Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ау, какви тъпи изказвания на предните страници и то от хора, които разсъждават добре принципно. Нито най-важното нещо в живота е да имаш дете - някои избират да нямат, други просто не могат да имат, нито пък това, че имаш дете означава, че животът ти свършва. А особено ми е гнусно да чета подигравки по адрес на жени, които открито са заявили, че имат здравословен (нелечим!!!) проблем, поради което нямат деца...

Абсолютно! И се чудя, защо мекотелото написало тая гнусотия няма още бан? Значи банва се за щяло и нещяло, но за такива постове му се бута аванта??!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно! И се чудя, защо мекотелото написало тая гнусотия няма още бан? Значи банва се за щяло и нещяло, но за такива постове му се бута аванта??!

Кажи им само как ти правя добрини ... много добри :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес в метрото някаква голяма група тинейджъри си пускаха новата песен на Джулия и се питаха един друг "Как още не си чул новата хитачка на Джулката, бе". :1000 (29):

Току виж това момиче наистина стане звезда. На мен ми е много безлична, но с новата песен успя да ме грабне. На нея реално продуцент й е Пашев. Той още миналата година обяви, че ще продуцира Джулия. Не помня дали в инстаграм или фейсбук го беше написал това.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Кажи им само как ти правя добрини ... много добри :3fdb8960598fa63e:

 

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Кела е скандална последните дни. В друга тема каза, че е изваяла фигура на фиданка. Явно това я прави извънредно дръзка в изказванията й. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Няма спиране.

Толкова песен съм слушал само на Преслава!

Не знам защо толкова ме кефи. И певицата, и визиите, и песента.

А досега по принцип Джулия ми е била безразлична.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От песента в Реализираните на Ивена се присетих за този бой:

 

https://www.vbox7.com/play:920eb235

 

Колко хубави времена бяха и без да са така лачени и добре изглеждащи като сега, си бяха звезди. Иначе нищо не липсва така както една такава хубава церемония по връчване на чалга награди. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Цялата работа била , че "Нещо малко, черно" на Ивена стана хит , а точно тази песен била за Габриела, и тая не сдържа, че и откраднаха хита из под носа (който пръв плати на Оцко явно) и така...

Пак имаше един скандал, който мина вяло преди години, и пак с песен на Оцко по подобен начин - "По-страшно" на Янева било песен за онова гейче от Big Brother Кристиян. Жалваше се, че Цуре го прередила, платила и вземала песента , която той си поръчал.

Как не разбереш още от първите години творчество на Оцко , че е нагъл.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес в метрото някаква голяма група тинейджъри си пускаха новата песен на Джулия и се питаха един друг "Как още не си чул новата хитачка на Джулката, бе". :1000 (29):

Току виж това момиче наистина стане звезда. На мен ми е много безлична, но с новата песен успя да ме грабне. На нея реално продуцент й е Пашев. Той още миналата година обяви, че ще продуцира Джулия. Не помня дали в инстаграм или фейсбук го беше написал това.

 

Ще стане, но всичко по реда си. Проблемът в момента на младежите е, че Джулия им е напълно непозната. Но Пайнер ще се погрижат за това, като облъчат децата със заучени хватки, които са дали резултат в предни години.

 

Първо ще е скромна и родом от дълбоката провинция. Ако не е, ще намерят нейна баба, която е от някое село и първите уроци по пеене и музика именно там е получила. Ако пък бабата се казва Янка Рупкина още по-добре. След това ще започнат да я събличат първо по боди, след което ще и вземат интервю във фитнеса, но задължително супер нагримирана. Там Джулка ще разкаже как фитнесът и е начин на живот, а здравословното хранене е малката причина да излежда така умопомрачително. Сериозната такава, разбира се е здравият български ген.

 

По-нататък следва изпяване на куплет от народна песен при което водещата ще изпадне в умиление. Краят на първото интервю ще завърши с констатацията, че Джулия е сладка, като бонбонче, а зрителите на ТВ Планета ще получат въздушни целувки от новата любимка на публиката.....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропагандната машина работи на високи обороти..... както вече имах възможност да спомена. О да, Джулка има 15 участия за март.... :1000 (19):

 

Джулия разбуни духовете с нивия си проект

Link to comment
Сподели в други сайтове

Туй новото още преди 2 седмици са го разфърляли по потник да ни говори за фитнес

 

 

Ся да видим от кое село е родом баба и ...

 

:roll1: :g2: :cheers:

 

Те това е изненада! Значи системата работи...

Link to comment
Сподели в други сайтове

От песента в Реализираните на Ивена се присетих за този бой:

 

https://www.vbox7.com/play:920eb235

 

Колко хубави времена бяха и без да са така лачени и добре изглеждащи като сега, си бяха звезди. Иначе нищо не липсва така както една такава хубава церемония по връчване на чалга награди. :Vishenka_05:

Миналата седмица, като се чухме с Ивена, се сетихме та се смяхме...

Паметен момент! :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От песента в Реализираните на Ивена се присетих за този бой:

 

https://www.vbox7.com/play:920eb235

 

Колко хубави времена бяха и без да са така лачени и добре изглеждащи като сега, си бяха звезди. Иначе нищо не липсва така както една такава хубава церемония по връчване на чалга награди. :Vishenka_05:

Това е церемония по връчване на награди? Аз мислех, че домашен видеозапис от селска вечеринка или абитуриентско парти ... Иначе са някак сладки по един такъв неповторимо неадекватен начин.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси, този път много късно откриваш топлата вода... :1000 (29): Тук още през 2016 обсъждахме инфото на този и онзи, че Джулия ще я правят новата голяма звезда. Дори и аз бях получил такова инфо тогава. Всичко за момента си е в реда на нещата- имаше интерес към Джулия още от началото и затова Митко най-накрая започна да се държи като продуцент и да й развива потенциала. Но предполагам, че и тя доста дава от суматите участия, де.

 

А и към момента конкуренцията не е голяма, това е идеалният момент за налагане. Засега за годината имаме само едно парче освен нейното, което според мен има потенциала да се задържи по-дълго- Зоопарк.

 

 

3.2 милиона за 2 седмици... За месец може да има 5-6, което при Анелия не сме го виждали от Да ми още насам... Поредна песен, която Рамания отначало подцени, а тя излиза най-големия хит... :whistling: Само и клипа да беше добър...

Link to comment
Сподели в други сайтове

И защо като от 2016 година се е обсъждало нещо за Джулия (без мен), за шансовете и да стане нещо разбираме чак днес, когато го обсъждате с мен? :scratch:

Ами не си ни обърнал внимание. :1000 (29):

 

Ето това парче като излезе интересът към нея тук беше доста голям, макар и не чак като за ТОП име... Някъде около него взе да се говори, че щели да я правят звезда и към 2017 и 2018 това вече важи с пълна сила.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...