Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Вчера по радио Веселина слушах "Уморени и студени", толкова хубава песен......трябва да започне да я налага по концертите на Планета...

 

Тази песен на Ивана ми прилича на една друга песен от репертоара на Рени - "Когато си изгубил любовта"

Не е оправила правата на "Уморени и студени"! Иначе може да я възроди за голяма сцена, да.

А "Идол" е първата, която записва за Пайнер.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Темата е много дълга, но ако много държиш...

Не говорим за една-две грешки, или за няколко неуместно пуснати и представени песни. Както е сега, да кажем с Яница - този дует с Кристияна е абсолютен провал, но единичен случай, който тя ще поправи почти на сто процента със следващ сингъл. Да не говорим, че на опашката не чакат талантливи и по-млади конкурентки, както беше Преслава, че и Анелия, Галена, Джена, а малко след тях и Цветелина Янева.

Първо - помня, че с Фокси сме коментирали онова неуместно "заиграване с властта" на лелка, която прекалено се поласка от вниманието на Б.Б. След връчването на онази зле измислена от Пайнер награда, то не бяха корици, интервюта, споменаване на името му, спекулации...

Второ - тя изобщо не биваше да приема това нещо "Мегазвезда на телевизия Планета", а да тропне на Митьо за още една "Певица на годината" за 2006, тъй като още си имаше инерцията, хитовете, силната изява на Планета Мура мега, албума и т.н.

Трето - през 2006 - 2007 само дето от чешмата не беше текнала - в медиите беше навсякъде, като този образ се преекспонира на макс. Преслава отказваше множество покани и интервюта дълги години, именно за да не досади. Докато леля се оказа "на всяка манджа мерудия".

Четвърто - през 2007 тя не се дръпна чисто музикално, след като се усети след "Най-добрата", че другите парчета от "Празник всеки ден" нямат този потенциал за големи хитове ("Резерве" и "100 живота"). Напуска две песни за лятното турне, едната от които "Дерби" напълно излишна, правена уж да повтори успеха на обединяващата песен "Ние сме номер 1". Притесни се от очевидното отдръпване на публиката на турнето, парти - мискове направи, избърза с "Вържи очите ми",

после песните от хубавия албум "Блясък в очите" изтекоха в нета с лошо качество преди премиерата на проекта.

Пето - не подреди синглите с клипове от този албум както трябва, а подходи на стария работещ принцип - "по много". Да, ама тя вече не беше най-желаната изпълнителка, която няма нужда от стратегия при пускането на сингли. "Аз съм с теб" трябваше да излезе още зимата, веднага с клип, не да го изхабява във филма "Всичко е любов" с видео версия. Излишен беше клипът на "Ти си най-най", като баладата, която беше готов хит от този албум и е със златен статут - "Не искам да знаеш", потъна недооценена НЕ от публиката, а от нея самата. За сметка на това се беше юрнала да налага слабата заглавна песен от албума, даже я пя в микса си за откриването на наградите за 2007, тв версии... Заложи и на слабичката "Честито".

Шесто - недостатъчната реклама на самостоятелния концерт в Пловдив. Не спря да дрънка, че било "лайв парти", за да се прави на интересна. Беше си точно концерт!

Седмо - рязкото напълняване от 2009 нататък, което е свързано и със здравето.

 

Да продължавам ли?

 

Ето това са двете основни причини за сгромолясването й и невъзможността да си върне изгубеното. Другото, което си изброила, са детайли, допринасящи фактори, но поправими. Всичко това, разбира се, се допълва и от факта, че на небосклона изгряха 10-15 години по-млади и не по-малко талантливи девойки (което също си споменала) и връщане назад вече нямаше.

 

Случаят с Андреа доказва, че дори и да си млад, разклати ли ти се здравето (а оттам и визията), изгаряш в бизнес, който е не само за ушите, но и за очите.

 

И сега това, което се случи с последната й песен - бяс да го хване човек. Тъкмо случи на хит и айдее, резнаха й кранчето.

 

На последните снимки от рождения й ден, които гледах във фейса, изглеждаше драстично отслабнала. Това означава ли, че се е справила със здравословните проблеми, или е минала на някаква чудодейна диета, или е фотошоп, знаеш ли?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как да ти обясня, че за мен като почитателка на Ивана, не е важно да е "актуална като цяло". Аз няма да тръгна да правя анкети с въпроси за нея, нито ще броя гледанията на някоя нейна нова песен, или ще тръгна да пиша на други нейни фенове ЛС да гласуват за леля по анкети и класации... :mf_surrender:

За мен важното е, че тя и в най-слабите си години извади прекрасни песни, които слушам непрекъснато.

 

Ами значи ти си от тия истинските hardcore фенове, дето не се вълнуват коя песен колко голям хит ще стане. Но повечето тук сме повърхностни в това отношение, ние сме на другия полюс, кефим се на големите хитове, вълнуваме се от гледания, класации, награди. До човек е явно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво се обясняваш на хора, които се гордеят, че не са запознати с историята на жанра с оправданието, че са запознати с ядрена физика (може би). Ми и аз не съм бил длъжен да се запознавам с Модърн толкинг, Дийп пърпъл и Лили Иванова, че дори с опери и какво ли не, но съм го искал, защото нищо започва и свършва с нечий набор, генерация и т.н. Човек за да спори, трябва да има база. А това, че социалните песни на Ивана и Глория се окачествяват като ”клишета” и ”претенции” или ”песни за стринката”, не изисква какъвто и да контракоментар. Аз пак ще попитам - тези, които пеят само за мелодрамите си, тях ли пеят, като ги поканят на частно парти на интелигентни и богати хора? И не са ли те главните виновници обхватът на аудиторията на жанра да се сведе до... пуснете си кадри от последния концерт и вижте какви образи. Значи плюем тия с концертите, тия с богатия тематичен репертоар... Тогава да слушаме ”Кажи здравей” и дерзаем. И не ми давайте за пример „Ако утре ме губиш” и подобни. Знам ги прекрасно. Хубави са, но са капка в морето. Както и да е. Има място за всякакви песни и певци, всеки с нишата си, но виждаме какво преобладава и защо се отдръпнаха и спонсорите.

Абе момче, къде казах, че всички социални песни на Ивана и Глория са клишета и претенции? И двете имат много хубави песни, които слушам с удоволствие и оценявам. Даже всъщност не си спомням да съм намесвала Глория, защото тя няма "сериозна" песен, която да не ми харесва, поне не съм слушала такава. При Ивана обаче се забелязва много голяма разлика между това, което е наистина усетено и истинско и това, което е направено само за да се запълни квота за "сериозна тематика".

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе момче, къде казах, че всички социални песни на Ивана и Глория са клишета и претенции? И двете имат много хубави песни, които слушам с удоволствие и оценявам. Даже всъщност не си спомням да съм намесвала Глория, защото тя няма "сериозна" песен, която да не ми харесва, поне не съм слушала такава. При Ивана обаче се забелязва много голяма разлика между това, което е наистина усетено и истинско и това, което е направено само за да се запълни квота за "сериозна тематика".

 

Трябваше да употребиш думата "намисам" вместо тази. :3fdb8960598fa63e: Един твой събрат по зодия го прави. Придава един особен колорит на вашия слънчев знак. :1000 (29): :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами значи ти си от тия истинските hardcore фенове, дето не се вълнуват коя песен колко голям хит ще стане. Но повечето тук сме повърхностни в това отношение, ние сме на другия полюс, кефим се на големите хитове, вълнуваме се от гледания, класации, награди. До човек е явно.

И аз съм така за Глория когато става дума. Само за нея обаче :3fdb8960598fa63e: Но и често се ядосвам, ако някоя наистина добра песен не се оцени. Например много се дразнех как "Пясъчни кули", "Утре ще е по-добре" , "Не лъжи на колене" имат толкова малко гледания на фона на циганиите на Теди Александрова например или разни други подобия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

И аз съм така за Глория когато става дума. Само за нея обаче :3fdb8960598fa63e: Но и често се ядосвам, ако някоя наистина добра песен не се оцени. Например много се дразнех как "Пясъчни кули", "Утре ще е по-добре" , "Не лъжи на колене" имат толкова малко гледания на фона на циганиите на Теди Александрова например или разни други подобия.

 

Кулите според мен се оцени доста добре. Това беше най-хитовата балада в годината, която излезе, нищо, че дадоха наградата на друг. Имаше и добри гледания за тогавашните стандарти. Май "Ненаситна" и "Кулите" са й най-големите хитове от това десетилетие (2010-2019)?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кулите според мен се оцени доста добре. Това беше най-хитовата балада в годината, която излезе, нищо, че дадоха наградата на друг. Имаше и добри гледания за тогавашните стандарти. Май "Ненаситна" и "Кулите" са й най-големите хитове от това десетилетие (2010-2019)?

"До последната сълза"? Нямам представа дали е била популярна, покрай мен много се слушаше и я обожавам.

"От утре ще е по-добре" е невероятна песен, нямам идея защо не я реализира. :confused:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"До последната сълза"? Нямам представа дали е била популярна, покрай мен много се слушаше и я обожавам.

"От утре ще е по-добре" е невероятна песен, нямам идея защо не я реализира. :confused:

 

И аз нямам, защото тогава бях в чужбина, но в нашата къща беше много популярна на чаша вино. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кулите според мен се оцени доста добре. Това беше най-хитовата балада в годината, която излезе, нищо, че дадоха наградата на друг. Имаше и добри гледания за тогавашните стандарти. Май "Ненаситна" и "Кулите" са й най-големите хитове от това десетилетие (2010-2019)?

До 2019 има време, може да пусне още някой хит :3fdb8960598fa63e:

Тогава много гадно я прецакаха, като не наградиха кулите, албум също и отнеха на тези награди. За оригинално сценично присъствие пък абсолютно трябваше да е за нея при положение че тогава беше концерта и в НДК. Както и да е ... от години така се получава за жалост, но тогова наистина заслужаваше отличие. Кулите иначе още си трупа гледания и вече мина 2 млн. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"До последната сълза"? Нямам представа дали е била популярна, покрай мен много се слушаше и я обожавам.

"От утре ще е по-добре" е невероятна песен, нямам идея защо не я реализира. :confused:

"Утре ще е по-добре" я остави без клип, наистина нямаше логика да я зареже така. "До последната сълза" на мен ми е много любима и до днес. Не беше супер популярна, средно ниво може би. Но за мен си е топ.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абе, някой освен мен помни ли Такухи??? :1000 (29):

Издаде 3-4 песни и 2009 се отказа :1000 (6):

 

Толкова ми беше смешен псевдонима и, че започнах да ползвам "такухи" вместо кух/тъп.

 

Кое е такухито на попфолка - Рена, Деса, Анелия или Емилия :hahaha:

Как за един ден сте изписали 8 страници. Нещо интересно да се е коментирало. че ме мързи да ровя :pokey:

image.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами значи ти си от тия истинските hardcore фенове, дето не се вълнуват коя песен колко голям хит ще стане. Но повечето тук сме повърхностни в това отношение, ние сме на другия полюс, кефим се на големите хитове, вълнуваме се от гледания, класации, награди. До човек е явно.
Да, такава съм! Което не означава, че не критикувам Ивана, когато заслужава.

"Ало, мамо" е гледана към милион и половина пъти, а "Чалга пеперудки" - 9 млн. Това означава ли, че трябва да спра парчето на лелча и да пусна Ломската простачка?

 

 

Клипа на Ивана "По всяко време" защо не излезе ?
Защото леля ги прави тези глупости. Не се е харесала в повечето кадри, а малкото, което е одобрила, включи в "Искам още" (изоставената сграда със стълбището).

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Как за един ден сте изписали 8 страници. Нещо интересно да се е коментирало. че ме мързи да ровя :pokey:
Разбира се! Обсъждали сме Ивана... Какво по-интересно? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кое е такухито на попфолка - Рена, Деса, Анелия или Емилия :hahaha:

 

Деса поне е зодия, чиито движещи сили са емоциите и интуицията. На нея й е простено, тя има вътрешен чар и е сладка, дори когато изглежда глупава.

 

Анелия също е зодия на емоциите, но нейното граничи с неадекватност, сякаш е на някакви много силни транквиланти, които помрачават мисълта.

 

Емилия в последните години си е топ откъм интелект и изказвания, много узря.

 

Остава израелската домакиня. Тя е представител на зодиите на интелекта, а не го демонстрира особено. Иска се повече мисъл и по-малко показване на кътните зъби. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Коя песен от първия албум на Пепа ще се пее така днес? Както се пее "Вик"...

Тотален хит на лелята на чалгата вече 18 години! :Vishenka_05:

 

"Нямаш сърце" - невероятен ретро хит! :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не я изпълнява... :3fdb8960598fa63e:

За сметка на това, в "Арена Армеец" поднесе разкошния си клубен "хит" - "Без теб". :mf_surrender:

:3fdb8960598fa63e:

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калинче, доста са стари тези линкчета, скъпи... Сега нещо не си пее "вечните" песни, нали уж са вселенски хитове?

Та тук още е пухкава и рошавка! :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калинче, доста са стари тези линкчета, скъпи... Сега нещо не си пее "вечните" песни, нали уж са вселенски хитове?

Та тук още е пухкава и рошавка! :3fdb8960598fa63e:

Пее си актуалните песни, лелче :3fdb8960598fa63e: Понякога на бис запява нещо старо - на последния концерт "Дяволско желание", веднъж преди това "Горчиви спомени".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Добре де, Ивана нали си има тема, цели 8 страници само за Ивана, защо поне не бъдат преместени в темата и? Както и да е.

 

http://hotarena.net/ekskluzivno-v-hotarena...goveda-i-idioti

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пее си актуалните песни, лелче :3fdb8960598fa63e: Понякога на бис запява нещо старо - на последния концерт "Дяволско желание", веднъж преди това "Горчиви спомени".
Разбира се, че ще си пее "актуалните" песни, какиното! :Vishenka_05: Тя само на това разчита, иначе е жива-умряла, милата...

Помня как на един концерт излезе и се изгаври с вас, като мина с една "Лудата дойде", сякаш беше дошла от плажа, по потник, а накрая даже не уважи биса на хората - хилеше се и махаше и толкова... Тъжна работа!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...