Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Какъв крал е Азис и къде му е кралството? Не е ли жалко цяла година да търси връзки за "Гласът на България" и накрая БТВ да му кажат, че не им пасва на концепцията....? И аз мисля, че на него му е ред, но БТВ са на друго мнение. И какво стана след това? Ами Нова ТВ са на среща....

 

Единственото, ама точно единственото, което Азис има повече от другите големи звезди на чалгата е концерт на ст. "Васил Левски" пред 18 500 души. Нищо повече, ама съвсем. Даже дърпа назад, защото му взеха апартамента в "Малинова долина". А пък откъм участия е най-зле от цялата елитна дивизия в чалгата. Браво, че не пее под 6000, но пък изявите му са в 3 дискотеки и до там.

Хаха. Никой не ти вярва вече. Никой не се интересува от Гласа, камо ли Преслава и Азис.

Азис отдавна мрънка, че не му се пее в кръчмите вече. Още 2009 година. Ходи в клубовете на приятели. Негов избор е да не се занимава, но пак е декларирал повече от Камелия в онзи така мразен от теб списък на НАП

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хаха. Никой не ти вярва вече. Никой не се интересува от Гласа, камо ли Преслава и Азис.

Азис отдавна мрънка, че не му се пее в кръчмите вече. Още 2009 година. Ходи в клубовете на приятели. Негов избор е да не се занимава, но пак е декларирал повече от Камелия в онзи така мразен от теб списък на НАП

 

От 2009 година Азис е пял 2 пъти на прашният Видински панаир, а той е най-голямата кръчма в България и бе освиркан за това, че си позволи лукса да закъснее веднъж 2 часа и втори път 1 час. Такава е и разликата между мен и теб тук в Рамания. Ти лижеш всеки задник, независимо колко годишен е, за да опиташ нещастен протест в чаша вода срещу Фокс, но очевидно не ти се получава и мълчиш за издънките на големите имена, за да не настройваш агитките срещу Деса.

 

Айде кажи ми всезнаещий дърдорко, защо аджеба Пайнер ще сачи правят устата за стола в "Гласът на България", ако не се обсъждат промени в журито от БТВ? Опитаха даже и с медиен натиск, като са подочули имената, които гравитират около формата. Защо Славчо, Пайнер не въртят неща на Азис? - защото им е вероятна конкуренция за стола, разбира се. И защо някой трябва да ми вярва, а не вземе да помисли логично? Това, че ти не го правиш и те застрелях днес в тиквата с това инфо не значи, че не се е говорило по въпроса.

 

Ако ти бях казал по рано колко щеше да ги изядеш в тоя форум? Че ти и днес благовееш пред Василка, която реално няма музикална кариера, никой не го ще на цена като за Галена, а той спасява имиджа в Нова ТВ на позиция, на която Камелия, само може да му се изсмее. Разбра ли сега невежий, че ако ще да величаеш Азис до небесата, ДВЕ национални телевизии (най-големите) ти показаха, че продуктът "Азис", за тях не важи пред продуктът "Камелия". 10 години ти го демонстрират...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2009 година Азис е пял 2 пъти на прашният Видински панаир, а той е най-голямата кръчма в България и бе освиркан за това, че си позволи лукса да закъснее веднъж 2 часа и втори път 1 час. Такава е и разликата между мен и теб тук в Рамания. Ти лижеш всеки задник, независимо колко годишен е, за да опиташ нещастен протест в чаша вода срещу Фокс, но очевидно не ти се получава и мълчиш за издънките на големите имена, за да не настройваш агитките срещу Деса.

 

Айде кажи ми всезнаещий дърдорко, защо аджеба Пайнер ще сачи правят устата за стола в "Гласът на България", ако не се обсъждат промени в журито от БТВ? Опитаха даже и с медиен натиск, като са подочули имената, които гравитират около формата. Защо Славчо, Пайнер не въртят неща на Азис? - защото им е вероятна конкуренция за стола, разбира се. И защо някой трябва да ми вярва, а не вземе да помисли логично? Това, че ти не го правиш и те застрелях днес в тиквата с това инфо не значи, че не се е говорило по въпроса.

 

Ако ти бях казал по рано колко щеше да ги изядеш в тоя форум? Че ти и днес благовееш пред Василка, която реално няма музикална кариера, никой не го ще на цена като за Галена, а той спасява имиджа в Нова ТВ на позиция, на която Камелия, само може да му се изсмее. Разбра ли сега невежий, че ако ще да величаеш Азис до небесата, ДВЕ национални телевизии (най-големите) ти показаха, че продуктът "Азис", за тях не важи пред продуктът "Камелия". 10 години ти го демонстрират...

 

И естествено... докато говори за Азис, вкарва Ками Вескова. Толкова си прозрачен.

 

Азис ако иска може да си съдира задника на 3-4к, колкото е хонорарът на твоята небесна звезда и всяка вечер ще има участия. Но защо да го прави като може да вземе 10к за 40 минути от турците или азерите. И от време на време да се появи на някой прашасал събор като видинския... Единственото, което не е направил в тая кариера да седне на стол като на Гласа. Но не е защото не може или не заслужава. Кама има 1 хилядна на неговите гласови възможности. Води го само с по-дълги крака и дистанционно в ръка. Дори и като хитове не мисля, че Кама го води. Просто едни изпълнители нямаха трибуната на Планета да наложат като задължителни за всяка вечер ретро хитове. Но Всеки път, Обичам те и особено пък колко хита има в последните 5г, а колко Кама. Сен тропе, Хабиби, Мотел + всички кючеци дето пусна, а Вескова държи едно Дразни ме. База няма.

 

- Азис имаше самостоятелен голям концерт

- Азис има десетки песни с над 10+ милиона гледания

- Азис има извънгранична популярност

 

Това което не е имал е трибуна - турнета, но пък трябва да се има предвид, че последните 2 турнета на Кама бяха щото е атрактивна, не защото има кой знае какви хитове. И двамата са имали свои предавания, реалити приключения и то успешни. Никой не оспорва, че Азис е пеещ, докато за Кама народът не може да каже "тя е от пеещите и гласовити".

 

Какво като Кама прави 10 участия по 3к, като Азис прави 3 за същите пари?

 

Не ни пробутвай сметки, щото математиката не ти е силна страна.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис няма нищо, абсолютно нищо в чужбина. Никъде не го канят, освен в Турция и то в някакви клубове, където ходят и другите певачки. Азис е едно голямо нищо, което се раздува за нещо. За всички правещи се на ударени само ще отбележа, че когато в България дойде най-голямата звезда, на съвременната поп музика Лейди Гага, тя не потърси Азис или някой друг, а "Обущаря на Камелия" от Варна, който бе заведен при нея от Цветин. Сега само ще ви се надсмивам над безумно жалките опити да ми обясните, откъде аджеба Лейди Гага е видяла ботушите произведени от "Обущаря на Камелия"? От клип на Азис може би? Или на някоя друга чалгарка?

 

Слушам ви фалшивите напеви за световната сцена и нашенските напъни за нея... :1000 (29):

 

10 участия на Кама са между 40 00 и 50 000.

3 участия на Азис са 18 000, а той рядко има 3....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Азис няма нищо, абсолютно нищо в чужбина. Никъде не го канят, освен в Турция и то в някакви клубове, където ходят и другите певачки. Азис е едно голямо нищо, което се раздува за нещо. За всички правещи се на ударени само ще отбележа, че когато в България дойде най-голямата звезда, на съвременната поп музика Лейди Гага, тя не потърси Азис или някой друг, а "Обущаря на Камелия" от Варна, който бе заведен при нея от Цветин. Сега само ще ви се надсмивам над безумно жалките опити да ми обясните, откъде аджеба Лейди Гага е видяла ботушите произведени от "Обущаря на Камелия"? От клип на Азис може би? Или на някоя друга чалгарка?

 

Слушам ви фалшивите напеви за световната сцена и нашенските напъни за нея... :1000 (29):

 

10 участия на Кама са между 40 00 и 50 000.

3 участия на Азис са 18 000, а той рядко има 3....

Видяхме, че 100 участия на Каме са 170 ка. Какви 10 за 50 те гонят. Вече не вървиш.

Не съм фен на Азис, но да отричаш, че е 3 нива над всички е безумно...

 

Всяка годината за всекиго формат се пишат клюки. Кой щял да влиза. Кой кого щял да сменя в ефир, кое предаване отпада и т.н. Толкова ли не си свикнал с жълтата преса и репортерите, които искат да пробият със стари скандали, какъвто е случая на Кама и Преса. От старите им палаври тръгва фейк новината, а не по поръпкс на Пайнер. Ще пуска Пайнер инфо, без да си е изпекъл нещата. Ако Азис си смъкне Тарифата до тази на Кама за Гласа, мислиш ли, че продуцентите ще я предпочетат. Не мислиш, сигурен съм.

 

Не съм очаквал, че ще дойде ден, в който целия форум да се ебава с теб. Целия свят около Кама се върти. Спри вече да фабрикуваш измислици с популярни лица и да свързваш жълтини с удобни за теб събития.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

9263227i.jpg

Ако не друго, поне можем да кажем, че и дмамата са

кралици на ПР-а и скандала!

 

Е, да, но Камелия поне е секси, красива и има някакви принципи в живота, докато другият е мазен, черен толуп, известен с подлия си характер.

 

Забележи meleto с какъв патос говори за Азис и с какво пренебрежение за Камелия. :3fdb8960598fa63e: Ще си помисли човек, че не си пада по яки, руси мадами, а по гадни мангусти с неизяснен пол. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам песента на Анелия е яко зле. За 5 дни - 750к. ХА И като гледам пада в трендинг с позиция всеки ден.

 

Ето това е провал. :mf_surrender:

 

Това ти го казах няколко часа, след като песента излезе:

 

Кви 5 лева, абе ква заплата, ходи спадай на щерка си джуката. Къде си тръгнала ти, Анелио, да се бориш с хита на лятно-есенния сезон? С тази песньовчица ли? Само текстът донякъде го бива, тоест посланието по-скоро.

 

Добрее, Анелия с провал, Преса с надут корем, Деса не пуска песен, сега остава Емануела да удари една греда ии годината е наша, bitches!

 

:3fdb8960598fa63e:

 

Кога ще се научиш да слушаш батко си?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да, но Камелия поне е секси, красива и има някакви принципи в живота, докато другият е мазен, черен толуп, известен с подлия си характер.

 

Забележи meleto с какъв патос говори за Азис и с какво пренебрежение за Камелия. :3fdb8960598fa63e: Ще си помисли човек, че не си пада по яки, руси мадами, а по гадни мангусти с неизяснен пол. :1000 (29):

В крайна сметка говорим за постижения и възможности, а не за сексуални предпочитания.

 

Успяваш да счупиш всеки свой рекорд за изречена тъпотия с всеки изминал ден. Ироничното е, че твоите предпочитания не са към русите секси мацки по принцип.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка говорим за постижения и възможности, а не за сексуални предпочитания.

 

Успяваш да счупиш всеки свой рекорд за изречена тъпотия с всеки изминал ден. Ироничното е, че твоите предпочитания не са към русите секси мацки по принцип.

 

В крайна сметка зад почти всички патетични, дълги изказвания стои някакъв скрит, подсъзнателен емоционален заряд.

 

Това последното го мислиш само ти. Да ти припомням ли, че освен често споменаваната от теб награда "Потребител на годината", спечелих още три, сред които и "Потребител с най-интересни постове". :3fdb8960598fa63e: Но това е болна тема за теб.

 

Не ти става нещо играта, намери друг начин. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да, но Камелия поне е секси, красива и има някакви принципи в живота, докато другият е мазен, черен толуп, известен с подлия си характер.

 

Забележи meleto с какъв патос говори за Азис и с какво пренебрежение за Камелия. :3fdb8960598fa63e: Ще си помисли човек, че не си пада по яки, руси мадами, а по гадни мангусти с неизяснен пол. :1000 (29):

Да, забелязах го. Той мрази секси мадами, като Галена и Камелия..Незнам защо...

 

Иначе Азис е пословичен с лицемерната му природа. Може би е израстнал духовно, на лайната дето е ял за всички неможем ги забравим.

 

Мъкна се с Деса, Андреа, Малина, Мария, Галена, Софка и коя ли не... после и Галена плю и Деса, Андреа- също.

 

За случая с Камелия - според мен си направиха ПР, иначе не могат да се дишат.

Камелия е единствената чалгарка, коята му разказа играта и не му е мълчала на подигравателния тон. Хубаво му го наби, не смее да й спомене името от тогава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оф, аман вече, тоя път много бързо се стигна до обсъждане на сексуалните предпочитания на форумците.

 

Я някои форумци за пореден път са се филмирали да опонират фокси, че залитат в очевадни глупости, ама пак, нищо ново под слънцето.

 

Явно е време да пуснем

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, да, но Камелия поне е секси, красива и има някакви принципи в живота, докато другият е мазен, черен толуп, известен с подлия си характер.

 

Забележи meleto с какъв патос говори за Азис и с какво пренебрежение за Камелия. :3fdb8960598fa63e: Ще си помисли човек, че не си пада по яки, руси мадами, а по гадни мангусти с неизяснен пол. :1000 (29):

 

 

Страшна логика. Ти харесваш Галена, а си гей... Проблемът ти не е, че си гей, а че всичко в твоите мисли и съждения е гей ориентирано.

 

Относно Азис - той е пачавра като всички останали. Това което говори и прави е лицемерно, но поне последните му 3 проекта са нормален фолк. Има постижения човекът. Емануела също е пачавра, Анелия, Преслава, Галена, но когато имат неоспорими хитове, няма как да кажа обратното. Сега при Азис няма топ хит и ти се възползваш да го атакуваш. Същото направих и аз с Шефката на Жалка.

 

И да, как БТВ да вземат Азис за 3 пъти по-висок хонорар? При положение, че имат успешни 2 сезона на Гласа (дали са рейтингови заради Кама или по принцип) и могат да вземат евтината Кама ? Това което казвам е, че причината да не го вземат не е щото е менте и не заслужава. Просто има пазарна конкуренция.

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В крайна сметка зад почти всички патетични, дълги изказвания стои някакъв скрит, подсъзнателен емоционален заряд.

 

Това последното го мислиш само ти. Да ти припомням ли, че освен често споменаваната от теб награда "Потребител на годината", спечелих още три, сред които и "Потребител с най-интересни постове". :3fdb8960598fa63e: Но това е болна тема за теб.

 

Не ти става нещо играта, намери друг начин. :3fdb8960598fa63e:

 

Не знам защо твърдиш, че аз съм споменал 4 пъти постижението на живота ти, а аз съм го направил 2пъти за една година, докато ти 3 за последните две седмици. И мога да ти ги наредя в един пост цитатите. Хората печелят златни медали или хиляди левове, а той ми бил спечелил форумски награди. Дори не можеш да си ги гушнеш като Преси, щото награди реални нямаш... :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, забелязах го. Той мрази секси мадами, като Галена и Камелия..Незнам защо...

Това че са секси мадами, не ги прави привлекателни за всекиго. Много повече харесвам Гери-Никол, Емануела, че даже и Преслава. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, забелязах го. Той мрази секси мадами, като Галена и Камелия..Незнам защо...

 

Иначе Азис е пословичен с лицемерната му природа. Може би е израстнал духовно, на лайната дето е ял за всички неможем ги забравим.

 

Мъкна се с Деса, Андреа, Малина, Мария, Галена, Софка и коя ли не... после и Галена плю и Деса, Андреа- също.

 

За случая с Камелия - според мен си направиха ПР, иначе не могат да се дишат.

Камелия е единствената чалгарка, коята му разказа играта и не му е мълчала на подигравателния тон. Хубаво му го наби, не смее да й спомене името от тогава.

Ами хора сме. Трябва да прощаваме и да забравяме. Деса му е простила, аз ли да тая гнет?

Да, Кама го оправи добре преди време. Беше си заслужил. Беше ужасно нагъл и циничен, но Кама не играе отдавна в неговата лига. Нито пък Деса или Галена. Нека бъдем реалисти

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна логика. Ти харесваш Галена, а си гей... Проблемът ти не е, че си гей, а че всичко в твоите мисли и съждения е гей ориентирано.

 

Относно Азис - той е пачавра като всички останали. Това което говори и прави е лицемерно, но поне последните му 3 проекта са нормален фолк. Има постижения човекът. Емануела също е пачавра, Анелия, Преслава, Галена, но когато имат неоспорими хитове, няма как да кажа обратното. Сега при Азис няма топ хит и ти се възползваш да го атакуваш. Същото направих и аз с Шефката на Жалка.

 

И да, как БТВ да вземат Азис за 3 пъти по-висок хонорар? При положение, че имат успешни 2 сезона на Гласа (дали са рейтингови заради Кама или по принцип) и могат да вземат евтината Кама ? Това което казвам е, че причината да не го вземат не е щото е менте и не заслужава. Просто има пазарна конкуренция.

 

Сега ще посочваме кой какъв проблем ли има? Ми на теб пък проблемът ти е, че си предимно черноглед и песимистично настроен към любимият ти жанр, за който си губиш времето да го обсъждаш и прекарваш часове от деня си в това занимание. Вечно недоволен, вечно критикува, все вижда негативното, от 100 песни една му хареса и тя вземе, че е с някакви депресантски послания. За психология ли ще си говорим? :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе и на теб не ти е много чиста работата, колкото и да изтъкваш, че си 100% хетеро. Сам каза, че привличаш предимно тьотки и джендъри да те харесват. Онзи ден пък, като изказа отвращение към Петра и те попитах дали ако трябва да избираш да си легнеш с нея или хубав мъж, ти ми каза да ти дам пример за хубав мъж....................... :mf_surrender: Да продължавам ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има много недоумици. Но си прав.

- обложката

- заглавието

- липса на капслок

- липса на описание под клипа

 

Изглежда ми сякаш за бързали да пуснат клипа.

 

Изглежда са бързали? :Vishenka_05: Сериозно? Немой да бъде! :roll1:

 

И защо бързат? - за бързането съм напълно съгласен с теб, разбира се. Ами просто е. Бързат, защото Азис имаше други планове за телевизионни изяви. Тази операция в медиите сега трябваше да е чак януари, а той да пусне ракетата носител Цветана Манева по БТВ, за да изглежда един нов, социално-отговорен Васил Боянов, който като такъв да отговаря на длъжностната характеристика за заветният стол. И изведнъж какво стана? - имаме всички отговори за драмите в Пайнер, бързането на Азис и леката ехидна "чипровска" усмивка.

 

Апропо, нали поне ти ще отбележиш, че да си водещ в подскоците пред къщата не е като да си водещ на "Голямата уста"? Едното е авторско предаване, а Азис ще бъде просто репортер пред къщата. Че не ми се занимава въобще с "шуменските" напеви срещу партньорката в ботушното дело на Лейди Гага, която 15 години носеше на плещите си концертите на Пайнер, винаги е имала топ хонорар, никога не е падала под 10 участия на месец и продава видинска дискотека в юли' 2018, за 1 ден без разлепени плакати и стандартна пропаганда, като заявката е в сряда, а участието в петък да има хонорар като Соня Немска само защото разни дебили в Рамания така им се ще?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам защо твърдиш, че аз съм споменал 4 пъти постижението на живота ти, а аз съм го направил 2пъти за една година, докато ти 3 за последните две седмици. И мога да ти ги наредя в един пост цитатите. Хората печелят златни медали или хиляди левове, а той ми бил спечелил форумски награди. Дори не можеш да си ги гушнеш като Преси, щото награди реални нямаш... :1000 (29):

 

Не-не, точно 4 пъти си споменавал наградата до този момент. Аз тези титли не съм ги изтъквал допреди да видя, че ти се вълнуваш от моята награда повече отколкото аз се вълнувам. Не се опитвай да извъртиш нещата. Ясен си. Ти се ядосваш на тази награда, за да ти е все в устата, което показва, че или много ми завиждаш, или самият ти искаш титлата. Съжалявам не съм ти виновен аз. Избивай си негативната енергия някъде другаде.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не-не, точно 4 пъти си споменавал наградата до този момент. Аз тези титли не съм ги изтъквал допреди да видя, че ти се вълнуваш от моята награда повече отколкото аз се вълнувам. Не се опитвай да извъртиш нещата. Ясен си. Ти се ядосваш на тази награда, за да ти е все в устата, което показва, че или много ми завиждаш, или самият ти искаш титлата. Съжалявам не съм ти виновен аз. Избивай си негативната енергия някъде другаде.

Окей, дай да ги видим 4те пъти. Докажи, както обичаме да казваме във форума. Жалко, че няма да успееш. Самия факт, че си мислиш, че някой се вълнува от подобни неща, освен теб, ме плаши. Дори и сега ти започна да си я коментираш.

Тук искаме да обсъждаме чалга, а ти не спираш да превръщаш дискусиите в лични драми, заяждания, гей протоколи и клюкарски сбор. Не спираш да занимаваш по лс потребители с въпроси за други потребители.

Да не подхващам въпроса за това кой от кой се вълнува, защото си участник във всяка интрига тук. И, да, аз може да съм често груб и негативен, но поне нямам твоя отвратителен клюкарски стил...

 

Просто си ми друга вселена. Хора, които се кефят на кючеци, а злобеят срещу истинското в попфолка, ги закачам на оная си работа... Това трябва да е наказание, но на теб вероятно ще ти хареса :3fdb8960598fa63e:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега ще посочваме кой какъв проблем ли има? Ми на теб пък проблемът ти е, че си предимно черноглед и песимистично настроен към любимият ти жанр, за който си губиш времето да го обсъждаш и прекарваш часове от деня си в това занимание. Вечно недоволен, вечно критикува, все вижда негативното, от 100 песни една му хареса и тя вземе, че е с някакви депресантски послания. За психология ли ще си говорим? :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе и на теб не ти е много чиста работата, колкото и да изтъкваш, че си 100% хетеро. Сам каза, че привличаш предимно тьотки и джендъри да те харесват. Онзи ден пък, като изказа отвращение към Петра и те попитах дали ако трябва да избираш да си легнеш с нея или хубав мъж, ти ми каза да ти дам пример за хубав мъж....................... :mf_surrender: Да продължавам ли?

 

 

Така е. Даже се чудя за какво влизам тук. То няма и какво толкова да се коментира вече. Но пък ми е навик да браузвам. А и малко спам с музиката, която слушам, между другото, не е толкова лоша причина затова. Да подразня малко Фокса и Сашо и така.

 

 

Хах. Нека ти отговоря и по другото, Кондоме, за да си щастлив.

 

Не си пораснал (израснал) достатъчно. Това ми е заключението за теб. Всичко, което ти е в главата е секс и гей-things. Преди да опознаеш някого, винаги минаваш през гей-анализ.

 

Сам падна в гьола. Мислиш ли, че не можех да ти хлопна кепенците още докато задаваше този въпрос? А сега си отговори на въпроса - ако имах сексуални "опасения, стестения и страсти", които да отговарят на твоите очаквания, щях ли да отговоря така, пред всички и тн ? Впрочем, тук прозира или че ме подценяваш, или не си даваш сметка че общуваш с малко над средното ниво човек.

 

Предположих, че като продължа темата ще започнеш да си правиш своите доста повърхностни заключения, но пък реших да те пробвам. До днес си мислих, че си доста над нормата за хомо общността, но ето че не си. Кондоме, аз мога да говоря на всяка тема и не ми е проблем. И в края на краищата, какво мръснишко видя в това че те попитах какви са ти представите за хубав мъж. И аз мога да завиждам за тялото на Галин (например), но не означава, че си падам сексуално по него. Виждаш ли колко ниско ниво отиде тази тема. Прави си равносметка.

 

 

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изглежда са бързали? :Vishenka_05: Сериозно? Немой да бъде! :roll1:

 

И защо бързат? - за бързането съм напълно съгласен с теб, разбира се. Ами просто е. Бързат, защото Азис имаше други планове за телевизионни изяви. Тази операция в медиите сега трябваше да е чак януари, а той да пусне ракетата носител Цветана Манева по БТВ, за да изглежда един нов, социално-отговорен Васил Боянов, който като такъв да отговаря на длъжностната характеристика за заветният стол. И изведнъж какво стана? - имаме всички отговори за драмите в Пайнер, бързането на Азис и леката ехидна "чипровска" усмивка.

 

Апропо, нали поне ти ще отбележиш, че да си водещ в подскоците пред къщата не е като да си водещ на "Голямата уста"? Едното е авторско предаване, а Азис ще бъде просто репортер пред къщата. Че не ми се занимава въобще с "шуменските" напеви срещу партньорката в ботушното дело на Лейди Гага, която 15 години носеше на плещите си концертите на Пайнер, винаги е имала топ хонорар, никога не е падала под 10 участия на месец и продава видинска дискотека в юли' 2018, за 1 ден без разлепени плакати и стандартна пропаганда, като заявката е в сряда, а участието в петък да има хонорар като Соня Немска само защото разни дебили в Рамания така им се ще?

 

 

Нямам представа Азис какво ще прави. Изглежда ми като миналогод опити да внедрят Миглена Ангелова. Не се получи.

 

Тя има хонорар като на Яница. Само че го прибира целия. :whistling: Много добре го знаеш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...