Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Изтече информация че тази година ще ни представя група състояща се от Жана Бергендорф, кученцето на Пеевска - JJ и 2ма американци. Песента се казва "Bones" .

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изтече информация че тази година ще ни представя група състояща се от Жана Бергендорф, кученцето на Пеевска - JJ и 2ма американци. Песента се казва "Bones" .

 

Няма такова нещо. :1000 (29):

Време е за Михаела Маринова!


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как да пратят Жана, която освен всички скандали с наркотици и полиция , вече е извън компанията на Саня. Според мен готвят Дара. Саня я обожава, а след успеха на Костов от миналата година, организаторите ще и гласуват още по-голямо доверие и ще пратят който тя каже. Мен лично ме кефи Дарина, но не я виждам на тази сцена.

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

По-сигурна информация мога да ви кажа, че ще се избира измежду тези:

Михаела Филева

Михаела Маринова

Християна Лоизу

Кристиан Костов

Дара

 

Гери-Никол се е отказала пак да се пробва, след като миналата година е останала втора след Кристиан с One of a kind.

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-сигурна информация мога да ви кажа, че ще се избира измежду тези:

Михаела Филева

Михаела Маринова

Християна Лоизу

Кристиан Костов

Дара

 

Гери-Никол се е отказала пак да се пробва, след като миналата година е останала втора след Кристиан с One of a kind.

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Тита къде е?Да я пускат с "Антилопа" да скандализира Европа :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тита къде е?Да я пускат с "Антилопа" да скандализира Европа :3fdb8960598fa63e:

На Евровизия не пускат с плейбека за жалост. Пък :)лъка освен регенератите по нашите ширини, друг няма да впечатли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-сигурна информация мога да ви кажа, че ще се избира измежду тези:

Михаела Филева

Михаела Маринова

Християна Лоизу

Кристиан Костов

Дара

 

Гери-Никол се е отказала пак да се пробва, след като миналата година е останала втора след Кристиан с One of a kind.

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

Християна ми е фаворит от тези, с добър английски акцент ще ги разбие! Тъкмо няма никакъв медиен интерес, да си вдигне малко рейтинга, има много хляб в нея, ама не е комерс просто и затова не й потръгна.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Християна ми е фаворит от тези, с добър английски акцент ще ги разбие!

 

Това момиче има невероятно обаятелен глас. Мислех същото да напиша. ОБаче някак като че ли все ѝ липсва нещо в проектите до сега, за да се зашуми масово за нея ии музиката ѝ. Мисля, че с правилна песен би била високо оценена. Има и харизма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това момиче има невероятно обаятелен глас. Мислех същото да напиша. ОБаче някак като че ли все ѝ липсва нещо в проектите до сега, за да се зашуми масово за нея ии музиката ѝ. Мисля, че с правилна песен би била високо оценена. Има и харизма.

На абослютно същото мнение съм. Както казах горе, липсва й комерса според мен, за разлика от останалите попаджийки тя не пее за антилопи и газели, а за жалост това е комерсиално в момента.. дано изберат нея,уцели ли песента ще се прочуе много и не само в България.

 

От всички се надявам да не е Дара. Адски ми е антипатична, много тръгна да се прави на световна звезда и забрави факта, че е на българската сцена, затова и не й провървя с последната песен. Прекалено самоуверена ми е и надута, Гери-Никол е класи над нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На абослютно същото мнение съм. Както казах горе, липсва й комерса според мен, за разлика от останалите попаджийки тя не пее за антилопи и газели, а за жалост това е комерсиално в момента.. дано изберат нея,уцели ли песента ще се прочуе много и не само в България.

 

От всички се надявам да не е Дара. Адски ми е антипатична, много тръгна да се прави на световна звезда и забрави факта, че е на българската сцена, затова и не й провървя с последната песен. Прекалено самоуверена ми е и надута, Гери-Никол е класи над нея.

 

Да, именно. Дано нещата с това, кое е актуално и слушаемо скоро се обърнат и започне да се прави по-качествена масова музика.

 

И аз не харесвам въпросната Дара, изключително просто и нагло държание има, а не блести нито с акъл, нито с чак толкова нечуван глас или сексапил.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-сигурна информация мога да ви кажа, че ще се избира измежду тези:

Михаела Филева

Михаела Маринова

Християна Лоизу

Кристиан Костов

Дара

 

Гери-Никол се е отказала пак да се пробва, след като миналата година е останала втора след Кристиан с One of a kind.

:3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e: :3fdb8960598fa63e:

 

Честно казано избор никъф - досада, досада и пак досада.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако песните, които продуцира са успешни на конкурса, защо не? Видяхме, че с избор от публиката рядко успяваме да се класираме.

Не е хубаво да има монопол.

Link to comment
Сподели в други сайтове

На Евровизия не пускат с плейбека за жалост. Пък :)лъка освен регенератите по нашите ширини, друг няма да впечатли.

Че Тита може да си изпее песента и без плейбек.

Да пратят Дара наистина. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ужас! Ако искаме да ни забранят участието завинаги може :mf_surrender:

Ай ся, имали сме мн по трагични участници - то не бяха човека вълк, кафета без сметана и захар, виещи самодиви, миро ....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ай ся, имали сме мн по трагични участници - то не бяха човека вълк, кафета без сметана и захар, виещи самодиви, миро ....

Точно защото е имало и преди, сега не трябва да се позволяват такива неща.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно защото е имало и преди, сега не трябва да се позволяват такива неща.

Обективно погледнато е крайно време да пратим нещо пародийно. А не влизащо в пародията откъм другия край. И без друго скоро няма да повторим успеха от миналата година, тряя се блесне по някъв начин. Не смятам че ще стане ако иде пак някой от списъка на Саня.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...