Jump to content



Online: Галена и Цветелина Янева - Маракеш


Препоръчани коментари

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Разбихаааа . Песента е трепач. Клипа е топ. Обаче тоя път Цветелина е божествена, страшно красива жена. Галена е ясна, но тоя път Цура ми привлече повече вниманието.

Очаквам да счупят рекорди.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е доста яка - само аранжиментът можеше да е малко по-ударен и по-чалгарски, но и така ме кефи. В стила на Кости си е отвсякъде, т.е. доста различна от всичко, което се пее днес. Може би ви е омръзнал този стил, но примерно "Как ти стои", която се скъсвахте да хвалите като някакъв нечуван мегахит, е доста по-заспала и без ударност от тази.

Клипът е ясно, че е The best.

Трънци, песента е не просто стил Кости, а е буквално (или бунотно? нотално? ако някой разбира да ме поправи) "За контакти".

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо да няма препратки към различни култури и религиозни течения, с характерни за тях бижута, обреди, дестинации и т.н.? Какво лошо има в Исляма, Будизма и др.?

Или Камелия е демонстрирала Християнско-Библейски символи в своите клипове и фотосесии за Плейбой? :mf_surrender:

 

Той доскоро беше про-Галена настроен, защото с чипровската демонстрираха взаимно уважение. Преди това години наред я плюеше. Сега пак е обърнал палачинката. Зад настроенията на този индивид винаги има конкретна причина. Нищо чудно сега двете не са в добри отношения.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така! С Ивана заедно ще се помохамеданчим скоро! Иначе, хубаво си отбелязал, че лелка е диктаторка на мода в чалгата и дори актуални пички като Цвета и Галя следват светлия нейн пример! Пак да попитам, в кой клип на Камелия, да разгледам Християнска символика? :3fdb8960598fa63e:

 

Християнска, православна или католическа все тая, но не и шибаният ислям, който е политическа доктрина на войната и целта му е изтребване на друговерците. :gun_bandana:

 

Геноцид за тия нещастници полегнали на исляма бееееееееееее...... :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Той доскоро беше про-Галена настроен, защото с чипровската демонстрираха взаимно уважение. Преди това години наред я плюеше. Сега пак е обърнал палачинката. Зад настроенията на този индивид винаги има конкретна причина. Нищо чудно сега двете не са в добри отношения.

Напротив. В много добри отношения са.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Християнска, православна или католическа все тая, но не и шибаният ислям, който е политическа доктрина на войната и целта му е изтребване на друговерците. :gun_bandana:
Добре, ето ти нещо за успокоение!

 

 

Нали знаеш, че леля ти Ваня има песни за всякакви поводи и настроения /за разлика от други, които само за това къде ги сърби и боли са пяли 20 години/. :3fdb8960598fa63e:

 

Иначе това "Маракеш" е на рипийт, откакто пуснаха клипа.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбихаааа . Песента е трепач. Клипа е топ. Обаче тоя път Цветелина е божествена, страшно красива жена. Галена е ясна, но тоя път Цура ми привлече повече вниманието.

Очаквам да счупят рекорди.

+ този път Цура прави песента..

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще счупят на некому дедовия с тая претоплена манджа. Пайнер са кръгла 0 (нула) тази година, щом с парите на Пеевски нищо не направиха.... :happyppl:
"Безсмъртната" кога ще им покаже как се прави с милионите от банковата си сметка, които станах повод Ивана да се стопи от мъка? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

КОГА ?

Брой ме

Влез

Притеснявай ме

Хавана Тропикана

Пей, сърце

Хайде, откажи ме

4 червени луни

 

Във всеки от тях има някакви сходни моменти.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Безсмъртната" кога ще им покаже как се прави с милионите от банковата си сметка, които станах повод Ивана да се стопи от мъка? :1000 (29):

 

През 2027. Тя уцелва хит веднъж на 10 години. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен ми е на рипийт и с всяко слушане ме кефи повече. Мисля, че и при повечето от вас ще стане така, просто е от този тип песни. Една идея повече кючек да беше добавил Кости форца в аранжимента щеше да се хареса много повече от първо слушане. Но явно са искали да е нещо по-денс, само с леки препратки към Мароко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проектът е точно това което очаквах. Тези двете са ми ясни. Няма изненади. Не разбирам защо са заложили на крайно изчерпан композитор като Кости да им направи лятното предложение. Както други констатираха, прилича на много други негови песни. Предричам голям първоначален интерес, последван от рязко спадане на гледанията. До есента никой няма да я помни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че не смеете да изразите личното си мнение за песента и клипа и прекалено много се съобразявате с околните. Това е позор! Е така се става маргинал. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Проектът е точно това което очаквах. Тези двете са ми ясни. Няма изненади. Не разбирам защо са заложили на крайно изчерпан композитор като Кости да им направи лятното предложение. Както други констатираха, прилича на много други негови песни. Предричам голям първоначален интерес, последван от рязко спадане на гледанията. До есента никой няма да я помни.

е не каза нищ за клипа ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...