Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

 

Излезнаха в един ден, но Мили разби Мария с гледания! Вбокса гърмеше!

Култов ден! Тогава се появи и "Има кой" на Малина :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен на Емануела и Джордан е на път да се превърне в масовия хит, брутална песен, гледанията май също са доста добре.

И мен това ми направи впечатление - 1,3 милиона за 6 дни при сегашния климат на чалгата си е топ. Сигурно ще е №1 в попнабъла следващата седмица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топим ли се като кубче от лед? :1000 (29):

Песента е превъзходна, какво я нахейтихте тогава. По-добра е от 50 нюанса мазга. :1000 (29):

От последните и "летните проекти" така да ги наречем този ми е най на сърце:

 

Скоро пусна снимка как записва в студиото :D явно работи по албума, не е забравила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче ''Отмъстителката'' задържа началните гледания от първата седмица докато ''Двойно влюбен'' драстично падна. Май ще се окаже доста по-успешен трак!

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Те хората бягат вече оттам, ти - откъде накъде й били дали виза. Ужасно прехвалена държава, но химерите за нея вече почнаха да се пропукват. Един приятел, като си е в България е към 80-90 кила, като отиде да живее там, става 120 кила. :mf_surrender: В момента е там, урежда си да получи американски паспорт и онзи ден ми каза, че в момента, в който си уреди всички документи, ще се върне тук и с удоволствие ще бачка за 1500 лв.

 

Според последни проучвания очакванията са следващите две поколения в Америка да са с по-ниска продължителност на живота от досегашните поколения. Това какво ви говори? Вероятно за първи път в модерната история на човечеството средната продължителност на живот в развита държава ще падне. Всичко лошо тръгва от САЩ. Пагубното е, че моделът им се разпространява като метастази на злокачествен тумор из целия свят.

 

ЗАМИСЛЕТЕ СЕ

Нямаше нужда от цяло експозе. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Emanuela (Official)

23 часа ·

Някой от нашата или съседна кооперация така си биеше и тормозеше детето,че горкото крещеше около един час "не" не"не" не" и плачеше... СИЛНО СЕ надявам утре да разберем кой е и дружно да го набием в 3ч. през нощта, за да вика той" не"не" не! ИЗРОДИ... Ако не бях сама и имаше някой който да стои при моето дете, още сега щях да те ошамаря! ИЗРОДИ! ИЗРОДИ! ИЗРОДИ

Link to comment
Сподели в други сайтове

Топим ли се като кубче от лед? :1000 (29):

Песента е превъзходна, какво я нахейтихте тогава. По-добра е от 50 нюанса мазга. :1000 (29):

Това е твое мнение...

50 нюанса е по-добрата и по-популярната от двете, плюс това даже и в клубовете я пускат от време на време...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Emanuela (Official)

23 часа ·

Някой от нашата или съседна кооперация така си биеше и тормозеше детето,че горкото крещеше около един час "не" не"не" не" и плачеше... СИЛНО СЕ надявам утре да разберем кой е и дружно да го набием в 3ч. през нощта, за да вика той" не"не" не! ИЗРОДИ... Ако не бях сама и имаше някой който да стои при моето дете, още сега щях да те ошамаря! ИЗРОДИ! ИЗРОДИ! ИЗРОДИ

Тъпачка! Да бе викнала полиция!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...