Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

ПС:

 

АЛБУМЪТ, ЗА КОЙТО ДЪЛГО ЩЕ СЕ ГОВОРИ

АЛБЪМЪТ, КОЙТО ТРЯБВА ДА ПРИТЕЖАВАШ

 

WTF, СЕРИОЗНО?!?!?!?!

 

Или само сега с БИЛА КАРТА на половин цена единствено в Била Опълченска сс личен аврограф от касиера... опс певеца, пардон :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Между другото не е майтап факта, че Луна все още я хранят албуми като Тук там и Искам го, стискам го. :Vishenka_05:

Жалко,че издава много рядко нови песни. Да , има интересно поведение. За мен не е луда, а по скоро ексцентрична. Но това и пречи да има муз. компания зад гърба си и да бъде още по успешна :Vishenka_05:

И сам войнът е воин! Поне компромиси не й се налага да прави. Има пари, дреме й на луничката!

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И сам войнът е воин! Поне компромиси не й се налага да прави. Има пари, дреме й на луничката!

Компромисите са редките песни. Но поне повечето неща, които пусне имат замисъл, цялостна концепция. А не просто да пусне песен и да я заснеме в мазата или на диваните, за да има. Истинска президентша :Vishenka_05:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Компромисите са редките песни. Но поне повечето неща, които пусне имат замисъл, цялостна концепция. А не просто да пусне песен и да я заснеме в мазата или на диваните, за да има. Истинска президентша :Vishenka_05:

Според мен е на принципа "за какво да пускам песен, като цялата държава така или иначе говори за мене". Има си самочувствието и старите хитове и не се пъне да се бута. Отделно може би е и придирчива към музиката - почти вскичко сама си е писала винаги, а ако няма муза, едва ли ще се довери на кого да е от композиторите...

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не мисля, че проблемът е толкова в Люси, по-скоро е при Глория.

Абе, не знам... Че Глория си е чешит, така е, но все си мисля, че е и отворена за различни неща. Доказвала го е. Само ще спомена няколко клипа от Люси, като: "Феникс", "Очакване" и "Намери си майстора". Е, отпреди 15-на години са, но са и различни, и интересни, и разчупени... Ако ѝ се предлага нещо различно на Глория и я убедят, че наистина е добро, мисля че би го приела. Но май е по-лесно да се вършат познатите неща, които ставайки рутинни, се правят и по-бързо, и цялата работа е олекотена...

Дано доживеем появата на нови лица, та да се пораздвижат нещата...

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, не знам... Че Глория си е чешит, така е, но все си мисля, че е и отворена за различни неща. Доказвала го е. Само ще спомена няколко клипа от Люси, като: "Феникс", "Очакване" и "Намери си майстора". Е, отпреди 15-на години са, но са и различни, и интересни, и разчупени... Ако ѝ се предлага нещо различно на Глория и я убедят, че наистина е добро, мисля че би го приела. Но май е по-лесно да се вършат познатите неща, които ставайки рутинни, се правят и по-бързо, и цялата работа е олекотена...

Дано доживеем появата на нови лица, та да се пораздвижат нещата...

Ако и се предагат??? Тя малоумна ли е, че някой да и дава наклон на кариерата?!

На човек не му ли идва от вътре и 100 човека да му предлагат различни неща, няма да се получи.

За мен Глория е загубила стимул да работи, като хората.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цветане, не ти чета глупостите.

 

Знам, така си говориш вече над 10 години, но четеш всичко. Никой не може да си позволи да не чете Фокс, дори да му е неприятен.... :ad:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Знам, така си говориш вече над 10 години, но четеш всичко. Никой не може да си позволи да не чете Фокс, дори да му е неприятен.... :ad:

Всичко над 1 ред от теб го минавам тразит. На останалите им давам 2-3 отгоре.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория вероятно е допуснала 2-3 глупави фенове около себе си, които и дават грешни съвети и и хвърлят прах в очите, само и само да са около нея. Да ги хванеш такива и да им повръщаш, пикаеш и празниш отгоре им... Заради 2ма психопати ще страдат всичките и фенове, да не кажа целия жанр...

 

Преди години и ДесиСлава беше допуснала същата грешка и боксуваше. Просто лизачите всичко ще ти кажат, за да са около теб...

 

 

А това с блокирането на големи фенове е истинска гавра. Дали го прави самата Глория или админ-а и кой е админа на страницата и?

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Глория вероятно е допуснала 2-3 глупави фенове около себе си, които и дават грешни съвети и и хвърлят прах в очите, само и само да са около нея. Да ги хванеш такива и да им повръщаш, пикаеш и празниш отгоре им...

 

Да им се празниш отгоре? Само ще им направиш кефа. :3fdb8960598fa63e:

 

А това с блокирането на големи фенове е истинска гавра. Дали го прави самата Глория или админ-а и кой е админа на страницата и?

 

Допускам, че може и да е самата Глория. Тя е откачена нервачка. Беше тряснала телефона на Стефимир един път преди години и му беше съскала, защото той си позволил да изкаже мнение или да й даде съвет относно нещо професионално май беше. Да се чуди човек да вини или да проявява разбиране към такива хора!? За тях предполагам са си прави.

 

Аз също съм говорил по телефона с нея много отдавна по един така да се каже професионален въпрос. Тресеше ме треска преди да набера номера - все пак говорим за ледената кралица! И с право ме тресеше. Държа се грубо и нахакано, въпреки че бях кратък и любезен.

 

Иначе не само Глория блокира във Фейса. На мен ми резнаха квитанциите от страниците на Джена и Емануела, като за втората дори нищо лошо не бях казал. Редовна практика си е да блокират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен Деса ме блокира, защото отбелязах, че е натъпкана с ботокс.

:1000 (29):

Само кака ви Камелия ги оставя всички да я псуват и обиждат, дори не им трие комнентарите, а ги лайква със сърце :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Леля Стефка :3fdb8960598fa63e:

Никейм???

 

Мен Деса ме блокира, защото отбелязах, че е натъпкана с ботокс.

 

Ако е било изказване в типичния ти стил, не се и учудвам. Но по скоро е админа. Деса не блоква, дори понякога отговаря. Култово беше като някой беше писал под снимка на Деса, Благо и Майки дали това са синовете и, а Деска му отговори, че са внуците :3fdb8960598fa63e:

 

 

 

Мен само Тони Димтитрова ме е бклокирала, но тя не е известна, така че не се брои :whistling:

Иначе като искам да ги хейтна - под клиповете в тубата е най сигурно, че ще го видят и няма да ме блокнат :girl_witch:

 

 

 

Кондоме, едно е да блокира случайни хейтъри, а друго хора, за които знае, че са израстнали с нейната музика. Просто това да не можеш да изслушат мненията на хората, които купуват албумите ти граничи с лудостта и комплексарщината...

Аз пък преди години съм говорил с Емилия. Номера и се беше разпространил в планета форума :D

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен Андреа ме блокира, като под една нейна смачкана снимка ѝ казах, че прилича на франзела. :1000 (29):

 

И аз не знам защо живея. Силвия мен ме блокира, защото й казах, че си е оголила цицорите на обложката на фолклорния си албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...