Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Преслава защо не е била на "Планета Мура Мега"?

 

- Единствената и неповторима...

- ПРЕСЛАВААА

- Вашата...

- ПРЕСЛАВААА

- Нашата...

- ПРЕСЛАВААА

- Глория, разбира се!

:ba:

 

"Няма да ти пиша" е от 2016. :)

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава защо не е била на "Планета Мура Мега"?

 

- Единствената и неповторима...

- ПРЕСЛАВААА

- Вашата...

- ПРЕСЛАВААА

- Нашата...

- ПРЕСЛАВААА

- Глория, разбира се!

:ba:

 

"Няма да ти пиша" е от 2016. :)

Странно, че след тази тотална излагация (не по вина на някоя от двете) не започна война Глория-Преслава, а си продължи войната Глория-Ивана, дори и когато скоро след това вече и двете гранддами не бяха на върха. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Странно, че след тази тотална излагация (не по вина на някоя от двете) не започна война Глория-Преслава, а си продължи войната Глория-Ивана, дори и когато скоро след това вече и двете гранддами не бяха на върха. :3fdb8960598fa63e:
Разбира се! В битката на титаните не може да влезе посредствен комерс изпълнител с "клубна дискография"... :mf_surrender:

 

Тоест, да разбирам, че броите това нещо "Няма да ти пиша" за мега хит, така ли? :boxing:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се! В битката на титаните не може да влезе посредствен комерс изпълнител с "клубна дискография"... :mf_surrender:

2006 година нямаше "клубни дискографии", тогава Преслава пееше точно "тежки" песни, само че не толкова претенциозни, колкото Иванините.

 

 

Реално единствената година, в която Преслава не е имала голям хит, е 2009, но пък тогава имаше "За да те забравя" :lol: и най-любимият ми албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не твърдя че е мега хит, далеш беше от това, но се слушаше доста въпреки това. На мен например ми харесва.
То и на мен ми харесва "Започваме на чисто" на Анелия и Миро, например... Което далеч не означава, че песента е била нещо съществено. 2009 година кой е "мега хита" на Преслава, 2013 също?

 

А ако някой си въобразява, че 'Уморих се" е "тежка" песен, то той определено не познава жанра. Нещо, което отдавна съзирам у боровинката на форума. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и на мен ми харесва 'Започваме на чисто" на Анелия и Миро, например... Което далеч не означава, че песента е била нещо съществено. 2009 година кой е "мега хита" на Преслава, 2013 също?

 

А ако някой си въобразява, че 'Уморих се" е "тежка" песен, то той определено не познава жанра. Нещо, което отдавна съзирам у боровинката на форума. :1000 (29):

"Уморих се" е една хубава балада, но не и тежка песен. Тежки песни в жанра имат две изпълнителки и това са Глория и Ивана. То по тази логика всяка балада ли ще и тежка песен.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

То и на мен ми харесва 'Започваме на чисто" на Анелия и Миро, например... Което далеч не означава, че песента е била нещо съществено. 2009 година кой е "мега хита" на Преслава, 2013 също?

 

А ако някой си въобразява, че 'Уморих се" е "тежка" песен, то той определено не познава жанра. Нещо, което отдавна съзирам у боровинката на форума. :1000 (29):

Казваш го все едно е нещо срамно и позорно. Аз си пиша за нещата, които харесвам и които са ми направили впечатление. Нямам претенции да го познавам, искам познанията ми да са в по-смислени сфери. :)

 

Тежка е, на фона на "Няма да ти пиша" примерно. Подобни песни пееше и Джена, когато беше в най-големия си пик. Кавичките имат своето значение, не са сложени случайно.

2013 също не е от силните години на Преслава, но имаше успех с дуета с Анелия, а и "Режим неприлична" излезе тогава, макар и да разви потенциала си в 2014. А колко хита има Ивана това десетилетие?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еееее, призна и за любима Ванчина песен, което не е малко - "Късно е"! :Vishenka_05:

Добре, че съм аз във форума, та Сашо да каже добра дума за лелята на фолка! Рожден ден също честити!

Тя Преслито има години и без тотални хитове, но да не навлизаме толкова надълбоко, че ще трябва да я отпишем и нея! :3fdb8960598fa63e:

Щото спокойно мога да реша да попитам кой е мега хитът на Преслава през 2016? :D

Леля ти вече ми е по-симпатична, наистина след всичката паплач последните години в чалгата, едва сега мога да оценя певица, като Ивана, която въобще не е мой тип, но успехите й са факт .

Link to comment
Сподели в други сайтове

всяка година П. си има голям хит, леличка сигурно от ЕГН-то забравя:

 

2010 - Пия за тебе

2011 - Като за финал

2012 - Лудата дойде

2013 - Режим Неприлична

2014 - Моето слабо място

2015 - На тебе не отказвам

2016 - Няма да ти пиша

2017 - Не се изтриваш

 

като към всяка година, освен може би 2013 и 2016, е имала минимум по една, а в повечето случай по три-четири допълнителни сезонни хита

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

всяка година П. си има голям хит, леличка сигурно от ЕГН-то забравя:

 

2010 - Пия за тебе

2011 - Като за финал

2012 - Лудата дойде

2013 - Режим Неприлична

2014 - Моето слабо място

2015 - На тебе не отказвам

2016 - Няма да ти пиша

2017 - Не се изтриваш

 

като към всяка година, освен може би 2013 и 2016, е имала минимум по една, а в повечето случай по три-четири допълнителни сезонни хита

Като каза "Пия за тебе",липсва ми Елена Паришева. И тя успя да се нареди напред и се приемаше доста добре по концерти. :girl_cry2: :girl_cry2: :girl_cry2:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Уморих се" е една хубава балада, но не и тежка песен. Тежки песни в жанра имат две изпълнителки и това са Глория и Ивана. То по тази логика всяка балада ли ще и тежка песен.
Най-после твой пост, който напълно да се припокрива с моето мнение по дадена тема!

 

 

Казваш го все едно е нещо срамно и позорно. Аз си пиша за нещата, които харесвам и които са ми направили впечатление. Нямам претенции да го познавам, искам познанията ми да са в по-смислени сфери. :)

 

Тежка е, на фона на "Няма да ти пиша" примерно. Подобни песни пееше и Джена, когато беше в най-големия си пик. Кавичките имат своето значение, не са сложени случайно.

2013 също не е от силните години на Преслава, но имаше успех с дуета с Анелия, а и "Режим неприлична" излезе тогава, макар и да разви потенциала си в 2014. А колко хита има Ивана това десетилетие?

Познанията в областта на попфолка не изключват такива и в други, по-смислени сфери на живота!

На фона на това нищо и никакво "Няма да ти пиша", всяка песен ще е тежка. Целият последен албум на Ивана, например.

А на този въпрос, колко хита била имала Ивана това десетилетие, хммм... Изключително интересен. Ако съдим по реакцията на публиката, на големия концерт през 2012 - "Златен" и "Ало, девойките" са хитове откъдето и да ги погледнеш. Същото важи и за "Остави ме". И към днешна дата да ги изпее Ивана, реакция ще има. Кой ще реагира на "Мръсно и полека" и "Няма да ти пиша", обаче?

"Аз съм с теб" и "Ало, мамо" също са песни на последното десетилетие. Преслава когато извади музика с такива текстове и цялостни послания, ела ми се обади!

Знаем, че няма да стане никога!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам какви е тази нагласа всичко що е на тема, различна от любов и ч*кане, да го издигаме на пиедестал :mf_surrender: Специално при Ивана всички тия "различни" песни винаги са правени от поза и с претенциозни нагласи, то си е очевидно.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калинчо, стига изброява някакви сезонни хитчета по дискотечките! :mf_surrender:

Да ги чуем към днешна дата на голяма сцена, да преценим колко голям хит е "Режим неприлична" или пък "Пия за тебе"... То там добре, че беше Елена Паришева, де... Всички знаем от нейното интервю за "Нов фолк", че Пресито хитро и мазно е звъннала да я моли за дует и песен от Драганински.

 

И точно ти за пози не ми говори. Всички знаем, че по-голяма поза от "добротата" и "скромността" на Преслава няма. Всичко, което демонстрира в риалитита, по интервюта и т.н. Виждали сме я да циври за награди, знаем и кой омаскари последните анкети в сайта на Планета. Докато ти не можеш да знаеш какво е усещала Ивана като е пяла "Отче мой" или "От извора", където пък си е точно себе си и пее за собственото си семейство. Преса къде ли не обяснява, че наследила от майка си гласа - една песен за нея не е направи!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Имах предвид това десетилетие, т.е. 2010-2018. 2008 още имаше хитове. Извъртя както ти е удобно.

 

"Златен" ми е много любима и забавна песен, но ми се струва, че мериш с двоен аршин - това били хитове, ама "Няма да ти пиша" - не?!

 

Преслава може да изкара такива песни като "Аз съм с теб", когато спре да я мързи и не си дава зор само за "хит", което наистина изглежда сякаш няма да се случи никога при това състояние на жанра, но пък не е като да няма потенциал. И да пее може, и да мисли може, тук я изкарвате по-лигава от Теди Александрова и по-бездарна от Ани Хоанг...

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калинчо, стига изброява някакви сезонни хитчета по дискотечките! :mf_surrender:

Да ги чуем към днешна дата на голяма сцена, да преценим колко голям хит е "Режим неприлична" или пък "Пия за тебе"... То там добре, че беше Елена Паришева, де... Всички знаем от нейното интервю за "Нов фолк", че Пресито хитро и мазно е звъннала да я моли за дует и песен от Драганински.

Не ми се спори с теб. Факт е, че към онези години е имало още по-голяма истерия отколкото към изброените песни на Преслава, към песни като "Йо-Йо", "Тупалка", "Палатка", "Употребена" и т.н., но към днешна дата всичко е забравено и в коша. Видяхме Илиян като си пя на един скорошен концерт някоя от тези песни, че никой не реагира. Даже песните на Преслава са може би най-съхранените във времето от всичкия комерс, пуснат в последните 10 години.

 

Преса къде ли не обяснява, че наследила от майка си гласа - една песен за нея не е направи!

А необходимо ли е да го прави, ако не го чувства, или ако жената не желае публичност?

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2010 - 2018 не е десетилетие, драга!

'Аз съм с теб" е песен на новото десетилетие, тъй като излезе точно преди няма и десет години. И не - Преслава НИКОГА не може да поднесе нещо подобно на хората. Няма нито усета за подобни текстове, нито куража да излезе така! А да направи такъв клип, с толкова много съдби, човешки вътре... Тя освен да се хили и чекне, да я натискат по кенефи,

друго не може във видеата си!

Посредствен изпълнител!

Link to comment
Сподели в други сайтове

всяка година П. си има голям хит, леличка сигурно от ЕГН-то забравя:

 

2010 - Пия за тебе

2011 - Като за финал

2012 - Лудата дойде

2013 - Режим Неприлична

2014 - Моето слабо място

2015 - На тебе не отказвам

2016 - Няма да ти пиша

2017 - Не се изтриваш

 

като към всяка година, освен може би 2013 и 2016, е имала минимум по една, а в повечето случай по три-четири допълнителни сезонни хита

Пия за теб, беше хит, но не беше сред топа.

 

Като за финал - пак не влизаше в топ 5 - Анелия, Андреа, Емануела, Азис Джена мачкаха с брутални хитове.

 

2012 - да приемем, че влиза в топ 5

 

2013 - Там дори и в топ 10 не влиза

 

2014 - там е в топ 5

 

2015 - На фона на Галена, Анелия, Алисия, Теда, Галин, Фики, Азис , там не знам дали и в топ 10 влиза

 

2016 - доста слаба година , Янева, Галена, Фики, Галин, Деса, Емануела са я мачкали.

 

2017 - пак ми е слаба, но да речем че закърпи положението .

Link to comment
Сподели в други сайтове

2010 - 2018 не е десетилетие, драга!

'Аз съм с теб" е песен на новото десетилетие, тъй като излезе точно преди няма и десет години. И не - Преслава НИКОГА не може да поднесе нещо подобно на хората. Няма нито усета за подобни текстове, нито куража да излезе така! А да направи такъв клип, с толкова много съдби, човешки вътре... Тя освен да се хили и чекне, да я натискат по кенефи,

друго не може във видеата си!

Посредствен изпълнител!

Не знам защо слагаш такива шаблони на всеки. Това, че Ивана е направила нещо, не означава че автоматично трябва и друг да го прави. Още по-малко, да му се лепват етикети, че е посредствен, само защото не лицемерничи излишно, айде няма нужда .. че както сме много морални, така пъшкаме в клипове и си повдигаме циците, мерси от такова "качество".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-после твой пост, който напълно да се припокрива с моето мнение по дадена тема!

Познанията в областта на попфолка не изключват такива и в други, по-смислени сфери на живота!

На фона на това нищо и никакво "Няма да ти пиша", всяка песен ще е тежка. Целият последен албум на Ивана, например.

А на този въпрос, колко хита била имала Ивана това десетилетие, хммм... Изключително интересен. Ако съдим по реакцията на публиката, на големия концерт през 2012 - "Златен" и "Ало, девойките" са хитове откъдето и да ги погледнеш. Същото важи и за "Остави ме". И към днешна дата да ги изпее Ивана, реакция ще има. Кой ще реагира на "Мръсно и полека" и "Няма да ти пиша", обаче?

"Аз съм с теб" и "Ало, мамо" също са песни на последното десетилетие. Преслава когато извади музика с такива текстове и цялостни послания, ела ми се обади!

Знаем, че няма да стане никога!

"Аз съм с теб" е уникална песен! Адски ми е любима. Наистина жалко, че в днешно време такива песни не се правят. Жалки са тези опити за хит с трайност 2-3 месеца, вместо песни, които ще карат хората да настръхнат и след 10 години. Наистина такива имат само Глория и Ивана. Песни за почти всеки повод както се казва.

Да, Преслава пее страхотно, но няма смелост да рискува с такава песен, защото е обсебена от слава и хитове. А Глория и Ивана не мисля, че някога са жадували за челното място с такава сила чак. Не и било на живот и смърт за тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

2010 - 2018 не е десетилетие, драга!

'Аз съм с теб" е песен на новото десетилетие, тъй като излезе точно преди няма и десет години. И не - Преслава НИКОГА не може да поднесе нещо подобно на хората. Няма нито усета за подобни текстове, нито куража да излезе така! А да направи такъв клип, с толкова много съдби, човешки вътре... Тя освен да се хили и чекне, да я натискат по кенефи,

друго не може във видеата си!

Посредствен изпълнител!

Т О В А десетилетие написах, драга! Не последните десет години! Десетилетие като 80-те, 90-те, 2000-2009, 2010-2019!

 

Ивана няма никакви клипове с нагъзване, било то и да не е тя, айде моля ти се.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

2010 - 2018 не е десетилетие, драга!

'Аз съм с теб" е песен на новото десетилетие, тъй като излезе точно преди няма и десет години. И не - Преслава НИКОГА не може да поднесе нещо подобно на хората. Няма нито усета за подобни текстове, нито куража да излезе така! А да направи такъв клип, с толкова много съдби, човешки вътре... Тя освен да се хили и чекне, да я натискат по кенефи,

друго не може във видеата си!

Посредствен изпълнител!

А не, може и да надига чаши с вино и да пуши Мерилин. Не в 1 клип сме я виждали . Класна дама, кво си говориш.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...