Jump to content



Online: Галена и Цветелина Янева - Маракеш


Препоръчани коментари

И на мен ми е на рипийт и с всяко слушане ме кефи повече. Мисля, че и при повечето от вас ще стане така, просто е от този тип песни. Една идея повече кючек да беше добавил Кости форца в аранжимента щеше да се хареса много повече от първо слушане. Но явно са искали да е нещо по-денс, само с леки препратки към Мароко.

 

Точно и аз от това недоволствам. В началото, като почва се чуват някакви мазнотийки и си викам "ооо якоо, ще се друсат гюбеци тука", а всъщност се оказва, че са минимални на фона на цялата музика. Къде й отиде нюха на Галена? Дано да е grower песента.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Проектът е точно това което очаквах. Тези двете са ми ясни. Няма изненади. Не разбирам защо са заложили на крайно изчерпан композитор като Кости да им направи лятното предложение. Както други констатираха, прилича на много други негови песни. Предричам голям първоначален интерес, последван от рязко спадане на гледанията. До есента никой няма да я помни.

По-добре сподели успешно ли беше връщането на Диазепама в аптеката, кво ще кажеш за песента беше кристално ясно още преди да обявят изобщо, че ще има такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че не смеете да изразите личното си мнение за песента и клипа и прекалено много се съобразявате с околните. Това е позор! Е така се става маргинал. :feminist_en:

 

Няма такова нещо. Приеми, че харесваме песента и клипа. За тъпия вариант на "Оф, оф" си я оплюх Галена, като не ме изкефи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

е не каза нищ за клипа ?
Той е в делириум тременс в момента, не го закачай! :3fdb8960598fa63e:

 

 

Точно и аз от това недоволствам. В началото, като почва се чуват някакви мазнотийки и си викам "ооо якоо, ще се друсат гюбеци тука", а всъщност се оказва, че са минимални на фона на цялата музика. Къде й отиде нюха на Галена? Дано да е grower песента.
Мен пък много ме радва пулсацията, звучи си като парче от западна телевизия!

 

Изтеглих я и на тела, за да си я слушам със слушалки навън! :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-добре сподели успешно ли беше връщането на Диазепама в аптеката, кво ще кажеш за песента беше кристално ясно още преди да обявят изобщо, че ще има такава.

Винаги слушам дадена песен по няколко пъти да си направя труда да я коментирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги слушам дадена песен по няколко пъти да си направя труда да я коментирам.
"Искам да те видя, искам да те вдишам! Приказката с тебе с устни да допиша"... :1000 (33):

 

Няколко пъти го чуй и ще се влюбиш в Галя. :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Винаги слушам дадена песен по няколко пъти да си направя труда да я коментирам.

Никакво съмнение нямам. Както и че чичо Ади Хитлер всъщност е рептил и живее в тайна подземна база на Антарктида, а Елизабет Първа е била отдавна загубената прапраправнучка на Христос, а не щерката на баща си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Искам да те видя, искам да те вдишам! Приказката с тебе с устни да допиша"... :1000 (33):

 

Няколко пъти го чуй и ще се влюбиш в Галя. :3fdb8960598fa63e:

Предпочитам да слушам старите песни на Кости от славните му времена, отколкото тази преработка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Предпочитам да слушам старите песни на Кости от славните му времена, отколкото тази преработка.
Ти от песните на Кости, освен "Скоро" и "Как ти стои" друго слушаш ли?

Ааааа, сигурно "Разкрий ме"! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

45 човека гледат темата в момента. Очакванията към Галена наистина са огромни и затова може би някои са леко разочаровани, понеже не предложи нещо напълно ново. За съжаление композиторите в чалгата са твърде малко и нещата просто се повтарят, което само по себе си обаче не ги прави по-лоши. За мен стилът на Кости към днешна дата е глътка свеж въздух сред еднообразието на другите автори. Ще видим как ще се развие песента - трудно ми е да прогнозирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Беше ми любим композитор. Знам какво представлява.

 

Ама ти нещо много разговорлив стана. До преди 18:00 часа ми се стори, че беше стаил дъх, а сега си плякаш постове по 2 на минута. Оправи ти се настроението май..? :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама ти нещо много разговорлив стана. До преди 18:00 часа ми се стори, че беше стаил дъх, а сега си плякаш постове по 2 на минута. Оправи ти се настроението май..? :Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

 

Може и от диазепамчето да е, ако го е почнал преди 1800 часа едва ли е успял да го върне ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ето такъв клип чаках всеки път от Галена от "Хавана тропикана" насам. От песничката, признавам, очаквах повече. Не трябваше да я бавят толкова, още през май да я бяха пуснали, за да се върти цяло лято, защото, за съжаление, не й давам много живот след това. Все пак е неангажираща, лятно звучаща и ще се слуша идните седмици.

Евала все пак, че Галена остана единствената, която кара толкова толкова голяма аудитория да чака с нетърпение проектите й.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е най-добрият, който съм гледал за тази година, просто няма празен кадър. В "Пей, сърце", водещият изпълнител беше Галена, тук и двете наравно се набиват на очи, дори Цветелина и нейното присъствие на моменти ми е по-силно. Много са красиви и двете.

Песента е ТОП и след няколко слушания ти се набива в тлавата. Галена отново показа защо е лидер и как се прави.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутален клип, изтрепаха с визии! За мен това е най-добрия клип до този момент за годината.

В песента ми липсва малко повече ритъм, очаквах нещо ударно. Идва ми малко бавна и провлачена. За сега съм малко разочарована, ще видим след повече слушания.

В youtube коментарите са предимно положителни обаче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубав проект, но имах по-големи очаквания за песента. Нищо нечувано, но пак радва и ще се слуша.

 

 

Остава си най-доброто лятно предложение до момента.

 

Също така на частта с бийта ми напомня малко на проектите на Махмуд Орхан.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително слаба песен!Нищо по-различно от това, което Кости правеше през 2010 година например!Очудвам се как и двете не са забелязали, че бийта е същия като в "За контакти", например, или в още 20 песни!Да не говорим, че освен бийта няма никакъв отсвир, няма нещо, което да те грабне или да те накара да затанцуваш.Ако тръгнем да ги сравняваме с предишния им дует пък тогава нещата стават още по-зле, защото Оцко се беше постарал и бе направил различна мелодия, вместо да им претопли стар хит!Иначе клипа ми харесва много, но той няма да направи песента хит!Изключително слаба година за Галена - явно нюхът и за хитове почна да и изневерява!

Тая година май ще е първата без концерт за рождения ден на Планета!До момента нямат нито един силен хит!Открояват се само дуетите на Анелия и Джулия, както и Емануела и Джордан, но с тия две песни и зала 1 на НДК няма да напълнят, камоли арената!Димитров не се сети, че трябва да търси текстописци и аранжори, защото тия имена, на които сега разчитат се изчерпаха още преди няколко години!Жалко за Пайнер, жалко и за жанра като цяло!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изключително слаба песен!Нищо по-различно от това, което Кости правеше през 2010 година например!Очудвам се как и двете не са забелязали, че бийта е същия като в "За контакти", например, или в още 20 песни!Да не говорим, че освен бийта няма никакъв отсвир, няма нещо, което да те грабне или да те накара да затанцуваш.Ако тръгнем да ги сравняваме с предишния им дует пък тогава нещата стават още по-зле, защото Оцко се беше постарал и бе направил различна мелодия, вместо да им претопли стар хит!Иначе клипа ми харесва много, но той няма да направи песента хит!Изключително слаба година за Галена - явно нюхът и за хитове почна да и изневерява!

Тая година май ще е първата без концерт за рождения ден на Планета!До момента нямат нито един силен хит!Открояват се само дуетите на Анелия и Джулия, както и Емануела и Джордан, но с тия две песни и зала 1 на НДК няма да напълнят, камоли арената!Димитров не се сети, че трябва да търси текстописци и аранжори, защото тия имена, на които сега разчитат се изчерпаха още преди няколко години!Жалко за Пайнер, жалко и за жанра като цяло!

 

:1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...