Jump to content

Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Е, недей да изневеряваш на снимката, на която по принцип лъскаш:

 

9d0b9bc100fd.jpg

 

И не съм казал, че Ивана е връх на сексапила, а че си върна фигурата на млада жена. Лек ден и на теб! :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1: :roll1:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ау, какви тъпи изказвания на предните страници и то от хора, които разсъждават добре принципно. Нито най-важното нещо в живота е да имаш дете - някои избират да нямат, други просто не могат да имат, нито пък това, че имаш дете означава, че животът ти свършва. А особено ми е гнусно да чета подигравки по адрес на жени, които открито са заявили, че имат здравословен (нелечим!!!) проблем, поради което нямат деца...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, недей да изневеряваш на снимката, на която по принцип лъскаш:

 

9d0b9bc100fd.jpg

 

И не съм казал, че Ивана е връх на сексапила, а че си върна фигурата на млада жена. Лек ден и на теб! :3fdb8960598fa63e:

Много е прост тоя! :roll1:

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тва нещо го даваха през 5 минути по ТВ. Ама не е лоша песничката.

Като малък много я слушах, песничката е 6 точки. Кости много липсва, имах повече очаквания за песента на Мария, но да видим за Цура и ваната какво ще направи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да напомня, че през 2011 Цветелина Янева имаше ''Влез'', ''За контакти'' и ''Давай, разплачи ме''. Говорим за песни които разбиват тотално цялата кариера на Джулия и пак не успя да се наложи. Най-важното при един изпълнител е да има харизма. Ако Джулия имаше такава първите 2-3 песни щяха да се забележат а не да са абсолютни провали. Имаше един минимален интерес към тях само защото беше позната като бившата на Фики. Може би ще стане звезда, но лидерка абсурд.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да напомня, че през 2011 Цветелина Янева имаше ''Влез'', ''За контакти'' и ''Давай, разплачи ме''. Говорим за песни които разбиват тотално цялата кариера на Джулия и пак не успя да се наложи. Най-важното при един изпълнител е да има харизма. Ако Джулия имаше такава първите 2-3 песни щяха да се забележат а не да са абсолютни провали. Имаше един минимален интерес към тях само защото беше позната като бившата на Фики. Може би ще стане звезда, но лидерка абсурд.

Сега вече е бивша за секс, както пее лайнарката :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е зле, но тази песен всички я пеят с маниера на Десислава, а нейното изпълнение от първия вип брадър е извънземно.

Със сигурност го има маниера на Десислава, аз затова вчера казах, че са от една школа. :3fdb8960598fa63e: Но Деси е недостижима във фолклора от чалгарките, неслучайно наистина има толкова опити да се доближи нейния тип фолклорно изпълнение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сега вече е бивша за секс, както пее лайнарката :3fdb8960598fa63e:

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Да не говорим, че има три проекти с едни от топ изпълнителите на фирмата в рамките на 5 месеца. И Юнона с подобно бутене най-вероятно щеше да има хитове. :zatvorena:

16к за един ден. :helpsmilie:

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Да не говорим, че има три проекти с едни от топ изпълнителите на фирмата в рамките на 5 месеца. И Юнона с подобно бутене най-вероятно щеше да има хитове. :zatvorena:

16к за един ден. :helpsmilie:

Днес най-накрая си взех последния албум. Тази песен е супер готина. Ще мачка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Със сигурност го има маниера на Десислава, аз затова вчера казах, че са от една школа. :3fdb8960598fa63e: Но Деси е недостижима във фолклора от чалгарките, неслучайно наистина има толкова опити да се доближи нейния тип фолклорно изпълнение.

 

Поне се учат от най-добрата :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Слушаме ли хитове на новата лидерка? :3fdb8960598fa63e:

Тази песен звучи супер в клубовете, между другото.

Най-доброто и най-хитовото на Джулия преди новата песен обаче си остава това...

 

 

Не разбирам обаче защо я пишат Dzhulia, вместо много по-лесното и често използвано Julia. :unsure:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...