Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Дишай спокойно и ти, че си на възраст вече, а толкова похабени нерви за една зле изрусена и зле пееща пачавретинка, не си заслужават! Отразяват се!

Тъй като днес съм бяла и добра, ще ти кажа като на Джудженката, ако ще ти е по-леко, да приемеш, че не съм виждала Ивана, освен на картинка, в последните не 3, ами 10 години, че в Слънчев бряг съм яла само на Джани, а после съм си лягала и не съм чула с ушите си, че "Казваш, че ме обичаш" и "Мъжете всичко искат" са ретро песните, които се приемат най-добре, че Камелия е новата Лили Иванова, та даже и от нея пее по-хубаво! Мир и любов да има на тази земя, само да си спокоен! :Vishenka_05:

Какъв Слънчев бряг, какво ти Джани... Сигурно си била на море в някой санаториум или соц почивна база в Шкорпиловци или в Резово на лов за турски шийки.

 

И само да те светна преди да пробваш да лъжеш следващия път - Слънчев бряг отдавна е демоде, както и Джани. В Джани ходят най бедните българи и работници от морето. 90 %от заведенията там дори не пускат чалга и в никакъв случай не е сила чалгата там. Там сила е хауса, какао бийч, бедрум, мусай, Кенди клаб и други места, на които нито ти, нито чалгата имате място там.

 

 

Гледам и Фоксе те е запукал на тема анонимност. Денис и той те гаврути. Общо взето прогнозата ми за бъдещето ти във форума се потвърждава. Посях семето, а ти свърши останалото сама. Бита карта си :hahaha:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете Янева на мира бе, ще тръгне тя да си измисля, че ходила на морето. И трябва като ходим на дискотеки да се снимаме, да правим клипове и да качваме някакъв отчет тук ли?

И какво му е на Джани - имат супер вкусна кухня и готина обстановка, пък нека бил демоде и за бг работници. То пък, защото чуждите туристи са за чудо и приказ по нашето Черноморие. И последно - никой не е твърдял, че в Слънчака гърми чалга - тя съществува в 3 дискотеки там и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледам и Фоксе те е запукал на тема анонимност. Денис и той те гаврути. Общо взето прогнозата ми за бъдещето ти във форума се потвърждава. Посях семето, а ти свърши останалото сама. Бита карта си :hahaha:

 

Надявам се в Денис нищо не си посявал! Че ще ида на ходжа. :1000 (29):

 

гърми

 

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете Янева на мира бе, ще тръгне тя да си измисля, че ходила на морето. И трябва като ходим на дискотеки да се снимаме, да правим клипове и да качваме някакъв отчет тук ли?

И какво му е на Джани - имат супер вкусна кухня и готина обстановка, пък нека бил демоде и за бг работници. То пък, защото чуждите туристи са за чудо и приказ по нашето Черноморие. И последно - никой не е твърдял, че в Слънчака гърми чалга - тя съществува в 3 дискотеки там и това е.

 

Тя отчета го прави ама само на приказки. Да, във форум сме, тук ако не прилагаш ликове, клипове или снимки, можеш да говориш всичко.

 

Защо ти е толкова трудно да повярваш, че някой би си измислял, за да се прави на интересен по форумите. Смачкани от живота хората, живеещи в Интернет паралел, колкото искаш. Дори и във форума сме хващали фейкове. АНЕЛЛЕ. Малко след нейното разкриване, се появи госпожа Янева.

Това, че част от пишещите тук са балъци и вярват на всичко, което им се поднесе, си е техен проблем. При госпожата, или господина, има много въпросителни. Въпрос на време е да се замисли всеки рационално мислещ индивид

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя отчета го прави ама само на приказки. Да, във форум сме, тук ако не прилагаш ликове, клипове или снимки, можеш да говориш всичко.

 

Защо ти е толкова трудно да повярваш, че някой би си измислял, за да се прави на интересен по форумите. Смачкани от живота хората, шивеещи в Интернет паралел, колкото искаш. Дори и във форума сме хващали фейкове. АНЕЛЛЕ. Малко след нейното разкриване, се появи госпожа Янева.

Това, че част от пишещите тук са балъци и вярват на всичко, което им се поднесе, си е техен проблем. При госпожата, или господина, има много въпросителни. Въпрос на време е да се замисли всеки рационално мислещ индивид

 

Има хора от форума, които са я виждали как изглежда.

 

Сега може да кажеш, че е пратила фейк снимки. Може. Но какъв е начина да разберем кой е реален и кой не? Да си даде адреса и да му идем на проверка?

 

На мен не ми звучи така сякаш създава илюзорен Интернет образ. Звучи ми точно като 29-годишна жена, леко сприхава и заядлива на моменти, свикнала да става на нейното, но интелигентна и вкарваща някакъв живец тук.

 

То даже към днешна дата се е кротнала. Преди 5-6 години се държеше хептен като изтървана, псуваше и нареждаше хората без дори да са се заяли с нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оставете Янева на мира бе, ще тръгне тя да си измисля, че ходила на морето. И трябва като ходим на дискотеки да се снимаме, да правим клипове и да качваме някакъв отчет тук ли?

И какво му е на Джани - имат супер вкусна кухня и готина обстановка, пък нека бил демоде и за бг работници. То пък, защото чуждите туристи са за чудо и приказ по нашето Черноморие. И последно - никой не е твърдял, че в Слънчака гърми чалга - тя съществува в 3 дискотеки там и това е.

Защо се обясняваш на Слав? Той е момче, което не е наясно със себе си, което се е отразило по брутален начин на психика, изказ, живот и т.н. Стела го банва за три дни, след поредните му идиотии и вулгарности /уж дядо му бил някакъв писател или издател в Шумен - очевидно бездарен, с това генетично наследство/, а той я намира във Фейсбук и почва да я псува като хамалин! Смятай...

 

 

Има хора от форума, които са я виждали как изглежда.

 

Сега може да кажеш, че е пратила фейк снимки. Може. Но какъв е начина да разберем кой е реален и кой не? Да си даде адреса и да му идем на проверка?

 

На мен не ми звучи така сякаш създава илюзорен Интернет образ. Звучи ми точно като 29-годишна жена, леко сприхава и заядлива на моменти, свикнала да става на нейното, но интелигентна и вкарваща някакъв живец тук.

 

То даже към днешна дата се е кротнала. Преди 5-6 години се държеше хептен като изтървана, псуваше и нареждаше хората без дори да са се заяли с нея.

На Слав много му се иска да съм мъж! Уви...

На Слънчев бряг има точно две дискотеки, в които съм слушала чалга, обясних кои са, както и защо е паднало участието на Деса в Планета, която далеч не е единствената. Нямаше ги никакви и Теди Александрова и Илиян. Там е наистина почти празно, а и се почувствах стара, защото малкото посетители са на не повече от 18 години. Във Вижън е подобно, макар и фул, та не знам чичака Фокс как ще е сред челядта.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Има хора от форума, които са я виждали как изглежда.

 

Сега може да кажеш, че е пратила фейк снимки. Може. Но какъв е начина да разберем кой е реален и кой не? Да си даде адреса и да му идем на проверка?

 

На мен не ми звучи така сякаш създава илюзорен Интернет образ. Звучи ми точно като 29-годишна жена, леко сприхава и заядлива на моменти, свикнала да става на нейното, но интелигентна и вкарваща някакъв живец тук.

 

То даже към днешна дата се е кротнала. Преди 5-6 години се държеше хептен като изтървана, псуваше и нареждаше хората без дори да са се заяли с нея.

Времето ще покаже. Мисля, че отделих твърде много време на особата и.

Да изпрати на същите хора снимка с днескашния брой на 24 часа пред Александър Невски. :3fdb8960598fa63e:

Иначе за мен е странно, че не забелязвате, че уж се дистанцира да се знаят конкретни неща за нея, но сама говори за излизания, почивки, дипломи, пениси, а уж не иска да се знае нищо.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе за мен е странно, че не забелязвате, че уж се дистанцира да се знаят конкретни неща за нея, но сама говори за излизания, почивки, дипломи, пениси, а уж не иска да се знае нищо.

 

И най-големите традиционалисти по отношение на характера си понякога се променят. В един момент са по-резервирани, в друг момент се отпускат и споделят, после може да го отчетат като грешка. Пази си личното пространство и внимава какво споделя, защото самата тя често използва споделени неща от личния живот на потребителите, като иска да ги засегне. Това е честа практика тук, доста хора го правим. Но е имало моменти, когато е споделяла неща за свои проблеми и вълнения в чат мания. Ти влизаш рядко там обаче.

 

Иначе за излизанията по морето според мен го каза, за да посочи какво е хит и кое се пуска най-много - да сме в час. Не мисля, че за някой тук (дори и за непълнолетните) е проблем да иде на нощен клуб, ако толкова има мерак.

 

Като цяло се надявам напрежението между двама ви вече да утихне. Видяхме, че и двамата сте ТОП акули и не си поплювате. :3fdb8960598fa63e: Искаме обрат в сценария. :az:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо се обясняваш на Слав? Той е момче, което не е наясно със себе си, което се е отразило по брутален начин на психика, изказ, живот и т.н. Стела го банва за три дни, след поредните му идиотии и вулгарности /уж дядо му бил някакъв писател или издател в Шумен - очевидно бездарен, с това генетично наследство/, а той я намира във Фейсбук и почва да я псува като хамалин

Не коментирай отношения, които не познаваш. Стела ми беше от 10 години в приятели във фейса и сред най редовните ми ботове за лайкове. Писали сме си общи неща дори и преди няколко месеца. Исках да и пиша, че нямам против бан, но през изминалия ден и твои постове към мен бяха в противорез на правилата. И е редно да бъде безпристрастна. За анала ми и за какво ли не писа...Днес си учудващо културна, но е маска, защото си се изпокарала с целия форум и сега си по ниска от тревата...

За мое учудване разбрах, че ме е изтрила, заради това, че преди 2 месеца изказах разочарование от личността и. За това и си получи псувнята, след което я блокирах, защото тръгна да ми се обяснява в неин стил.

 

Не ми пука от бан. Но не само тук прилага двойните си стандарти. Не е на полето. Във форум е. Да си върши работата. Явно в нейната глава табелката е престиж, а не длъжност. И двете сте ми смешни, но в различни аспекти. Едната щяла да напуска форума, другата щяла да се отказва от модераторския си пост. Аман от цирковете ви. Що за хора трябва да сте, за да занимавате хората тук с драмите си.

 

Падаш много ниско, за да си позволяваш да говориш за дядо ми. Той е признат от асоциацията на българските писатели. Ти ли ще му даваш оценки. Въшла скъсана.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

И най-големите традиционалисти по отношение на характера си понякога се променят. В един момент са по-резервирани, в друг момент се отпускат и споделят, после може да го отчетат като грешка. Пази си личното пространство и внимава какво споделя, защото самата тя често използва споделени неща от личния живот на потребителите, като иска да ги засегне. Това е честа практика тук, доста хора го правим. Но е имало моменти, когато е споделяла неща за свои проблеми и вълнения в чат мания. Ти влизаш рядко там обаче.

 

Иначе за излизанията по морето според мен го каза, за да посочи какво е хит и кое се пуска най-много - да сме в час. Не мисля, че за някой тук (дори и за непълнолетните) е проблем да иде на нощен клуб, ако толкова има мерак.

 

Като цяло се надявам напрежението между двама ви вече да утихне. Видяхме, че и двамата сте ТОП акули и не си поплювате. :3fdb8960598fa63e: Искаме обрат в сценария. :az:

Това, че не пускали Кама, а само Ретрото на Деса го написа с цел да подлуди Фокси. Тая е много хитра и манипулативна. Аз съм използвал подобни практики, така че няма как да минат незабелязано. Фоксе сра на Ивана и Полужива и малката отмъстителка се изяви с тази интрига. Може да съм Десов, но няма как да съглася с подобна безумица. Слави, Азис, Кама и Деса са задължителни във всяка диджейска програма.

Тя ще говори за семейството ми през вечер, днес за некадърния ми дядо, а аз ще я галя с перо.Бялото знаме няма да бъде разперено от моя страна. Да всички използваме лични и споделени неща тук, но тя редовно си измисля и променя казаните и случилите се неща.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не коментирай отношения, които не познаваш. Стела ми беше от 10 години в приятели във фейса и сред най редовните ми ботове за лайкове. Писали сме си общи неща дори и преди няколко месеца. Исках да и пиша, че нямам против бан, но през изминалия ден и твои постове към мен бяха в противорез на правилата. И е редно да бъде безпристрастна. За анала ми и за какво ли не писа...Днес си учудващо културна, но е маска, защото си се изпокарала с целия форум и сега си по ниска от тревата...

За мое учудване разбрах, че ме е изтрила, заради това, че преди 2 месеца изказах разочарование от личността и. За това и си получи псувнята, след което я блокирах, защото тръгна да ми се обяснява в неин стил.

 

Не ми пука от бан. Но не само тук прилага двойните си стандарти. Не е на полето. Във форум е. Да си върши работата. Явно в нейната глава табелката е престиж, а не длъжност. И двете сте ми смешни, но в различни аспекти. Едната щяла да напуска форума, другата щяла да се отказва от модераторския си пост. Аман от цирковете ви. Що за хора трябва да сте, за да занимавате хората тук с драмите си.

 

Падаш много ниско, за да си позволяваш да говориш за дядо ми. Той е признат от асоциацията на българските писатели. Ти ли ще му даваш оценки. Въшла скъсана.

Разбира се, че ще те изтрия при положение, че без да съм имала лошо отношение към теб никога, ти тръгна да говориш тук колко злобна съм била станала. И при положение, че тогава съм си имала разправия с други хора, не с теб, а ти ще се намесваш и то срещу мен.

Изобщо нямаше да ти се обяснявам, просто щях да отговоря на обидите ти с които ти започна да ми пишеш, не излизай с номера, че е било след като съм ти се обяснявала.

 

Да не говорим кой започна да напада Янева. Ако иска ще се разкрива и показва, не е длъжна, това е форум, а не сайт за запознанства. Преди месеци ти беше този, който я защитаваше, че сме я нападали.

 

Ако не ти пука от бана, защо продължаваш да го коментираш? Една табелка във форум няма как да я броя за престиж, аз си гоня престижи извън интернет.

Такива сме, занимаваме ви с "драмите си", но това е форум, ако не ти харесва какво пиша, просто не чети.

 

И сега, като модератор те съветвам да престанеш да занимаваш форума с детективските си желания за разкрития на самоличности. Особено в тази тема.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не я знаех тази версия. Топ е

И на български я има. Аранжиментът е на Биолчев. Аз не се изкефих на идеята да я записва, но поне я направи по друг начин.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще те изтрия при положение, че без да съм имала лошо отношение към теб никога, ти тръгна да говориш тук колко злобна съм била станала. И при положение, че тогава съм си имала разправия с други хора, не с теб, а ти ще се намесваш и то срещу мен.

Изобщо нямаше да ти се обяснявам, просто щях да отговоря на обидите ти с които ти започна да ми пишеш, не излизай с номера, че е било след като съм ти се обяснявала.

 

Да не говорим кой започна да напада Янева. Ако иска ще се разкрива и показва, не е длъжна, това е форум, а не сайт за запознанства. Преди месеци ти беше този, който я защитаваше, че сме я нападали.

 

Ако не ти пука от бана, защо продължаваш да го коментираш? Една табелка във форум няма как да я броя за престиж, аз си гоня престижи извън интернет.

Такива сме, занимаваме ви с "драмите си", но това е форум, ако не ти харесва какво пиша, просто не чети.

 

И сега, като модератор те съветвам да престанеш да занимаваш форума с детективските си желания за разкрития на самоличности. Особено в тази тема.

Не ми пука, че си ме изтрила. Не си ми първа дружка. Приятели за клюки по форумите не търся. Разчитам на реалните си. Толкова си безлична, че дори не бях разбрал, че си ме разкарала от ФБ. Ох милата, тя, колко крехка и ранена душа била. Все някой те бил нападнал. А действителността за теб е, че подобно в живота и тук винаги си била подминавана като пътен знак. И ботокса и панаирния ти грим не помагат. Но пък го докарваш като бостанско плашило - ще свършиш страхотна работа до гроздобера на полето в Ловеч. Казах, че в последно време се държиш злобно, но като цяло си добро и скромно момиче. Щом за това, че някой ти казва какво мисли директно, ти го махаш от приятели, познай за чие ниско самочувствие говори. Този похват от Гло ли го научи...

Казах, че си тръгнала да се обясняваш, а не че си се обяснявала преди това. Чети, недей само много да дрънкаш, преди да си схванала мисълта ми. Хем грозно, хем бавноразвиващо...

 

Значи твоите драми през 3 дни ще висят из скандалите. А на другите не може. Цяла седмица се обясняваш за всичко в тази тема,ама не и за Попфолк.

 

Ти да не си мерило за това кое каква обида е. Значи Янева може да пише за славки, анали и други хомофобски обиди по нечий адрес, за което има дори допълнителни правила. И ти не вземаш отношение, щото моите били по груби. Толкова да не можеш да разграничиш симпатиите ти от задълженията си. И всичко това, щото съм я обявил за злобна... Ми постъпките ти сами говорят за теб. Аз се чудя що от 1 месец 2 се чудиш за кво да ме баннеш, а преди това ми даваше зелена светлина за всичко, което пишех.

Явно ще съм поредния оплакал се на момо за това че не ставаш за нищо.

Айде лека вечер и не се обяснявай, щото няма да те чета. Имам чувството, че си пиша с второкласник и загубих интерес

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не коментирай отношения, които не познаваш. Стела ми беше от 10 години в приятели във фейса и сред най редовните ми ботове за лайкове. Писали сме си общи неща дори и преди няколко месеца. Исках да и пиша, че нямам против бан, но през изминалия ден и твои постове към мен бяха в противорез на правилата. И е редно да бъде безпристрастна. За анала ми и за какво ли не писа...Днес си учудващо културна, но е маска, защото си се изпокарала с целия форум и сега си по ниска от тревата...

За мое учудване разбрах, че ме е изтрила, заради това, че преди 2 месеца изказах разочарование от личността и. За това и си получи псувнята, след което я блокирах, защото тръгна да ми се обяснява в неин стил.

 

Не ми пука от бан. Но не само тук прилага двойните си стандарти. Не е на полето. Във форум е. Да си върши работата. Явно в нейната глава табелката е престиж, а не длъжност. И двете сте ми смешни, но в различни аспекти. Едната щяла да напуска форума, другата щяла да се отказва от модераторския си пост. Аман от цирковете ви. Що за хора трябва да сте, за да занимавате хората тук с драмите си.

 

Падаш много ниско, за да си позволяваш да говориш за дядо ми. Той е признат от асоциацията на българските писатели. Ти ли ще му даваш оценки. Въшла скъсана.

А как се струват 14 дена бан (между тях само 1 ден)

За въпрос отправен от мен към нея - дали иска да й викам катъра? Предвид, че тя също се опита да ме изкара какъв.ли не, спамеше, като луда... но бана беше за мен. Такава наглост и Фаст не си позволяваше. Но така е, като нямаш друг метод с който да се защитиш и да затвориш устата на някого. А ако мисли, че с 14 дена ме е уплашила, жестоко се лъже.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв топ е Джулия след като половината й участие минава в песни на Галена (и то презаписани предварително) и е плейбек и е тотална скука? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как се струват 14 дена бан (между тях само 1 ден)

За въпрос отправен от мен към нея - дали иска да й викам катъра? Предвид, че тя също се опита да ме изкара какъв.ли не, спамеше, като луда... но бана беше за мен. Такава наглост и Фаст не си позволяваше. Но така е, като нямаш друг метод с който да се защитиш и да затвориш устата на някого. А ако мисли, че с 14 дена ме е уплашила, жестоко се лъже.

Аз го коментирах още тогава. Айде да си избие комплекса, че не си я обладал с 3дневен, ама 14 дневен за буквално нищо...

Забележи, че преди когато сме били далеч по брутални, се правеше на чукната. За Докето също. Сега го прави за Янева. И за нас го правеше, преди "да я нападнем"

Малодушно същество. Не я нападайте и всичко ще ви е позволено. Ако я подкрепите някъде, ще очаквам да почне да маха банове от благодарност и признателност

 

Сега чакам да ме банне за плашило, че да пиша на момо как подминава обидите и нарушенията на Янева на сексуална ориентация към доста потрвбители

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

А как се струват 14 дена бан (между тях само 1 ден)

За въпрос отправен от мен към нея - дали иска да й викам катъра? Предвид, че тя също се опита да ме изкара какъв.ли не, спамеше, като луда... но бана беше за мен. Такава наглост и Фаст не си позволяваше. Но така е, като нямаш друг метод с който да се защитиш и да затвориш устата на някого. А ако мисли, че с 14 дена ме е уплашила, жестоко се лъже.

 

Ето сега сам ще разбере. 7 дни почивка за Слави за обиди и нападки към модератор. Докато не се научите как се говори културно и нормално с хората (още повече с модератори), почивки ще има за всички от сърце. Нещо за "катър" ли те чух да споменаваш? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв топ е Джулия след като половината й участие минава в песни на Галена (и то презаписани предварително) и е плейбек и е тотална скука? :1000 (29):

 

Ти като станеш изпълнител на Пайнер, да не мислиш, че твоите участия ще минават по-различно? :3fdb8960598fa63e: :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз го коментирах още тогава. Айде да си избие комплекса, че не си я обладал с 3дневен, ама 14 дневен за буквално нищо...

Забележи, че преди когато сме били далеч по брутални, се правеше на чукната. За Докето също. Сега го прави за Янева. И за нас го правеше, преди "да я нападнем"

Малодушно същество. Не я нападайте и всичко ще ви е позволено. Ако я подкрепите някъде, ще очаквам да почне да маха банове от благодарност и признателност

 

Сега чакам да ме банне за плашило, че да пиша на момо как подминава обидите и нарушенията на Янева на сексуална ориентация към доста потрвбители

И аз мисля да му пиша + една анкетка за модерирането на въпросната жена, че бая хора ми писаха, че не я траят вече.

Ма да не ти даде 7 дневен, че си й накърнил ловешкото достойнство...множко ще й стане :helpsmilie:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...