Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 5k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Галена е правила скъпи клипове и без наличието на Пеевски. Малко се преекспонират нещата. За мен винаги по-важни са били песните, не толкова клиповете, но е факт, че с подобни мащабни проекти нивото на чалгата се вдига. Шоубизнесът днес се прави с пари, с много пари. Както и спортът и всичко останало в подобни сфери. Винаги ме е дразнил тоя факт, но това е положението.

 

На Галя откъде са финансите за клиповете, и към чия хранилка е, е хубава и интересна тема, ама не нищим нея в момента.

 

А тоя клип конкретно, е финансиран от Цура, а там е ясно откъде са парите. Тя специално пари от пеене не изкарва, така че няма оправдание.

 

Колкото до шоубизнеса, че се прави с пари, е пределно ясно, но в общия случай парите си идват от самия процес, нали. Или от обявени спонсори. Това тукашното е пародия и желание на мутреси като Пеефска да се правят на интересни. И докато ги оправдавате и им търсите извинения, ще си останем с настоящата пародия на (шоу)бизнес.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1:

 

Много ще се изкефя Преса да пусне клип за 50 стотинки и да събере повече гледания от това чудо, по което са пръснати милиони ... (смешно е, защото не е невъзможно) :roll1: Тъкмо ще си пусна "Като за финал" - епичен пример в това отношение, в близките месеци Галош ни заля с 10 скъпи клипа, а П. не пусна нищо до края на годината и въпреки това стана Певица на 2011 :hahaha:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

но обичайните заподозрени тук няма как да го знаят, защото не мърдат от компютрите си и не са виждали хора и клуб от години! :3fdb8960598fa63e: [/b]

Толкова да ти липсва собствен почерк на писане, че изглежда сякаш се опитваш да пишеш като Слави Минчев. Затвърждаваш съмнението ми, че прекалено много ме четеш. Дори предполагам, че лъжеш и всъщност отдавна не си помирисвала дискотека, защото и там не ти излиза късмета да забършеш някой мазен и дебел Стораро. Не ти е лесно :confused:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Боли ги и още как. Това е най-непоносимата болка в кариерите им. Да ги удари в земята след 20-та година от кариерите им баш "некадърницата", която ходи все гола. Да има същата заетост колкото двете взети заедно, че и отгоре. Да е №5 по участия в бранша в момента "певицата със съмнителни гласови данни" (по скалата на Маргарита Лозанова), а е в горният диапазон (5000-6000 хонорар). Да работи само за себе си "перхидролката", а те на договор с величеството от Димитровград. Няма такова унижение след 20 години мерене на его като този резултат. И за капак, протежето на Кама да им търси участия и на двете, че даже да успява, а Пайнер, в който се кълняха и двете да не ги брои за живи. По-голямо пропадане от това здраве му кажи...

Кое е протежето на Кама, което им намира участия? Като гледам Ивана не се е засилила с обявени такива, няма и такъв мерак...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое е протежето на Кама, което им намира участия? Като гледам Ивана не се е засилила с обявени такива, няма и такъв мерак...

Тя и да има, никой не я ще. Това е е от 10 години насам.. не от вчера

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя и да има, никой не я ще. Това е е от 10 години насам.. не от вчера

:roll1:

 

Лелча да се взима в ръце и да пуска нова песен, че изпуска и последния влак. След няколко месеца чука 50-така.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова да ти липсва собствен почерк на писане, че изглежда сякаш се опитваш да пишеш като Слави Минчев. Затвърждаваш съмнението ми, че прекалено много ме четеш. Дори предполагам, че лъжеш и всъщност отдавна не си помирисвала дискотека, защото и там не ти излиза късмета да забършеш някой мазен и дебел Стораро. Не ти е лесно :confused:
Слави Мунчев повече ти подхожда - Мунчото на форума! :3fdb8960598fa63e:

Нали беше безразличен към мен, какво се ме зацитирал? Няма ли да вечеряш пак сам пред компютъра, та да трябва да опитвам да ме забележиш след като извършиш тази тъжна и самотна дейност? :Vishenka_05:

И не само изглежда - аз всячески се опитвам да пиша като вас, уважаеми - Вие сте един жив класик на новото време, със самобитен и колоритен "почерк на писане"... :whistling: Даже се чудя дали да не си помечтая на глас как бих те разменила с Румяна едно време...

 

Да оставим сега сметта настрана, дуетът на Галя и Цвета е най-зарибяващата лятна песен този сезон!

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 пъти я слушах, нищо не ме зариби.

Тук са прави, че ако Преслава пусне сега нещо ще ги изяде с парцалите.

Козовете ще да са в Александрова и Анелия, но нищо чудно и те да се издънят, предвид високите очаквания. Ще си слушаме Татяна и туй то.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да хвана вече проектите на Анелия ... същата работа като Емануела, ужас! :mf_surrender: Уж за момента са хитове, но след половин година всичко ти се слива в главата и ти звучи еднакво и ги объркваш.

За последните 2 години (2016-2018), според Уикипедия, Анелия е пуснала 14 видеоклипа!!! :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да хвана вече проектите на Анелия ... същата работа като Емануела, ужас! :mf_surrender: Уж за момента са хитове, но след половин година всичко ти се слива в главата и ти звучи еднакво и ги объркваш.

За последните 2 години (2016-2018), според Уикипедия, Анелия е пуснала 14 видеоклипа!!! :mf_surrender:

Истинска Кралица! :Vishenka_05:

Why they say the sky is the limit?

When I've seen the footprints on the moon.

And I know the sky might be HIGH...

But baby it ain't really that high.

 

Let's reach for the stars...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не мога да хвана вече проектите на Анелия ... същата работа като Емануела, ужас! :mf_surrender: Уж за момента са хитове, но след половин година всичко ти се слива в главата и ти звучи еднакво и ги объркваш.

За последните 2 години (2016-2018), според Уикипедия, Анелия е пуснала 14 видеоклипа!!! :mf_surrender:

 

Кое не можеш да й различиш на Анелия? За това време има два много големи хита с по над 20 млн., които звучат различно и редица други средни хитове - не е от певиците, на които песните им звучат еднакво. Най-големият пайнерски хит тази година пак е нейн, че май и вторият най-голям пак ще е при нея, ако Бръм мине "По такива си падам".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое не можеш да й различиш на Анелия? За това време има два много големи хита с по над 20 млн., които звучат различно и редица други средни хитове - не е от певиците, на които песните им звучат еднакво. Най-големият пайнерски хит тази година пак е нейн, че май и вторият най-голям пак ще е при нея, ако Бръм мине "По такива си падам".

От всички 14 клипа, на прима виста се сещам само за "Гот ми е", "Дай ми още" и "Зоопарк" и тая новата с Джулия .. за другите трябва да помисля доста.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От всички 14 клипа, на прима виста се сещам само за "Гот ми е", "Дай ми още" и "Зоопарк" и тая новата с Джулия .. за другите трябва да помисля доста.

 

Язък, че се водиш за върл привърженик и анализатор на жарна.

 

От воле: Моят мъж, С тебе ми е най, Кажи ми, Мило мое (тая със слайдшоу-то)

 

Това са хитовете. Другото е плява, фийтове с незнайници и използвани дамски превръзки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Язък, че се водиш за върл привърженик и анализатор на жарна.

 

От воле: Моят мъж, С тебе ми е най, Кажи ми, Мило мое (тая със слайдшоу-то)

 

Това са хитовете. Другото е плява, фийтове с незнайници и използвани дамски превръзки.

Точно Ана не я следя, спами ужасно с ненужни глупости. Ако направи един хит, следват пет боклука :gun_bandana:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...