Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Естествено. Посочи ми друга чалга песен от 2016,която да е била толкова популярна,че да я знаят всички.Под "тотален хит" нямам предвид,че песента е дънила клубовете или е имала много гледания. Просто беше популярна и коментирана от всички.

 

Хит е песен, която се слуша, продава, има силна ротация по радиа/телевизии. Това се разбира под "хит" по света и у нас.

 

Неща, които са ти пределно ясни, но в стремежа си да ми опонираш ежедневно, вече почна се правиш и на вчерашен.

 

Дует можело да се нарече само песен, в която текстът бил разделен точно 50 на 50. 5 човека ти доказахме, че говориш глупости.

 

Сега - Издислав била тотален хит. Няма да се занимаваме всеки ден с теб да ти опровергаваме глупостите, които сам знаеш, че са такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит е песен, която се слуша, продава, има силна ротация по радиа/телевизии. Това се разбира под "хит" по света и у нас.

 

Неща, които са ти пределно ясни, но в стремежа си да ми опонираш ежедневно, вече почна се правиш и на вчерашен.

 

Дует можело да се нарече само песен, в която текстът бил разделен точно 50 на 50. 5 човека ти доказахме, че говориш глупости.

 

Сега - Издислав била тотален хит. Няма да се занимаваме всеки ден с теб да ти опровергаваме глупостите, които сам знаеш, че са такива.

Ох,абсолютно безсмислено е да споря с фенове на Галена. Добре,хит е песен,която върти милионите в ютюб и я пускат по чалготеките Толкоз. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ох,абсолютно безсмислено е да споря с фенове на Галена. Добре,хит е песен,която върти милионите в ютюб и я пускат по чалготеките Толкоз. :1000 (19):

 

Напротив, супер смислено е да спориш с фенове на Галена, защото си каляваш психиката. Ние сме тук, за да ви направим по-силни, трябва да сте ни благодарни. :3fdb8960598fa63e: :1000 (29): Просто, когато тръгваш да спориш, избирай не чак толкова абсурдно звучащи тези.

 

Да, всички хора разбраха за Издислав. Чуха я веднъж и дотам. Песен с 1.5 млн гледания за една година, непрозвучала на нито един концерт да е тоталния хит от 2016? Преслава, ако беше направила такъв проект, щеше да бъде обявен за най-големия провал в кариерата й, обаче за теб това е хита на годината. :1000 (21):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Напротив, супер смислено е да спориш с фенове на Галена, защото си каляваш психиката. Ние сме тук, за да ви направим по-силни, трябва да сте ни благодарни. :1000 (29): :3fdb8960598fa63e: Просто, когато тръгваш да спориш, избирай не чак толкова абсурдно звучащи тези.

 

Да, всички хора разбраха за Издислав. Чуха я веднъж и дотам. Песен с 1.5 млн гледания за една година, непрозвучала на нито един концерт да е тоталния хит от 2016? Преслава, ако беше направила такъв проект, щеше да бъде обявен за най-големия провал в кариерата й, обаче за теб това е хита на годината. :1000 (21):

Психиката не,но определено си калявам нервите когато споря с някой галенов. :3fdb8960598fa63e:

 

Добре,тогава как да наречем песен,която се знаеше,коментираше и имаше безброй лафчета с нея? Гледанията й наистина секнаха бързо,доколкото си спомням още на 4-5 ден се сгромоляса,но това не променя фактите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре,тогава как да наречем песен,която се знаеше,коментираше и имаше безброй лафчета с нея? Гледанията й наистина секнаха бързо,доколкото си спомням още на 4-5 ден се сгромоляса,но това не променя фактите.

 

Песен, станала известна с простотията си. Реално нашумя заради разваления му английски и него го беше срам да я изпее на концерт дори.

 

Аз си мисля, че подобно нещо ще стане и с "Позна ли ме?". Всички чакат ново парче от Азис, той е майстора на скандала, включва Цветана Манева във видеоклипа, избарва едно манипулативно и сърцераздирателно послание в текста и много ясно, че народът ще заговори, много дори ще се трогнат.

 

Обаче...ще я слушат ли редовно тази песен? Ми тя "Обратно в играта" на Преслава имаше по-добър първи ден, а никоя телевизия не е говорила за нея. Това имам предвид.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песен, станала известна с простотията си. Реално нашумя заради разваления му английски и него го беше срам да я изпее на концерт дори.

 

Аз си мисля, че подобно нещо ще стане и с "Позна ли ме?". Всички чакат ново парче от Азис, той е майстора на скандала, включва Цветана Манева във видеоклипа, избарва едно манипулативно и сърцераздирателно послание в текста и много ясно, че народът ще заговори, много дори ще се трогнат.

 

Обаче...ще я слушат ли редовно тази песен? Ми тя "Обратно в играта" на Преслава имаше по-добър първи ден, а никоя телевизия не е говорила за нея. Това имам предвид.

Никой не отрича първия ти абзац. Всяка година някой се прочува с простотията си. Миналата година беше Сузанита,тази беше хАнтонина,кой знае какво ще стане до края на 2018. :mf_surrender:

 

Не се чуди на хитрата циганка. Ако наистина песента му се окаже флоп или ще обиколи всички предавания и телевизии да я рекламира,или ще направи някакъв ремикс,за да дъни поне в дискотеките. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се чуди на хитрата циганка. Ако наистина песента му се окаже флоп или ще обиколи всички предавания и телевизии да я рекламира,или ще направи някакъв ремикс,за да дъни поне в дискотеките. :3fdb8960598fa63e:

 

Еми да направи - аз съм ЗА готините парчета, които хората с желание си пускат доброволно отново и отново. Не ме интересува дали ги пее изпълнител, дето не ми е симпатичен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Естествено. Посочи ми друга чалга песен от 2016,която да е била толкова популярна,че да я знаят всички.Под "тотален хит" нямам предвид,че песента е дънила клубовете или е имала много гледания. Просто беше популярна и коментирана от всички.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Азис новата е пълна какафония. Не знам какво си е въобразявал. И този наставнически тон в целия проект е толкова противен. Същото и за Цветана Манева.

 

За рекламата на парфюма пък нямам думи. Като някакво лайно на зелена поляна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азисче дори не може да се добере до номер 1 в Трендинг. :whistling: А телевизиите вече трети ден ни облъчват с неговия образ и коментари за песента му. Sorry, bitch!

 

 

Както виждаш никоя чалга не успява напоследък. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Както виждаш никоя чалга не успява напоследък. :whistling:

 

Виждам, че трети ден търсиш оправдания за незадоволителния му успех. "Обратно в играта" имаше по-добър дебют от него за Бога!

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е срамота да пуснеш песен в петък и в двата най-гледани дни да не направиш поне 300К. А и все пак това е Азис. Човекът, който има три клипа с над 60 милиона.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис ще мачка като ко водещ на ВИП Брадър, песента му си задържа втория ден гледанията. И за 2дни Има 18 000 лайка. ЗА соравка, Галена ги събираше 18 ка за седмица на последните си 2 парчета.

 

 

Не знам защо е тази завист към Краля. За 20те си години той е постигнал повече отколкото, който и да е в чалгата би постигнал и за 100

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис ще мачка като ко водещ на ВИП Брадър, песента му си задържа втория ден гледанията. И за 2дни Има 18 000 лайка. ЗА соравка, Галена ги събираше 18 ка за седмица на последните си 2 парчета.

Не знам защо е тази завист към Краля. За 20те си години той е постигнал повече отколкото, който и да е в чалгата би постигнал и за 100

 

Първи ден: Азис - 264 500; Алисия и Константин - 300 000 !

Втори ден: Азис - 248 400 ; Алисия и Константин - пак ще имат повече гледания :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Виждам, че трети ден търсиш оправдания за незадоволителния му успех. "Обратно в играта" имаше по-добър дебют от него за Бога!

 

А ти трети ден повтаряш като радио едно и също. Провал - та провал. Не всички са Галена. :whistling:

За Азис е слабо, факт. Но чак супер зле не е.

 

Интересно ми е дали Мотел ще вдигне гледанията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис ще мачка като ко водещ на ВИП Брадър, песента му си задържа втория ден гледанията. И за 2дни Има 18 000 лайка. ЗА соравка, Галена ги събираше 18 ка за седмица на последните си 2 парчета.

Не знам защо е тази завист към Краля. За 20те си години той е постигнал повече отколкото, който и да е в чалгата би постигнал и за 100

 

Какъв крал е Азис и къде му е кралството? Не е ли жалко цяла година да търси връзки за "Гласът на България" и накрая БТВ да му кажат, че не им пасва на концепцията....? И аз мисля, че на него му е ред, но БТВ са на друго мнение. И какво стана след това? Ами Нова ТВ са на среща....

 

Единственото, ама точно единственото, което Азис има повече от другите големи звезди на чалгата е концерт на ст. "Васил Левски" пред 18 500 души. Нищо повече, ама съвсем. Даже дърпа назад, защото му взеха апартамента в "Малинова долина". А пък откъм участия е най-зле от цялата елитна дивизия в чалгата. Браво, че не пее под 6000, но пък изявите му са в 3 дискотеки и до там.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ти трети ден повтаряш като радио едно и също. Провал - та провал. Не всички са Галена. :whistling:

За Азис е слабо, факт. Но чак супер зле не е.

 

Днес съм направил сравнение между трафика в първи и втори ден. След това споменах, че песента, за която по ваши думи говори цялата държава, дори не може да достигне номер 1 в Трендинг. Това не е повтаряне на едно и също, а различно инфо по тема номер 1 във форума в последните дни.

 

Радвам се, че поне в теб има някаква реалистичност и доблест да признаеш, че е слабо.

 

Иначе лично според мен е супер зле. 10 държави да чакат да пуснеш ново парче, в родната ти предаванията да гърмят за новия ти проект с възхвала, Цветана Манева да включиш в клипа си........и на втория ден в събота гледанията да ти паднат с 10%. Вие какво щяхте да наречете "супер зле"? Ако на втория ден беше паднала под 100К ли? Това нямаше да е супер зле, а щеше да означава бъг в youtube.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...