Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А защо ги сравнявате двете песни? И двете са коренно различни. На Азис няма как да бъде хит на лятото, тъй като то вече свърши. За хит на годината няма шанс. Не е мой тип песента, но на други им харесва много. Може и мен да ме зариби, но ще видим, засега не ме.

 

Мотел излезе в същото време в което излезе и новата му - около 11 на обяд. Отбелязвате ли факта, че и тогава канала му имаше около 5 хиляди абоната? И все пак успя да направи около 500К. То тогава и целият ми фейсбук/инста беше само с Азис и Мотел, докато сега го няма това.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кой е този народ? Не съм забелязал Шефката да я знае всичко живо. Добре, че са циганите, Кондома и пияните студенти, за да си я припяват. И да - пак да кажем, не е солова песен... за да ми обясняваш как Галена мачкала. Не е крайно зле, но и не е хитът на лятото. Такъв няма. Освен това, Ютуб доста нагло ми я пуска, което значи, че голяма част от трафика й е от автоматичните пускания. Доста досадно.

 

Ами вие тук със Слави непрестанно се опитвате да изкарате, че главно цигани я слушат, което абсолютно не е така. Аз 4 пъти съм я чул навън и всичките хора бяха българи.

 

Правя си сметка и от хората тук във форума, които я харесват освен мен - Стела, Danger, Willy, Петя, Сашо, Blueberry, SG - нито са цигани, нито са втора ръка хора.

 

За пореден път вадене от 100 кладенеца вода, за да я принизите. Вие сте хейтъри бе!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо ги сравнявате двете песни? И двете са коренно различни. На Азис няма как да бъде хит на лятото, тъй като то вече свърши. За хит на годината няма шанс. Не е мой тип песента, но на други им харесва много. Може и мен да ме зариби, но ще видим, засега не ме.

 

Мотел излезе в същото време в което излезе и новата му - около 11 на обяд. Отбелязвате ли факта, че и тогава канала му имаше около 5 хиляди абоната? И все пак успя да направи около 500К. То тогава и целият ми фейсбук/инста беше само с Азис и Мотел, докато сега го няма това.

Мотел имаше доста по-подчертано циганско звучене и се възприемаше от раз, затова така. Той и Азо купува гледания, така че не може да се каже дали премиерата е помпал или впоследствие е пазарувал. И този път ще да е така.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами вие тук със Слави непрестанно се опитвате да изкарате, че главно цигани я слушат, което абсолютно не е така. Аз 4 пъти съм я чул навън и всичките хора бяха българи.

 

Правя си сметка и от хората тук във форума, които я харесват освен мен - Стела, Danger, Willy, Петя, Сашо, Blueberry, SG - нито са цигани, нито са втора ръка хора.

 

За пореден път вадене от 100 кладенеца вода, за да я принизите. Вие сте хейтъри бе!

Аз съм циганин и не я харесвам :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами вие тук със Слави непрестанно се опитвате да изкарате, че главно цигани я слушат, което абсолютно не е така. Аз 4 пъти съм я чул навън и всичките хора бяха българи.

 

Правя си сметка и от хората тук във форума, които я харесват освен мен - Стела, Danger, Willy, Петя, Сашо, Blueberry, SG - нито са цигани, нито са втора ръка хора.

 

За пореден път вадене от 100 кладенеца вода, за да я принизите. Вие сте хейтъри бе!

 

Хората тук са чалгари, какво очакваш?

 

За масово разпознаваем хит изобщо не може да става дума. Популярна песничка, каквито са 100% от набедените за хитове през 2018.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо ги сравнявате двете песни? И двете са коренно различни. На Азис няма как да бъде хит на лятото, тъй като то вече свърши. За хит на годината няма шанс. Не е мой тип песента, но на други им харесва много. Може и мен да ме зариби, но ще видим, засега не ме.

 

Мотел излезе в същото време в което излезе и новата му - около 11 на обяд. Отбелязвате ли факта, че и тогава канала му имаше около 5 хиляди абоната? И все пак успя да направи около 500К. То тогава и целият ми фейсбук/инста беше само с Азис и Мотел, докато сега го няма това.

 

Здравей.

 

Поздрав! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И 2016 тука се налагаше факта, че "Пей, сърце" се слуша само от мангали и какво ли не. Даже тогава половината форум твърдяха, че има купени гледания. :D

 

Здравей.

 

Поздрав! :3fdb8960598fa63e:

Защо я слушаш тая :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

За масово разпознаваем хит изобщо не може да става дума. Популярна песничка, каквито са 100% от набедените за хитове през 2018.

 

Аз 98% от набедените за хитове на 2018 не ги чувам постоянно навън. Какви ги говориш? Ти или не излизаш от вас, или си от работа - на метрото - директно вкъщи.

 

Най-много тая година съм чувал Криско и Слави, на Тото песента и Шефката. И други хора потвърдиха същото. Но не, meleto каза, че не е масова песен и КРАЙ!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти харесваш Екстра Нина... :1000 (29):

 

Нямаш време за някакви Шефки. :1000 (33):

Шефка е по-нисша титла от Екстра, прав си! И кючекът й е по-мощен:

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз 98% от набедените за хитове на 2018 не ги чувам постоянно навън. Какви ги говориш? Ти или не излизаш от вас, или си от работа - на метрото - директно вкъщи.

 

Най-много тая година съм чувал Криско и Слави, на Тото песента и Шефката. И други хора потвърдиха същото. Но не, meleto каза, че не е масова песен и КРАЙ!

 

 

Аз постоянно чувам Антилопа, Фотошоп, нещата на Скандау, Слави и Криско, последната чалга, която чух отнякъде е Мотел. :whistling:

 

Но това зависи от демографията, урбанизацията, възрастта и математическата вероятност човек да се заслуша в музиката, която слушат другите. Тоест, това не ти е показател.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И 2016 тука се налагаше факта, че "Пей, сърце" се слуша само от мангали и какво ли не. Даже тогава половината форум твърдяха, че има купени гледания. :D

 

Да-да, помня го това! Това главно Фаст го насаждаше като идея. И сравнявахме всяка вечер трафика на "Пей сърце" и "Няма да ти пиша" и той пак се депресираше. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Шефка е по-нисша титла от Екстра, прав си! И кючекът й е по-мощен:

 

 

Ихааа, 126к. Не е лоша песента де. 2 пъти съм я слушал общо. Сега въртя трето гледане. :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кондоме, искаш да кажеш, че частта с "През всеки малък град върви жена...", не ти въздейства? :mf_surrender:

 

Ами само това може би.

 

Аз говоря като цялостното ми усещане за песента, за музиката, за това дали ме грабва - честно, много съм разочарован.

 

Иначе Василка е манипулаторка голяма, не се учудвам, че е вкарала фрази и тематика, които ще докоснат душите на хората. Не го харесвам, признавам си. Но е имало десетки негови песни, които не мога да отрека, че са шедьоври и съм ги пръсвал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами само това може би.

 

Аз говоря като цялостното ми усещане за песента, за музиката, за това дали ме грабва - честно, много съм разочарован.

 

Иначе Василка е манипулаторка голяма, не се учудвам, че е вкарала фрази и тематика, които ще докоснат душите на хората. Не го харесвам, признавам си. Но е имало десетки негови песни, които не мога да отрека, че са шедьоври и съм ги пръсвал.

За мен той е най-антипатичният от петте гиганти на чалгата (е, добре де - може би една идея мис Чипровци ми е по-противна, заради граченето), но това е първата му песен, от "Никой не може" насам, която въртя цял ден! :Vishenka_05:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никой не е казал, че който не харесва проекти като този на Азис или някои на Рут е от простолюдието. Конкретно неговия (защото това е основната тема) е арт като за поп-фолка, особено на фона на това, което ни заля последните години. Не го изтъквам като някакво велико изкуство от световен мащаб или като ниво в стил един конкретен албум на любимката ми. :whistling: Но е факт, че песента и клипа в комплект явно са нещо твърде различно като за масовата аудитория, въпреки че в някои отношения са правени така, че да могат да докоснат всеки.

 

Да не говорим, че на някои може да му допадат и такива песни, и откровени дивотии, като на мен например. :D Шефката ми е най-слушаната чалга напоследък, въпреки че песента на Анелия се опитва да я догони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката на Полицай е готина, но текста е хипер малоумен дори за чалга песен и гръка е дразнещ.

Не е грък :D В текста ме кефи именно това, че няма смисъл. Наслаждавам се на мазнотията и произволните думи :D Това не е ли АРТ, кажи ми!? :girl_cry2:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...