Jump to content



Online: Галена и Цветелина Янева - Маракеш


Препоръчани коментари


продуцент: ПАЙНЕР ООД
музика и аранжимент: Costi Ionita
текст: Мариета Ангелова
режисьор и сценарист: Николай Нанков и Добромир Киряков
оператор: Радослав Гочев
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 112
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Толкова изтъркана музика... прилича на всички други песни на Кости. Текстът е скука... и тия Лена Галена, Цура-мура...

 

Затваряйте канал Планета... не става за нищо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

За клипа думите са излишни - най-добрия за годината.

Песента обаче е слаба версия на ''Хавана'' защото на нея поне можеше да избухнеш, но тук е доста провлачено всичко. Може би звученето трябваше да е подобно на това към 3:50.

Очаквах нещо ориенталско а не денс боза. Крачки назад от ''Пей, сърце''.

Иначе пак поздравления за клипа. Тооп!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Уникален клип. Песента е 1:1 с “Бонбони”, “За контакти” и поне 2-3 други от Кости. Жанрът е в голяма криза. Щом Галена не може да направи нещо различно и хитово смятайте. Предпочитам “Дай ми любов”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми звучи като "За контакти"/"Притеснявай ме" на Цветелина Янева.

 

 

Еее, баси, очаквах нещо избухващо и мазно. Не е лоша песента, ама от Галена се очаква много повече.

 

Кой ще спасява чалгата тая година? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Претоплена стара манджа на Кости, а клипът го заклеймявам на момента. Ще ги смеря у нещастниците клекнали пред исляма и двете. Не им е за първи път. :feminist_en:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Клипът е супер и са много красиви и двете! Харесвам подобни видеа, макар че напомня на "Хайде откажи ме", "Влез", "Брой ме", "Притеснявай ме", "Хавана Тропикана" и др. Но песента не ме грабна на първо слушане, ще преценя по-натам. Няма избухващ припев.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е много слушаема даже, приятна и неангажираща. Да, няма заряд като "Пей, сърце", но на фона на всичко останало, изпъква. Видеото е очаквано красиво и интересно, кадрите с белия кон най-много ми харесаха. А точно това "лина лина цветелина" и "лена лена галена" ще се пее най-много, но обичайните заподозрени тук няма как да го знаят, защото не мърдат от компютрите си и не са виждали хора и клуб от години! :3fdb8960598fa63e:
Link to comment
Сподели в други сайтове

10001% положителни коментари само тука плюете

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Айде аз да го кажа пръв, че ми писна от поклонници на кича и излямизираната пайнерска простотия...!

 

Галена без здрав хит през 2018

 

п.п. Чакам натегачите, които ще ми обясняват какво бижу е клипа, за да ги размажа.... :1000 (17):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Айде аз да го кажа пръв, че ми писна от поклонници на кича и излямизираната пайнерска простотия...!

 

Галена без здрав хит през 2018

 

п.п. Чакам натегачите, които ще ми обясняват какво бижу е клипа, за да ги размажа.... :1000 (17):

Толкова ли ти е скучно, че си седнал с децата да се занимаваш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента си е доста яка - само аранжиментът можеше да е малко по-ударен и по-чалгарски, но и така ме кефи. В стила на Кости си е отвсякъде, т.е. доста различна от всичко, което се пее днес. Може би ви е омръзнал този стил, но примерно "Как ти стои", която се скъсвахте да хвалите като някакъв нечуван мегахит, е доста по-заспала и без ударност от тази.

Клипът е ясно, че е The best.

Link to comment
Сподели в други сайтове

А защо да няма препратки към различни култури и религиозни течения, с характерни за тях бижута, обреди, дестинации и т.н.? Какво лошо има в Исляма, Будизма и др.?

Или Камелия е демонстрирала Християнско-Библейски символи в своите клипове и фотосесии за Плейбой? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова ли ти е скучно, че си седнал с децата да се занимаваш?

 

Да, чакам си събора на село в събота и мисля да се позанимая с тази претоплена манджа, която я изкараха какво ли не предварително.... :1000 (19):

 

Поклонниците на исляма и Ивана е редно да позамълчат, когато се забелязва определено насаждане на ислям от Пайнер, започнал с Ивана....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееееее!!! КРАСИВ проект - видео, песен...

Точно в стилът на Цветелина Янева от Кости. "За контакти" - хайде близо, близо - чакам те, допри ме.... но някак си тук е в малко по-забързан вариант, но на мен ми напомня най-вече на нея и "Притеснявай ме". Подобна е и тематика, а видеото естествено пак е нещо на изключително високо ниво. Мога да кажа красота и за него! Много ми хареса. Върнаха ме направо в лятото на 2010 с целия проект. Да, не е нещо ново, но пък е много хубава, слушаема и приятна песента.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, чакам си събора на село в събота и мисля да се позанимая с тази претоплена манджа, която я изкараха какво ли не предварително.... :1000 (19):

 

Поклонниците на исляма и Ивана е редно да позамълчат, когато се забелязва определено насаждане на ислям от Пайнер, започнал с Ивана....

Точно така! С Ивана заедно ще се помохамеданчим скоро! Иначе, хубаво си отбелязал, че лелка е диктаторка на мода в чалгата и дори актуални пички като Цвета и Галя следват светлия нейн пример! Пак да попитам, в кой клип на Камелия, да разгледам Християнска символика? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...