Jump to content



Евровизия 2018


Препоръчани коментари

Излезе официалния ред на представяне в полуфиналите:

 

Усещам, че вече сме любимци на продуцентите. Дали са ни възможно най-късния жребий в първата половина (десети). Лошата новина обаче е, че сме след Естония, които имат изключително впечатляващ пакет, което може да е в ущърб за нас.

 

Почвам да си мисля, че Австралийците ги включиха в конкурса да видим малко цвят, че иначе Евровизията е по-бяла и от цяла тухла кокаин.

 

За мен фаворита си остава ...

 

 

Голяма изненада, нали?

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 598
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Излезе официалния ред на представяне в полуфиналите:

 

 

Усещам, че вече сме любимци на продуцентите. Дали са ни възможно най-късния жребий в първата половина (десети). Лошата новина обаче е, че сме след Естония, които имат изключително впечатляващ пакет, което може да е в ущърб за нас.

Същото може да кажем и ние за Бг! :3fdb8960598fa63e:

Дано и тази година си разменим 24т.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то миналата ви дадохме 12 публиката, но журито ви беше сложило чак 11-ти. А вие в полуфинала дадохте 12 на Сърбия и 10 на нас, а журито ви ни беше сложило първи. Така че размяната беше 12/22. :3fdb8960598fa63e:

 

Според мен нашата публика ще даде 12 на Елени. Оттам високи точки ще има и за Гърция, Македония и Израел, но в каква поредност точно не мога да преценя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, то миналата ви дадохме 12 публиката, но журито ви беше сложило чак 11-ти. А вие в полуфинала дадохте 12 на Сърбия и 10 на нас, а журито ви ни беше сложило първи. Така че размяната беше 12/22. :3fdb8960598fa63e:

 

Според мен нашата публика ще даде 12 на Елени. Оттам високи точки ще има и за Гърция, Македония и Израел, но в каква поредност точно не мога да преценя.

Мислех на финала! :3fdb8960598fa63e:

Тази година сме сигурно там, грях ще е ако не минем. Просто Мария тази година разбива с вокал.

според мен и сама ще я изпее перфектно , но на сцената като беквокалист ще е и Антония, която има много силен глас а е все още е на 16!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Вие вече трета година имате топ песен, ама на живо винаги се осирате жестоко. Честно казано тази година дори няма да се надявам да се класирате, поне няма да съм разочарован накрая. Уволнете тази Мери ли, каква е, никакъв усет няма!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скучни сме за Евровизия ние, трябваше да си починем тази като и следващите и 2-3 години максимум. Напразно харчене на пари. Преди поне песните които бяха на Евровизия ставаха хитове, сега това не се е случвало от Црно и бело насам.
Link to comment
Сподели в други сайтове

Жана изобщо не пее на тва видео. Само си отваря устата и то неточно.

Песента ни е добра, харесвам Жана, но ми се струва, че още е лабилна. Дано не ни издъни. Според мен неслучайно нейният вокал е най-малко в песента... напрежението е огромно на тоя конкурс, а тя трябва да е перфектна.

 

Момчетата са топ.

tumblr_pmldddChYM1tdxyhao8_400.png
Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни! :Vishenka_05:

Жана много малко пее... :mf_surrender:

Никви шансове за топа - песента е хубава, звучи добре на живо, ама сме прекарани яко с тая група. 5 човека, Жана явно е там да разнообрази коч компанията, ама няма никво сценично присъствие горката. И тая е печелила Х-фактор, баси резила, би предположил човек че има опит да пее пред хора, различни от дилъра и. Та мисълта ми беше че с 5 човека група, не остава никва бройка да вкарат нещо разнообразяващо - танцьори, гайдари, кукери, циганин с мечка, жонгльори или нещо, да освежат и разчупят пърформанса. Само да седят 5мата и да пеят? Не са Адел в крайна сметка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, затова ще имаме някакво шоО - прожектори, дронове, светлини. Все пак са наели най-добрата в това отношение. Доколкото разбрах от прес релийсите, няма да има нито един кадър, в който се виждат и петимата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, затова ще имаме някакво шоО - прожектори, дронове, светлини. Все пак са наели най-добрата в това отношение. Доколкото разбрах от прес релийсите, няма да има нито един кадър, в който се виждат и петимата.

Мноо хубаво, ама светлинно шоО може да изглежда мноо добре за пред публиката, отишла на екскурзия до Лисабон, но просто не е същото на всички останали екрани. Друго си е да шашнем със няква сценография :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никви шансове за топа - песента е хубава, звучи добре на живо, ама сме прекарани яко с тая група. 5 човека, Жана явно е там да разнообрази коч компанията, ама няма никво сценично присъствие горката. И тая е печелила Х-фактор, баси резила, би предположил човек че има опит да пее пред хора, различни от дилъра и. Та мисълта ми беше че с 5 човека група, не остава никва бройка да вкарат нещо разнообразяващо - танцьори, гайдари, кукери, циганин с мечка, жонгльори или нещо, да освежат и разчупят пърформанса. Само да седят 5мата и да пеят? Не са Адел в крайна сметка.

Kaто ти чета глупостите мога само да се радвам,че според теб нямаме шансове за топ позиции,защото,ако изпълнявахме твоите критерии и на финал нямаше да сме.

Кой малоумник иска цигани с мечка,гайдари,кукери и прочие на сцената на такава песен .... о боже господи.Последен път те цитирам,не мога да повярвам,че има толкова малоумни хора на тоя свят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kaто ти чета глупостите мога само да се радвам,че според теб нямаме шансове за топ позиции,защото,ако изпълнявахме твоите критерии и на финал нямаше да сме.

Кой малоумник иска цигани с мечка,гайдари,кукери и прочие на сцената на такава песен .... о боже господи.Последен път те цитирам,не мога да повярвам,че има толкова малоумни хора на тоя свят.

 

Ако щеш ме чети, възползвай се опцията за игнор.

 

Иначе е победителят е повече от ясен вече цял месец. Щом звучи и от Уганда, които дори не участват в конкурса, а са си изхабили целия интернед за свалянето на емпетройката ...

 

 

Нямаме шансове за топ позиции - не и с трета поредна година светлинно шоу. Задния край на топ 10, щото песента не е лоша по принцип. За догодина да измислят нещо ново, щото ставаме досадни и със сигурност ни се радват като за последно с това еднообразие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страхотни! :Vishenka_05:

Жана много малко пее... :mf_surrender:

 

А къде пее всъщност? :helpsmilie:

Момчетата се справят прекрасно, дано пърформанса е добър.

На Жана да й заредят дозите веднага!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мисля, че Жана пее доста повече в песента. Но тука синбека им го чувам с много силни подложки отдолу и предполагам, че на концертите ще е по-различно. Иначе определено звучат добре. Накрая тези вокали дето уж Жана ги пее и котката ми разбра, че са запис....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Kaто ти чета глупостите мога само да се радвам,че според теб нямаме шансове за топ позиции,защото,ако изпълнявахме твоите критерии и на финал нямаше да сме.

Кой малоумник иска цигани с мечка,гайдари,кукери и прочие на сцената на такава песен .... о боже господи.Последен път те цитирам,не мога да повярвам,че има толкова малоумни хора на тоя свят.

 

Ти сериозно ли? :1000 (29): :1000 (29): Да си чувал/а нещо за ирония?

 

По темата иначе - силно се надявам, да са премерени с визуалиизации и тем подобни, не ми се гледа фрийк шоу точно на това парче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Потресаващо изпълнение, ако и с това нещо се класират на финал, наистина Русия си печели вечен абонамент. Всяка друга държава ще бършe дъното с това.

 

На 0:47 и 1:29 звучи като мен след десетия шот, опитвайки се да пея каквото звучи в момента. :1000 (29):

 

Но според мен до май ще има промени. Най-вероятно изобщо няма да пее на припева, а ще си отваря устата на беквокалите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

То е ясно защо Русия изпращат това момиче, дребни досадни соц номера. Особено след скандала миналата година, още по-голям шанс имат да се класират, дори и да не пее изобщо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...