Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Мен ме грабна още от първото слушане. Страхота е, мистериозна малко, разтърсваща. Страшни вокали, инструменталът е як, вселенска е направо.

Коментарите са 99% положителни. Само ми се искаше Жана да изпъква повече, има много характерен глас. На сцената трябва да вкарат нещо от прабългарите. :1000 (19):

:roll1: Само в тоя форум мога да прочета подобни простотии и да не мога да спра да се смея.

Жана и бенд,сега да вкарат нещо от прабългарите :roll1: Какво ще вкара ? Пръст в гъза ли да вкарат от прабългарите ?

Ох добре,че нищо не зависи от хора като вас,че тежко ни....

 

Според мен JJ е подкупил журито с нечии пари, сещате се на кой и е вкарал Жана в песента от жал защото я са я отрязали. Трябва да върнат телевизионното гласуване.

:roll1: Искам иконка за прекръстване :helpsmilie: :helpsmilie: :helpsmilie: Може и за пръскане със светена вода

Link to comment
Сподели в други сайтове

JJ ми е страшно противен и ако нещо не се получи с песента, сигурно ще е заради мазната му физиономия.

 

Иначе предложението ни е много приятна изненада, музиката пръска. За втора поредна година изпращаме малко по-тъмно и тежко парче.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Официално днес направихме най-успешната си премиера на песен на #Евровизия, като най-вероятно до края на деня ще минем над 300 000 гледания.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, както и първото място при букмейкърите преди излизането на песента на Израел, са единствено заслуги на Кристиан Костов, а не на Жана и останалите амеби.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, както и първото място при букмейкърите преди излизането на песента на Израел, са единствено заслуги на Кристиан Костов, а не на Жана и останалите амеби.

То пък едни заслуги с тази неговата транс визия и поведение на госпожица в цикъл. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, както и първото място при букмейкърите преди излизането на песента на Израел, са единствено заслуги на Кристиан Костов, а не на Жана и останалите амеби.

 

Нека не забравим и смелото решение на БНТ и останалите организатори да пуснат нашта песен след всички останали.

 

То пък едни заслуги с тази неговата транс визия и поведение на госпожица в цикъл. :3fdb8960598fa63e:

 

И аз не съм му фен, ама 2рото място си е 2ро място.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много ме зариби нашата песен, но я виждам извън топ 5. След толкова години триумф на бавните песни (даже Heroes, Only Teardrops и Euphoria не са high tempo), мисля, че тази година

Израел са наистина добро решение, зарибяваща и мелодична песен, тази ще смаже на сцената, а тематиката за феминизма е супер актуална. Досега победителят никога не е бил моят фаворит, освен двете шведски песни от последните години, ама то там от километри си личеше.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Израелската е ужасна. Ето тоа я много свежарска.

 

На Елени е много зарибяваща, но като цяло е супер повърхностна, а е правена с претенцията да е cool. Нашата ми харесва най-много.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:roll1: Само в тоя форум мога да прочета подобни простотии и да не мога да спра да се смея.

Жана и бенд,сега да вкарат нещо от прабългарите :roll1: Какво ще вкара ? Пръст в гъза ли да вкарат от прабългарите ?

Ох добре,че нищо не зависи от хора като вас,че тежко ни....

 

Виждам, опитал си се да кажеш нещо, но не си успял.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Израелската е ужасна. Ето тоа я много свежарска.

 

На Елени е много зарибяваща, но като цяло е супер повърхностна, а е правена с претенцията да е cool. Нашата ми харесва най-много.

 

Ако Лиъм Пейн и Ед Шийрън имаха брат ...

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година между другото има поне 10 много добри песни. Гърция, Литва, Естония, Израел, Норвегия, Хърватия, Беларус ... ше й е трудно на нашата Жаба и на другите хубостници, но имат реален шанс с това добро парче.

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази година между другото има поне 10 много добри песни. Гърция, Литва, Естония, Израел, Норвегия, Хърватия, Беларус ... ше й е трудно на нашата Жаба и на другите хубостници, но имат реален шанс с това добро парче.

Посочените нямат шанс. Всички освен Норвегия ще останат в полуфинала. По-скоро победителя ще е Гърция/България/Естония/Израел/Дания.

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Гърция песента е супер, но няма да спечели. Първо че е на гръцки, второ че е прекалено бавна и трето всички мразим византийците.

Според мен има всичко дето и трябва за да спечели. Песента е доста мистична a и гласът на Yianna е много хубав. Ако претставянето на сцената е на място, може спокойно да се нареди в топ 3.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен има всичко дето и трябва за да спечели. Песента е доста мистична a и гласът на Yianna е много хубав. Ако претставянето на сцената е на място, може спокойно да се нареди в топ 3.

Песента не е лоша, но няма никви шансове. А победителя е повече от ясен, тряя стане голямо чудо, за да не е Израел.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...