Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

Песента ни е страхотна! Няма за какво да се хванеш тук този път! Остава само стейджингът да е на ниво!

Браво! Когато разбрах, че ще е група ме обзе песимизъм, но в момента съм изключително доволен! Браво!

 

Песента ни е боклук. :mf_surrender:

 

Ти не си компетенция, слушай си Преслава.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Според мен JJ е подкупил журито с нечии пари, сещате се на кой и е вкарал Жана в песента от жал защото я са я отрязали. Трябва да върнат телевизионното гласуване.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен JJ е подкупил журито с нечии пари, сещате се на кой и е вкарал Жана в песента от жал защото я са я отрязали. Трябва да върнат телевизионното гласуване.

И пак ще се изпращат неща, които ще метат най-долните етажи на Евровизия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти не си компетенция, слушай си Преслава.

Такива песни не вървят на Евровизия. Виж колко дислайкове има. Навсякъде чета мнения че, хората са очаквали повече от България.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Такива песни не вървят на Евровизия. Виж колко дислайкове има. Навсякъде чета мнения че, хората са очаквали повече от България.

 

Какво да им гледам? Вървят изключително добре.


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво да им гледам? Вървят изключително добре.

Какъв модератор си?!?

Какво скачаш и се заяждаш?!

Всеки си има мнение

Това, че ти слушаш сръбски курви и гюбеците на Джунита, не значи, че ние го правим.

И след като не го правим да се заяждаме с теб

Всеки има право на ужасен вкус, дори и ти

Link to comment
Сподели в други сайтове

Определено съм много приятно изненадан. Мелодично парче, в което се усеща почерка на симфоникс.

На мен ми харесва и бих си го слушал! Добра работа, успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Приятно съм изненадан, това даже е слушаемо. Интересно ми е докъде ша стигнат, че няма да има предно класиране е почти сигурно, нали, така че да видим.

 

Трябва да върнат телевизионното гласуване.

 

Страхотна идея! Няям търпение да се върнем във времената когато ставахме 17ти от 18 участника на полуфинала!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотна идея! Няям търпение да се върнем във времената когато ставахме 17ти от 18 участника на полуфинала!

Предпочитам да се гласува отколкото все да пращат връзкари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност с второто място от миналата година българската песен отива директно на финала и ще бъде изпълнена само веднъж, нали така?

Ще бъде много яко, ако спечелим. Все пак и българското председателство на Съвета на Европейския съюз може да окаже роля и да ни бутнат една наградка и на нас :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм доволен. Песента е страхотна, доста добра комбинация между изпълнители се е получила, макар че според мен и със само един като Жана щеше да има същия ефект. Единственото, което ме притеснява е дали ще успеят да я изпълнят толкова завладяващо и на живо.

Имаме шанс за победа или поне за пореден ТОП 5. Успех!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност с второто място от миналата година българската песен отива директно на финала и ще бъде изпълнена само веднъж, нали така?

Не. Сички, без оглед на класирането, са на полуфинал, без големите 5 (Великобритания, Германия, Испания, Италия, Франция) и победителя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност с второто място от миналата година българската песен отива директно на финала и ще бъде изпълнена само веднъж, нали така?

Ще бъде много яко, ако спечелим. Все пак и българското председателство на Съвета на Европейския съюз може да окаже роля и да ни бутнат една наградка и на нас :1000 (29):

От точно 10 години това правило не важи. Даже като бяхме 5-ти с Вода не можахме да намажем автоматично класиране, защото промениха правилата и от 2009 има два полуфинала, а не един.

А това за европейското председателство :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не. Сички, без оглед на класирането, са на полуфинал, без големите 5 (Великобритания, Германия, Испания, Италия, Франция) и победителя.

Ясно. Значи някакви стари правила ми се въртяха в главата. Аз тук я пускам на всякакви хора, ще ги карам да гласуваме като дойде време, няма как. Миналата година доста гласа регистрирахме за Костов. :1000 (30):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всъщност с второто място от миналата година българската песен отива директно на финала и ще бъде изпълнена само веднъж, нали така?

Това правило отпадна преди доста време. Сега гарантирано място има само победителят от миналата година плюс "Големите пет" които всяка година са директно на финал: Франция, Германия, Италия, Испания и Великобритания.

 

Не е лоша нашата песен. Дълбока и интересна е. Любопитно ми е какво ще направим на сцената. Доволен съм. Успех.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако песента беше хубава щях да го преглътна.

 

Песента е хубава. Зрителския вот води до значително по-големи недоразумения като Миро, Човека вълк и Кафе.

 

Гласувайте в долната тема!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Песента е хубава. Зрителския вот води до значително по-големи недоразумения като Миро, Човека вълк и Кафе.

 

Гласувайте в долната тема!

Слушах я 4 пъти и хич не ме грабва. Може би просто не е по вкусът ми. Звучи ми като филър песен от албум на инди изпълнител.

 

Ето това е песен

Link to comment
Сподели в други сайтове

ИМАМЕ СИ ПОБЕДИТЕЛ !

ц. С 85% сигурност ти заявявам още от сега че догодина ша гледаме конкурса от Тел Авив.

 

 

Оставям цели 15 процента единствено щото руснаците мое са спазарили/нагласили наградата като компенсация за миналата година. Иначе втората цифра нямаше да я има.

 

Песента на Нетта е хем с актуален саунд, хем актуално политически коректна, хем всичко необходимо за победител в конкурса - странни звуци! Измислен музикален инструмент! Откачени костюми! Секси дансър(К)и! Нищо чудно е е фаворитка на букмейкърите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...