Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

''Кажи и, че съм ти сестра'' е жестока! Но ''На кой е колата'' е една от най-ужасните и тракове. Какво мислиш за хита ''Монахини будни няма''?

Обаче има и големи излагации. Не знам с какъв акъл преди години примерно е кръстил песен ''Умри''. Гнусно е. Иначе преди нивото му на песни (с изкл. на няколко песни) беше доста по-високо.

Имаше излагации, да. Ама все пак да не забравяме, че търсеше все скандали, а тая Умри и тя е доста добра балада.

Сега му слушам баладите- ми той почти няма лоша. И текстовете са доста добри.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Райна отишла при Митко и в този момент Димитричка била там да му пусне самостоятелната версия на този хит. Райна я харесала много и предложила да я направят заедно. Димитричка мигом звъннала на Ваня да напише нов текст.

Неверояна история има този трак!

Искам лятото да скандализира с нещо на ниво "Монахини будни няма".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше излагации, да. Ама все пак да не забравяме, че търсеше все скандали, а тая Умри и тя е доста добра балада.

Сега му слушам баладите- ми той почти няма лоша. И текстовете са доста добри.

Една от баладите му - ''Празнуваш ли сега'' дълго време държеше рекорда за песен задържала се на първо място в класацията когато радиото беше наистина институция. Ако не се лъжа цели 9 седмици. Винаги е мачкал.

 

Неверояна история има този трак!

Искам лятото да скандализира с нещо на ниво "Монахини будни няма".

Последния хит от нейния връх.

Да бее.. Аз искам нещо като ''Нежна полиция'', но ме съмнява да го пусне. Песента е на Биолчев а текста на Мариета. Да видим с к'во ще ни изненада.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Имаше излагации, да. Ама все пак да не забравяме, че търсеше все скандали, а тая Умри и тя е доста добра балада.

Сега му слушам баладите- ми той почти няма лоша. И текстовете са доста добри.

И тази е много добра. Няма друг глас като Азис :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази за мен му е най-добрата:

 

 

Китари ли са, саксофони ли са в началото, като почва, направо ти бъркат в отверстието.

 

Брутална! А клипа е скандален, едно време ме беше страх да го гледам :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Брутална! А клипа е скандален, едно време ме беше страх да го гледам :3fdb8960598fa63e:

 

Нормално - ти си едно русо, невинно, неопетнено създание. Но в живота предстои да видиш още много неща..

 

Мина ли участието на Тереза?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нормално - ти си едно русо, невинно, неопетнено създание. Но в живота предстои да видиш още много неща..

 

Мина ли участието на Тереза?

 

Външния ми вид лъже, аз крия друга същност дълбоки в себе си :1000 (29):

А иначе за участието на Тереза, натиснах нещо без да искам и то почна да се появява на стената ми, но не съм ходил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Външния ми вид лъже, аз крия друга същност дълбоки в себе си :1000 (29):

 

Поусетил съм. :3fdb8960598fa63e:

 

Но на онова клипче, дето честитите рождения ден на Лорена, ти си топа. Николет Лозанов защо не се е снимал, нали й е фен? :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поусетил съм. :3fdb8960598fa63e:

 

Но на онова клипче, дето честитите рождения ден на Лорена, ти си топа. Николет Лозанов защо не се е снимал, нали й е фен? :3fdb8960598fa63e:

 

Не знам коя е тази личност. :1000 (29):

Аз съм топа във всяко едно отношение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

galena_krisko.jpg

2010 - Галена на промоцията на "Направи ме богат", много преди Криско да стане КРИСКО

 

2012 - "Сега правя едно такова парче за една от най-известните фолк певици - в топ 3 е, от най-големите. Пак казвам, че няма да е по никакъв начин попфолк, а ще е поп с дъбстеп, с всякакви неща. Много ще е интересно да видим такъв изпълнител в коренно различна светлина. Пак е един вид нов експеримент, поне досега не съм го тествал това нещо" - обясни Криско"

 

Рапарът Криско е поредният, който отсвири фолк певицата Андреа.

За това Криско й пробута някакъв откраднат припев от Веси Бонева :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...