Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хакнал си сайта на Монитор!

Когато махнеш определена част от линковете на изображенията в статиите излизат оригиналите. На мен ми е интересно какво прави оригинал на снимка на Галена в подобен измекярски сайт. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нагледно доказателство имаш ли? :3fdb8960598fa63e:

Ама то е очевидно какво трябва да ти доказвам?

Този файл дето ми го размяташ от Монитор какво доказва? Докажи тогава, че Галена си е обработила снимката, а не са я пипнали тези от Монитор? Медиите ползват програми за обработка на снимки. Хайде, докажи.

Може и ти да си направил трик с това?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато махнеш определена част от линковете на изображенията в статиите излизат оригиналите.

 

И все пак - какво учудващо има звезда да си обработва снимките за фотосесия? Това се прави от 20 години навсякъде, ти го казваш сякаш е нещо нечувано.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама то е очевидно какво трябва да ти доказвам?

Този файл дето ми го размяташ от Монитор какво доказва? Докажи тогава, че Галена си е обработила снимката, а не са я пипнали тези от Монитор? Медиите ползват програми за обработка на снимки. Хайде, докажи.

Може и ти да си направил трик с това?

Въпросната Райна е фотографка и тя последно го е пипала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Въпросната Райна е фотографка и тя последно го е пипала.

И какво от това? Повечето хора в днешно време си обработват снимките по един или друг начин. Този опит ти беше неуспешен. Сори, пак не ти се получи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак - какво учудващо има звезда да си обработва снимките за фотосесия? Това се прави от 20 години навсякъде, ти го казваш сякаш е нещо нечувано.

Поне да го беше прикрила. Засрамващо е. Тоя Фотошоп може да е ползван за друго освен за колори нали знаеш. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми е в категорията.

Спокойно,Галена и без това залязва. Един фен по-малко няма да е голяма загуба. Трябва да пренесем някого в жертва на богиня Андрю! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички си обработват снимките - къде с фотошоп, къде с други програми. Понякога дори се учудвам, понеже съм виждал суперски оригинални снимки, но след това са били малко пипвани - я цвят, я нещо друго. Известните са си комплексирани и все очакват, че ще им бъде вързан някакъв кусур, затова обработват. Някои прекаляват, де, ама какво да се прави.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли новия проект на Азис и интервюто му за Преди обед. Наистина голяма еволюция и като дух и като музикант. Много яко нахрани чалгаджийките.

 

Цветана Манева в новия му клип...

 

Кондоме, ще ти отговоря на поста, адресиран до мен по късно, защото има много за писане :bo:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли новия проект на Азис и интервюто му за Преди обед. Наистина голяма еволюция и като дух и като музикант. Много яко нахрани чалгаджийките.

 

Цветана Манева в новия му клип...

 

Кондоме, ще ти отговоря на поста, адресиран до мен по късно, защото има много за писане :bo:

 

Песента излезе официално:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента излезе официално:

 

Поклон пред Василка. Бахти пътя е извървял. Само този може да спаси чалгата от гнусотията и простотията в нея. От деградирала швестерка стигна до нивото на Слави Трифонов и то без да има неговата трибуна за пропаганди и реклама. Възхитен и впечатлен съм.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис разби, респект, този път съм без думи. Мисля че тази и баладата на Емилия са двете песни тази година, които толкова ме трогнаха с най-големите истини в този живот, които крещят. Браво, от това имахме нужда всички!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...