Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Преси пак ще чупи рекорди хаха ще има самоубийства. За 10 часа имаме над 215к :3fdb8960598fa63e:

 

 

7 часа по-късно - 263к. Сега видяхте ли, че бързахте да се изсилвате - рекорди ви се привиждаха вече, половин милион гледания и т.н. Колко пъти трябва да ви обяснявам, че 500к чалгарка може да направи само с яко кеш? Какво по голямо доказателство от това -прясно родилата Преса, непускала песен от 7 месеца и половина, дори няма да се доближи до тях.

 

Иначе от тази песен нищо няма да стане и след 1 седмица всички ще сте наясно с това. До 3-4 месеца ще е една от многото песни в средата на плейбек микса на Преслава за участия. Като популярност й предричам максимум нещо от сорта на "Тук жена му пази".

Link to comment
Сподели в други сайтове

7 часа по-късно - 263к. Сега видяхте ли, че бързахте да се изсилвате - рекорди ви се привиждаха вече, половин милион гледания и т.н. Колко пъти трябва да ви обяснявам, че 500к чалгарка може да направи само с яко кеш? Какво по голямо доказателство от това -прясно родилата Преса, непускала песен от 7 месеца и половина, дори няма да се доближи до тях.

 

Иначе от тази песен нищо няма да стане и след 1 седмица всички ще сте наясно с това. До 3-4 месеца ще е една от многото песни в средата на плейбек микса на Преслава за участия. Като популярност й предричам максимум нещо от сорта на "Тук жена му пази".

 

Като гледам едвам ще чукне 300к. Кога излезе песента?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

300к колкото повечето премиери на Анелия, Емануела и др....нищо особено :3fdb8960598fa63e

В момента има 300к ... до 16:00 ч. ще направи към 400к. ;)

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина нещо не ми е добре... Въртях новата на Преса поне 5-6 пъти вече! :3fdb8960598fa63e:

И аз така. Щом ни кефи, значи е добра. :1000 (29): На мен ми напомня по нещо и "По моята кожа", която също ме кефи.

Преслава трябва да си прави такива неща и хубавото при нея е, че не взе да се прави на рапърка. Сега остава и една яка балада да избаца, и ще е закърпила годината. Само дето не знам защо толкова бързаше да пусне нова песен, сакън да не изпусне вълната. Можеше и една година почивка да си даде, ама то шило в торба не стои. Щафетата лесно не се предава. :1000 (29): Много си я влече, ей. Голям наркотик е това за нея.

Иначе в клипа е хубава, има си я харизмата, само някои тоалети са тъпи. Тя пак постигна развитие в тая посока в последно време, но не е като при Галена, тя си е маниак на тая тема.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В момента има 293к - точно с 30к повече от 9 сутринта. Хайде малко по-кротичко с цифричките. :3fdb8960598fa63e:

Зациклили са - сутринта имаше 14к харесвания, сега са 16,5к .... след 14:00 започват да се оправят гледанията.

И не знам откъде си толкова убеден, че Фики ще я мине - с последната си песен едва направи 4 милиона.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зациклили са - сутринта имаше 14к харесвания, сега са 16,5к .... след 14:00 започват да се оправят гледанията.

И не знам откъде си толкова убеден, че Фики ще я мине - с последната си песен едва направи 4 милиона.

 

Ще ги видим колко са зациклили. Аз твърдя, че повече от 350 е абсурдно да направи до 16 ч.

Иначе за Фики съм убеден, защото имам усет за хитовете, а "Кво те бърка" звучи като тотален хит. И за "Пате" тук го оплюхте в началото, а после смазваше с тази песен. Последната му песен с 4-те млн. не става и писва на третото слушане, но тук определено няма да е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ги видим колко са зациклили. Аз твърдя, че повече от 350 е абсурдно да направи до 16 ч.

Иначе за Фики съм убеден, защото имам усет за хитовете, а "Кво те бърка" звучи като тотален хит. И за "Пате" тук го оплюхте в началото, а после смазваше с тази песен. Последната му песен с 4-те млн. не става и писва на третото слушане, но тук определено няма да е така.

 

Не ми харесва на Фики песента , очаквах повече защото го харесвам. Някак си мелодията не пасва, не знам нещо му липсва на тоя проект!

Link to comment
Сподели в други сайтове

3 Милиона за най-бруталната дама!

 

В крайна сметка как ще се облечеш за Хелоуин:

 

- гердан с чушки

- сутиен с пайети

- шапка, шлифер и маргаритки

 

:3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

300к колкото повечето премиери на Анелия, Емануела и др....нищо особено :3fdb8960598fa63e

 

Нищо особено е дебют 85К.

 

300К в днешните трудни времена за чалгата си е перфектно, а те ще бъдат поне 330-340К.

 

Повече усилия трябва да влагаш, ако искаш да принизиш някого и да те се получи. :ad:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нищо особено е дебют 85К.

 

300К в днешните трудни времена за чалгата си е перфектно, а те ще бъдат поне 330-340К.

 

Повече усилия трябва да влагаш, ако искаш да принизиш някого и да те се получи. :ad:

Конди, какво мислиш за фразата - ТОЙ Е ПО ЖИВОТА ФРАШКАН Е С ПАРИ, КИХА МИ МАНГИЗИ ВЕЧЕ СЪМ РАХАТ

 

Чувствам я много автобиографична, а ти? :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ги видим колко са зациклили. Аз твърдя, че повече от 350 е абсурдно да направи до 16 ч.

Иначе за Фики съм убеден, защото имам усет за хитовете, а "Кво те бърка" звучи като тотален хит. И за "Пате" тук го оплюхте в началото, а после смазваше с тази песен. Последната му песен с 4-те млн. не става и писва на третото слушане, но тук определено няма да е така.

 

Не е за вярване колко различни могат да бъдат предпочитанията на хората и колко различен "слух" имаме отделните индивиди. :1000 (29): Тази на Фики ми предизвика отегчителна дисфория. :3fdb8960598fa63e:

 

Мисля, че е време за облог. Ти казваш, че за 24 часа Фики ще направи повече от Преслава. Аз твърдя, че Фики няма да мине и 300К гледания. Хайде да видим. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Конди, какво мислиш за фразата - ТОЙ Е ПО ЖИВОТА ФРАШКАН Е С ПАРИ, КИХА МИ МАНГИЗИ ВЕЧЕ СЪМ РАХАТ

 

Чувствам я много автобиографична, а ти? :Vishenka_05:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

За мен този период свърши (засега). Ще видим по-натам какво ни чака.

 

От коя песен е фразата, на Малина ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

За мен този период свърши (засега). Ще видим по-натам какво ни чака.

 

От коя песен е фразата, на Малина ли?

Не, мило. "Пачки" на хасковската богиня Петрана :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е за вярване колко различни могат да бъдат предпочитанията на хората и колко различен "слух" имаме отделните индивиди. :1000 (29): Тази на Фики ми предизвика отегчителна дисфория. :3fdb8960598fa63e:

 

Мисля, че е време за облог. Ти казваш, че за 24 часа Фики ще направи повече от Преслава. Аз твърдя, че Фики няма да мине и 300К гледания. Хайде да видим. :)

 

Не, никъде не съм казал, че за 24 часа ще я мине Преслава. Ще я мине в малко по-дългосрочен план - 1-2 седмици. При Преса първоначалният интерес е по-голям от този при Фикрет, две мнения няма. Просто смятам, че "Кво те бърка" ще стане по-голям хит от "Да гори в любов". Като цяло и двете не ме кефят мен лично, просто на Фики е по-запеваема и конвертируема по мое мнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не, мило. "Пачки" на хасковската богиня Петрана :Vishenka_05:

 

Хаха, ами яко, радвай се на ситуацията, докато можеш. ;) И гледай да вземеш максимума и като "рахат" и като емоционално преживяване. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе май ти беше казал, че Петра била писала SOON във фейса, демек нова песен нещо а-у... Ако е вярно, сякаш вие с Lelqtian сте предизвикали съдбата в последните месеци. Не е истина!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...