Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

а видяхме приема на "Спри ме" - пълна какафония и мъртвило, тя свършва да пее, а хората с едни отегчени физиономии:

. :mf_surrender:

 

 

Да, бе на 17:43 е страшно мъртвило, хората изобщо не са на крака и не дерат гърла. :mf_surrender: Голям си манипулатор.

Link to comment
Сподели в други сайтове

:whistling: :whistling:

Една от изявите в които страшно много ми хареса. Уникално изпяване, както винаги, визия - всичко е стилно и на ниво. :Vishenka_05:

Да, бе на 17:43 е страшно мъртвило, хората изобщо не са на крака и не дерат гърла. :mf_surrender: Голям си манипулатор.

То понеже нямаме очи и уши.... :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит като “Лудата дойде” се опитвате да омаловажавате, особено лелката Yaneva. Я по-спокойно защото смея да твърдя , че тоя прием на площада на “Лудата дойде” е най-добрият прием изобщо в чалгата. Боли те ,че Преслава сгази Ивана толкова рязко,че място не си намираш от яд! Преслава е най-голямата в чалгата!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Разбира се, че ще си пее "актуалните" песни, какиното! :Vishenka_05: Тя само на това разчита, иначе е жива-умряла, милата...

Помня как на един концерт излезе и се изгаври с вас, като мина с една "Лудата дойде", сякаш беше дошла от плажа, по потник, а накрая даже не уважи биса на хората - хилеше се и махаше и толкова... Тъжна работа!

Абе да ти кажа, това беше най-добрата визия на Преса - евър. Цялата беше в Гучи с един какаов тен и беше почнала да се вчесва.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава Галена за първи път в кариерата си разби Преслава с прием - нещо, което се случва редовно оттам нататък, при все, че Преслава силата ѝ е на концетната сцена, а Галена редовно се резили с неадекватност.

 

"Спри ме" бе най-добре приетата песен след Азис, а Преслава от страх, че "Лудата дойде" никой не я помни, дори не я изпя. Сладки времена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тогава Галена за първи път в кариерата си разби Преслава с прием - нещо, което се случва редовно оттам нататък, при все, че Преслава силата ѝ е на концетната сцена, а Галена редовно се резили с неадекватност.

 

"Спри ме" бе най-добре приетата песен след Азис, а Преслава от страх, че "Лудата дойде" никой не я помни, дори не я изпя. Сладки времена.

Да .. и за това я изпя 3 месеца след това на Наградите .. голяма логика вадиш.

 

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

подкрепям!

 

Всички чакаме Лорена да пусне актови снимки на члена си, за да обсъждаме тях, но докато не го направи, пак Преслава и Галена ще са на дневен ред. :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

През 2012 нито Спри ме и Лудата дойде,могат да се равняват с Пробвай се.Андреа тогава още ги мачкаше и двете,така че не спорете за неверни глупости.

"Пробвай се" е по-добра от на Преслава, но не и от "Спри ме". Да, хит си беше, но чак да е мачкала Галена..Не.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Хит като ”Лудата дойде” се опитвате да омаловажавате, особено лелката Yaneva. Я по-спокойно защото смея да твърдя , че тоя прием на площада на ”Лудата дойде” е най-добрият прием изобщо в чалгата. Боли те ,че Преслава сгази Ивана толкова рязко,че място не си намираш от яд! Преслава е най-голямата в чалгата!

Я пак? Чак най-добрия ЕВЪР ... :3fdb8960598fa63e:

 

Веднага оборваме:

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пробвай се" е по-добра от на Преслава, но не и от "Спри ме". Да, хит си беше, но чак да е мачкала Галена..Не.

Е, аз съм съгласен, "Пробвай се" беше голям хит, но главно заради Азис. Неслучайно всички най-запомнящи се части от песента ги пее Азис.

 

2012 имаше доста хитове, които макар е бяха комерс, бяха доста добри и качествени до голяма степен. Започна годината с албума "Аз", песните от него властваха поне до март месец, хит до хит. Пролетта имаше "Недей, сърце", "Остави ме", "Моята половина". Лятото имаше "Пробвай се", "Спри ме", "Лудата дойде", "Да видя какво е", "Яко ми действаш"... Есента "Да ти викна ли такси", "Ще чакам да ми звъннеш", "Загасете светлините". После зимата "Виж ме сега", "Пак ли". Абе доста добре като цяло, имам чувството, че с годините се оцениха тези песни, особено на фона на комерсите от следващите години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

"Пробвай се" е по-добра от на Преслава, но не и от "Спри ме". Да, хит си беше, но чак да е мачкала Галена..Не.

Понякога малко обективност не е излишна.2012 беше годината на Андреа и Азис,чак през 2013 с "Кой",Галена стана едноличен лидер.Лидерството й продължи до към 2016 когато Емануела започна да я мачка с хитове,а Яница с клиповете си.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, аз съм съгласен, "Пробвай се" беше голям хит, но главно заради Азис. Неслучайно всички най-запомнящи се части от песента ги пее Азис.

 

2012 имаше доста хитове, които макар е бяха комерс, бяха доста добри и качествени до голяма степен. Започна годината с албума "Аз", песните от него властваха поне до март месец, хит до хит. Пролетта имаше "Недей, сърце", "Остави ме", "Моята половина". Лятото имаше "Пробвай се", "Спри ме", "Лудата дойде", "Да видя какво е", "Яко ми действаш"... Есента "Да ти викна ли такси", "Ще чакам да ми звъннеш", "Загасете светлините". После зимата "Виж ме сега", "Пак ли". Абе доста добре като цяло, имам чувството, че с годините се оцениха тези песни, особено на фона на комерсите от следващите години.

Пропусна невероятната песен "Разкрий ме"! .. и "По моята кожа" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Пропусна невероятната песен "Разкрий ме"! .. и "По моята кожа" :Vishenka_05:

А, въй, не - топ противна ми е! Само клипа с ваната чупеше като за Преслава. Обаче, да, Кожата беше яка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Всички чакаме Лорена да пусне актови снимки на члена си, за да обсъждаме тях, но докато не го направи, пак Преслава и Галена ще са на дневен ред. :1000 (29):

Ако не извади 20+ см, ще се разочаровам!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Невероятно избухване

4:00

:3fdb8960598fa63e:

 

Опа, от тук ми е любимия момент на 5:30 с това супер Арно момче от публиката. Неведнъж съм си го пускал, за да го видя. :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Опа, от тук ми е любимия момент с това супер Арно момче от публиката. Неведнъж съм си го пускал, за да го видя. :3fdb8960598fa63e:

:roll1: :roll1: :roll1:

 

кое имаш предвид? :roll1:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...