Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хаха, ами яко, радвай се на ситуацията, докато можеш. ;) И гледай да вземеш максимума и като "рахат" и като емоционално преживяване. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе май ти беше казал, че Петра била писала SOON във фейса, демек нова песен нещо а-у... Ако е вярно, сякаш вие с Lelqtian сте предизвикали съдбата в последните месеци. Не е истина!

Имах предвид Преслава за SOON :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, никъде не съм казал, че за 24 часа ще я мине Преслава. Ще я мине в малко по-дългосрочен план - 1-2 седмици. При Преса първоначалният интерес е по-голям от този при Фикрет, две мнения няма. Просто смятам, че "Кво те бърка" ще стане по-голям хит от "Да гори в любов". Като цяло и двете не ме кефят мен лично, просто на Фики е по-запеваема и конвертируема по мое мнение.

 

Добре, ще променим облога. Дай ти някакъв срок, след който да теглим чертата. Каквото ти кажеш. Но да има облог. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ее, жалко, щеше да е яко да видим леля Петра с нови муцки и чупки.

Щях да скоча от кеф и да разцепя озона, както пееше нейната последователка от Айтос :3fdb8960598fa63e:

 

Преси минава 315к .. аз ви казах, че са зациклили. Сега започват да се обновяват.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да де. Загледал съм се в Кама и се обърках. :3fdb8960598fa63e:

 

Добрее. Може да го измислим, който спечели да има право на едно желание. Изпълнимо и неминаващо границите на доброто възпитание, разбира се. :3fdb8960598fa63e: Моето вече го намислих.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това важи и за твоя приятел,нали така?Който наклевети половината форум в резултат на безсилие в различни спорове. :whistling:

Мис Аляска да не се обажда. :3fdb8960598fa63e:

Май не си запозната с понятието безсилие, научи му значението преди да коментираш следващия път. Същото важи и за клевета.

 

За враговете или лошо или нищо. По-скоро да ги прокълнем никога да не изпитат любов и оргазъм. :girl_witch:

Между другото чу ли новата на Андрю? Двете ни любимки пускат песни в един и същ ден. :Vishenka_05:

 

Клетвите няма да ти помогнат да се справиш с отчаянието от последния провал на Андрито. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако Преслава направи 350к за 24 часа ще бъде най-силната чалга премиера за 2018, нали ?

 

Да и аз точно това си мислех сега, че няма чалга , която да в направила 350к за 24 за 2018!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мис Аляска да не се обажда. :3fdb8960598fa63e:

Май не си запозната с понятието безсилие, научи му значението преди да коментираш следващия път. Същото важи и за клевета.

Клетвите няма да ти помогнат да се справиш с отчаянието от последния провал на Андрито. :1000 (29):

Ти сериозно ли си мислиш,че си ми някакъв враг? :g2: Не се филмирайте госпожице.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела имаше към 380К на Гледай ме на снимка :3fdb8960598fa63e:

А самата песен е дърво. Дори не знам как направи толкова гледания.Та тая жена всичко и трупа и става хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти сериозно ли си мислиш,че си ми някакъв враг? :g2: Не се филмирайте госпожице.

Не, просто ти казвам. Защо не коментираме новата на Андри? Признай си, че не струва, не е трудно. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, просто ти казвам. Защо не коментираме новата на Андри? Признай си, че не струва, не е трудно. :3fdb8960598fa63e:

Че аз съм го признал това в темата й. Мислиш,че ще ме жегнеш като за втори път споменаваш,че Андреа е изкарала провал ли? :1000 (29): Важното е,че от последния й провал минаха 2-3 години,така че хич не ми дреме.Ти мисли Галена,която реди провал след провал. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мис Аляска да не се обажда. :3fdb8960598fa63e:

Май не си запозната с понятието безсилие, научи му значението преди да коментираш следващия път. Същото важи и за клевета.

 

:roll1: :roll1:

 

Човек, като отиде при лосовете в Аляска и забравя българския. :3fdb8960598fa63e: Който кълне, всъщност клевети. Аз не знаех, неее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че аз съм го признал това в темата й. Мислиш,че ще ме жегнеш като за втори път споменаваш,че Андреа е изкарала провал ли? :1000 (29): Важното е,че от последния й провал минаха 2-3 години,така че хич не ми дреме.Ти мисли Галена,която реди провал след провал. :whistling:

Пожелавам на всяка такива провали с по 10 млн. гледания. :girl_witch:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти мисли Галена,която реди провал след провал. :whistling:

Не се сещам за такъв. А ако ми кажеш Дай ми любов примерно, веднага ще ти покажа клипче как я пеят с цяло гърло в дискотеките.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емануела имаше към 380К на Гледай ме на снимка :3fdb8960598fa63e:

 

Това е абсолютен парадокс и срам за потребителите на нашата музика, щом тая тъпа песен държи рекорда за 2018. Дано Преса да я мине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...