Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Дано Деси няма нищо общо с тази малка сган Джулия. Не е някакъв талант неземен. И пеенето и наподобява Галениното, но по владее гласа си Джулия. Сега остава да и променят името на Juli и таргета 7-12 и е в кърпа вързан. Не ми харесва прогреса и. Не обичам натрапвани певици от 2003 особено когато натрапваната не е нашата :feminist_en:

Джулия за момента ми идва натрапвана на ниво Преслава в началото. Тоест забелязан е интерес на доста хора към нея и е развит с лансиране. Не е като да са взели някакъв абсолютно антипатичен човек да го бутат.

Талант иначе има, и то доста голям. Довечера като се прибера ще кача две клипчета, в които пее... какво мислите? Леле ли си, зюмбюл ли си и Зайди, зайди. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен е време за убедителна победа на Джулия в "50-те най", на супер "независимият" сайт Signal.bg. Това ще е добро начало, за новата лидерка. :1000 (6):

Това ли е следващата стъпка? :1000 (29):

 

Джулия за момента ми идва натрапвана на ниво Преслава в началото. Тоест забелязан е интерес на доста хора към нея и е развит с лансиране. Не е като да са взели някакъв абсолютно антипатичен човек да го бутат.

Талант иначе има, и то доста голям. Довечера като се прибера ще кача две клипчета, в които пее... какво мислите? Леле ли си, зюмбюл ли си и Зайди, зайди. :whistling:

Качи ги, ще ми е интересно да ги чуя. Тя може и да пее, но ми липсва нещо в нея. Може би харизма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е следващата стъпка? :1000 (29):

Качи ги, ще ми е интересно да ги чуя. Тя може и да пее, но ми липсва нещо в нея. Може би харизма.

 

Тази стъпка ми се вижда най-логична. Ще измести от върха Преслава, която тъкмо похвалиха, че била месец на върха. Има някаква символика в този акт и някак настроението ми е видимо приповдигнато, по необясними и за мен причини. Иначе, мадамата е супер. Всичко може да и се оспори, но не и потенциала на харизмата. Трябва обаче да стегне дупето, че много стърчи и прави и без това късите и крака неугледни. Нагоре обаче е топ, ама наистина. Рядко красива девойка с правилни черти. Идеален онанистки обект, сред бъдещите и обожатели от набор 2005 нагоре... :1000 (19):

 

п.п. Лалетата и зюмбюлите в темите за народната музика и народните певици. Това тук са поп-фолк скандали. 2-3 агитки винаги бъркат мястото... :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ли е следващата стъпка? :1000 (29):

Качи ги, ще ми е интересно да ги чуя. Тя може и да пее, но ми липсва нещо в нея. Може би харизма.

Ще ги кача, но пак препоръчвам и на живо да се чуе.

Да не ви прави впечатление, че в клипчето тя е седнала до Весо Фена. :1000 (29): С него веднъж се оказахме на една маса и тя взе, че дойде да му пее на уше. :D Зарадва се явно, че самият той я харесва! :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия за момента ми идва натрапвана на ниво Преслава в началото. Тоест забелязан е интерес на доста хора към нея и е развит с лансиране. Не е като да са взели някакъв абсолютно антипатичен човек да го бутат.

Талант иначе има, и то доста голям. Довечера като се прибера ще кача две клипчета, в които пее... какво мислите? Леле ли си, зюмбюл ли си и Зайди, зайди. :whistling:

Аз не съм забелязал да се е харесала в началото както бе с Преса. Тази само клубни чекии маха. За къде го крие и пази този талант. За другия свят ли...Кой и плаща за клипове през 2 месеца и защо Митко не е такъв загрижен продуцент и за другите си певици. Тази е менте. Не вярвам да ми стане симпатична

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ги кача, но пак препоръчвам и на живо да се чуе.

Да не ви прави впечатление, че в клипчето тя е седнала до Весо Фена. :1000 (29): С него веднъж се оказахме на една маса и тя взе, че дойде да му пее на уше. :D Зарадва се явно, че самият той я харесва! :roll1:

Жулия - дъното на чалгата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ги кача, но пак препоръчвам и на живо да се чуе.

Да не ви прави впечатление, че в клипчето тя е седнала до Весо Фена. :1000 (29): С него веднъж се оказахме на една маса и тя взе, че дойде да му пее на уше. :D Зарадва се явно, че самият той я харесва! :roll1:

Оказваш се партия на Весо фена и криеш... скрита лимонка се оказа ти. Да не те видим в някоя рубрика в предаването им... :1000 (29):

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм забелязал да се е харесала в началото както бе с Преса. Тази само клубни чекии маха. За къде го крие и пази този талант. За другия свят ли...

 

Кой и плаща за клипове през 2 месеца и защо Митко не е такъв загрижен продуцент и за другите си певици?

 

Тази е менте. Не вярвам да ми стане симпатична

 

Ах ти "шуменски" лицемер! :1000 (21): Когато през 2014-та Кама питаше същите работи други неща говореше. А сега? Ах лелееееее..... :happyppl:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не съм забелязал да се е харесала в началото както бе с Преса. Тази само клубни чекии маха. За къде го крие и пази този талант. За другия свят ли...Кой и плаща за клипове през 2 месеца и защо Митко не е такъв загрижен продуцент и за другите си певици. Тази е менте. Не вярвам да ми стане симпатична

Времената са други. Преслава се 'роди' в златната епоха на чалгата. Джулия в период на спад, затова е нормално интереса към първата песен да не е чак толкова огромен. Но имаше някакъв интерес.

Иначе тук миналата година се говореше кой ѝ е спонсора. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще ги кача, но пак препоръчвам и на живо да се чуе.

Да не ви прави впечатление, че в клипчето тя е седнала до Весо Фена. :1000 (29): С него веднъж се оказахме на една маса и тя взе, че дойде да му пее на уше. :D Зарадва се явно, че самият той я харесва! :roll1:

Ти си бил на една маса с Весо фена? :1000 (29): :1000 (29):

Ама той харесва всички, не само Джулия... така че тя какво толкова има да се радва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Оказваш се партия на Весо фена и криеш... скрита лимонка се оказа ти. Да не те видим в някоя рубрика в предаването им... :1000 (29):

О не, дори не го споменавай този вариант. :1000 (29): С Весо бяхме съученици преди гимназията и след това по стечение на обстоятелствата сме се виждали пак. В конкретния случай реших да ходя на участие на Джулия, за да я видя за какво иде реч, а Весо също дойде заедно с крейзи груп. :D Могилански е доста по-свестен от останалите, между другото.

След Джулката минах и през участието на Преслава, на което за първи път забелязах коремчето btw.

Link to comment
Сподели в други сайтове

О не, дори не го споменавай този вариант. :1000 (29): С Весо бяхме съученици преди гимназията и след това по стечение на обстоятелствата сме се виждали пак. В конкретния случай реших да ходя на участие на Джулия, за да я видя за какво иде реч, а Весо също дойде заедно с крейзи груп. :D Могилански е доста по-свестен от останалите, между другото.

След Джулката минах и през участието на Преслава, на което за първи път забелязах коремчето btw.

На един чин ли седяхте . Биха ли го често след училище. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, Могилански е малко над тях. Да му се чуди човек какво търси там

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

На един чин ли седяхте . Биха ли го често след училище. :3fdb8960598fa63e:

 

Да, Могилански е малко над тях. Да му се чуди човек какво търси там

Не на един чин, на предния беше той. :1000 (29): Доста го тормозеха, да. По онова време ми беше жал за него, защото не беше чак толкова издивял, а просто беше шантав. :D После стана отвратителен.

Могилански е доста умен и може да се говори с него по всякакви теми. И по чужбина ходи доста и вижда и световния елит по червените килими. После се връща тук и гони Преслава и Андреа да ги псува задето не му дали 84879838-на снимка. :1000 (29): И аз му се чудя защо се излага така.

И по темата- Джулия все още ми се струва доста мила с тях, но тепърва ѝ предстои да става голяма звезда и да разбере за какво иде реч. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Наистина това момиче доста бясно е налагано, но на фирмата ѝ трябват нови лица определено.

Мен не може да ме грабне изобщо, защото не смятам, че притежава особена харизма или нещо характерно.

Ще е интересно дали Пайнер ще успеят да направят голяма звезда от нея :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ще е интересно дали Пайнер ще успеят да направят голяма звезда от нея :1000 (29):

 

Каква голяма звезда? Те вече 3 години се опитват да я направят такава, но нещо не им се получава. Преслава на третата година след старта си вече беше на върха на хранителната верига, а Галена имаше няколко големи хита включително и мегахит в лицето на "Утишителна награда". Не става и това е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква голяма звезда? Те вече 3 години се опитват да я направят такава, но нещо не им се получава. Преслава на третата година след старта си вече беше на върха на хранителната верига, а Галена имаше няколко големи хита включително и мегахит в лицето на "Утишителна награда". Не става и това е.

Именно. Пита се задачата, момата ли е толкоз зле, или машината за звезди на чичо Митко, не е това което беше. Или по много и от двете :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия от самото и появяване я харесвам. Има приятно излъчване и глас. Нямам против да я лансират. Направете и тема за общи приказки. :3fdb8960598fa63e:

Тя преди небеше ли фолклорна певица в Тянков Тв?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Фокси абсолютно същите глупости пишеше и за Теди Александрова, а не виждам към днешна дата да е на първо място. :D

Да, помня преди 4 години Преслава като пусна "Пиши го неуспешно", няколко дни след това и Теда пусна някаква песен, която не помня вече, и той почна едно бясно налагане как щяла да я замести .. :1000 (29): :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...