Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Не полудявай. Азис ти бърка в здравето, но помисли... какво ако му дадеш шанс на мангала? :whistling:

 

Да полудявам? :1000 (29): На мен ми е смешно. Който и изпълнител да пусне песен, качествена ли е - го признавам. Тук ми приличате на масово хипнотизирани относно новата на Азис.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да полудявам? :1000 (29): На мен ми е смешно. Който и изпълнител да пусне песен, качествена ли е - го признавам. Тук ми приличате на масово хипнотизирани относно новата на Азис.

 

И ние така смятаме за теб и Шефката, но не ти го натякваме, нали :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И ние така смятаме за теб и Шефката, но не ти го натякваме, нали :whistling:

 

Смятайте, само че народът е на моя страна. На твоя са Фаст и xrofl. :3fdb8960598fa63e:

 

Забрави да отговориш на предния ми пост.

 

200 млн. население таргет = 250К за първия ден

 

Ама то било преди 15-ти септември, затова.... :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама че кой е казал,че ще има 250к за първото денонощие? Нека мине полунощ да се актуализират гледанията пък да видим :whistling:

 

meleto - той е математик, виден форумен статистик и програмист. Ако той не ги разбира, не знам кой.

 

Азис ми бил бъркал в здравето. Аз дори в темата за песента написах, че се надявах да подобри рекорда на Преслава. Днес, като влязох в Рама, чета само суперлативи, викам си "Брейй, тоя пак е направил мегахит". А то... :1000 (29): :1000 (29): Рут Колева пиниз. :dontknow:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвсякъде арт - звучи ми като описание на творчеството на Рут Колева - арт, но си го слуша само тя. Това ли заслужавахме от Краля?

Ами нали на арта това му е смисъла- да не е толкова лесно смилаем и не всички да го оценяват. Рут Колева има много такива парчета- факт. Накрая обаче пълни зали с хората, които й ги разбират, защото такива има. Чак не е за вярване, че точно Азис се надпреварва с други имена в тази категория, но и това е факт.

Според мен тази песен и един милион да не стигне (а тя ще ги стигне за нула време) целта й си е постигната. Всички заговориха за Азис, множество поп-фолк фенове са впечатлени от него, а същевременно и хора, които не са предполагали, че ще са впечатлени, започват да го отразяват покрай Цветана Манева и посланието на проекта. Не всичко е с цел да бъде тотален чалга хит или още по-комичното- хит в дискотеките. Има и други признаци за успех. Въпреки това си мисля, че парчето има светло бъдеще като голям хит. Не е чак толкова незапеваемо, колкото се изкарва, просто трябват няколко слушания.

 

Ако не се лъжа от ''Не се изтриваш'' не е имало песен с почти 10 хиляди лайка за по-малко от 20 часа.

 

И аз забелязвам с какво темпо растат лайковете. И именно затова тази по-слаба гледаемост ми е някак странна. Дали пък не е възможно да не са актуализирани гледанията? През нощта е най-голямото нарастване, попринцип.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая имаме слушаеми неща с последните включвания на Мария, Галена+Стораро, Азис, Алисия+Константин, Емануела+Джордан след дълги месеци суша. Добавям само "Give me love", "Твоя бях" и "Обратно в играта" и това е. 8 песни за 8 месеца :mf_surrender:

112, ако не ми беше писнала за три дни, щях да я броя, но уви... искаме чалга, Галине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

meleto - той е математик, виден форумен статистик и програмист. Ако той не ги разбира, не знам кой.

 

Азис ми бил бъркал в здравето. Аз дори в темата за песента написах, че се надявах да подобри рекорда на Преслава. Днес, като влязох в Рама, чета само суперлативи, викам си "Брейй, тоя пак е направил мегахит". А то... :1000 (29): :1000 (29):

Е,баш 250к няма да са. Той вече има над 160к,надали до утре сутринта ще направи по-малко от 90к. По-скоро 300 и нещо,а може и 400 с клизма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И двете излезли днес песни са ми тъпи, но на Коцася я спрях по средата на припева. На Азо изслушах якия иструментал и след припева, ако беше припев :D Все още никой не може да надмине този хит:

 

 

Може би само Луна има шанс, ако пусне песен.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е,баш 250к няма да са. Той вече има над 160к,надали до утре сутринта ще направи по-малко от 90к. По-скоро 300 и нещо,а може и 400 с клизма.

 

Именно де... за 12 часа удари 160к. Считай часовете от 3 до 10 мъртви. Просто ако направи 250к ще е ок. До макс 300. Поне така ги виждам нещата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-накрая имаме слушаеми неща с последните включвания на Мария, Галена+Стораро, Азис, Алисия+Константин, Емануела+Джордан след дълги месеци суша. Добавям само "Give me love", "Твоя бях" и "Обратно в играта" и това е. 8 песни за 8 месеца :mf_surrender:

112, ако не ми беше писнала за три дни, щях да я броя, но уви... искаме чалга, Галине.

 

Хубаво е, че се радваш. Предни години имаше десетки песни всеки месец, които харесвахме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

112, ако не ми беше писнала за три дни, щях да я броя, но уви... искаме чалга, Галине.

 

Ето, да - да си дойдем на думата. :1000 (19):

 

Чудя се кога ще му дойде акъла в главата!? Но той нали каза, че не Фики, а Криско и Гери-Никол му били конкуренция. :1000 (10): Само, дето Фики е с по-големия хит тази година.

 

Между другото забелязваш ли, че по снимки изглежда все по-женствен в лице?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Именно де... за 12 часа удари 160к. Считай часовете от 3 до 10 мъртви. Просто ако направи 250к ще е ок. До макс 300. Поне така ги виждам нещата.

 

Народът + Кондомчо VS meleto & Fast feat. xrolf

 

Сблъсъкът на хипнотизираните. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че се радваш. Предни години имаше десетки песни всеки месец, които харесвахме.

Именно... най-накрая кризата се поразсея и има слушаема чалга.

 

Ето, да - да си дойдем на думата. :1000 (19):

 

Чудя се кога ще му дойде акъла в главата!? Но той нали каза, че не Фики, а Криско и Гери-Никол му били конкуренция. :1000 (10): Само, дето Фики е с по-големия хит тази година.

 

Между другото забелязваш ли, че по снимки изглежда все по-женствен в лице?

Има нещо, според мен си е слагал ботокс.

О, ще направи нещо лютичко според мен. Поне като "Парата, ако хвана". Предвид, че най-големите му хитове в последните години са тя и Фараона, едва ли не се усеща. Ме густа е изключение, тя просто е супер весела и парти песен, която е перфектна за откриване в дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен не ми хареса на Азис. Явно съм от простолюдието, което не цени "изкуството".

 

Да беше забил една цигания като Сен Тропе, щях да се изкеfя много . :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами нали на арта това му е смисъла- да не е толкова лесно смилаем и не всички да го оценяват. Рут Колева има много такива парчета- факт. Накрая обаче пълни зали с хората, които й ги разбират, защото такива има. Чак не е за вярване, че точно Азис се надпреварва с други имена в тази категория, но и това е факт.

Според мен тази песен и един милион да не стигне (а тя ще ги стигне за нула време) целта й си е постигната. Всички заговориха за Азис, множество поп-фолк фенове са впечатлени от него, а същевременно и хора, които не са предполагали, че ще са впечатлени, започват да го отразяват покрай Цветана Манева и посланието на проекта. Не всичко е с цел да бъде тотален чалга хит или още по-комичното- хит в дискотеките. Има и други признаци за успех. Въпреки това си мисля, че парчето има светло бъдеще като голям хит. Не е чак толкова незапеваемо, колкото се изкарва, просто трябват няколко слушания.

И аз забелязвам с какво темпо растат лайковете. И именно затова тази по-слаба гледаемост ми е някак странна. Дали пък не е възможно да не са актуализирани гледанията? През нощта е най-голямото нарастване, попринцип.

Ами да. Също така много зависи часа на премиерата. Свикнали сме да сравняваме проекти които излизат в пиков час. На Азис не излезе в такъв. Утре сутринта ще може да говорим обективно защото точно сега се актуализират.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Народът + Кондомчо VS meleto & Fast feat. xrolf

 

Сблъсъкът на хипнотизираните. :3fdb8960598fa63e:

 

 

Кой е този народ? Не съм забелязал Шефката да я знае всичко живо. Добре, че са циганите, Кондома и пияните студенти, за да си я припяват. И да - пак да кажем, не е солова песен... за да ми обясняваш как Галена мачкала. Не е крайно зле, но и не е хитът на лятото. Такъв няма. Освен това, Ютуб доста нагло ми я пуска, което значи, че голяма част от трафика й е от автоматичните пускания. Доста досадно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен не ми хареса на Азис. Явно съм от простолюдието, което не цени "изкуството".

 

Да беше забил една цигания като Сен Тропе, щях да се изкеfя много . :D

 

Не си от простолюдието. Щом имаш фланелка на Рут Колева, значи не си - тя е арт. :hug:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не си от простолюдието. Щом имаш фланелка на Рут Колева, значи не си - тя е арт. :hug:

 

Простолюдието срещу Аристократите в Рамания! Каква невероятна битка. :whistling:

 

Шефката срещу Позна ли ме

 

Между другото, Азис е сложил много тъпо име на песента. И ме дразни, че не са сложили в описанието авторите на песента. И също така caps lock-а на title-а ми липсва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че се радваш. Предни години имаше десетки песни всеки месец, които харесвахме.

 

И изведнъж септември взе да се оказва такъв месец, а е едва в началото. Излязоха цели 4 песни, които се открояват една от друга и със сигурност доста хора намират какво да харесват в тях. Това отдавна не е било, макар и по-рано през годината (някъде февруари, март, април) да имаха и друг подобен етап.

 

Ами да. Също така много зависи часа на премиерата. Свикнали сме да сравняваме проекти които излизат в пиков час. На Азис не излезе в такъв. Утре сутринта ще може да говорим обективно защото точно сега се актуализират.

Да, много малко хора промотират парчето си в 10, но Азис го направи заради гостуването си в шоуто.

Аз имам наблюдения, че в часовете между 10-11 вечерта (в момента) и 3-4 е най-голямото актуализиране, пък да видим. 250K-300K би била една добра цифра (като за предложение в България, публиката му в чужбина не знам къде изчезна), дано да ги достигне. Макар и да очаквах много повече, но като се има в предвид по-трудният за възприемане проект, и това става.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...