Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Браво на Камелия. Не съм очаквал, че ще го кажа, ама се надявам да продължи в този дух. Освен, че публиката е доволна и колегите и ще се мотивират да правят по добра музика. Не съм я гледал в Слави, защото не харесвам интервютата и саркастичното отношение на Слави към гостите си, а и не вярвам да съм изпуснал нещо интересно.

 

Малина я спрях на 20 секунда. Вече и в клипове не може да го докара. Песента е неслушама. Най доброто на Оцко си остава във Фен + Докрай на Андреа.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

обществото иии така нат

 

Твърдиш, че Стела е куха лейка, а този нейн пост всъщност описва много добре клиничната ти картина:

:3fdb8960598fa63e:

Дори не мога да разбера защо контактуваш с мен. Аз съм тъпа, ограничена, на ниво втори клас, грозна, пълен катър и на всичкото отгоре ти се мазня и искам да спя с теб. Пълен потрес съм.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори не мога да разбера защо контактуваш с мен. Аз съм тъпа, ограничена, на ниво втори клас, грозна, пълен катър и на всичкото отгоре ти се мазня и искам да спя с теб. Пълен потрес съм.

 

Ми щото ме кефи да ти казвам на кой да дадеш бан. За тоя - 7 дни, за ония 5 дни. За първия - айде още 7 дни. Интересът клати феса. :roll1: :ninja:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми щото ме кефи да ти казвам на кой да дадеш бан. За тоя - 7 дни, за ония 5 дни. За първия - айде още 7 дни. Интересът клати феса. :roll1: :ninja:

:roll1:

Така... нали съм малко тъпа и не загрявам, та обясни ми моя интерес какъв е? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че не осъзнавате какви карикатури сте. Не сте лоши хора по принцип. Словесния кютек от последните дни обаче и грам не ви е просветлил. Жалко. Лично от мен ще получавате все по малко внимание, защото виждам, че и другите започнаха да се светкат и да ви се дразнят. А и съм казал това, което мисля за вас не веднъж.

Разликата между вас и Янева е от земята до небето по отношение на възможности и умствен багаж. Как ли се надявате пак тя да дойде и да свърши онова, което вие не можете. А като ви гледам как се цитирате, все едно гледам диалог между тризначките и Пеньо. Вярвам, че всеки от вас ще разбере кой кой е. Дори и Стела Умното . Радвам се, че думите ми са светило за вас и добре ги помните и преповтаряте всяка вечер, за да не ги забравите. Времето, което загубих по вас не е напразно, щом психиките ви прескачат, а нервите ви се забелязват отдалеч.

Лека нощ и по малко мисли по мен ако може,че трудно се спи, премисляйки всяка моя дума, която плющи по вас като чук...

За нервите ви препоръчвам броене на гледания на кючеци. Действа много успокоително. А ако сте ги и броили, можете да преброите космите по гърдите ми. Някъде назад из темата, забелязах, че и те са ви обект на внимание. Бройте и дишайте

 

 

Кондоме, защо лъжеш. 100 процента 2 часа си стоял пред форума, тресейки чене в очакване да ми отговориш, но тъй като все по често се коментира твоето денонощно присъствие тук, си решил да се правиш, че имаш живот. По вероятно е да си мачкал кафе в Гриндера, отколкото да отидеш на реално такова. Не те съдя. Но страха от хора и социален живот се преодолява. Има си специалисти. Мога да ти препоръчам добри частни кабинети.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Явно поп-фолка има шанс да си върне позициите с такива песни като на Малина новата , не пиши на кого е , но ми звучи Оцкова. Представям си пак да се върне Оцковата вълна и всяка треторазрядна да види хит.

Браво на Малина и Галин мисля , че песента ще е тотален хит , още от първо слушане зарибява жестоко!

Link to comment
Сподели в други сайтове

И след като на умника на рама му отне 20 минути да напише този коментар, сега ще рефрешва страницата в очакване да му отговорим. 20 минути време за хора, които са ти безразлични и не мислиш да се занимаваш с тях. Дълги постове посветени на същите тези хора. Вече 2 месеца и повече да отделяш толкова време от супер заетото си ежедневие за такива хора.. Да се гордея ли на този интерес, или да се притеснявам за човека в който сме го породили? Май съм за второто...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Жалко, че не осъзнавате какви карикатури сте. Не сте лоши хора по принцип. Словесния кютек от последните дни обаче и грам не ви е просветлил. Жалко. Лично от мен ще получавате все по малко внимание, защото виждам, че и другите започнаха да се светкат и да ви се дразнят. А и съм казал това, което мисля за вас не веднъж.

Разликата между вас и Янева е от земята до небето по отношение на възможности и умствен багаж. Как ли се надявате пак тя да дойде и да свърши онова, което вие не можете. А като ви гледам как се цитирате, все едно гледам диалог между тризначките и Пеньо. Вярвам, че всеки от вас ще разбере кой кой е. Дори и Стела Умното . Радвам се, че думите ми са светило за вас и добре ги помните и преповтаряте всяка вечер, за да не ги забравите. Времето, което загубих по вас не е напразно, щом психиките ви прескачат, а нервите ви се забелязват отдалеч.

Лека нощ и по малко мисли по мен ако може,че трудно се спи, премисляйки всяка моя дума, която плющи по вас като чук...

За нервите ви препоръчвам броене на гледания на кючеци. Действа много успокоително. А ако сте ги и броили, можете да преброите космите по гърдите ми. Някъде назад из темата, забелязах, че и те са ви обект на внимание. Бройте и дишайте

 

Имитираш ли ме? Винаги съм знаел, че искаш да си мен, сега почна да ми взимаш и лафовете.

 

Виж ся, Славке, хубаво си решила все по-малко внимание да ми/ни обръщаш. Наистина безсмислено е това, което става последните седмици тук. Нито аз някога ще те харесам, нито има смисъл да продължава това леене на злоба първо от твоя страна, след това аз ти отговарям и няма край месеци вече. Сигурен съм, че на всички им е досадило отдавна.

 

Предлагам ти да спреш, тотален спам и офтопик е, мина всякакви граници поведението ти. Ако не спреш, ще помоля Стела да пише на momo и той лично да се занимае със случая. Ако трябва пак ще се въведе правилото, че офтопика е забранен в Скандалите, ще измислим нещо. Но още един път, ако тръгнеш да ме коментираш под формата на офтопик без някой да ти е искал мнението, да занимаваш целия форум с обсесиите си, лично ще дам всичко от себе си при най-малкото провинение да бъдеш държан далеч от форума със седмици. Предлагам ти дори да спреш да ме цитираш. Нямам никаква потребност или нужда да общувам с теб. Хайде, лека нощ и сбогом.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Препоръчвам на Слави да не отговаря на последните ни 2 коментара. Събрала съм всички обиди към мен и Кондомчо, които излива от месеци. Също така, да не си прави труда да си трие коментарите, защото всичко изтрито се запазва и е видимо за Момо, така че няма смисъл. Ще поискам минимум 3 месеца бан от Момо за системно нарушаване на правилата. След този мой мост, ако продължи да се пише извън темата ще се слагат наказания по преценка на модераторите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Можем да поспорим по темата, ако желаеш... :3fdb8960598fa63e:

Давай, да видим какво имаш да кажеш по темата. Нали знаеш 2003-та,че с "Крепост" Глория смаза всичко живо. :3fdb8960598fa63e: Само това стига да е лидерката.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давай, да видим какво имаш да кажеш по темата. Нали знаеш 2003-та,че с "Крепост" Глория смаза всичко живо. :3fdb8960598fa63e: Само това стига да е лидерката.

А госпожата смаза с "Шампанско и сълзи". :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Давай, да видим какво имаш да кажеш по темата. Нали знаеш 2003-та,че с "Крепост" Глория смаза всичко живо. :3fdb8960598fa63e: Само това стига да е лидерката.
Знам, че ви е болна тема, така че ще се опитам да съм мека:

 

Кой хит на Глория от 2000 година е по-голям от "Бели нощи", "Мъжете всичко искат", "Миля моя, мили мой"/ "Луда по тебе", "Няма шега", "Ти си..."?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, че ви е болна тема, така че ще се опитам да съм мека:

 

Кой хит на Глория от 2000 година е по-голям от "Бели нощи", "Мъжете всичко искат", "Миля моя, мили мой"/ "Луда по тебе", "Няма шега", "Ти си..."?

Защо не си споменала песен на леля Ванче? Нали основно спора е - Глория или Ивана? :3fdb8960598fa63e:

Може да не си мека, отдавна не ми е болна тема, пък и ще е интересен един по-хард спор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо не си споменала песен на леля Ванче? Нали основно спора е - Глория или Ивана? :3fdb8960598fa63e:

Може да не си мека, отдавна не ми е болна тема, пък и ще е интересен един по-хард спор.

Обичам, когато отговарят на въпроса ми с въпрос - вариантите в такъв случай са два:

Или отговорът се обмисля през това време, тъй като трябва да бъде извъртян подобаващо, за да важи поне малко/ или въпросът е толкова категоричен и е постигнал целта си, още в мига, в който съм си го помислила.

 

Иначе, не съм споменала песен на лелята, тъй като ти твърдиш, че през тези периоди Глория е "смазала всичко живо" и е била категоричен лидер /тоест над всички останали играчи в схемата "чалга"/ от 97 до 2004 година. Следователно, мога да посоча песен на който и да е действащ изпълнител в този период. Защо на всяка цена той да бъде Ивана? Бих била прекалено пристрастна. За Деса и Кама не ми дреме, затова започвам с тях. Иначе, ако много държиш - коя песен от 2000 година на Глория, е по-голям хит от "Вик", "Добра среща, приятели" и "100 патрона"? Така устройва ли те?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досега четох мненията в темата за новата на Камелия, влизам в скандалите и гледам... коментират Камелия.

 

Не знам, ама.... нещо тоя път удари добре, няма майтап. Макар, че и "Минута живот" е готина песен и не знам защо не се наложи, страхотен клип и песен, остана на заден план, а я харесвам дори повече от "Името ти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петрана си е сложила Coming Soon .. май ще пуска нова песен. Не я знам за къде бърза толкова, а някои тук се надяваха да си почива до 2019-та .. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...