Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Въпросите, с които замазваш излишните си постове, са също толкова излишни!

Всички, които четем този форум, знаем, че харесва като песен и клип "Оргазъм" и недолюбва като песен "Черна кръв".

Ти може да знаеш, но аз не знам. Попитах него, не теб все пак. Да не си му станала говорителка? :3fdb8960598fa63e:

На мен пък "Черна кръв" ми е любима.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Джулия настигна Яница по гледания, а излезе 4 дни по-късно.

 

Между другото Джулия мина Яница по гледания, а излезе 4 дни по-късно...

 

Престани да ми копираш постовете. Знам, че искаш да си мен, но най-малкото нямаш пишка, за да се случи. :yelling: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мене няма от кво да ме е срам, сума ти и снимки имаше мои в тоя форум, просто не мисля че това е място, където да си качвам е разпращам снимки.

Бъди сигурен, че ако кача ще обера погледите на всички.

А за срама - би трябвало да имаш по-реална преценка за себе си, предвид външния ти вид. Който е плашещ ;)

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Това ли успя да роди красивата ти умна главица? Жалко, очаквах доста повече :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

И за да не е спам ще добавя, че тази нова песен на Джулия зарибява много след няколко слушания :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ме беше видял как ревах, когато оная Христина на Здравко спечели втория Вип брадър, вместо Деса... :1000 (29):

:1000 (29): ужасно гадна работа беше, аз също бях тъжен, тогава реших, че за първи и последен път ще гласувам в подобно шоу :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): ужасно гадна работа беше, аз също бях тъжен, тогава реших, че за първи и последен път ще гласувам в подобно шоу :1000 (29):
Ужасно беше и в "Пей с мен", на тръни бях пред телевизора, когато даваха как оценката на Деса и Мелинда пада! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): ужасно гадна работа беше, аз също бях тъжен, тогава реших, че за първи и последен път ще гласувам в подобно шоу :1000 (29):

 

Тя цялата държава полудя. Още тогава стана ясно, че това предаване е супер нагласено. Някаква невпечатлителна женица от дълбоката провинция, неизвестна с нищо в обществото, да получи повече подкрепа от певица, дето тресе държавата с хитове и албумите й са продадени в стотици хиляди копия. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен питате ли ме за загубата във Випа, аз бях в залата... :1000 (29): Толкова крясъци ДЕ-СИ и накрая Христинааааа! :roll1: Всички изчакаха Деси да излезе и я гледаха с възхищение по време на интервюто, а после като излезе победителката изходите на залата се задръстиха от напускащи хора. :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да ме беше видял как ревах, когато оная Христина на Здравко спечели втория Вип брадър, вместо Деса... :1000 (29):

И аз много плаках. 2 дни циврих и бях обявил в класа ми ден за национален траур. Всички ми съчувстваха. Беше като истинско опело :1000 (29):

Още помня физиономията и като казаха Христина - незабравима :1000 (6): А като я гледах как едва се сдържа да не заплаче когато усети настроението на публиката скандираща МАФИЯ, съвсем се разстроих.

Поне 4-5 пъти съм ревал на Деса. Първия като напусна Пайнер. Първия месец беше пълна мъгла около нея и не знаех ще продължи ли и къде ще я гледам... Малко след това тръгна и ФЕН-а.

На випа на финала ревах. Циврих и на Пей с мен в специалния епизод за Деса с Вълкана Стоянова. Плаках и на драмата и със Зарко в последния сезон, въпреки, че осъзнавах колко психопатко и излишно... Също циврих в 120 минути по Бтв с Деса... За тези си спомням със сигурност :1000 (29):

 

Янева, моля те в анкетата за хитовете на март, дай възмовност за повече от един избор. Така по фанатичните фенове, освен траковете на любимките си, ще цъкват и на другите песни, които им допадат. А и избора този месец е много труден...

Аз за Весела може би миналата или по-миналата година установих, че още няма и 40. Ако не се беше отказала можеше дълги години да мачка преди да навлезе в средна възраст, и днес пак навярно щеше да е актуална. На нея излъчването й е едно такова свежо и младежко, това щеше да грабва и новите поколения. Ама се отказа, какво да се прави...

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужасно беше и в "Пей с мен", на тръни бях пред телевизора, когато даваха как оценката на Деса и Мелинда пада! :3fdb8960598fa63e:

 

:1000 (29): Вечната втора, ама тя поне е такъв шемет и риба, че не ѝ пука особено. Така трябва, хонорар си прибира, реклама също, а все пак Миро е по-голяма дама от нея, заслужава :1000 (29):

 

Тя цялата държава полудя. Още тогава стана ясно, че това предаване е супер нагласено. Някаква невпечатлителна женица от дълбоката провинция, неизвестна с нищо в обществото, да получи повече подкрепа от певица, дето тресе държавата с хитове и албумите й са продадени в стотици хиляди копия. :mf_surrender:

 

Къде е квитанцията на Деса за тия албуми? В чалгата има само един космически-платитен албум - Златна рибка, може би и Опа опа :1000 (29):

 

 

Мен питате ли ме за загубата във Випа, аз бях в залата... :1000 (29): Толкова крясъци ДЕ-СИ и накрая Христинааааа! :roll1: Всички изчакаха Деси да излезе и я гледаха с възхищение по време на интервюто, а после като излезе победителката изходите на залата се задръстиха от излизащи хора. :roll1:

 

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Горката жена, човек понякога не знае как сам се набутва :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

О, за историята със Зарко и аз роних сълзи в последния Вип брадър.

Но гимназистката в мен още си спомня шока от онази несправедливост със загубата от Хриса на Здравко, що рев беше вечерта. <_<

Анкетата за хит на март тръгва утре вечер, ще дам опцията за повече от един избор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29): Вечната втора, ама тя поне е такъв шемет и риба, че не ѝ пука особено. Така трябва, хонорар си прибира, реклама също, а все пак Миро е по-голяма дама от нея, заслужава :1000 (29):
В "Пей с мен" май даже беше трета. Гюров и Яница бяха втори! Не циврих тогава, но бях бясна! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В "Пей с мен" май даже беше трета. Гюров и Яница бяха втори! Не циврих тогава, но бях бясна! :3fdb8960598fa63e:

 

Няма никакво значение, важното е, че покаа на всички какъв талант е.

Сега си пуснах предаването 120 минути, бях го забравил. Доста е готина в предаването.

 

ПС: Когато феновете на Десислава идват да тролват скандалите, защото иначе темата за Деска няма настигане като коментари хахахаха :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение, важното е, че покаа на всички какъв талант е.

Сега си пуснах предаването 120 минути, бях го забравил. Доста е готина в предаването.

 

ПС: Когато феновете на Десислава идват да тролват скандалите, защото иначе темата за Деска няма настигане като коментари хахахаха :1000 (29):

Но пък е факт, че Дивна на Миро направи някаква кариера, а Мела никаква я няма. Защо така?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Но пък е факт, че Дивна на Миро направи някаква кариера, а Мела никаква я няма. Защо така?

 

Направи наистина 1 парче, сега едва драпа, но иначе аз я харесах тогава. Десислава е адски неориентирана и бизнес мисленето ѝ е доста зад това на Миро, който много години е лавирал между медии, предвания, легла и така нататък :1000 (29): Пък и не знаем каква е и що е Мелинда. Все пак положението в бг музиката е ниво Тита, Криско и прочее, което не за всеки артист е адекватно и не би могъл да се впише. Тя има страхотен глас малката, но някак не си я представям да пее антилопи и да се кълчи по задник. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак, колкото и заблудени души да има по Деса, Здравко я прекара класически. Можете да опявате за лузърката си още много години, но вотът не е бил манипулиран. Просто хората наказаха Фатме за наглостта да се прави на отворена където не трябва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И все пак, колкото и заблудени души да има по Деса, Здравко я прекара класически. Можете да опявате за лузърката си още много години, но вотът не е бил манипулиран. Просто хората наказаха Фатме за наглостта да се прави на отворена където не трябва.
Тя даже беше прекалено мила и добричка тогава! Не помня да се е правила на отворена. Аз бих я сритала онази вещица Хриса, барабар с джуджето, което толкова пазеше от чужди очи. :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Пей с мен Деси поне загуби от истинската сензация на сезона- Дивна- и от един забележителен оперен певец като Ивайло (макар че и там според мен беше малко нагласено, но повече приемам). Във Випа наистина някаква обикновенна жена спечели пред нея. Добре, че години по късно се реваншираха пред Деската. :D Е, след това пак се изгавриха в Капките, но и там беше една степен по-приемливо...

 

:1000 (29): Вечната втора, ама тя поне е такъв шемет и риба, че не ѝ пука особено.

Аз я видях отново още в един от следващите дни след Випа. Вече си нагъваше шоколадче и не изглеждаше да й пука. :1000 (29): Е, когато й казахме, че шоуто е доказано нагласено, тя се загледа в една точка, замисли се и попита по нейния си начин "Така ли?". :roll1:

Link to comment
Сподели в други сайтове

В Пей с мен Деси поне загуби от истинската сензация на сезона- Дивна- и от един забележителен оперен певец като Ивайло (макар че и там според мен беше малко нагласено, но повече приемам). Във Випа наистина някаква обикновенна жена спечели пред нея. Добре, че години по късно се реваншираха пред Деската. :D Е, след това пак се изгавриха в Капките, но и там беше една степен по-приемливо...

Аз я видях отново още в един от следващите дни след Випа. Вече си нагъваше шоколадче и не изглеждаше да й пука. :1000 (29): Е, когато й казахме, че шоуто е доказано нагласено, тя се загледа в една точка, замисли се и попита по нейния си начин "Така ли?". :roll1:

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Хахах, бахти столкъра, да не си Весо Фена? :1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте метаморфозата на Здравко от Биг Брадър за 15 (?) години и си направете сметка какво ви чака, драги съфорумци: :Vishenka_05:

 

zdravko-winer_s.jpg

 

zdravko1.jpg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...