Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сам падна в гьола. Мислиш ли, че не можех да ти хлопна кепенците още докато задаваше този въпрос? А сега си отговори на въпроса - ако имах сексуални "опасения, стестения и страсти", които да отговарят на твоите очаквания, щях ли да отговоря така, пред всички и тн ? Впрочем, тук прозира или че ме подценяваш, или не си даваш сметка че общуваш с малко над средното ниво човек.

 

Да, меленце, изпързаля ни всички. Браво на теб. :1000 (33):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Окей, дай да ги видим 4те пъти. Докажи, както обичаме да казваме във форума. Жалко, че няма да успееш. Самия факт, че си мислиш, че някой се вълнува от подобни неща, освен теб, ме плаши. Дори и сега ти започна да си я коментираш.

Тук искаме да обсъждаме чалга, а ти не спираш да превръщаш дискусиите в лични драми, заяждания, гей протоколи и клюкарски сбор. Не спираш да занимаваш по лс потребители с въпроси за други потребители.

Да не подхващам въпроса за това кой от кой се вълнува, защото си участник във всяка интрига тук. И, да, аз може да съм често груб и негативен, но поне нямам твоя отвратителен клюкарски стил...

 

Просто си ми друга вселена. Хора, които се кефят на кючеци, а злобеят срещу истинското в попфолка, ги закачам на оная си работа... Това трябва да е наказание, но на теб вероятно ще ти хареса :3fdb8960598fa63e:

 

Искаш да тръгна да ти търся в хилядите постове къде точно си споменал наградата? Ти нормален си? :roll1: Освен това си respect, колкото си манипулативен, като нищо си изтърчал да триеш коментарите си.

 

Аз не лъжа за глупости и хората тук това го знаят. Няма нужда да губя 1 час в търсене на стари постове, направи ми впечатление още първия път, като зачекна темата за "Потребител на годината", че го направи със злоба и недоволство. Оттогава ти гледам сеира и точно 4 пъти сам отвори тема за въпросния приз. После ми разправя, че никой не се вълнувал от Наградите. Хахахха, ми ти, бе точно ти доказа, че се вълнуваш най-много. Пълен смешник си, отричаш себе си и собствената си природа.

 

Очевидно е, че имаш някакъв проблем с мен. Над 1 месец вече не спираш да цитираш почти всеки втори мой пост със заяждания и уж добронамерено опониране. Личи си кой на кого бърка повече в дивия. :3fdb8960598fa63e: На мен ти не си ми интересен като човек. Имаш някакви позитивни качества като начин на изказ примерно и на моменти показваш доброта, но като цяло негативното надделява в теб. Не търся диалог с теб, ти го правиш. Сякаш имаш шило в задника и не те свърта :3fdb8960598fa63e:

 

На всичкото отгоре днес вече не издържа, наруши добрия тон и почна директно да ме обиждаш, че съм бил тъп. Остави другите сами да си направят сметката кой е тъп, кой е истински и кой е умен.

 

Друга вселена съм ти викаш? :1000 (29): Е, така си е. Все пак шуменски мургавел, който не спира сам да си вдига егото с комплименти към самия себе си, няма как да се мери с мен - тъпака от Пловдив.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя има хонорар като на Яница. Само че го прибира целия. :whistling: Много добре го знаеш.

 

ОК, обади се и я ангажирай на хонорара нй Яница да видим кога ще се навие. Щото примерно за Яница не искат да чуят при нас, след "блестящото" и представяне преди месец, а Тони Стораро го искат пак, след участието в петък. А той пя 1 час и то на същите пари като Кама. Както виждаш всички идват тук на тези пари и никой не мрънка. Имаше възможност да заведа Стела и една нейна приятелка на Тонката, но бяха скапани от път, а аз от кубици с дърва. Иначе щеше да има "Шефката" на живо от "Master club".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искаш да тръгна да ти търся в хилядите постове къде точно си споменал наградата? Ти нормален си? :roll1: Освен това си respect, колкото си манипулативен, като нищо си изтърчал да триеш коментарите си.

 

Аз не лъжа за глупости и хората тук това го знаят. Няма нужда да губя 1 час в търсене на стари постове, направи ми впечатление още първия път, като зачекна темата за "Потребител на годината", че го направи със злоба и недоволство. Оттогава ти гледам сеира и точно 4 пъти сам отвори тема за въпросния приз. После ми разправя, че никой не се вълнувал от Наградите. Хахахха, ми ти, бе точно ти доказа, че се вълнуваш най-много. Пълен смешник си, отричаш себе си и собствената си природа.

 

Очевидно е, че имаш някакъв проблем с мен. Над 1 месец вече не спираш да цитираш почти всеки втори мой пост със заяждания и уж добронамерено опониране. Личи си кой на кого бърка повече в дивия. :3fdb8960598fa63e: На мен ти не си ми интересен като човек. Имаш някакви позитивни качества като начин на изказ примерно и на моменти показваш доброта, но като цяло негативното надделява в теб. Не търся диалог с теб, ти го правиш. Сякаш имаш шило в задника и не те свърта :3fdb8960598fa63e:

 

На всичкото отгоре днес вече не издържа, наруши добрия тон и почна директно да ме обиждаш, че съм бил тъп. Остави другите сами да си направят сметката кой е тъп, кой е истински и кой е умен.

 

Друга вселена съм ти викаш? :1000 (29): Е, така си е. Все пак шуменски мургавел, който не спира сам да си вдига егото с комплименти към самия себе си, няма как да се мери с мен - тъпака от Пловдив.

Нямам намерение да ти падам на нивото, както често правя. Самия факт, че не гласувам за въпросните награди, трябва да ти говори колко се вълнувам аз. Да, хващал съм се за тях, само защото ти си го изтъквал и съм иронизирал това, че са ти важни и значими подобни неща.

Щом ти е по леко да вярваш, че ти завиждам, вместо да приемеш, че ме отвращават хора като теб, твое право си е.

 

Аз в тийн годините си, толкова компании съм сменил, такова обсъждането и клюкарстване като твоето и жените не го владеят.

Да си добър манипулатор е качество, стига да не го използваш за лоши цели. Не съм Фокс и пропаганди за никоя не правя. За Деса боравя с факти, а не с измислени задкулиси спекулации.

 

Цитирам дразнители по принцип. Не си ли забелязал. Не се мисли за нещо по специално...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стела нямаше ли да звъни да поръчва Кама? Какво стана?

 

А Азис е кръгла нула. Опитва се да си реабилитира кариерата по примера на къде-къде по-успешното явление:

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

ОК, обади се и я ангажирай на хонорара нй Яница да видим кога ще се навие. Щото примерно за Яница не искат да чуят при нас, след "блестящото" и представяне преди месец, а Тони Стораро го искат пак, след участието в петък. А той пя 1 час и то на същите пари като Кама. Както виждаш всички идват тук на тези пари и никой не мрънка. Имаше възможност да заведа Стела и една нейна приятелка на Тонката, но бяха скапани от път, а аз от кубици с дърва. Иначе щеше да има "Шефката" на живо от "Master club".

 

Не казвам, че е зле. Просто казвам, че хонорарът й не е висок. Ясно е, че си е направила сметка - да има много ангажименти, отколкото като Азис. Всеки се спасява по различен начин. Просто не ни обяснявай, че Азис или Деса, или който и да е от големите, че били много по-зле от Кама. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

някой да кавърдяса :3fdb8960598fa63e:

 

 

Турците имат толкова много песни за кавърдисване, но са скъпи. Ето, че и балади могат да правят. И то разнообразни:

 

Sцz & Mьzik: İlyas Yalзıntaş

 

Да го налазват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не казвам, че е зле. Просто казвам, че хонорарът й не е висок. Ясно е, че си е направила сметка - да има много ангажименти, отколкото като Азис. Всеки се спасява по различен начин. Просто не ни обяснявай, че Азис или Деса, или който и да е от големите, че били много по-зле от Кама. :whistling:

 

Добре бе, звънни и ангажирай да видиш кога ще дойде на хонорара на Яница. Ето, аз твърдя, че никой от Пайнер и въобще от чалгата това лято не е пял над 4500 във Видин, а идваха всички без Галена, Емануела и Азис. Като казвам всички, значи и Деса и Глория. Това е тавана тук и който иска, знае цената. Щом дойдоха всички спираме да дрънкаме глупости и гледаме посещаемостта. А в последните 2 години Кама няма конкуренция. Показах и крипчета и снимки и стените на двата клуба. И да ми дрънкате глупости след това лято за хонорари вече нема смисъл. Всичко е кристално ясно щом Константин и Тони Стораро от 6500-7000 в бланката идват тук на 4000-4500. Другите нема смисъл даже да ги коментираме. Вервайте на каквото искате, но Кама все още е клубния тигър, на който само Галена и Азис могат да се опънат. Щом мислите, че тя не си знае цената и не знае какво представят колегите значи споровете са излишни...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре бе, звънни и ангажирай да видиш кога ще дойде на хонорара на Яница. Ето, аз твърдя, че никой от Пайнер и въобще от чалгата това лято не е пял над 4500 във Видин, а идваха всички без Галена, Емануела и Азис. Като казвам всички, значи и Деса и Глория. Това е тавана тук и който иска, знае цената. Щом дойдоха всички спираме да дрънкаме глупости и гледаме посещаемостта. А в последните 2 години Кама няма конкуренция. Показах и крипчета и снимки и стените на двата клуба. И да ми дрънкате глупости след това лято за хонорари вече нема смисъл. Всичко е кристално ясно щом Константин и Тони Стораро от 6500-7000 в бланката идват тук на 4000-4500. Другите нема смисъл даже да ги коментираме. Вервайте на каквото искате, но Кама все още е клубния тигър, на който само Галена и Азис могат да се опънат. Щом мислите, че тя не си знае цената и не знае какво представят колегите значи споровете са излишни...

 

В дискотеките... и тя е с отстъпките.

 

На съборите цените са по-високи винаги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В дискотеките... и тя е с отстъпките.

 

На съборите цените са по-високи винаги.

 

Точно така. Казах ти реалните цени с отстъпките. Всички дойдоха без 3-ма. За съборите са по-високи и вече ви дадох и такъв пример. Миналата година Деса, Константин и Веско Маринов бяха на панаира при нас на 6000-6500, а преди 3 години Кама на 6000. В клубовете - 1/3 надолу. Толкоз, нема повече пари освен, за Амар Гиле на 15 септеври в единия клуб, където ще бъде на 10 000, но входа ща е 20 лева, а не 10, като на нашите. А преди да дойде при нас ще пее на панаира в Лом. Две участия за една вечер мисля да са му ОК, след проваленото турне в САЩ. Но човека си ги заслужава, защото е бетон и пее 2 часа, а не като Тони Стораро оная вечер 1 час.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре бе, звънни и ангажирай да видиш кога ще дойде на хонорара на Яница...

 

Ооо, ще дойде - ще дойде ... че и за по-малко.

Точно както дойде в THE1 тази сряда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нямам намерение да ти падам на нивото, както често правя. Самия факт, че не гласувам за въпросните награди, трябва да ти говори колко се вълнувам аз. Да, хващал съм се за тях, само защото ти си го изтъквал и съм иронизирал това, че са ти важни и значими подобни неща.

Щом ти е по леко да вярваш, че ти завиждам, вместо да приемеш, че ме отвращават хора като теб, твое право си е.

 

Аз в тийн годините си, толкова компании съм сменил, такова обсъждането и клюкарстване като твоето и жените не го владеят.

Да си добър манипулатор е качество, стига да не го използваш за лоши цели. Не съм Фокс и пропаганди за никоя не правя. За Деса боравя с факти, а не с измислени задкулиси спекулации.

 

Цитирам дразнители по принцип. Не си ли забелязал. Не се мисли за нещо по специално...

 

Точно това е странното - не гласуваш, а само ти ги споменаваш в Скандалите. :mf_surrender: Което означава, че много изкъсо следиш какво се случва във форума. Аз не съм видял нито един друг потребител да ги коментира тия награди (камо ли аз), докато ти не се обади неколкократно по въпроса. Жегнало те е нещо, то е ясно. И, да, като виждам, че ти е болка, много ясно, че и аз ще почна да ги споменавам. Но ти сега ме изкарваш, че аз първи съм заговорил за тях с цел да се хваля и че само аз говоря за това. А истината е друга. Виждаш ли колко си долен? Ей такива долни измети аз не понасям - манипулативни, лъжовни, измамни, но иначе много им знае устата и сами се имат за нещо велико, че и често го изтъкват.

 

Явно взаимно се отвращваме - въпреки, че мога да ти покажа постове, в които точно ти ми се лигавиш и лендзиш така сякаш искаш да ти го сложа в черния гъз.

 

Аз, затова ти казвам - някой, като ме отвращава, не търся диалог с него. Но ти редовно си го търсиш. Малоумно е да си хабиш енергията и времето с хора, които те отвращават.

 

И какви са тези приказки ни в клин - ни в ръкав, че съм бил клюкар и не знам си какво!? Говорим за съвсем друго нещо, той твърди, че не прави пропаганда, но изведнъж почва от немай-къде да пропагандира, че съм бил клюкар!?? Какъв клюкар, какви ЛС-та ми разправяш. Аз си пиша на ЛС изключително рядко и се старая да не участвам в простотии. И да се е случвало, не е система, а единичен случай. Плюс това не ме интересува ти какво си мислиш за мен. Мен, който човек ми харесва от тук, си имам взаимоотношения с него и тези взаимооотношения ме устройват.

 

Цитирай, който си искаш, но ако цитираш мен, не си мисли, че ще ти мълча на гнусотията.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Руса дама и рошав, дългокос и брадат мъж.

 

Знаеш ли, харесвам типове, които реагират като ужилени когато кажа на колко пее Глория, но в сряда Кама бе в "Eleven". :ad: Има почти 100 снимки на стената и от Eleven....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дует Камицин?

 

За колко е бил пазарлъка? :whistling:

 

Разбрахме му "пазарлъка". :1000 (29): И той като тебе си чеша езика в неделя следобед. :whistling:

 

Докъде ще стигнете в манията си да изкарате клубният терминатор евтинджос?

 

Това е пазар бре ей, а не спамерница като Рамания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знаеш ли, харесвам типове, които реагират като ужилени когато кажа на колко пее Глория, но в сряда Кама бе в "Eleven". :ad: Има почти 100 снимки на стената и от Eleven....

Дааа, била е там. А докато пееше в "Eleven", DJ-ят в в The1 не спираше да пуска бъзици на нейн гръб и за това какво "чукане чака". Чакаше си я човека и тя дойде, а на влизане той се изцепи "Отзова се! Айде да изплакнем окото и ние", а дискотеката макар и полупразна избухна в смях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дааа, била е там. А докато пееше в "Eleven", DJ-ят в в The1 не спираше да пуска бъзици на нейн гръб и за това какво "чукане чака". Чакаше си я човека и тя дойде, а на влизане той се изцепи "Отзова се! Айде да изплакнем окото и ние", а дискотеката макар и полупразна избухна в смях.

Нищо не се разбра от поста ти. Би ли пояснил?

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо не се разбра от поста ти. Би ли пояснил?

 

Аз единствено разбрах, че може би нашият колега тук е бил на някаква дискотека. И може би веднага му се е сторило, че някой от дискутираните може да пее в нея. Вероятно от алкохола и днешната информация да се е позасегнал и да ги плещи някакви несвързани, но е болезнено наивен, за да си мисли, че като е объркал дискотеките сега ще му вярваме как някакъв DJ ще се ебава в ефир с Кама, а тя ще се "отзове". На такива кралски поданици, правещи тъпи теми в Рамания съм се нагледал. Същите са безкрайно предвидими да представят Камелия да евтина във всякакъв аспект, а де факто истината е, че Кама отдавна се пребори за имиджа си, а Глория някак не успя. Другото тук е лека комплексарщина, породена от новите реалности, на които ние тук се нагледахме, а сега това нещо се мести в София със "столичаните в повече" и новите студенти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Шефката" е добре, но като я изпял Тони Стораро снощи при нас. Преди това от DJ вяла работа. И без критики, сина ми е подготвен по темата. Беше получил и задание даже. На Азис песента нищо. Не я знаят толкова бързо.

Супер индивидуално е. Тази седмица бях в една от най-хубавите чалготеки, даже може би е най-елитната - това го казвам, за да не се каже, че само цигани се кефят. Е, пуснаха "Шефката" 3 пъти и се избухваше много мощно всеки път.

 

Моята дума срещу твоята.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер индивидуално е. Тази седмица бях в една от най-хубавите чалготеки, даже може би е най-елитната - това го казвам, за да не се каже, че само цигани се кефят. Е, пуснаха "Шефката" 3 пъти и се избухваше много мощно всеки път.

 

Моята дума срещу твоята.

 

Познай на чия ще повярвам аз. :3fdb8960598fa63e:

 

Фокси между другото преди 2 седмици някъде изцепи, че Галена била купувала гледания за "Шефката". :1000 (29): Казана дума, хвърлен камък!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Супер индивидуално е. Тази седмица бях в една от най-хубавите чалготеки, даже може би е най-елитната - това го казвам, за да не се каже, че само цигани се кефят. Е, пуснаха "Шефката" 3 пъти и се избухваше много мощно всеки път.

 

Моята дума срещу твоята.

 

Да, забелязвам някакъв опит в последно време да се открехват някои хора в Рамания на принципа "моята дума срещу твоята", но така само амбицирате чичо Фокс да ви разкаже къде зимуват раците на 4 декември вечерта. И обратното, това което ви казах за пазара в чалгата не ми трябва да го пробутвам като пропаганда, защото всеки може да иде, да види стойностите и сам да прецени кой колко струва. Нали, това с идеята, че не може Камелия да прави участия на ниво "Галена", че и по-добре, а да струва колкото Яница. Няма дебили които да го повярват.

 

п.п. Аз не твърдя, че Галена купува гледания за " Шефката", а че няма клип, на който Галена да не е купувала гледания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, забелязвам някакъв опит в последно време да се открехват някои хора в Рамания на принципа "моята дума срещу твоята", но така само амбицирате чичо Фокс да ви разкаже къде зимуват раците на 4 декември вечерта. И обратното, това което ви казах за пазара в чалгата не ми трябва да го пробутвам като пропаганда, защото всеки може да иде, да види стойностите и сам да прецени кой колко струва. Нали, това с идеята, че не може Кова да прави участия на ниво "Галена", че и по-добре, а да струва колкото Яница. Няма дебили които да го повярват.

 

Бате Фокс, разкажи къде зимуват раците на 4 декември вечерта. :3fdb8960598fa63e: Аз не знам, нЙе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...