Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Как какво? Поли и Кристиан толкова ни издигнаха за тоя конкурс, а накрая пак ще си вкараме мощен автогол и ще загубим инерцията.

Ако беше само Жана - ок, нея я харесвам и има всички качества...обаче тва JJ е по-зле от Саранди.

 

... слухове

Парчето е дело на авторите на песните ни от 2016 и 2017, даже единя май пее в тая група.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

така с Група няма да имаме шанс :mf_surrender:

Ама ти да не си мислил, че пак ще сме в топ 5 при тези силни песни тази година. Трябваше Гери Никол по задник да пратим, тогава щяхме да имаме ШАНС. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И с група може да имаме шанс, всичко зависи от песента. Но и на мен повече ми се нравеше идеята да пратим само Жана или Жана и бенд. Ако и други пеят вътре ще стане мешавица, а при групите е важно комбинацията да е изпипана. Жана и JJ не си ги представям заедно, но да видим...

Link to comment
Сподели в други сайтове

А какво е това JJ, че чак му се и дразним отгоре на всичко?

 

Тука пак почна да става мноо разтягане на локуми, само някви си 8 часа разлика ни делят от всичко, което е нужно да знаем.

 

Междудругото, съм 100% убеден че тая година нямаме никви шансове за предно място, и то не само щото конкуренцията е много силна. Първо, тряя да има и загубили, Второ, Руснаците си имат собствен участник тая година, и 3, ние си имаме ново ръководство на БНТ, което не е задължително да продължи про-Евровизия политиката на предното. По последната точка, изобщо ми се струва, че просто са заварили квото се случва и просто върви на инерция.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе че си го търсих, търсих си го, ама предупреждавайте!

 

Слагайте някъф знак, че не е за гледане; раздавайте пликчета против повръщане; правете нещо, не поствайте така такива работи просто така!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бе какъв Жана и бенд,това да не ви е концерт на пайнер омг .... :helpsmilie: Направо като ви чета ми става лошо....

Песента ни е супер,дано победим,но ще е трудно,конкуренцията е брутална тая година (да за боунс говоря,а не оная боза ребърд) .Израел,Македония и България са ми фаворитите :notworthy:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен ме грабна още от първото слушане. Страхота е, мистериозна малко, разтърсваща. Страшни вокали, инструменталът е як, вселенска е направо.

Коментарите са 99% положителни. Само ми се искаше Жана да изпъква повече, има много характерен глас. На сцената трябва да вкарат нещо от прабългарите. :1000 (19):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен песента е най-силната, която сме пращали. За жалост повечето очакваха нещо невероятно, което да победи, а това е ясно, че не е такова. Сринахме се при букмейкърите веднага. Но въпреки това очаквам да сме в топ 10 с правилния стейджинг.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хубава е песента. Не е зарибяваща като на Поли или с невероятно изпълнение като на Костов, но не е боклук в никакъв случай! Прекалено ми идват единствено повечето изпълнителите. Жана можеше да изнесе по-голяма част от песента и сама.Много се радвам, че са й дали шанс за такава изява. Гласът на Жана е много специфичен, а тя е ужасно талантлива. Дано е загърбила миналото и това да е нов по-добър етап в кариерата й. Джей джей участваше в някакво музикалко състезания в Румъния и много му се радваха там. Не се надявам на топ 5 и тази година, но нищо не се знае.Успех!

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Сринахме се при букмейкърите веднага. Но въпреки това очаквам да сме в топ 10 с правилния стейджинг.

 

Ще имаме успех, трябва да имаме успех! Песента е жестока!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е уникална и е потенциален победител. Покажете малко уважение към труда на целия екип и спрете да плюете по песента, която ще представя родината ви.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е СТРАХОТНА, мистична, авангардна и интересна. Определено най-добрата, която сме изпращали тази декада, дано пуснат по-бързо официалното видео.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е приятна изненада за мен и също ме грабна повече от това, което очаквах! Мисля, че имаме шанс с тази песен да се представим отново на едно добро ниво! Харесва ми. Успех!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

И на мен много ми харесва песента на България, но няма да спечели. Има много по-хубави!

 

Какво мислите за песента на Македония?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...