Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

На Галена защо така рязко и паднаха гледанията , въпреки ,че песента не е лоша , със 100 зора 2 млн ще направи , едва ли ще има поне 5 млн.

Защото песента за нищо не става.

 

Мачкайте, ХотАрена! :phpgrin2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Оригиналът" е всъщност от sample pack, диджеят просто е използвал семплите и ги е продължил в цяла песен.

 

А и на Галена проектът е пуснат 11 дена по-късно, надали са успели за толкова да направят и песен и клип :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото песента за нищо не става.

Мачкайте, ХотАрена! :phpgrin2:

 

Нали се сещаш, че няма как Галена и екипа да откраднат песен излязла преди няколко дни и толкова бързо да я направят. Да не са луди, ако случайно са взели нещо и да го пускат толкова скоро след премиерата на уж оригиналната песен.. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото песента за нищо не става.

Мачкайте, ХотАрена! :phpgrin2:

 

А сръбския тюрлю гювеч на Преслава щото става за нещо?

 

Мачкай с неадекватност. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че бременни жени не трябва да стоят до змии, а Преси си е сложила и на стори в Инста. Личи си колко го иска това бебе :roll1:

Това някое суеверие ли е по принцип?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Двете песни нямат база за сравнение, но тази на Преслава е много по-добра откъм аранжимент и изпяване.

 

По нищо не си личи обаче. Явно, че не се харесва повече от хората. И няма как да даваш за пример изпяването, защото едната песен е балада. За мен пък Галена също е вложила много чувство в изпяването и много емоция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз предпочитам на Галена изпяването. Някак фалшиво и безчувствено ми е да слушам Преслава пеейки на чужд език, рядко се случва така, че да усетиш нещо. Друго си е на български.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква емоция? Мънка монотонно както във всяка нейна песен, но тя толкова си може.

Ми явно ти не я усещаш, защото си се настроил против всичко, което Галена пуска. Не съм очаквала да ти хареса. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сузанита се наблъска със силикон до ушите

 

793216.jpg

 

Скандалната изпълнителка Сузанита наблъска силикон в гърдите си, макар да е едва на 15. Наследницата на Орхан Мурад сложи по 400 кубика във всяка гърда с одобрението на майка си, пише "Телеграф".

 

В началото на кариерата на Сузанита по всички снимки и клипове се виждаше, че не е особено надарена. Преди дни обаче в мрежата самата тя качи снимки, на които сутиенът й вече разкрива пищна гледка. Коментарите заваляха, повечето от които негативни. Обществото отново се изправи срещу наследницата на Орхан.

 

Впечатление прави, че това не са единствените корекции по девойката. Сузанита е и с двойни устни, а констатациите по неин адрес са, че вече не просто не изглежда като 15 годишна, а по-скоро бие на 25.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...