Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Ироничното е, че той може би си мисли, че я е закопал само защото се е върнала във фирмата му, но всички помнят първите й супер успешни години без Пайнер, в които се оформи като най-успешната самопродуцираща се поп-фолк дива евър.

И все пак е прав, че компанията му (и то в западащия си период) все пак помогна на Десислава да си върне ТОП позициите. Радвам се, че я признава за един от най-успешните изпълнители.

Не ми се спори, но 1) е факт, че Деса сама се закопа, въпреки някаквите първоначални успехи, за да стигне да се връща във фирмата, откъдето като си тръгна беше на върха. Това си е голям резил, откъдето и да го въртиш и 2) Същата тая фирма и същия тоя инженер реално погледнато нищо не направиха, откакто се върна, за нея. Освен едни 10 гарантирани участия на месец. За пореден път ще кажа, че някои от вашата партийка са много нагли да нападате Галена, щото ако не беше тя, днес нямаше да имате поводи за радост.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Никога не съм се съмнявал в Деса. Дори и в най-тежките й и слаби години, когато всички я бяха отписали. Голяма грешка беше да напусне Пайнер, колко много време и възможности пропиля. Не, че в началото не беше супер успешна и сама, но знаем как забуксуваха нещата в един момент и как изпадна от "лигата на необикновените". :3fdb8960598fa63e: Мястото на такъв талант е сред големите.

 

Седял съм на една маса с нея в голяма компания след един нейн успех. Няма такова излъчване - красота и нежност. Заговорих я, не издържах просто, а и имах да я питам някои работи, които ме вълнуваха. Завърза се доста оживен разговор на ушенце, тъй като в заведението беше много шумно. Един тюлен от женски пол, чието име няма да назовавам, ме гледаше злобно през цялото време, щото Деса уж трябваше да й обърне внимание, а се занимаваше с мен. Супер готина ми се стори, много отзивчива, приятелски настроена и добра.

Разкажи по подробно де. Може би 2008-2009 трябваше да си се върне. Голямата загуба за нея са първите турнета на мтел. Последните бяха вече пародия. Деса имаше много трудни години, но не се отказа. Връщането и в Пайнер позволи да блесне като прима в жанра си, каквато е... Последните години макар да имаше актуални хитчета, оставяше впечатление, че се е отказала. Не можеше да се нареди до големите, а наистина и е там мястото

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разкажи по подробно де. Може би 2008-2009 трябваше да си се върне. Голямата загуба за нея са първите турнета на мтел. Последните бяха вече пародия. Деса имаше много трудни години, но не се отказа. Връщането и в Пайнер позволи да блесне като прима в жанра си, каквато е... Последните години макар да имаше актуални хитчета, оставяше впечатление, че се е отказала. Не можеше да се нареди до големите, а наистина и е там мястото

 

То оставаше и да се откаже. Не може хора, дарени от Бог с това, което тя има, да се откажат току-така. Дет се вика, ако трябваше, с някое чиче-паралийче щеше да се забърка да налива финансии, само и само да продължи напред. Което, имайки предвид рибешката й природа, щеше да й е много трудно и гнусно да направи.

 

Ами аз по това време бях много голям фен на Камелия и главно исках да разбера мнението й за нея. Знаех мнението на Кама за Деса, казано очи в очи, исках да видя другата гледна точка. Само хубави неща каза - че й се кефи, че са живели заедно в Димитровград, че прави много яки песни. Усещам аз хората и със сигурност твърдя, че Деса на таеше никакви лоши чувства към Камелия. След това говорихме и за други работи, но едва помня. Беше отдавна, а и водките хич не бяха малко. :drunk:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само вижте спонсорите по концертите в онези години... не си ли дават сметка, че загубиха много голям таргет през последните 6-7 години? Вместо да се стреснат и продуценти, и изпълнители нещата си вървят по добре познатата комерс вълна, което е жалко. Иначе - поздрав с този хит, хубаво ще е феновете на Преслава да я подсетите, че имаше и такива песни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

няма Преса,Галена,... ЕМАНУЕА НАД ВСИЧКИ! ФАКТ !

Емануела записа трета победа с "Нотариално заверен"

http://signal.bg/charts.php?cat=1

 

Емануела остава на върха в попфолка с актуалния си сингъл "Нотариално заверен". Парчето отново получи най-силна подкрепа от читателите на Signal.bg и остава начело на хитовете за трета поредна седмица.

 

На втора позиция отново се класира Райна с хитовото парче "Зле те чувам".

 

В челната тройка се изкачва Лорена с песента "Ако можеш".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Деса и да иска, просто не може да каже крива дума за Камелия. Всички знаем защо, нали? Иначе няма лошо да сънувате чутовни успехи на Деса след позорното коленичине пред Митака ппез 2014. Както виждате той няма проблем да я забие в земята когато си поиска. А тя горката мълчи и ни смее да се обади. Като е била толкова успешна сама, що не му скочи веднага? Щото няма дупе за тая работа, разбира се....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Факт е, че сега е 3 пъти по успешна. На бялото черно ли да каже ? Няма като преди години заради голямо его да си разваля добрите професионални отношения. Десислава има признанието на хората и за онези години. Дори фалиралата в нея ДА тв продължава да дава земя под краката на много знайни и незнайни колежки. Малко ли популярни хора са я определили като най можеща. Но сега е в топа преди много други и няма как да не сме благодарни както и тя на Димитров . Деси заслужава хитове и успешни стойностни парчета. Не се знае кога в БЪЛГАРИЯ ще се роди подобен талант в следващите години. Грехота беше, че отсъства за няколко години от топа. Но има баланс и сега старите и парчета са с много повече милиони от ГИК . Две сърца е като химн на хубавия попфолк в най хубавите си години. Дори и утре да спре да пее, винаги ще е икона за бранша и българите.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм се съмнявал в Деса. Дори и в най-тежките й и слаби години, когато всички я бяха отписали. Голяма грешка беше да напусне Пайнер, колко много време и възможности пропиля. Не, че в началото не беше супер успешна и сама, но знаем как забуксуваха нещата в един момент и как изпадна от "лигата на необикновените". :3fdb8960598fa63e: Мястото на такъв талант е сред големите.

 

Седял съм на една маса с нея в голяма компания след един нейн успех. Няма такова излъчване - красота и нежност. Заговорих я, не издържах просто, а и имах да я питам някои работи, които ме вълнуваха. Завърза се доста оживен разговор на ушенце, тъй като в заведението беше много шумно. Един тюлен от женски пол, чието име няма да назовавам, ме гледаше злобно през цялото време, щото Деса уж трябваше да й обърне внимание, а се занимаваше с мен. Супер готина ми се стори, много отзивчива, приятелски настроена и добра.

Според мен напускането на Пайнер си остава едно много добро решение. Всички тези години като независим изпълнител я издигнаха в очите на много хора- открояваше се и все още се откроява с това, че над десетилетие издържа без фирма, и то във времената, в които Пайнер станаха тотален монопол, а по едно време и Ара се бяха засилили мощно и дори не искаха да я въртят. Да не говорим, че масата българи точно в този период разбра колко многопластова певица е- такава, от която можеш да чуеш всякакви стилове. Митака можеше да я ограничава в това отношение ако беше останала в Пайнер, а покрай това и самия той щеше да загуби не само заради нея, а и защото многото негови други певици, които взеха да следват примера й и да се доказват като разнообразни стилово може би въобще нямаше да се решат на такава крачка.

Цяло чудо е, че днес ДС не само е на нивото на най-актуалните, ами и е 'надживяла' кариерно почти всички онези имена, които бяха част от най-големия й пропуск докато не беше в компанията- първите няколко турнета.

Като човек иначе наистина е много сладка и добронамерена, когато не е отнесена някъде там в пространството. :1000 (29):

 

Не ми се спори, но 1) е факт, че Деса сама се закопа, въпреки някаквите първоначални успехи, за да стигне да се връща във фирмата, откъдето като си тръгна беше на върха. Това си е голям резил, откъдето и да го въртиш и 2) Същата тая фирма и същия тоя инженер реално погледнато нищо не направиха, откакто се върна, за нея. Освен едни 10 гарантирани участия на месец. За пореден път ще кажа, че някои от вашата партийка са много нагли да нападате Галена, щото ако не беше тя, днес нямаше да имате поводи за радост.

Ами не, тя не се закопа точно заради липсата на компания, а заради това, че се довери на грешния човек, за да прави телевизия с него. Парично си беше доста добре преди да изгуби цял милион за нещо, което трябваше да послужи на всички онези изпълнители като нея, встрани от монополистите. И което днес е много успешно, между другото, и все още носи името Деси Слава ТВ.

Според мен тя щеше все още да си има някаква актуалност и чат-пат някой хит дори и да не се беше върнала в Пайнер, но просто вече не й се занимаваше да се бори съвсем сама, докато клубовете искат да й намаляват хонорара, защото е без фирма. Да се върне в компанията не е никакъв резил, а добро бизнес решение. Щеше да е резил ако се беше помъчила 2-3 години и се беше върнала буквално с подвита опашка след като е видяла, че не става без Пайнер. Но 11 години да си сам и да имаш успехи, независимо колко хора са се опитали да те мачкат... ами това си е достойно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и когато не беше в Пайнер отъпкваше първа новите пътеки на чалгата. ДесиСлава е първата фолк корица на много нефолк списания, първия фолк изпълнител в много непопфолк телевизии и предавания. Първа с Мад, първа със Сити, първа и единствена в Мтв. Успехи за които Пайнера ревеше в онези години и нямаше коя да му ги донесе. Но докато градеше добър имидж в обществото и другите жанрове, позагуби равновесието си и позиции във фолка

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дори и когато не беше в Пайнер отъпкваше първа новите пътеки на чалгата. ДесиСлава е първата фолк корица на много нефолк списания, първия фолк изпълнител в много непопфолк телевизии и предавания. Първа с Мад, първа със Сити, първа и единствена в Мтв. Успехи за които Пайнера ревеше в онези години и нямаше кой да му ги донесе. Но докато градеше добър имидж в обществото и другите жанрове, позагуби равновесието си и позиции във фолка

Именно- няколко години си беше тотален фактор в българската музика, буквално ръководеше някои течения. Щеше ли да се стигне до хитове като Точно сега и Бурята в сърцето ми ако тя не беше показала, че чалгата и рапа могат да се съчетаят? Дали щеше да има Лъжа е ако именно Десислава не беше тръгнала да говори и прави експерименти в поп и рок жанра? А песни с латино елементи щеше ли да има ако тя не беше тръгнала да прави цели албуми в такава насока? Да не говорим за английските песни- там още в Пайнер си беше силна, а след Пайнер съвсем се усъвършенства и сумати звезди взеха да се правят на английски певици след нея. Има и още много неща, с които повечето в Рамания или не са запознати, или може би умишлено ги подминават, за да хвалят по-нови имена, които или са били далеч по-малки фактори от Десислава и други стари изпълнители в жанра, или буквално са последвали пътя им и така са успяли. Но някой ден Десовите ще се стегнем и ще направим темата "Първа в това" и всички ще са добре дошли да я разгледат. :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но турнетата започнаха през 2004 година и никой вече не броеше Деса за жива. Какво да правим сега, като съдбата направи така, че само година след напускането си, Деса да се почувства като прекарана от полово зрял слон? А в същото време Камелия получи златен шанс да попилее конкуренцията на голяма сцена. Само не ми обяснявайте как Деса ще изплува в морето от информация, с което турнето заливаше чалгата. Той Азис не можеше да направи нещо в случая, та Деса ще може. За ехидността от Пайнер по посока Деса няма смисъл да говорим. Направо си я подиграваха и намекваха не само на нея, че се прецака заради надутото его.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да припомним как ДесиСлава допринесе за това чалгата да излезе от кръчмите с албума Завинаги и Токича. Все повече певици започнаха да търсят онова гръцко и поп звучене. И Ивана и Таня Боева, а дори и Камелия. Същата вълна после се опитаха да хванат и Анелия, и Гергана, и Емилия. Приноса на Десислава за жанра е по голям отколкото Десови смеем да и припишем.

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но турнетата започнаха през 2004 година и никой вече не броеше Деса за жива. Какво да правим сега, като съдбата направи така, че само година след напускането си, Деса да се почувства като прекарана от полово зрял слон? А в същото време Камелия получи златен шанс да попилее конкуренцията на голяма сцена. Само не ми обяснявайте как Деса ще изплува в морето от информация, с което турнето заливаше чалгата. Той Азис не можеше да направи нещо в случая, та Деса ще може. За ехидността от Пайнер по посока Деса няма смисъл да говорим. Направо си я подиграваха и намекваха не само на нея, че се прецака заради надутото его.
Важното е че 15 години по късно всички изявили се в онова турне освен Анелия, са километри зад Деса като актуалност., хитове, милиони, награди, класации и хубави проекти. Съдбата си знае работата. Когато взима, не знаеш после колко ще ти даде. А на Деси вселената и е дала и 20годишна кариера и 2 деца и народна любов. Може ли да е недоволна или неблагодарна според теб :whistling:

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де бре, ходили сме на участия на Деса. Страшно измъкване от кръчмите прави тя на чалгата. Особено като изкара по традиция няколко деца да играят кючек и запее а'капелно..... Мангава тут мангава...

 

Деса има невероятният шанс, че няма големи концерти. Галена и Преслава също....

Link to comment
Сподели в други сайтове

Де бре, ходили сме на участия на Деса. Страшно измъкване от кръчмите прави тя на чалгата. Особено като изкара по традиция няколко деца да играят кючек и запее а'капелно..... Мангава тут мангава...

 

Деса има невероятният шанс, че няма големи концерти. Галена и Преслава също....

да, на фолк участията си, но освен тях деса пееше и по пиано барове, и с филхармонии, и рецитали по бнт , бтв и нова. Никога не е отсъствала от ефир. Винаги се добираше до такъв.

 

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Както казах, не ми се спори, ма щом пишеш фермани да ми обясняваш колко не съм прав ....

 

И ако трябва да сме съвсмем точни, Деса нищо не е постигнала сама без Пайнер. Единствената причина да не е съвсем капо извън кокошарника, е че се беше хванала за полата на Азис точно както обратно в Пайнер се беше фанала за полата на баджаначката си. В момента в който си биха шута с Василка, започна безкрайното изпадане извън борда.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Извинявам се, но турнетата започнаха през 2004 година и никой вече не броеше Деса за жива.

Значи турнетата са започнали 2004 и всички изпълнители извън тях автоматично са се сгромолясали? :1000 (29): Знам, че сам не вярваш в нещата, които пишеш, но трябва да ги напишеш, за да може евентуално да повлияеш на по-наивните тук.

 

Както казах, не ми се спори, ма щом пишеш фермани да ми обясняваш колко не съм прав ....

 

И ако трябва да сме съвсмем точни, Деса нищо не е постигнала сама без Пайнер. Единствената причина да не е съвсем капо извън кокошарника, е че се беше хванала за полата на Азис точно както обратно в Пайнер се беше фанала за полата на баджаначката си. В момента в който си биха шута с Василка, започна безкрайното изпадане извън борда.

Ами... пак лъжи, също като Фокси. "Любовта е само чувство" беше мега успешен албум преди Азис. После в Горещата следа Азис дори й навреди, наливайки й акъл да е по-вулгарна и скандална. "Сладки сънища" Азис ли й го направи успешен или може би това, че му е била уж най-добра приятелка? А MAD концерта може би той й го е уредил, с големите си връзки в поп средите? Явно и Нова телевизия е накарал да заложат на нея в новогодишната нощ...

До 2007 включително няма как да я пипнете откъм самостоятелна актуалност. От 2008 започна постепенния спад, но пак с поне един голям или сезонен хит на година- коя друга така без компания и дори без телевизия по едно време? Ами... никоя. Няма и да има такава, струва ми се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Нещо Оцково, от миналото лято я слушам. И всъщност наистина я слушам.

Момчето е неизвестно, при това бездарно и клипа е левче, мелодията е Оцково претоплено и загоряло чак, ама ме кефи здраво и въщност от лятото я слушам без да ми е писнала.

Първите 3-4 дена даже нон-стоп.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Точно така. Деса, Галена и Преслава трябва да благодарят на Камелия, че напусна Пайнер и цялата индустрия се срина с това и решение :1000 (29):

Благодарение на Ками няма да им проличи колко са неспособни.

 

Благодарим ти за безплатния смях, който ни правиш но щом Кама е толкова голямана концертната сцена, що тя не е поканена на 22 до Цеца и Пеги Зина. Аман от легендите и митовете ти. Цяла трилогия съчини за 10 години в рама

А истината е една - кама е фон в едно сносно риалити а най силните и самостоятелни парчета не могат да минат по гледания дори Започваме на чисто на Деса

 

Кама е добре откъм участия и много добре от към визия. Всичко друго яко и куца :cheers:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

:1000 (29):

 

Жестока дукеса! И в "Бащино огнище" е във вихъра си ... често й се налагало да пее визитната си картичка ... "Излел е Дельо хайдутин" :1000 (29): :mf_surrender:

 

Обожавам Татяна, тази фалшива усмивка, това премерено по селски говорене за проекти, артистичност, турнета ... начина, по който си отмята косата, когато каже някоя модерна дума с изпънат врат ...

 

... Татяна ГЕОРГИЕВА! :1000 (34):

qp3wk4.jpg

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Разбира се, когато нещо не изнася на наратива че Деса е уникално мега гига вселенски успешна, всичко става лъжи. Ама вече не е модерно, актуалния термин е алтернативни факти, я земи се стегни малко.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, когато нещо не изнася на наратива че Деса е уникално мега гига вселенски успешна, всичко става лъжи. Ама вече не е модерно, актуалния термин е алтернативни факти, я земи се стегни малко.

Докажи, че твоето твърдение не се базира на нещо, което не изнася на теб и на половината Камелиеви тук- че в първите си няколко години без Пайнер Десислава беше много по-успешна, отколкото която и да е друга самопродуцирала се в жанра? :whistling:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тези които са по-запознати с youtube - Има ли шанс играта с минусите при Преслава да блокира гледания или да не отчетва всички ? Не може песен на Преслава да е на начална страница и да прави по 160к на ден.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...