Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Искам ги с Глория по бански, Ванча с цял, Гло - половинки, за да покаже пак супер якия плосък корем. Обърнати с гръб една към друга, със сплетени в обща плитка коси. :3fdb8960598fa63e: С мощна и яка чалга, никакви механи, ще гоним дискотеки! :whistling: Нека пеят за вечната конкуренция и вражда мецду жените, за да гадаят по вестници и сайтове за своята ли пеят, та да има още по-голям интерес към сингъла. :girl_cry2:

Одобрявам клипа. Доскоро си я представях с Яница, но тя залезе и вече не върви. Татяна трябва да се затвърди с още един хит, преди да я пишем в сметките. Затова - Глория, вечно очакваната дуетна половинка.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И Галин взимаше разни дрисни, нали вися и по болници.

 

Ма той от това ли? Аз мисля, че беше казал, че е грип. Помня, че обясняваше че ядял предимно конско месо - много полезно било за правене на мускули.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде сравняваш с Галин, той си изглежда супер.

А Фики в сурата е като нажилен от стършели .. :1000 (29):

Ами Галин навреме се е осъзнал явно и или е намалил, или е спрял. Дано!

А Фики нищо чудно и разни скарлатини и трипери да са го морили в юношеството. Отпечатък си остава :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Стеле, ай да пием стероидни анаболи, да правим тела. Искаш ли? После ще работим като катъри за някоя селска орачница. :3fdb8960598fa63e:

Искам, аз вече имам опит като катър, ще те науча. :roll1:

Само някой да ни препоръча анаболи, че не им разбирам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Искам, аз вече имам опит като катър, ще те науча. :roll1:

Само някой да ни препоръча анаболи, че не им разбирам.

Аз обичам конско месо, ако не е пресолено. Катърешкото ядливо ли е? :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз обичам конско месо, ако не е пресолено. Катърешкото ядливо ли е? :D

Ми не съм опитвала от себе си, но според мен да.

Конското не е ли кисело? На какво има вкус? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Одобрявам клипа. Доскоро си я представях с Яница, но тя залезе и вече не върви. Татяна трябва да се затвърди с още един хит, преди да я пишем в сметките. Затова - Глория, вечно очакваната дуетна половинка.
За Ванча като че ли няма други достойни, освен Гло и Тунчер. Нека не забравяме, че кралица Ванча отказва на самия Азис да запише с него "Шампанско и сълзи" и без да се допитва повече до него, си я прави сама, на своя глава, макар Митко Димитров и Крум Крумов, да са стигнали до споразумение! :Vishenka_05:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми не съм опитвала от себе си, но според мен да.

Конското не е ли кисело? На какво има вкус? :1000 (29):

На подправките от каймата за кюфтета :D :D :D

Не знам кое бих предпочел да опитам първо - катърешко или човешко. :(

 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Ванча като че ли няма други достойни, освен Гло и Тунчер. Нека не забравяме, че кралица Ванча отказва на самия Азис да запише с него "Шампанско и сълзи" и без да се допитва повече до него, си я прави сама, на своя глава, макар Митко Димитров и Крум Крумов, да са стигнали до споразумение! :Vishenka_05:

 

Да направи един дует с певеца Крум! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Ванча като че ли няма други достойни, освен Гло и Тунчер. Нека не забравяме, че кралица Ванча отказва на самия Азис да запише с него "Шампанско и сълзи" и без да се допитва повече до него, си я прави сама, на своя глава, макар Митко Димитров и Крум Крумов, да са стигнали до споразумение! :Vishenka_05:

Браво, уместен ход! Оня се отърка у всекиго за 10-минутна слава. Май само Ивана и Кама му се опряха и сигурно до днес ги кълне печката.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На подправките от каймата за кюфтета :D :D :D

Не знам кое бих предпочел да опитам първо - катърешко или човешко. :(

 

Еее кво човешко, ти извратен ли си? :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

На подправките от каймата за кюфтета :D :D :D

Не знам кое бих предпочел да опитам първо - катърешко или човешко. :(

 

Пробвай ги заедно и после кажи мнение :roll1:

Според мен катъра ще е по-вкусен, пък и може да ти върши работа преди да го изядеш. Ще ти тегли каруцата, ще ти оре нивата. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еее кво човешко, ти извратен ли си? :mf_surrender:

Казват, че било най-вкусно, пък съм си чревоугодник, гложди ме мисълта... :D Дано някой ден да ми го пробутат тайно и после да ми кажат. Иначе едва ли ще се престраша. Пък може и някъде да са сложили, вместо гълъб или мишка, куче, знае ли се :D :D :D

Обичам аз всякакво месце, без свинско.

 

 

Ох, няма ли да стане нещо интересно в чалгата. Много е потискащо да се коментира все ланският сняг, стари успехи да броим, стари кариери да сравняваме :(

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Казват, че било най-вкусно, пък съм си чревоугодник, гложди ме мисълта... :D Дано някой ден да ми го пробутат тайно и после да ми кажат. Иначе едва ли ще се престраша. Пък може и някъде да са сложили, вместо гълъб или мишка, куче, знае ли се :D :D :D

Обичам аз всякакво месце, без свинско.

Ох, няма ли да стане нещо интересно в чалгата. Много е потискащо да се коментира все ланският сняг, стари успехи да броим, стари кариери да сравняваме :(

 

Турчин ли си?

 

Няма ве, няма, виж, че сме потъващ кораб. Според мен пазарът ще се свие до ниво няколко по-големи хита на година и песен от типа на "Хабиби"/"Шушана" веднъж на няколко години. Тия треторазредните ще видят, че няма смисъл да влагат и ще се преориентират към други професии. Няма кадърни и харизматични желаещи да стават попфолк певци. Всичко е на доизживяване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам, на мен ми се вижда твърде голямо натоварването. Те пътуват с часове до дискотеките, имат хронична липса на сън, пушат цигари заради стреса..

 

Как пък само една Глория и една Ивана имаме, дето могат да издържат да пеят с часове? Да бяха станали известни тия от корабите, поне да се наслушаме на талант.

 

На теб кой ти е казал, че Ивана и Глория могат да пеят с часове и как по дяволите ти хрумна, че само те могат да го правят? Чувал ли си ги напоследък как въобще пеят, че да твърдиш подобно нелепо нещо? В този бизнес има една камара певачици от сръбските кафанани из цяла Европа, със стаж от който и на Ванчето и на Гло ще им се завие свят, а в този форум се робува на клишета, най-голямото от които е, че Деса е някаква кой знае каква певачка.

 

И какво ги жалим за стреса, пътуването и ритъма на живот? Като не им изнася или спират (като Глория и Ивана) или си разреждат графика като Камелия на около 10 участия в клубове и максимум 3-4 банкета на месец и готово. Това нещо е проверено и работи чудесно. Ама могат ли да си го позволят? А продуцентът съгласен ли е? А стиска ли им да му го заявят директно без да мислят за последствията?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вчера съм пропуснал Пепа Секса :D

Къде се затри тая.. Нали уж албум щеше да пуска в Сърбия, ама май никой не и върза. :1000 (29): :1000 (29): Няма да забравя как ги нареди всички в "Открит микрофон" през 2014. :roll1: :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Къде се затри тая.. Нали уж албум щеше да пуска в Сърбия, ама май никой не и върза. :1000 (29): :1000 (29): Няма да забравя как ги нареди всички в "Открит микрофон" през 2014. :roll1: :roll1:

Тя само там да ги беше нареждала. В Блиц що интервюта даде също :D Последно помня, че плю Александрова и Алисия :D :D

 

В Швейцария е.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На теб кой ти е казал, че Ивана и Глория могат да пеят с часове и как по дяволите ти хрумна, че само те могат да го правят? Чувал ли си ги напоследък как въобще пеят, че да твърдиш подобно нелепо нещо? В този бизнес има една камара певачици от сръбските кафанани из цяла Европа, със стаж от който и на Ванчето и на Гло ще им се завие свят, а в този форум се робува на клишета, най-голямото от които е, че Деса е някаква кой знае каква певачка.

 

И какво ги жалим за стреса, пътуването и ритъма на живот? Като не им изнася или спират (като Глория и Ивана) или си разреждат графика като Камелия на около 10 участия в клубове и максимум 3-4 банкета на месец и готово. Това нещо е проверено и работи чудесно. Ама могат ли да си го позволят? А продуцентът съгласен ли е? А стиска ли им да му го заявят директно без да мислят за последствията?

Два часа си изкарват много стабилно. Ванча я слушах последно в края на март, в механа "Българка" тук. Стига с тази ревност, че са по-яки гласове от мадамата от Чипровци. Не се ли примири вече? :3fdb8960598fa63e:

 

 

Лелче като лидерка беше любимка и на децата, и на бабите! Кралица! :Vishenka_05:

 

Тогава спадах към децата, които я обожаваха! Сега клоня към бабите. :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...