Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сузанита се наблъска със силикон до ушите

 

793216.jpg

 

Скандалната изпълнителка Сузанита наблъска силикон в гърдите си, макар да е едва на 15. Наследницата на Орхан Мурад сложи по 400 кубика във всяка гърда с одобрението на майка си, пише "Телеграф".

 

В началото на кариерата на Сузанита по всички снимки и клипове се виждаше, че не е особено надарена. Преди дни обаче в мрежата самата тя качи снимки, на които сутиенът й вече разкрива пищна гледка. Коментарите заваляха, повечето от които негативни. Обществото отново се изправи срещу наследницата на Орхан.

 

Впечатление прави, че това не са единствените корекции по девойката. Сузанита е и с двойни устни, а констатациите по неин адрес са, че вече не просто не изглежда като 15 годишна, а по-скоро бие на 25.

Всичко е до грим. Никой хирург няма да си жертва лиценза и правата заради една 15 годишна п**ла

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сузанита като я гледам на 18 може и да участва на Плеймейт.

 

А относно грима - как така всичко е до грим, грим на циците ли?

 

Може и да са барнати някъде, не се знае дали не е фрашкала кубици. Видно майка си е зад гърба, щом е била на сцените на "К'во става брат" и според нея са ОК, какво остава за силикон и хилаурон. Въпреки, че те май устните не са барани и си бяха и така, но не съм сигурен.

 

Няма да е първата малолетна със силикон, просто е малолетна известна със силикон и това е скандала. Иначе има и други, тунинговани на 16-17 още преди бала. Други пък малко преди бала им подаряват цици. И то родителите.

 

И после медиите били виновни, Планета била виновна, пък не знам какво виновно?!

 

Избиващи комплекси лелки, че по тяхно време не е имало плеймейт и дискотеки, Q7-ци и Cayenne-и искат поне дъщерите им "да са добре" и да не минават по техния път "на работа и със семейство", а по лесния - "с п*тка и чичко-паричко". Те на това възпитават. Въпроса е къде са бащите? В някой бар с таньорки , набор на дъщерите им явно...

 

Пропаднали са ни не младото поколение, а вече и тези, които трябва да го възпитават. От дърво с ябълка, не очаквате да излезе круша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преса пак се мазни на Галена, току-що пусна "Хайде откажи ме" във фейса си.

Няма причина да и се мазни. Просто е над нещата. Галя е поддръжничката на този нелеп спор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма причина да и се мазни. Просто е над нещата.

Да си алчен за награди до такава степен, че да прегазиш приятел, е да, определено трябва да си над нещата.

Като изпълнител обожавам Преса, но не постъпи добре с Галена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да си алчен за награди до такава степен, че да прегазиш приятел, е да, определено трябва да си над нещата.

Като изпълнител обожавам Преса, но не постъпи добре с Галена.

И след като не взе Певица на годината, животът и промени ли се по някакъв начин? Не. Факта че продължава да се прави на сърдит Петко вече втора поредна година, показва колко незрял и злопаметен човек е. От тази работа страдаме единствено ние, феновете защото няма награди, никой не се бори за нищо и съответно е голяма скука в чалгата. Какво лошо има че Преси прави някакви малки стъпки да подобри отношенията си с нея? За доброто на жанра е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всичко си има. но я подценявате.
И двете са ми безразлични. Преса даже я бъзикам и говоря повече за нея, за да дразня Калинажката.

 

Просто, като страничен наблюдател и слушател (щото нищо извън Ивана и Глория, плюс Деската и Борчето, не ме вълнува особено в чалгата), усещам доминацията на Смядово над Добрич.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не и трябва на Прес изобщо да се сдобрява с Галена , само и единствено пак ще и завиди за нещо и пак ще се скарат. Нека да си останат така, далеч от Галеновите интриги.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Време е да се случи нещо в тази чалга защото жанра наистина пропада. Мисля, че сега е момента за един канал ''Планета Ретро ТВ'' или нещо от сорта защото виждаме, че към новите песни интерес няма. Преди дори изпълнители като Сиана правеха по 2-3 страници с коментари като пуснат проект. Сега топ имената с триста зора правят три.

Надявам се скоро Гергана да се завърне. След участието в проекта на Лазар може да се амбицира и да почне да работи по-активно.

Наскоро в интернет-а пишеше, че напоследък Ивелин и Елена имали финансови проблеми. Може скоро и тя да реши да се завърне.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Митака мисля, че беше казал, че няма да има Планета Ретро, очевидно не му се занимава вече с телевизионна дейност. Но за сметка на това направиха онзи ретро канал в YouTube, който си е нещо такова.

Не отписвайте жанра. Постоянно чувам чалга отнякъде- от коли, от заведения, от къщи и т.н. Тази музика още си е сила, но просто вече го няма онзи интерес на хората към него като фенове, той отиде при попа/рапа, които на 70% също са си чалга. Общо взето чалгата все още си доминира, но по начин, който не сме виждали досега.

А и ние самите трябва да се научим да оценяваме повече това, което се предлага. Тази седмица излязоха няколко парчета, които се харесаха, но ето, че към края на седмицата, когато се вижда, че очевидно няма да са чак толкова успешни, навярно настроенията вече се насочват към смяна и тук пак ще продължи да се говори, че нямало нищо интересно в жанра. А е факт, че дори и тук признахте песните на Яни и на Лазар и Гергана за нещо добро. Те напълно си напомнят качествения поп-фолк в два негови съвсем различни нюанса. Просто трябва да се подкрепят повече, за да се правят повече такива.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Синът на Жорж Башур е починал днес. :dontgetit:

 

Не знам дали има други деца, но Емилия все още е в детеродна възраст - дано да си направят детенце.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега видях Фики във Варна беше до мен в едно заведение.

Страшно състарен и надебелял ми се видя, въобще не мога да му дам 23 години. Жена му иначе е симпатична.

 

Лека му пръст на момчето, много тегава история ;(((

Link to comment
Сподели в други сайтове

Синът на Жорж Башур е починал днес. :dontgetit:

 

Не знам дали има други деца, но Емилия все още е в детеродна възраст - дано да си направят детенце.

Много жалко за момчето! Бог да го прости! :(

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...