Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Най-продаваните песни от Евровизия в iTunes в световен мащаб:

 

12 място - Михаел Шулте (Германия)

31 място - Расмусен (Дания)

44 място - Елени Фурейра (Кипър)

47 място - Сури (Великобритания)

57 място - Джесика Маубой (Австралия)

62 място + 71 място - Нета (Израел) - сумарно щеше да е около 25 място

66 място - Бенджамин Ингроссо (Швеция) :Vishenka_05:

70 място - Раян О'шонъси (Ирландия)

80 място - Миколас Йозеф (Чехия)

 

За съжаление нашата песен не е пробила никъде, Кристиан и Поли успяха...

 

П.П. Денис, това, което си постнал е само телевота, наистина Крис е overall втори с най-висок брой точки, но все пак такъв резултат е достижим след 2016 година.

Друг интересен факт - Кристиан е с вторият най-успешен полуфинал в историята, първи е Монс с Heroes.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Друг интересен факт - Кристиан е с вторият най-успешен полуфинал в историята, първи е Монс с Heroes.

Ако се използваше точкуването от 2015, Кристиян щеше да го задмине, щеше да има 222 точки в полуфинала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако се използваше точкуването от 2015, Кристиян щеше да го задмине, щеше да има 222 точки в полуфинала.

Това, което гледах, беше степенувано на процент от максималните гласове, Монс беше с 90+, а Крис с около 83.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това, което гледах, беше степенувано на процент от максималните гласове, Монс беше с 90+, а Крис с около 83.

Да, но въпросът е, че със системата до 2015 отново имаше жури и публика, но когато двете се обединиха, редовно крайния резултат беше по-висок от средното между двете. Например Монс има 195 точки от публиката и 208 от журито, но комбинирано са 217. Кристиян има 204 от публиката и 199 от журито и дотам - комбиниране вече няма, ако още имаше, щеше да има 222.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Нета е на първо място в тренда на: Полша, Холандия, Румъния, Унгария, Дания, Германия, Португалия, Австрия, Швеция, Норвегия, Украйна, Финландия, Естония, Белгия, Швейцария..

На второ място: Казахстан, Босния, Австралия, Чехия, Исландия...

 

:huh: :huh: :huh:

 

То като изключим двете Гърции, ние които не сме в час + още 2-3 държави в Европа, тя изби рибата...Баси хита, честно.

 

17 милиона, 72К коментара, 144К лайка и 277К дислайка...За 2 дни.

 

В шок съм!

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Скандал с "Евровизия": Взимат домакинството на Израел?

 

Прочети още на: https://www.dnes.bg/notifikacii/2018/05/27/...a-izrael.377622

Дано, ама ме съмнява, видях новината в много малко чужди сайтове, докато същевременно тази, че Гал Гадот е поканена (и отказала) да бъде водеща е навсякъде.

И защо се спрягат Кипър и Австрия, не трябва ли да е някоя от големите 5?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дано, ама ме съмнява, видях новината в много малко чужди сайтове, докато същевременно тази, че Гал Гадот е поканена (и отказала) да бъде водеща е навсякъде.

И защо се спрягат Кипър и Австрия, не трябва ли да е някоя от големите 5?

 

От Уикипедия

 

Possible hosting outside of Israel

 

Several Israeli media reported that EBU has warned KAN that 2019 contest might take place outside of Israel if some countries decided not to participate due to the political pressures. Potential alternative hosts include Cyprus and Austria for achieving 2nd and 3rd place, respectively, at the 2018 contest.

 

Тоест има нещо вярно в новината, ама не съвсем. А и като цяло ме съмнява Израел да си дадат домакинството ей така нали, колкото и политически да стане проблема с терена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От Уикипедия

Тоест има нещо вярно в новината, ама не съвсем. А и като цяло ме съмнява Израел да си дадат домакинството ей така нали, колкото и политически да стане проблема с терена.

И мен ме съмнява, това не се е случвало от близо 30 години, макар че точно те са последните, които са отказали да организират и са предали домакинството.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И мен ме съмнява, това не се е случвало от близо 30 години, макар че точно те са последните, които са отказали да организират и са предали домакинството.

 

Именно. Тогава времената са били други просто, в днешно време Евровизията си е индустрия.

 

Сигурно ще е в Тел Авив.

 

Да бе, лично премиера им е беше казал/туитнал, минути след победата едва ли не, че ще е в Йерусалим.

 

В тоя ред на мисли, като нищо консперацията да форсне ООН-то и компания да измислят квато трябва резолюция по въпроса и докато стане време за Евровизията града да си е официално призната от всички (или почти) столица.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сеньоре, къде си, чакаме те с дълъг пост за изминалата Евровизия! :Vishenka_05: Моля да засегнеш следните точки (и още по твой избор):

- Разликите в резултатите от полуфиналите и финалите (пример: Нета пета по телевот в полуфинала, първа на финала / Рибак победител в полуфинала, 15-ти на финала)

- Невижданите досега разлики между жури и телевот (пример: Австрия и Швеция първенци при жури и във долната половина при публика / зверското порязване на журитата към Украйна / сравнително ниският жури-вот за Чехия и Дания в сравнение с телевота)

- Къде се провали България, за да стигне от един от студийните фаворити преди концертите до резултат във втората половина и какво можеше да се направи, за да стигне тази песен до по-предна позиция

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух песента "Colors" с която Поли Генова е кандидатствала тази година.Определено щеше да докара по-предна позиция на България. Много е в стил "Fuego"!

*Говори се, че може да я пратят за 2019.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чух песента "Colors" с която Поли Генова е кандидатствала тази година.Определено щеше да докара по-предна позиция на България. Много е в стил "Fuego"!

*Говори се, че може да я пратят за 2019.

Значи наистина Поли е била завръщащият се артист. Намирах го за странно да е Лорийн, радвам се, че не сме изпуснали шанса да ни представлява предишна победителка.

Между другото много ми харесва организацията покрай нашата Евровизия в последните 3 години. Неслучайно за втора година подред БНТ печелят награда за най-добро представяне в социалните мрежи.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 6 months later...
Трябваше Кипър да спечели, а не тая дебелата с пилешкия звук и нелепото азиатско уонаби шоу.

Тряяше наглата кипърка да я дисквалифицират за кражба, честно казано, а Поля да беше победила преди 3 години със същата песен.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То пък щото песента на Поля е много оригинална.

 

Чалга пеперудки 2

Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...