Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Хораа, много ми е гадно за Емилия ;((

 

И на мен. Одеве гледах репортаж по Нова и докато течаха нейни снимки за фон ми се насълзиха очите като на първокласничка.

 

Втора тежка катастрофа й е това за няколко години, между тях паник атаки, антидепресанти, раждане на второ дете, раздяла с Коко, намиране на истинската любов - егати живота има тая жена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Специално при Емануела дори може да се каже, че има прогрес.

 

Спад има при Фики, Галин, Галена, Джена, Емилия (изключвайки последния дует).

 

Спадът се забеляза драстично, след настъпването на 2017 година. Последният голям хит-мастодонт - "Дай ми още" - излезе малко преди този период. След това и при Анелия се забеляза спад. Специално за "Зоопарк" има доста силни подозрения относно купуване на гледания, които сме ги обсъждали тук. Аз тая песен не съм я чул отникъде да звучи, нито някой кой знае колко да я харесва, а тя прави гледания като за мегахит.

 

Оттам насетне (след началото на 2017) забележи, че най-големите хитове на миналата година едвам направиха 12-13 млн., а през предните две години нещата се случваха чувствително по-бързо.

 

Подозрения продължава да има и за абсурдно силния старт на "Не се изтриваш". Певица популярна само в България счупи рекорд на изпълнител, популярен в поне 10 държави с общо население над 250 млн!?!? Да не говорим, че първия месец направи 7 млн, а втория около 2 - пореден абсурд. Да не говорим, че следващата й песен въпреки уж голямата инерция от "Не се изтриваш" направи двойно по-малко през първия ден - което всъщност си беше една по-нормална и приемлива цифра, в тон с другите и дебюти в кариерата й.

 

 

Спад има при някои да, но не бих казал, че е масов. Като пеят една и съща песен всичките е нормално да има спад. При Емилия няма никакъв спад. Кога е виждала тя 14 милиона за по малко от година и 7 милиона за малко повече от месец... Преди 2 години никоя нямаше такива гледания. Днес се правят , но трудно.

 

И аз миналата година говорех за Моро му същото, което ти днес за Не се изтриваш и Зоопарк. Просто хитовете се доказват с времето. Днес не бих го казал и знам, че не винаги може да имаме най точната преценка. Аз съм намалил и излизанията и трудно мога да съм съвсем адекватен какво пускат и какво не. Но все по често ми се случва хора около мен да не знаят парчета с по над 10 милиона, за които ние си мислим, че са бахти успешните... Просто ги няма годините, в които хит номер 1 в бг си беше на чалгаджийките. Малко са успели да пробват от този сладък успех. След 2010 сиг има 4-5 такива песни. Щом Криско и Слави правят основно от българи вече 7 седмици по 2 и повече милиона седмично, значи и тези на Преслава може да са реални. Зоопарка много чупи ханша и не прилича на 100 други. Не виждам, защо да е странно. Анелия е много силна. Знаят и се нещата масово, въпреки че няма много заклети фенове. Тя от както е започнала 2002 няма година без поне 1 тотален хит. Тази година вече има 2. Приемайте успехите на другите.

 

Не се изтриваш за по малко от година в saundclauds има над 200 000 слушания. Moro mu също е там някъде, но с 6 месеца повече време ги е трупала... Тоест, нещата не са много различни от тези в тубата. Анелия също има около 180 000 на Дай ми още. Много от нейните милиони дойдоха от Турция преди още да е пуснала парчето и на турски. Така че затова ги превъзхожда като успех. Все пак друго си е в 2 държави да мачкаш. И на всичко като теб от същия период има около 170 000. Но дори и най големите хитове в Пайнер не са като Шушаната или Гледай как се прави... Хитове по дискотеките основно. Не могат да излязат извън жанра и да се наредят до вечните класики.

 

Но спада на Галена е по осезаем. Не толкова колкото спада на Джена, но все пак... А и преди все търсеше нови автори, дуетни половинки, локазии за клипове. Сега на мен нещата ми идват очаквани и предвидими. Не ме изненадва, не се откроява...

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Не се изтриваш" - първия месец.

 

6,857,619 гледания общо.

5,582,341 от България

 

Гледания от топ 5 страните на Преслава за този период (предимно държави с много БГ имигранти)

Германия - 306,939

UK - 275,584

Турция - 75,564

Испания - 67,273

САЩ - 52,857

 

Всичко е изрядно. Купени гледания няма. Престанете да си измисляте теории и се молете и вашата да предизвика такъв бум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

При Емилия няма никакъв спад. Кога е виждала тя 14 милиона за по малко от година и 7 милиона за малко повече от месец... Преди 2 години никоя нямаше такива гледания. Днес се правят , но трудно.

 

За Емилия спада е в самостоятелните й песни. С двата дуета ясно, че уцели джакпота.

 

Но поредицата "Напусни", "Само мой", "По-силна ставам" и "Все едно ми е" са тотал щета в сравнение с "Да бях от гадните", "Ето ме", "Калифорния", "Специално за всяка" - последните три с по 10 милиона. В соловите парчета последната година е много зле Емата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Зоопарка на Анелия със сигурност не е с купени гледания на 100%,тъй като е един от най-големите чалга хитове за тази година,докато тази на Емилия с онова рязаното е на 100% със.Тя Емилия с Калифорния,която беше тотален хит не правеше такива гледания,че сега с тази боза ли? :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че Преслава е постнала "Живей" във фб :3fdb8960598fa63e:

Значи не е съвсем забравила и игнорирала Галош, а другата пък се случва да й хареса снимки в Инстаграм. :dontknow:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коментирайте, че Преслава е постнала "Живей" във фб :3fdb8960598fa63e:

Значи не е съвсем забравила и игнорирала Галош, а другата пък се случва да й хареса снимки в Инстаграм. :dontknow:

Не желаем да коментираме подобни дреболии, особено като това се е обсъждало стотици пъти.

Коментарите ти за Петра са по интересни. Придържай се към тях!

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не желаем да коментираме подобни дреболии, особено като това се е обсъждало стотици пъти.

Коментарите ти за Петра са по интересни. Придържай се към тях!

Тогава дай мнение за този прекрасен трак. А може да коментираш и хита "Перденца, ушенца - СА, СА" :Vishenka_05: (последното звучи като подкарване на овцете) :Vishenka_05:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се зачетох по сайтовете какви коментари има за Емилия и катастрофата. Просто нямам думи... В този момент да обиждаш и да се подиграваш е много грозно и жалко, само човек, който е пълно дъно може да ги пише тези неща. Как може да има толкова злоба, как? :mf_surrender:

Много ми е гадно заради Емилия, за момчето карало колата също, едва на 19 години е. Разбрах че ще идвал лекар от чужбина неврохирург, дано се направи нещо и да се оправи. :(

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега се зачетох по сайтовете какви коментари има за Емилия и катастрофата. Просто нямам думи... В този момент да обиждаш и да се подиграваш е много грозно и жалко, само човек, който е пълно дъно може да ги пише тези неща. Как може да има толкова злоба, как? :mf_surrender:

Много ми е гадно заради Емилия, за момчето карало колата също, едва на 19 години е. Разбрах че ще идвал лекар от чужбина неврохирург, дано се направи нещо и да се оправи. :(

 

То е супер странно как са позволили на момче, дето има шофьорска книжка от едва няколко месеца, да ги вози с бясна скорост при мокро време. Много нелепа история.

 

А за злобните коментари - сигурно са писали, че така й се пада? Ние сме егати изродския народ, честно. Че по принцип сме злобни - ок, но да се потрошат хора, които нищо не са ти направили, в катастрофа и да се злорадства.. - тва вече не е нормално.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е супер странно как са позволили на момче, дето има шофьорска книжка от едва няколко месеца, да ги вози с бясна скорост при мокро време. Много нелепа история.

 

А за злобните коментари - сигурно са писали, че така й се пада? Ние сме егати изродския народ, честно. Че по принцип сме злобни - ок, но да се потрошат хора, които нищо не са ти направили, в катастрофа и да се злорадства.. - тва вече не е нормално.

 

Коментарите са ужасяващи.. подиграват се за гръдната травма, че й бил изтекъл силикона, какво като това била Емилия, за носа й че пак трябвало да го прави, че като си е хванала милионер така щяло да е ... аз съм потресена! Пожелават смърт да момчето... Да, може да е виновен, те също са виновни, че са позволили да кара с тази скорост, но да желаеш смърт??

Много гадно, но все повече новоизлюпени шофьори с бързи коли и няма кой да ги спре.... цялата тази работа е нелепа, Емито би трябвало да си е взела поука от предишната катастрофа. Голям шок да й се случи отново такова нещо. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук се възмущавате от злобата за Емилия,а половината ще станете такива след 10-20 години. :1000 (10):

 

Слави,не се ебавай с това момче.Трябва да се погрижиш за други хора. :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тук се възмущавате от злобата за Емилия,а половината ще станете такива след 10-20 години. :1000 (10):

 

Слави,не се ебавай с това момче.Трябва да се погрижиш за други хора. :gun_bandana:

 

И какви мислиш, че ще станем?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Същите като тези,от които се възмущавате.

 

И защо го реши? Който си е злобен е така от млад, тук годините нямат значение.

Много ясно, че ще се възмущавам от подобни коментари, дори да не беше за Емилия пак е супер тъпо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо го реши? Който си е злобен е така от млад, тук годините нямат значение.

Много ясно, че ще се възмущавам от подобни коментари, дори да не беше за Емилия пак е супер тъпо.

Аз не говоря за теб,а като цяло за пишещите тук.Нима отричаш,че повечето тук са злобни и нереализирани хора?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...