Jump to content



Online: Емануела и Джордан-Купих ти сърце


Препоръчани коментари

Боже, само заради коментара ти, ще си я пусна още веднъж, белким я погледна от друг ъгъл.

 

::слуша песента отново...::

 

Хмм. Припевът е силничък и са вкарали някаква готина, зарибителна мелодичност в него. Куплетите не са зле също. Отсвирът е мазен, но ми напомня за "Зоопарк", която не ме кефи. Хем мазен, хем нахакано груб.

 

Няма как да не е хит песента, като за клуб звучи доста приемливо. Мисля, че ще се представи на едно ниво или малко по-слабо от дуета й с Константин "Още те обичам". В сравнение с предната й бозичка "Гледай ме на снимка" е доста по-добре.

 

Това - обективно погледнато. В мен обаче продължава да се прокрадва разочарование..

 

Прави ми впечатление, че Емануела пуска нова песен още преди предната й да е направила 6 млн. гледания. Явно и на нея й е ясно, че малко се изложи с нея.

 

Има мелодия и в припева и в куплета - да. Нещо, което липсва масово на парчетата. Освен това стила на Кишев не се опитва да имитира звученето на Пашев/Ганев/Оцко. Не е правено по технтие стандарти за хит от последните 2 години. Самия Кишев не е толкова изчерпан и дори една не толкова добра мелодия ще се отличи на фона на парчетата без никаква такава.

 

Иначе Още те обичам си е мини провал. Когато направиш втори дует с някой търсиш по голям успех от първия. Хем взеха готов хит кавър и пак го опропастиха. Не го имам за хит, а по скоро за песен, която по инерция набира популярност, годно е за клубовете 2-3 месеца но не изпълнява очакванията на Коце или Ема да повторят успеха на Не ме засужаваш. Дори и Ангелите плачат го отвяха и по лайкове и по гледания... Още те обичам направи 7-8 ка лайка за 24 часа, а новия дует на Емица и Джордан го постигнаха за 5-6 часа. Аз прогнозирам, че ще бъде в топ 5 на най успешните неща на Емануела в Пайнер. Хората наистина го чакаха след мегахита От твойта уста - песен, която и днес ме дига и не ми е банална и досадна, въпреки, че е клубно комерсче.

 

Иначе аз толквоа да не очаквам нищо от парцала Емица, че направо няма как да ме разочарова. Единствено може да ме впечатли.

 

Не смятам, че 6 милиона за 2 месеца и седмица са лош резултат. До края на годината ще бъде с 8-9 милиона, което е приемливо на фона на 2/3 флоповете в чалгата. А и Емица от 2016 бълва през 2-3 месеца буквално. Миналата година пак издаде 2 парчета в рамките на 2 месеца. Често ползва тази практика, но не защото има реален провал, а защото има амбицията да догони Галена и Анелия. Смятам, че е грешка, особено когато парчетата не са в различна посока, ами близки като звучене. Това и пречи да наложи и отличи който и да е сред тях. Най силното и в Пайнер е дуета с Коце и с най дълъг живот.

От няколко слушания съм зарибена тотално. След Галин си имаме нов хит в чалгата. :Vishenka_05:

Да! Мен не ме кефи, но ме кефи факта, че има надежда чалгата да не влезе в девета глуха. Имаме си хитове в Пайнер :girl_witch:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 38
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Иначе Още те обичам си е мини провал. Когато направиш втори дует с някой търсиш по голям успех от първия. Хем взеха готов хит кавър и пак го опропастиха. Не го имам за хит, а по скоро за песен, която по инерция набира популярност, годно е за клубовете 2-3 месеца но не изпълнява очакванията на Коце или Ема да повторят успеха на Не ме засужаваш. Дори и Ангелите плачат го отвяха и по лайкове и по гледания... Още те обичам направи 7-8 ка лайка за 24 часа, а новия дует на Емица и Джордан го постигнаха за 5-6 часа. Аз прогнозирам, че ще бъде в топ 5 на най успешните неща на Емануела в Пайнер. Хората наистина го чакаха след мегахита От твойта уста - песен, която и днес ме дига и не ми е банална и досадна, въпреки, че е клубно комерсче.

 

"Още те обичам" в началото много ме зариби, после обаче ми омръзна бързо. Категорично няколко нива под "Не ме заслужаваш". Последната дори може да се нарече нещо като "мегахит" съобразно стандартите на новото време в попфолка. Сега проверих в тубата и гледам, че "Още те обичам" за 8 месеца гони 10 милиона. Ами...не е изобщо провал това, особено имайки предвид масовия спад в трафика. Чак се учудих.

 

Добре, да направим облог тогава. Ти казваш, че новата ще мине успеха й. Аз казвам, че ще стане обратното. Значи на 11-ти март догодина новата песен трябва да има поне 9.5 млн. гледания, за да е по-успешна. Аз ще запомня, а и тая тема ще седи така или иначе.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми, много яка музика и изпяване, Джордан е велик, но текстът е пак големия проблем, пят и втръснал. Но ще стане хит, при Емануела няма слабо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Още те обичам" в началото много ме зариби, после обаче ми омръзна бързо. Категорично няколко нива под "Не ме заслужаваш". Последната дори може да се нарече нещо като "мегахит" съобразно стандартите на новото време в попфолка. Сега проверих в тубата и гледам, че "Още те обичам" за 8 месеца гони 10 милиона. Ами...не е изобщо провал това, особено имайки предвид масовия спад в трафика. Чак се учудих.

 

Добре, да направим облог тогава. Ти казваш, че новата ще мине успеха й. Аз казвам, че ще стане обратното. Значи на 11-ти март догодина новата песен трябва да има поне 9.5 млн. гледания, за да е по-успешна. Аз ще запомня, а и тая тема ще седи така или иначе.

 

Провал не е. Дори ако не бе дует, щеше да си е с добри цифри. Но когато пускаш продължение на мегахит, а той достигне половината успех на предния им, то си говорим за мини провалче. Цялостно не е провал, но вероятно са очаквали да задмине Не ме заслужаваш. А и Още те обичам гръмна за 2 месеца със 7 милиона , а на третия месец беше изпаднал от топ 50 на попнейбъла. Така, че чак хит... Освен това спада на трафика тогава беше незначителен, а сега е осезаем.

 

Облог мога да направя след 3-4 дни, за да видим все пак дали цялата еуфория не е просто премиерна, както бе с втория дует на Коце и Емица... Просто обичам да игая на сигурно :Р

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
  • 5 months later...

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...