Jump to content



Online: Теди Александрова - Топ


Препоръчани коментари

  • Отговори 29
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Колко текста измисли досега, един смислен не го изкара. И това песен верно за наркодилърите?!

Тая бяла стена ми омръзна да я коментирам, омръзна ми от нея.

Втори път това няма да го пусна. Иначе за визия е готина, мацка си е, има глас, ама тия текстове, еднодневни песни, простотии и банални клипове няма да стане.

Само "От София до Банско" ми харесва от ЦЯЛОТО и творчество бързи, и "Стрела в сърцето" и "Как да забравя" от баладите.

Всичко друго в кофата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрях я преди средата още, много се повтаря тази жена - сама себе си. Прави песни в една линия, докато не втръснат съвсем. А има глас да направи уникални парчета. Ама уникални, както бе тръгнала в началото. Това е да си прост и да не изтървеш вълната, от която вече взима да ми се повдига жестоко, но българският слушател е способен да слуша едно и също безропотно, докато му се предлага.

Като заговорят по интервюта как работили върху песните си с екипа, колко време им отнемало и как ги прецизирали детайл по детайл, оставаш с усещането, че подготвят някой шансон или рапсодия, пък накрая слушаме нещо подобно, което всеки стредностатистически мозък може да го скалъпи за час-два. Тая ли тъпня творяха толкова месеци и за това ли си е дала парите...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрях я преди средата още, много се повтаря тази жена - сама себе си. Прави песни в една линия, докато не втръснат съвсем. А има глас да направи уникални парчета. Ама уникални, както бе тръгнала в началото. Това е да си прост и да не изтървеш вълната, от която вече взима да ми се повдига жестоко, но българският слушател е способен да слуша едно и също безропотно, докато му се предлага.

Като заговорят по интервюта как работили върху песните си с екипа, колко време им отнемало и как ги прецизирали детайл по детайл, оставаш с усещането, че подготвят някой шансон или рапсодия, пък накрая слушаме нещо подобно, което всеки стредностатистически мозък може да го скалъпи за час-два. Тая ли тъпня творяха толкова месеци и за това ли си е дала парите...

И на мен отдавна ми омръзна тоя стил. Кво става тука, Дай ми свобода, Мноо ми е луд и Пеперудките си ми остават фаворити, Корабът майка също ме кефи, но всичко останало ми е мегадосадно. Прекалено зацикли.

Но не съм съгласен с частта с парите - инвестира минимално. Сама си пише всичко, накрая го мята за аранжимент на Павлов, тоя път явно на Биолчев. И клиповете й не са скъпи. Не е тъпа. Със сигурност припечелва добре, тъй като спестява доста при "творенето". Докато й вървят участията, не вярвам да промени схемата.

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Спрях я преди средата още, много се повтаря тази жена - сама себе си. Прави песни в една линия, докато не втръснат съвсем. А има глас да направи уникални парчета. Ама уникални, както бе тръгнала в началото. Това е да си прост и да не изтървеш вълната, от която вече взима да ми се повдига жестоко, но българският слушател е способен да слуша едно и също безропотно, докато му се предлага.

Като заговорят по интервюта как работили върху песните си с екипа, колко време им отнемало и как ги прецизирали детайл по детайл, оставаш с усещането, че подготвят някой шансон или рапсодия, пък накрая слушаме нещо подобно, което всеки стредностатистически мозък може да го скалъпи за час-два. Тая ли тъпня творяха толкова месеци и за това ли си е дала парите...

 

Да, това е измислено с много напън, детайл по детайл, с много мислене, перфекционизъм и т.н.

В някои песни текста е дори писан от цели 2-ма, цяла класика....

 

А сега си представи какво ще е ако не беше мислено по тоя начин... :D :D :D

 

Фолка е по-затънал от всякога...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...