Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Сашо, ако всеки, който вземе готов сръбски хит, може да го направи хит и в България, както каза днес по повод "Нещо нетипично", това защо не се получи?

 

Никога не съм твърдял за готов, сръбски хит, а конкретно твърдях ,че Диаманти беше голям хит в България и песента, като цяло е доста добра и при която и да беше попаднала, щеше да стане голям хит. Така, както Луда по теб е попаднала в Камелия. Просто има песни, които и на сръбски и на гръцки и на балгарски - все са си хитове. Толкова ли не ме разбра?!

 

И пак ми даваш за пример дебютант. Как да се мери с Ивана?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За първи път го виждам това :helpsmilie:

 

Смяла съм се със сълзи на това нещо :roll1:

Аз така и не съм го гледал.Единствената пародия която съм гледал в последно време е на "Секс за ден"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Никога не съм твърдял за готов, сръбски хит, а конкретно твърдях ,че Диаманти беше голям хит в България и песента, като цяло е доста добра и при която и да беше попаднала, щеше да стане голям хит. Така, както Луда по теб е попаднала в Камелия. Просто има песни, които и на сръбски и на гръцки и на балгарски - все са си хитове. Толкова ли не ме разбра?!

 

И пак ми даваш за пример дебютант. Как да се мери с Ивана?

Борис Дали никакъв дебютант не беше тогава вече... :mf_surrender: А и имаше "Пиян" и цял албум зад гърба си. Беше и на турне лятото с това.

Те и на Цеца "39.2" и "Забранени град" бяха големи хитове в България и са доста добри, но не помогнаха за кариерата на Валя особено!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-категоричната звезда на жанра! :Vishenka_05:

1 година по-късно - "както блесна така и угасна, 3:0 падаш от Прес, аматьорка" :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

1 година по-късно - "както блесна така и угасна, 3:0 падаш от Прес, аматьорка" :Vishenka_05:
Този пък и той... :mf_surrender:

Ивана и до днес изкарва песни като "Ало, мамо". Твоята там, която не е "аматьорка", за 14 години не изпя една свястна песен. Все леглото и междукрачието си възпява! :gun_bandana:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този пък и той... :mf_surrender:

Ивана и до днес изкарва песни като "Ало, мамо". Твоята там, която не е "аматьорка", за 14 години не изпя една свястна песен. Все леглото и междукрачието си възпява! :gun_bandana:

Става дума, че пропадна като стой та гледай, ако ще и злато да изкарва :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Става дума, че пропадна като стой та гледай, ако ще и злато да изкарва :3fdb8960598fa63e:
Тоест няма значение какво пее дадена певица и как го пее?! Важни са класации и наградки? И гледания в ютуб... :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тоест няма значение какво пее дадена певица и как го пее?! Важни са класации и наградки? И гледания в ютуб... :mf_surrender:

Да, лелче :Vishenka_05: ... е, през 2007 още никой не следеше Ютуб :1000 (29):

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, лелче :Vishenka_05: ... е, през 2007 още никой не следеше Ютуб :1000 (29):
За сметка на това, сега го следиш много стриктно. Да не дава Бог, Пресито да отчете по-малко гледания от Галя или Ана, че тогава ще влезеш под душа с шепа хапчета, да завършиш тежкия ден! :feminist_en:
Link to comment
Сподели в други сайтове

За сметка на това, сега го следиш много стриктно. Да не дава Бог Пресито да отчете по-малко гледания от Галя или Ана, че тогава ще влезеш под душа с шепа хапчета, да завършиш тежкия ден! :feminist_en:

Все пак да сме верни на идолката, тя за един провален клип се нагълта :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Борис Дали никакъв дебютант не беше тогава вече... :mf_surrender: А и имаше "Пиян" и цял албум зад гърба си. Беше и на турне лятото с това.

Те и на Цеца "39.2" и "Забранени град" бяха големи хитове в България и са доста добри, но не помогнаха за кариерата на Валя особено!

Е Борис Дали и Валя са били певци с 2 годишни кариери и с по 1 голям хит да онзи момент. Ивана - е била със 6-7 годишна кариера, титолована, като певицата на народа + певица на годината. Нали не ми сравняраш нейния успех с успеха на кавърите на имена, като Борис и Валя.

Тя и Вераника и Есил са били на турне, но това нищо не значи.

 

Говорим за силен кавър-хит, песен била хит и в двете страни и да се даде на силно име в жанра за да стане хит и нашия език. Ето ти примери с такива песни.

 

Ивана - Нещо нетипично / Диаманти

Ивана- Шампанско и сълзи / Лопов

Камелия - Луда по тебе / Луда за тобом

Весела - Палаво око / Феномено

Теодора - Малка черна рокля / Теос

Райна - Големи думи / Мисля, че беше Деспина

 

На прима виста се сещам за тея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калине, като стана дума, защо не си отчел, че Преслава е тоооолкова назад в Популярни клипове на Планета офишъл?! :mf_surrender: Каква е тая лидерка,

като Фики, Галин, Галена, Анелия, че и Теди Александрова и Десислава, Емануела и Константин, Джена, Мария и Азис, са отчели повече и по-гледани клипове от кралица Преси?

Нали това е важното?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калине, като стана дума, защо не си отчел, че Преслава е тоооолкова назад в Популярни клипове на Планета офишъл?! :mf_surrender: Каква е тая лидерка,

като Фики, Галин, Галена, Анелия, че и Теди Александрова и Десислава, Емануела и Константин, Джена, Мария и Азис, са отчели повече и по-гледани клипове от кралица Преси?

Нали това е важното?!

Не винаги случва на хитове горката :dontknow: Освен това, на Фики, Мария (подозирам че и на Александрова), са с купени гледания.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е Борис Дали и Валя са били певци с 2 годишни кариери и с по 1 голям хит да онзи момент. Ивана - е била със 6-7 годишна кариера, титолована, като певицата на народа + певица на годината. Нали не ми сравняраш нейния успех с успеха на кавърите на имена, като Борис и Валя.

Тя и Вераника и Есил са били на турне, но това нищо не значи.

 

Говорим за силен кавър-хит, песен била хит и в двете страни и да се даде на силно име в жанра за да стане хит и нашия език. Ето ти примери с такива песни.

 

Ивана - Нещо нетипично / Диаманти

Ивана- Шампанско и сълзи / Лопов

Камелия - Луда по тебе / Луда за тобом

Весела - Палаво око / Феномено

Теодора - Малка черна рокля / Теос

Райна - Големи думи / Мисля, че беше Деспина

 

На прима виста се сещам за тея.

Че Весела пък колко песни е имала преди "Палаво око"?! :mf_surrender: И колко силно име в жанра да е била? Ето че няма значение стажът или името.

Важното е как ще се изпее на български език, с какъв текст, аранжимент, клип и т.н.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Че Весела пък колко песни е имала преди "Палаво око"?! :mf_surrender: И колко силно име в жанра да е била? Ето че няма значение стажът или името.

Важното е как ще се изпее на български език, с какъв текст, аранжимент, клип и т.н.

Е добре де... може и така да е :1000 (29): :

 

Имах предвид, че Диаманти при Камелия или Ивана , според мен все щеше да е хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не винаги случва на хитове горката :dontknow: Освен това, на Фики, Мария (подозирам че и на Александрова), са с купени гледания.
И така да е. На Анелия и Галена надали са. Значи Пресито както е блеснала, така е угаснала, та те са новите лидерки. Край, сега какво ще правим? :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е добре де... може и така да е :1000 (29): :
Значи най-после призна, че "Нещо нетипично" е хит заради интересния текст на Мариета и хубавото изпълнение на Ивана, а не защото който и да я е взел, все щеше да гръмне! Божееее, мога да легна спокойна! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И така да е. На Анелия и Галена надали са. Значи Пресито както е блеснала, така е угаснала, та те са новите лидерки. Край, сега какво ще правим? :3fdb8960598fa63e:

При нея някои правила не важат, тя си е лидерка и без да има песни с 20 милиона :3fdb8960598fa63e:

 

(p.s. името и невероятният й глас участват в най-гледания клип в канала) :Vishenka_05:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Значи най-после призна, че "Нещо нетипично" е хит заради интересния текст на Мариета и хубавото изпълнение на Ивана, а не защото който и да я е взел, все щеше да гръмне! Божееее, мога да легна спокойна! :3fdb8960598fa63e:

С половин уста признавам.

Рядко си признавам такива работи ей.. : D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, ти явно отдавна не си влизала в този форум щом не знаеш, че от 2011 насам в този форум Преслава автоматично става номер 1, когато изкара един хит на година, пък другите ако ще ѝ 10 да имат, и с тройно повече гледания да са. :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

С половин уста признавам.

Рядко си признавам такива работи ей.. : D

Еееее, призна и за любима Ванчина песен, което не е малко - "Късно е"! :Vishenka_05:

Добре, че съм аз във форума, та Сашо да каже добра дума за лелята на фолка! Рожден ден също честити!

 

 

Янева, ти явно отдавна не си влизала в този форум щом не знаеш, че от 2011 насам в този форум Преслава автоматично става номер 1, когато изкара един хит на година, пък другите ако ще ѝ 10 да имат, и с тройно повече гледания да са. :D
Тя Преслито има години и без тотални хитове, но да не навлизаме толкова надълбоко, че ще трябва да я отпишем и нея! :3fdb8960598fa63e:

Щото спокойно мога да реша да попитам кой е мега хитът на Преслава през 2016? :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тя Преслито има години и без тотални хитове, но да не навлизаме толкова надълбоко, че ще трябва да я отпишем и нея! :3fdb8960598fa63e:

Кои са тези години? :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...