Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Да констатирам

ПростоШоу - 2 месеца : 33362 харесвания / 49998 споделяния

Обратно в играта - 4 дни : 19241 харесвания / 32383 споделяния

 

+ въпреки гадните обстоятелства направи над 300к гледания в първия ден, а Галя не успя.

иска ти се 300к

 

17.02.2018 18:00

24 ч. - 286 757 показвания

харесвания - 12к

НЕхаресвания - 2,5 к

коментари - 669

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Защо мислим, че дислайковете са купени всъщност? Или просто е най-удобения наратив да оправдаем "грандиозния провал"?

Защото в рамките на 3 минути минусите скочиха с 2500.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Защото в рамките на 3 минути минусите скочиха с 2500.

2К бяха, не преписвайте ся и другите като фалшиви. Все пак и тия дето остават не са малко!

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ода, наратива е страхотен. Ша тръгне да купува някой дислайкове на песен, която очевидно няма проблем да си ги събере и сама.

 

Междудругото, твърде ме съмнява дори да са купени 1) да се покажат толкоз накуп (никой сайт не предлага толкова инстанта услуга, конкретно 2000 дислайка ги доставят за 30 дни) и 2) някой да е толкова уникално глупав за да ги купи толкова скоро преди ютуб да са прегледали клипа и да бананират целия канал за тая работа

 

3) Ако имаше нещо нередно в цифрата, щяха да са я оправили вече. Просто е имало нормалното разминаване в показаните и реалните числа като всички новокачени клипове.

 

Изобщо твърде плоски конспирации.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преди 10 минути гледах новата песен на Преслава имаше 825 хил. и нещо , сега пускам пак 822 930 хил. , определено нещо се случва!

Песента вече си е хит , иска ви се на някои да не е така ама сори.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък ме информираха, че новата на Фики се върти повече и в заведенията, а тази на Преслава - слабо. А си мислех, че няма да дръпне назад от първото чуване, макар и да не предизвика у мен желание да я слушам пак или да я тегля. Нещо тоя път го няма ефектът "уау", както при "Не се изтриваш" или "На тебе не отказвам".
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мен пък ме информираха, че новата на Фики се върти повече и в заведенията, а тази на Преслава - слабо. А си мислех, че няма да дръпне назад от първото чуване, макар и да не предизвика у мен желание да я слушам пак или да я тегля. Нещо тоя път го няма ефектът "уау", както при "Не се изтриваш" или "На тебе не отказвам".

 

Прекалено избърза.."Не се изтриваш" имаше още поне 2-3 месеца живот и с един добре изпипан проект, можеше да пусне нещо ново чак за лятото. От толкова бързане, накрая правиш провали.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено избърза.."Не се изтриваш" имаше още поне 2-3 месеца живот и с един добре изпипан проект, можеше да пусне нещо ново чак за лятото. От толкова бързане, накрая правиш провали.

Провал не е.Просто с "Не се изтриваш" вдигна високо летвата, а и доста избърза.

Както и да е,песента е хубава,ще се слуша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Прекалено избърза.."Не се изтриваш" имаше още поне 2-3 месеца живот и с един добре изпипан проект, можеше да пусне нещо ново чак за лятото. От толкова бързане, накрая правиш провали.
Да, не му беше сега времето. А и нещо ми звучи като за есента тази сегашната. Можеше да си изчака до май Петя с някаква бърза, лятна песен, а това да го изкара октомври.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво се връзвате на купувача на гледания? Или просто го използвате да принизите Преслава?

Може и Петя да си е купила първото място в трендинг. Както се купуват гледания, лайкове, дислайкове, защо да не можеш да си купиш и първо място в трендинг?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може и Петя да си е купила първото място в трендинг. Както се купуват гледания, лайкове, дислайкове, защо да не можеш да си купиш и първо място в трендинг?

Невъзможно е. Алгоритъма е таен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невъзможно е. Алгоритъма е таен.

Не съм много сигурен, щом според вас е толкова лесно се манипулират лайкове, гледания и тн. защо да не можеш да си платиш да си номер едно в трендинг.

 

https://www.rantic.com/buy-legit-youtube-views/

Link to comment
Сподели в други сайтове

Големите канали могат да избират коя песен да бъде в трендинг, като естествено трябва да отговаря на вътрешните критерии на Ютуб. Демек, трудно ще набутат Тотя, например. Алгоритъмът не е обявен, точно за да не може да се манипулира.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Preslava

Здравейте, поради здравословни причини отменям участията си до края на февруари!

 

Първо дислайковете, сега това.

Горката Пепе, някой и направи черна магия...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Preslava

Здравейте, поради здравословни причини отменям участията си до края на февруари!

 

Първо дислайковете, сега това.

Горката Пепе, някой и направи черна магия...

Да не се окаже накрая, че вече е бременна ... Това би обяснило много неща, пък и тамън и е време по договор май ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

За какво се връзвате на купувача на гледания? Или просто го използвате да принизите Преслава?

 

Наистина се пуска по заведенията. Песента е доста голям хит вече.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшно надут е тоя Арти, много си е повярвал. Толкова голямо самочувствие още отсега, а само има една ужасна песен и хич не може да пее.

Свършиха ли българските изпълнители, че Пайнер взе руснак

 

Тоя се мисли за голяма работа. Ако смята с такива ужасни безсмислени песни да пробие, много се лъже.

Много противно момче.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...