Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Непознат човек - да. Запиши си го, нужно ти е.

Доказва, че не можеш да вдяваш поднесената инфромация и се опитваш чрез захващане към някакви детайли, да отместиш вниманието от основата, но разбира се тоя номер няма как да мине.

 

Айде, като видя, че тезата ти пропада измисли това за непознатия човек. :1000 (29):

Няма основа, не го ли разбра? Няма какво да отмествам ... Поне да имаше нещо в този чат, а то няма. За справка, аз дори не си спомням за този разговор, но не бих си правила труда да ровя 8 години назад по архивите :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде, като видя, че тезата ти пропада измисли това за непознатия човек. :1000 (29):

Няма основа, не го ли разбра? Няма какво да отмествам ... Поне да имаше нещо в този чат, а то няма. За справка, аз дори не си спомням за този разговор, но не бих си правила труда да ровя 8 години назад по архивите :1000 (29):

 

 

Моята теза е основана над доказаните и показаните факти, не съм усетил, че е пропадала. И не съм си измислил нищо, мисля, че не сте били приятели, което автоматично ви прави непознати, но това е само спрямо моите разбирания.

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някой да е бил на концерта на Азис в Летния театър в Бургас на 03.08?

Единствената новина, която излиза за Азис, от последната седмица в Гугъл, е тази:

https://www.flagman.bg/article/165025

 

За концерт ни дума никъде - очевидно не се е състоял ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Единствената новина, която излиза за Азис, от последната седмица в Гугъл, е тази:

https://www.flagman.bg/article/165025

 

За концерт ни дума никъде - очевидно не се е състоял ;)

Състоя се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако си за по-класик вариант (а предполагам че не си) Каролина ще пее в Античкия театър в събота в Охрид. :Vishenka_05:

Тази мадама не участваше ли в Пей с мен?

 

Иначе брат ми се ядосва, че не е хванал лов феста с електронна музика

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се опитвайте да изкарвате Азис дъното. В Албания го обичат повече от своите изпълнители. Пускат го буквално във всеки клуб или заведение.

За моя приятна изненада и Деси е популярна тук с Пусни го пак, Казваш, че ме обичаш и В друг живот. Знаят я младите, но Азис им е като национален герой :whistling:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се опитвайте да изкарвате Азис дъното. В Албания го обичат повече от своите изпълнители. Пускат го буквално във всеки клуб или заведение.

За моя приятна изненада и Деси е популярна тук с Пусни го пак, Казваш, че ме обичаш и В друг живот. Знаят я младите, но Азис им е като национален герой :whistling:

Ами, освен да го поздравим, че не и изкарал една стотинка от тая всенародна любов. ;)

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами, освен да го поздравим, че не и изкарал една стотинка от тая всенародна любов. ;)

Когато нямаш добри продуценти, такива неща се случват за съжаление. Азис е единствения, който може да направи успешно балканско турне. За жалост българските организатори на такива не го тачат. От което губят и трите страни.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато нямаш добри продуценти, такива неща се случват за съжаление. Азис е единствения, който може да направи успешно балканско турне. За жалост българските организатори на такива не го тачат. От което губят и трите страни.

Да се договори с местни играчи, както правят Юлия Бикова и Джансевер. Юлия е единствената ни реализирана и все още действата чалгарка на Балканите. Може би й помага фактът, че живее в Сърбия.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е да си припомним световния хит на Биляна, прясно качен одеве:

 

 

Апропо, една от първите песни, покрай които прослушах чалга отново :D :D

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсва ми тази Емилия ... :( Последните й проекти са много тъпи, а тя погрозня ужасно.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Липсва ми тази Емилия ... :( Последните й проекти са много тъпи, а тя погрозня ужасно.

 

Не разбрах.

 

 

И на мен ми липсва предишната Емилия. Сега някакви еднодневкии и циганизирани Сторарови проекти тука.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не разбрах.

И на мен ми липсва предишната Емилия. Сега някакви еднодневкии и циганизирани Сторарови проекти тука.

Прилича на някаква циганка с тъмна коса и крив нос ... преди беше като Барби :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкажи тогава. Имало ли е поне 100 човека? :D

Единствения концерт на чалгарка,който бих посетил е такъв на Андреа.На Азис не съм ходил,но видях сторита на хора,които са били.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се опитвайте да изкарвате Азис дъното. В Албания го обичат повече от своите изпълнители. Пускат го буквално във всеки клуб или заведение.

За моя приятна изненада и Деси е популярна тук с Пусни го пак, Казваш, че ме обичаш и В друг живот. Знаят я младите, но Азис им е като национален герой :whistling:

 

Деса не е популярна вече и в Слънчев бряг, а ти в Албания я буташ! :1000 (29): Та какво за Азис? Дай линк да му видим феноменалният успех.

 

И да, аз твърдя, че Азис е абсолютно дъно - опровергай ме!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса не е популярна вече и в Слънчев бряг, а ти в Албания я буташ! :1000 (29): Та какво за Азис? Дай линк да му видим феноменалният успех.

 

И да, аз твърдя, че Азис е абсолютно дъно - опровергай ме!

Точно на изперкалия Фоксе ще опровергавам и ще се обяснявам. Как ли пък не.

 

За Ками тук никой не е чувал. Това не ти е село Равда...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...