Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Слави, звучиш някак сломен... Повече не ти се говори по темата? Гади ли ти се вече? :3fdb8960598fa63e:

 

Така е... с Кондома и Катъра не се излиза лесно на глава, а от вчера сме в комбина и със Сашо. Време беше да се откажеш. Очакваме те с нови сили и хъс за следващото парче на Арлекина! :Vishenka_05:

Не, приятелю, отекчихте ме, ако трябва да бъда честен. Четох една книга на Дънов снощи и намирам спора за нелеп, а и предпочитам да вложа позитивна енергия в нещо съществено.

Пак съм едно ниво над вас. Израстнах :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нивото над другите пише "отекчихте ме"...

Дори децата в първи клас вече се справят с "отегчавам се"!

 

Тъжно е да претендираш за нива и знания, а да си неграмотен и самовлюбен!

По-тъжно дори от захласването по тъпнята "Шефката"! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, приятелю, отекчихте ме, ако трябва да бъда честен. Четох една книга на Дънов снощи и намирам спора за нелеп, а и предпочитам да вложа позитивна енергия в нещо съществено.

Пак съм едно ниво над вас. Израстнах :3fdb8960598fa63e:

 

Така, да... това с четенето на духовно извисени книги на Дънов го знаем - чувстваме се преродени, поглеждаме нещата от друг ъгъл и така... докато ни държи влага, тоест седмица, най-много месец след книгата. И се подхваща старата песен на нов глас. Няма да се промениш. За да се промени човек му трябват страшно разтърсващи житейски събития, не просто една книга. Дано поне влагата държи по-дълго.

 

Иначе забелязах, че в предния си пост за четвърти път споменаваш наградата ми "Потребител на годината". Оля се с тая титла. Като малките деца си....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо новата песен на Алисия и Константин е писана като дует без да е издавана от Пайнер, а Шефката която уж е дует не е? :3fdb8960598fa63e:

 

Горката Шефка,само за един ден я размазаха. :1000 (29):

 

Хахаха, после ние сме натрапвали ежедневно Шефката 24/7 във форума. Един ден да не я споменем и почва да ви липсва. Обладани сте от Смядовската Арлекина. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, да... това с четенето на духовно извисени книги на Дънов го знаем - чувстваме се преродени, поглеждаме нещата от друг ъгъл и така... докато ни държи влага, тоест седмица, най-много месец след книгата. И се подхваща старата песен на нов глас. Няма да се промениш. За да се промени човек му трябват страшно разтърсващи житейски събития, не просто една книга. Дано поне влагата държи по-дълго.

 

Иначе забелязах, че в предния си пост за четвърти път спомена наградата ми "Потребител на годината". Оля се с тая титла. Като малките деца си....

Титлата е прокълната, разваляла отношенията между приятели...

Така съм чувал :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така, да... това с четенето на духовно извисени книги на Дънов го знаем - чувстваме се преродени, поглеждаме нещата от друг ъгъл и така... докато ни държи влага, тоест седмица, най-много месец след книгата. И се подхваща старата песен на нов глас. Няма да се промениш. За да се промени човек му трябват страшно разтърсващи житейски събития, не просто една книга. Дано поне влагата държи по-дълго.

 

Иначе забелязах, че в предния си пост за четвърти път споменаваш наградата ми "Потребител на годината". Оля се с тая титла. Като малките деца си....

Да, така е, прав си.

 

Връщам ти на лошотията с усмивка :g2:

 

Дано минеш и ти на друго стъпало, за да разбереш чувството :Vishenka_05:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес чалгата се завърна, цяло лято чаках да има 2 песни в един ден, на които да си кажеш ето ти хитове! Въпреки че дуетът не ме грабна веднага, точно десет минути по-късно си го запях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално обявявам всички, които харесват и припадат по новата песен на Азис освен Янева (защото тя още се адаптира след морето към София), за тотално откачени! Вие в час ли сте бе? Каква е тая провлачена дъндания. Азис пее ужасно в нея. И това щяло да спаси фолка? Това ще е най-големия му провал. И гледанията са съгласни с мен. :1000 (27):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво се получава сега? Азис също няма да си мине рекорда на "Мотел", както Преси не го мина с "Обратно в играта". Нали е световнозивестен? От утре теориите за купените гледания на "Не се изтриваш" пропадат тотално!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е по-трудно смилаема, но мисля, че ще е голям хит, особено началото, текстът е брутален. На припева на мен ми е малко по-хард, но иначе е топ.

 

И стига с тези гледания, излезте навън и вижте как реагират хората, това е далеч по-правилен показател.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после има нови слушаеми песни в чалгата.

Аз съм доволен от попфолка тази година. Да, по малко хитове, но започнаха да се опитват да предлагат различни неща, доколкото ситуацията позволява. И Мара извади 2 добри песни. И на Галена Гив ми лов е приятно. И Ваня пусна добро парче. А сега Азис съвсем ги уби.

Предните 2 години само копи пейст на хитове бълваха. Никакво уважение към публиката си. Азо днес го каза много вярно. Добре, че се е осъзнал и вече му се прави музика, а не кючеци...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И какво се получава сега? Азис също няма да си мине рекорда на "Мотел"

 

Как да го мине? То това е неслушаемо. Аз се чудя тук всички вкупом по default ли се подмокрят само, като му чуят името, защото е велик и бла-бла-бла или наистина им харесва тази какафония. Искал да направи страдалческа песен - ясно, ама това как очаква хората да го запеят? То мелодия няма, музиката потрес, той самия квичи гадно и провлачва, звучи депресантски, абе къде си тръгнал ти изобщо?

 

До седмица-две никой от вас няма да го слуша доброволно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е по-трудно смилаема, но мисля, че ще е голям хит, особено началото, текстът е брутален. На припева на мен ми е малко по-хард, но иначе е топ.

 

И стига с тези гледания, излезте навън и вижте как реагират хората, това е далеч по-правилен показател.

Абсолютно. Всички говорят с възхита новия проект на Азис. Дори и майка ми беше впечатлена днес от изявата му.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис няма провали в кариерата си. Това да не ви е Галена. :mf_surrender: Дори песента му да няма успеха на "Мотел" и "Хабиби" пак ще е един от топ хитовете на есента.

 

Ти стой та гледай как след няколко дни Стораро и Арлекината любима в третия си месец ще въртят повече трафик от размазалият всички Азис. Тогава ще ти припомня този твой пост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, но според мен Азис надмина себе си. Градира с всеки следващ проект. Дори не става въпрос за това, че от кючеци премина на смислени песни. Дори и в линията на смислените градира. Хабиби беше приятно парче, но си беше просто хубава песен с ретро звучене. Мотел беше стъпка напред, с много по-особен и открояващ се текст. И сега това новото си е отвсякъде арт. Чалга феновете съвсем забравихме какво значи изкуството в поп-фолка и може би затова има доста хора, които не са завладяни от проекта. Явно се е очаквала лесно смилаема и бързо запеваема песен като предните, но... Азо реши да надскочи и своята летва и да не поднесе очакваното.

Радвам се, че тази година като цяло се прави опит, и то не само от Азис, за доста разнообразие. Днес и Алисия и Коцето са добре, макар и на стандартно поп-фолк ниво. Предните дни Анелия, Мария от големите имена... Сетиха се те чалгарите като за есента, а лятото спаха и оставиха Шефката да надделее... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти стой та гледай как след няколко дни Стораро и Арлекината любима в третия си месец ще въртят повече трафик от размазалият всички Азис. Тогава ще ти припомня този твой пост.

"Мечтай си,бай си"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти стой та гледай как след няколко дни Стораро и Арлекината любима в третия си месец ще въртят повече трафик от размазалият всички Азис. Тогава ще ти припомня този твой пост.

 

То се е видяло, че едва ли ще мине 250к до утре. Като цяло и той избра най-слабия период за трафик. И всички, които пускат до 15-20 септември трябва имат предвид този факт. От поне 3 години положението е така в началото на септември.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Отвсякъде арт - звучи ми като описание на творчеството на Рут Колева - арт, но си го слуша само тя. Това ли заслужавахме от Краля?

 

Не полудявай. Азис ти бърка в здравето, но помисли... какво ако му дадеш шанс на мангала? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

То се е видяло, че едва ли ще мине 250к до утре. Като цяло и той избра най-слабия период за трафик. И всички, които пускат до 15-20 септември трябва имат предвид този факт. От поне 3 години положението е така в началото на септември.

 

Търсене на оправдания ли долавям? Скъпи математико, това е Азис. Слуша се в Русия, Турция, Румъния, Сърбия, Македония, Гърция, Грузия, Азербайджан, Албания, Хърватска, Босна и Херциговина и не на последно място България. Какви 250К, какви 15-ти септември ми разправяш? Това е таргет от над 200 милиона човека.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...