Jump to content



Online: Емануела и Джордан-Купих ти сърце


Препоръчани коментари

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Пореден силен дует от Емануела и Джордан. Може би след "От моята уста" това ми хареса най-много. Целия проект е готин, видеото, песента - най-вече. Ще се слуша. Започнаха да се пускат по-слушаеми песни за лятото. Да, това навярно ще е хит и има защо, при толкова малко готини песни до момента....

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи не само на мен всичко ми звучи еднакво, без никаква разлика. Не е лоша песента, ама сме я слушали поне 293756383273 пъти. Тотално се изчерпаха всички до един, без изключение. Няма как да има голям интерес към нещо, което е посредствено и еднакво. Не усещат ли, че доскучаха на всичките си почитатели?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това прилича на предните тъпотии на Емануела, които не съм слушал повече от минута. И това ми величаете като голям хит? Егати занижените критерии. Чалгата е пълно дъно това лято. Хубаво, че Емилия пусна истински поп-фолк.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само едно не разбрах - защо вокалчето "Fire" , дето го ползва за последната песен на Алисия ("Старай се да си първи"), го ползва и тук. Добре, че е кратко и не бие толкова на уши :D.

 

Иначе за Кишев си е направо хит. Готина песничка, поп-фолк с леко RnB звучене в отсвира, който хем е мазен, хем модерен. Смеска е някаква, но в позитивния смисъл. Ще се върти и ще дъни по клубовете.

 

Не ми е най-любимата песен, но при такава година направо изпъква. Бива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само едно не разбрах - защо вокалчето "Fire" , дето го ползва за последната песен на Алисия ("Старай се да си първи"), го ползва и тук. Добре, че е кратко и не бие толкова на уши :D.

 

Иначе за Кишев си е направо хит. Готина песничка, поп-фолк с леко RnB звучене в отсвира, който хем е мазен, хем модерен. Смеска е някаква, но в позитивния смисъл. Ще се върти и ще дъни по клубовете.

 

Не ми е най-любимата песен, но при такава година направо изпъква. Бива.

Къде го чу това вокалче? Да не говориш за "R K", което са инициалите на Кишев?

 

Не е зле, но не е и кой знае какво.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кефи ме, че е мазнотийка, има нещо яко в песента, но като цяло не е много силна.

Емануела е умопомрачителна, особено където върви в коридора.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично го виждам като хит. И въпреки, че не изпъква като нещо новаторско, не е и нещо, което да прилича на 100 други. Лично на мен нито ми прилича на старите дуети на Джордан и Емануела, нито пък на песните на Кишев за Алисия. Отсвира е леко мазничък, а чалготеките с удоволствие ще разнообразят чалгорап програмите си с него.

Сравнение с последните песни на Емануела, това е класа. Няма ги баналните хейт фрази за фб, няма гнусни мангалски вокали, откроява се на фона на еднаквото звучене на Оцко, Пашеш и Ганев. Текста е много приличен - дори напомня периода 2008-2013, когато беше пика на чалготеките и парчетата не си приличаха едно с друго. Емануела дори не е пошла и гнусна, както по принцип. А и има музика и пеене в парчето.

Отдавна фолк парче не е събирало 7 000 лайка за 5 часа. По принцип ги събират за 24 часа 7-8 ка лайка. Мисля си, че засега с Галин са с най силните предложения от Пайнер за това лято и с най впечатляващи статистики.

 

Всъщност интерес към фолка има, просто хората започват да имат претенции и подминават еднодневките и до болка втръсналите неща. Когато излезе нещо по читаво, веднага се откроява. Извода е, че не трява да използват хит формули, а да създадат нови такива и да търсят различното звучене и интересни послания...

 

И макар песните на емица да стават хитове основно по клубовете, е май единствената, която от 2016 насам няма нито един флоп. Всичко минава 6-7 милиона и 30 000 лайка. Добре , че е Анелия, че иначе Емица щеше да е най близко до лидер в Пайнер към момента. Аз лично се учудвам, че се задържа повече от 10 години в топа, впредвид, че не е нито от пеещите певици, нито има кой знае каква агитка, нито пък като човек струва... Но със сигурност създаде един модел в попфолка, по който доста певици успяха да вземат максимума от потенциала си и отбелязаха по някой друг хит. Но за толкова години, единственото, което се отличи от песните и остана във времето е дуета и с Крум - Нищо не знаеш. Хем най-големия и хит, хем най-трайния, хем и най стойностната и песен.

 

Лично аз не харесвам песни с по мазно звучене като новата и, но я намирам за глътка свеж въздух...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз лично го виждам като хит. И въпреки, че не изпъква като нещо новаторско, не е и нещо, което да прилича на 100 други. Лично на мен нито ми прилича на старите дуети на Джордан и Емануела, нито пък на песните на Кишев за Алисия. Отсвира е леко мазничък, а чалготеките с удоволствие ще разнообразят чалгорап програмите си с него.

Сравнение с последните песни на Емануела, това е класа. Няма ги баналните хейт фрази за фб, няма гнусни мангалски вокали, откроява се на фона на еднаквото звучене на Оцко, Пашеш и Ганев. Текста е много приличен - дори напомня периода 2008-2013, когато беше пика на чалготеките и парчетата не си приличаха едно с друго. Емануела дори не е пошла и гнусна, както по принцип. А и има музика и пеене в парчето.

Отдавна фолк парче не е събирало 7 000 лайка за 5 часа. По принцип ги събират за 24 часа 7-8 ка лайка. Мисля си, че засега с Галин са с най силните предложения от Пайнер за това лято и с най впечатляващи статистики.

 

Всъщност интерес към фолка има, просто хората започват да имат претенции и подминават еднодневките и до болка втръсналите неща. Когато излезе нещо по читаво, веднага се откроява. Извода е, че не трява да използват хит формули, а да създадат нови такива и да търсят различното звучене и интересни послания...

 

И макар песните на емица да стават хитове основно по клубовете, е май единствената, която от 2016 насам няма нито един флоп. Всичко минава 6-7 милиона и 30 000 лайка. Добре , че е Анелия, че иначе Емица щеше да е най близко до лидер в Пайнер към момента. Аз лично се учудвам, че се задържа повече от 10 години в топа, впредвид, че не е нито от пеещите певици, нито има кой знае каква агитка, нито пък като човек струва... Но със сигурност създаде един модел в попфолка, по който доста певици успяха да вземат максимума от потенциала си и отбелязаха по някой друг хит. Но за толкова години, единственото, което се отличи от песните и остана във времето е дуета и с Крум - Нищо не знаеш. Хем най-големия и хит, хем най-трайния, хем и най стойностната и песен.

 

Лично аз не харесвам песни с по мазно звучене като новата и, но я намирам за глътка свеж въздух...

 

Боже, само заради коментара ти, ще си я пусна още веднъж, белким я погледна от друг ъгъл.

 

::слуша песента отново...::

 

Хмм. Припевът е силничък и са вкарали някаква готина, зарибителна мелодичност в него. Куплетите не са зле също. Отсвирът е мазен, но ми напомня за "Зоопарк", която не ме кефи. Хем мазен, хем нахакано груб.

 

Няма как да не е хит песента, като за клуб звучи доста приемливо. Мисля, че ще се представи на едно ниво или малко по-слабо от дуета й с Константин "Още те обичам". В сравнение с предната й бозичка "Гледай ме на снимка" е доста по-добре.

 

Това - обективно погледнато. В мен обаче продължава да се прокрадва разочарование..

 

Прави ми впечатление, че Емануела пуска нова песен още преди предната й да е направила 6 млн. гледания. Явно и на нея й е ясно, че малко се изложи с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...