Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ето сега сам ще разбере. 7 дни почивка за Слави за обиди и нападки към модератор. Докато не се научите как се говори културно и нормално с хората (още повече с модератори), почивки ще има за всички от сърце. Нещо за "катър" ли те чух да споменаваш? :whistling:

Още повече на модератори :1000 (29): :zatvorena:

Ревааа .

 

Забранена ли е думата катър, Стело????????????????

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Аз предлагам вече форума да се затвори. И без това се баннват малкото активни потребители.

Внимавай.... че ще те банне. Ти прочете ли, че тая ми прави проблем за думата - катър ?! Аз съм в потрес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Внимавай.... че ще те банне. Ти прочете ли, че тая ми прави проблем за думата - катър ?! Аз съм в потрес.

7 дни ли те е баннала заради това ? :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

А хората преди се оплакваха от Фаст.

Да се пише на момо да и се махат правата. И без това момо желае активност за да се печелят повече пари а с банове на активни потребители т'ва няма как да стане.

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Да се пише на момо да и се махат правата. И без това момо желае активност за да се печелят повече пари а с банове на активни потребители т'ва няма как да стане.

 

Ти какво предлагаш, "умнико"? Да се толерират обиди като "бавноразвиваща се", "плашило" и "недоебана" към момиче, което е модератор? И аз да бях, и аз щях да му дам бан.

 

Аман от теб и гнусното ти интригантско натягане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти какво предлагаш, "умнико"? Да се толерират обиди като "бавноразвиваща се", "плашило" и "недоебана" към момиче, което е модератор? И аз да бях, и аз щях да му дам бан.

 

Аман от теб и гнусното ти интригантско натягане.

Ние тук говориме за 14-те дни бан на Сашо.

При него и тя не му остана длъжна а реално само той имаше бан.

Честно казано не прочетох дългите постове на Слави, но ако го е казал това си заслужава бана.

 

 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

7 дни ли те е баннала заради това ? :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie:

А хората преди се оплакваха от Фаст.

Да се пише на момо да и се махат правата. И без това момо желае активност за да се печелят повече пари а с банове на активни потребители т'ва няма как да стане.

Да 7 дена, после още 7, че пуснах скан с наш чат. 14 дена.

А на мен ми е интересно, защо нямаше кой да накаже нея, че спами редовно в скандалите, обижда ме, че съм ползвал пудра и намеци, че съм педал.

Никъде не съм писал, че ползвам кремчета и пудри, защо тя може да си измисля и да ме тропа, а аз не?!

 

Аз писах на момо, още няколко човека и те ще го направят, до колкото разбрах. Просто не е познала тоя път.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък Слави е толкова комплексирано създание, че бана му е малко. Постоянно се заяжда с всеки за щяло и. Не дай Боже да кажеш нещо за света Деса. Ще кажеш, че му е майка. Иначе самочувстие до небето, а елементарна дискусия без да обижда не може да проведе.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен е тоя форум вече. Ужас.

Стеле, попринцип си пич и те харесвам, знаеш.. ама с тия банове вече се оливаш. "Модератор" не е равно на богопомазан и безсмъртен, нека сме наясно и с това, нали? Ту мъч взе да става с тия 7 дневни банове. И 3 дни са много даже, ама айде.. така вместо да се овладее напрежнието, то ескалира. Стягайте се малко от малко големи хора сте :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да 7 дена, после още 7, че пуснах скан с наш чат. 14 дена.

А на мен ми е интересно, защо нямаше кой да накаже нея, че спами редовно в скандалите, обижда ме, че съм ползвал пудра и намеци, че съм педал.

Никъде не съм писал, че ползвам кремчета и пудри, защо тя може да си измисля и да ме тропа, а аз не?!

 

Аз писах на момо, още няколко човека и те ще го направят, до колкото разбрах. Просто не е познала тоя път.

Като се замисля няма смисъл да пишете на Момо. Миналата година по това време се изписваха по десет страници на ден а виж сега как е. Не мисля, че на него му се занимава с форума и предполагам, че скоро ще го превърне в нещо друго, но не и за музика.

 

И аз не съм съгласен за първия бан. Много хора не бяха и казаха, че или нито един или и двамата с бан, но кой да чуе. :dontknow:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасен е тоя форум вече. Ужас.

Стеле, попринцип си пич и те харесвам, знаеш.. ама с тия банове вече се оливаш. "Модератор" не е равно на богопомазан и безсмъртен, нека сме наясно и с това, нали? Ту мъч взе да става с тия 7 дневни банове. И 3 дни са много даже, ама айде.. така вместо да се овладее напрежнието, то ескалира. Стягайте се малко от малко големи хора сте :Vishenka_05:

Е понеже е много ок Слави да изсипе куп обиди по мен и по другите. От седмици обижда Янева и се заяжда, аз все си затварях очите да има мир. Тогава бях добра. Защо така удобно всички сега извърат нещата? Бана си е напълно заслужен. Тези които сега мрънкат, ако обидите бяха към тях, щяха да ореват света, че тук нямало модератори. Никой няма да търпи подобно отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е понеже е много ок Слави да изсипе куп обиди по мен и по другите. От седмици обижда Янева и се заяжда, аз все си затварях очите да има мир. Тогава бях добра. Защо така удобно всички сега извърат нещата? Бана си е напълно заслужен. Тези които сега мрънкат, ако обидите бяха към тях, щяха да ореват света, че тук нямало модератори. Никой няма да търпи подобно отношение.

А ти можеш да обиждаш, да пускаш намеци на този и онзи и да спамиш, като луда. Чакай малко. Защо има правила и наказания за едни, а за други- не?

 

Като четеш толкова добре правилата на форума, прочете ли, че спама е забранен. Прочете ли, че намеците и обидите на сексуална ориентация са забранени? Не написа ли ти, че половината форум били обратни?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това пък Слави е толкова комплексирано създание, че бана му е малко. Постоянно се заяжда с всеки за щяло и. Не дай Боже да кажеш нещо за света Деса. Ще кажеш, че му е майка. Иначе самочувстие до небето, а елементарна дискусия без да обижда не може да проведе.
Много точно и на място!

Самочувствието, което демонстрира е просто една свръх компенсация на огромните липси, тръгнали още две поколения назад. Даже и хита ми "Славката" не заслужава! :mf_surrender:

 

И само да вметна, наистина пускат много ретро песни на Деса по морето, дреме ми на мен Фокси как ще реагира. Написала съм каквото съм чула, още повече, че постовете ми не бяха пълни с песни на мои любимки - дори с тъга констатирах, че вкусовете ми не се припокриват грам с тези на диджеите явно. Все едно много ми дреме за Емануела и Алисия, та да напиша по колко пъти и колко много песни им звучат... Айде, да бях казала, че пръскат "Твое копие", разбирам...

 

Иначе той сам си призна, че ползва определени прийоми и ги проектира върху другите, мислейки си, че и те са толкова чалнати! :gun_bandana:

Колко трябва да си психо, че да търсиш Стела във Фейсбук, за да се обясняваш, вместо чинно да си изчакаш бана тук /той сън не е спал да мине/ и да си напишеш каквото имаш!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук става все по-тягостно с всеки изминал ден. Някога беше място за разтоварване, а сега човек влиза и чете някаква омраза, която се лее от едни и същи хора. И все пак продължавам да чета от време на време заради малкото хора, които останаха тук за да дискутират и да споделят мнението си, касаещо музиката която слушат. Бил съм модератор по други форуми - бих казал, че е неблагодарна работа, човек отделя от личното си време, без заплащане, за да направи престоя на другите потребители малко по-приятен. Как очаквате да реагира Стела? Супер гнусно отношение спрямо нея. Че ще се оплаквате и на админа каква модераторка била...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти какво предлагаш, "умнико"? Да се толерират обиди като "бавноразвиваща се", "плашило" и "недоебана" към момиче, което е модератор? И аз да бях, и аз щях да му дам бан.

 

Аман от теб и гнусното ти интригантско натягане.

 

За умника незнам, но колкото и да получавам душевен оргазъм от бана на Слафчо, (който си е заслужен де), и ти се съгласи как другарката Стела проявява двоен стандарт по отношени на определени особи, които няма да назовавам поименно. Включително себе си - оня път кат се дърлиха със Сашо тя беше също толкова за бан, щото хич не си поплюваше, ама почивка получи само той.

 

Момо да сваля сички права, и без тва на дузина потребителя, пишеши 20на поста на ден кво има да им се модерира?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пуснете хита и отпуснете душите, не се напрягайте за глупости :Vishenka_05:

 

Искаш ли да си рахат - постави перденца, брат!

Перденца, перденца, до жената перденца!

Под кревата ушенца! Са! Са!

 

:Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За умника незнам, но колкото и да получавам душевен оргазъм от бана на Слафчо, (който си е заслужен де), и ти се съгласи как другарката Стела проявява двоен стандарт по отношени на определени особи, които няма да назовавам поименно. Включително себе си - оня път кат се дърлиха със Сашо тя беше също толкова за бан, щото хич не си поплюваше, ама почивка получи само той.

 

Момо да сваля сички права, и без тва на дузина потребителя, пишеши 20на поста на ден кво има да им се модерира?

 

Постовете си седят. Момо да ги чете, ако му се занимава и да преценява какво да прави. Аз не мога да й отнема правата. Нито Фаст, нито тя сама на себе си може да си даде бан. А и не виждам кой друг ще си отделя от времето и нервите да модерира шайка изтървани за тоя дето духа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много точно и на място!

Самочувствието, което демонстрира е просто една свръх компенсация на огромните липси, тръгнали още две поколения назад. Даже и хита ми "Славката" не заслужава! :mf_surrender:

 

И само да вметна, наистина пускат много ретро песни на Деса по морето, дреме ми на мен Фокси как ще реагира. Написала съм каквото съм чула, още повече, че постовете ми не бяха пълни с песни на мои любимки - дори с тъга констатирах, че вкусовете ми не се припокриват грам с тези на диджеите явно. Все едно много ми дреме за Емануела и Алисия, та да напиша по колко пъти и колко много песни им звучат... Айде, да бях казала, че пръскат "Твое копие", разбирам...

 

Иначе той сам си призна, че ползва определени прийоми и ги проектира върху другите, мислейки си, че и те са толкова чалнати! :gun_bandana:

Колко трябва да си психо, че да търсиш Стела във Фейсбук, за да се обясняваш, вместо чинно да си изчакаш бана тук /той сън не е спал да мине/ и да си напишеш каквото имаш!

Защо да не я потърси, щом са били приятели преди това? Не са били съвсем непознати.

 

Иначе аз не разбирам каква е функцията на модератора - тук май деца няма отдавна. Горе-долу всички се знаем. И да се псуваме чат-пат, голям праз. После им минова на хората, гукят си, псуват други. Според мен разделът е в етап, в който няма много-много какво да се модерира. И винаги ще има недоволни.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо да не я потърси, щом са били приятели преди това? Не са били съвсем непознати.

 

Иначе аз не разбирам каква е функцията на модератора - тук май деца няма отдавна. Горе-долу всички се знаем. И да се псуваме чат-пат, голям праз. После им минова на хората, гукят си, псуват други. Според мен разделът е в етап, в който няма много-много какво да се модерира. И винаги ще има недоволни.

Да я търси във Фейсбук, за да я псува за някакви тъпотии тук... Психарско ми звучи, дори за твоята фаворитка Лухче! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да я търси във Фейсбук, за да я псува за някакви тъпотии тук... Психарско ми звучи, дори за твоята фаворитка Лухче! :mf_surrender:

А да ме отблокира за да ме обиди отново? Как ти звучи?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...