и сърцебиене получава, леко се изпотява под мишниците въпреки дезодоранта, като издава ново парче таз русата. То не беше за "Добре дошла", то не беше за "Плюшено мече", то не бяха "Кукли". И така, всеки път се надяваме. Пък накрая вземем, че си останем с припотяването. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти спомена Ивана, чрез намеци с "Ще ти взема всичките пари", та реших да ти напомня, че такива текстчета, като това "Името ти", сочната ти леля ги къдреше още през 2005-2006 година. Иначе, разбирам наивната ти радост и детинско желание обичната още от мокрите сънища мадам, да се изяви с нещо уау, като проектите, с които те е радвала през силните си години в Пайнер.

Да, споменах я. Споменах я, защото нямам спомен да си била критична към просташките текстове на същата мадам от последната петилетка. А тук за няколко клишета е голям.проблем. По-добре клиширани текстове от колкото просташки и селски - ала "Ще ти взема всичките пари" и "Кралете" - сладък мириз на мангизи :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав е проектът! На фона на всичко, което слушате последните 2 години, даже е топ! Клипът и артистичността са най - завладяващи! Това са нейните песни, това е тя - СТРАСТ- и в по весели, и в по - меланхолични песни, само тя го постига! Текстът е елементарен, няма две мнения, но пък в ”Минута живот” като беше апотеоз за чалга стиговете през 2016та, да не би да пожъна голям успех... Ей такива текстчета са за вас! Иначе е добре свързан с музиката, думите в припева гаранция са замисляни по нея! Аранжиментът наслагва още повече за хитова градация. Очаквам след седница да прави повече гледания, трябва и повече реклама. Клипът хем на пръв поглед не е кой знае каква идея или сюжет, хем е все едно е западен. Като цяло е сто пъти по добре от бозата с Гъмзата...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...