Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Само да допълня какво творчество имаше Гло през 2006 - "Приличам ли на вятъра" и пр., на фона на "Уморих се" и "Лъжа е".

Тогава беше слаба година за Глория, но има достатъчно други песни, които можем да дадем за пример. И Преслава има слаби песни. Няма да ги сравнявам повече, понеже харесвам и двете и няма смисъл. Всяка от двете си има своето виждане за творчество и фенове.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Айде моля ви се спрете да сравнявате Ивана и Преслава , защото Ивана пред Преслава си е направо кръчмарска певица ,която пропадна толкова рязко и бързо,че никоя досега не е пропадала толкова бързо. Преслава до ден днешен има мегахитове и е най-дълго задържалата се певица в топа, но това не го гледате както и да е.

Поздрав с този мегахит ,които Ивана никога повече няма да има.

 

Според канала на Планета, една нищо и никаква лятна песньовка на Анелия - "Гот ми е", е двойно по-голям мега хит от половината "хитове" на Пресли! :3fdb8960598fa63e: Гледанията, на които толкова държите, го сочат...
Link to comment
Сподели в други сайтове

Според канала на Планета, една нищо и никаква лятна песньовка на Анелия - "Гот ми е", е двойно по-голям мега хит от половината "хитове" на Пресли! :3fdb8960598fa63e: Гледанията, на които толкова държите, го сочат...

 

Ами щом говорим за гледания тогава не споменавай повече Ивана до Преслава , защото една Валя има повече гледания от последните песни на Ивана!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами щом говорим за гледания тогава не споменавай повече Ивана до Преслава , защото една Валя има повече гледания от последните песни на Ивана!
Ти пък си точно никой, за да ми казваш какво да споменавам!

Една Теди Александрова и един вчерашен Фики имат повече гледания от кралица Пепе! :mf_surrender:

За Галена и Анелия да не коментираме - просто са я размазали! Емануела и Константин - също! Пепа да си върне наградите от 2015 до 2010!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ти пък си точно никой, за да ми казваш какво да споменавам!

Една Теди Александрова и един вчерашен Фики имат повече гледания от кралица Пепе! :mf_surrender:

 

Не се пали толкова и не се мисли за нещо защото си НИЩО!

 

Тези двамата които спомена чак да стигнат Пепе още много фактури трябва да вземат от YouTube, Пепе е име където навсякъде продава и всеки си прави пиар на нейн гръб , всяка една жълта статия е свързана с Пепе защото тя продава. Влезте малко в реалността и си признайте,че Пепе мачка любимките ви без да си мърда пръста , но вас най-много от това ви боли.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се пали толкова и не се мисли за нещо защото си НИЩО!

 

Тези двамата които спомена чак да стигнат Пепе още много фактури трябва да вземат от YouTube, Пепе е име където навсякъде продава и всеки си прави пиар на нейн гръб , всяка една жълта статия е свързана с Пепе защото тя продава. Влезте малко в реалността и си признайте,че Пепе мачка любимките ви без да си мърда пръста , но вас най-много от това ви боли.

Ти пък се научи да поставяш препинателни знаци! Внимавай как и с кого говориш, също! :3fdb8960598fa63e:

Галена и Анелия отдавна са стигнали Пепе, тя даже им гледа гърбовете! С фактури от тубата не ми се оправдавайте, а погледнете колко измислени и изпросени наградки има Пепа в списъка си, да закрепи някакъв статут, че уж "мачка" някого... :mf_surrender:

Ако сте стигнали до жълти статии, като доказателства колко голяма звезда е тя, то вие наистина сте за оплакване! Какво "продава" по-точно Пепето, като тя няма албум вече над 6-7 години? :1000 (29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ме учи как и къде да слагам ..... ясно! И вие сте злобни като залезлите ви любимки, от злоба ще се пръснете по успехите на Преслава. Преди малко пееше друга песен ,че Ивана е била над Преслава , после и Т.Александрова , та Фики , та сега и Галена и Ана хахахах спри се по-добре не се излагай от злоба ще се пръснеш , като гледаш как Преслава мачкааа...!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че ''Главната'' щеше 5 месеца да прави два милиона, но тя ще ги направи за 45 дни! Явно и ''по-слабите'' песни на Яни успяват да се котират и да достигат някакво средно ниво! ДУКЕСА.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тони Дачева събра на рождения си ден звездите на „Пайнер”, с които компанията работи още от създаването си, видя HotArena.

 

 

На 6 февруари майката на попфолка стана на 51 години и реши да празнува в Ямбол, където живее. Сред звездните й гости бяха Глория, която е първата певица, сключила договор с „Пайнер”, и „бялата роза” Славка Калчева. Виден гост бе и гримьорът Мис Бони, който открай време се грижи за външния вид на звездите от зрялото поколение в жанра. Най-щастлива обаче рожденичката се чувстваше в компанията да дъщеричката си Виктория, която осинови преди 4 години.

 

 

Тони имаше сериозни здравословни проблеми в последните 2 години. Изпълнителката на „Бедни и богати” бе диагностицирана с тежко заболяване, с което обаче успя да се пребори, предават от Уикенд.

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Янева, какво толкова си се разпалила против Преслава от вчера? Прилича на синдрома "Тя прати любимката ми в девата глуха". Че няма като смислените и проникновени песни на Ивана - няма, но също не си спомням да има и текстове като "Смуууукача, опъниии", "Да не би да ти златен, в гащите ролекса" и "Душ или направо потни". Не е като да не е изпростявала и тя в желанието да се хареса на младото поколение.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че сме надживели детско-форумските простотии за "злоба" и "пръскате се от злоба, че любимките ви са залезли"... :mf_surrender:

Очевидно Преслинцата още си живеят и те в 2007 и 2008 година... :gun_bandana:

 

А колкото до на Кондомчо глупостите - достатъчно голяма съм, за да знам, че Ивана си е виновна за спада в кариерата. Дори с Фокси сме коментирали точка по точка грешките на леля през 2007 и 2008 година, които дойдоха "добре дошли" на Преслава и Митьо.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че сме надживели детско-форумските простотии за "злоба" и "пръскате се от злоба, че любимките ви са залезли"... :mf_surrender:

Очевидно Преслинцата още си живеят и те в 2007 и 2008 година... :gun_bandana:

 

Момчето е от ромски произход. Простено му е да изпуска по някой препинателен знак и да се пали като типичен представител на техния етнос.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че сме надживели детско-форумските простотии за "злоба" и "пръскате се от злоба, че любимките ви са залезли"... :mf_surrender:

Очевидно Преслинцата още си живеят и те в 2007 и 2008 година... :gun_bandana:

 

А колкото до на Кондомчо глупостите - достатъчно голяма съм, за да знам, че Ивана си е виновна за спада в кариерата. Дори с Фокси сме коментирали точка по точка грешките на леля през 2007 и 2008 година, които дойдоха "добре дошли" на Преслава и Митьо.

 

Дей*ба и грешките, оказаха се непоправими...вече цели 10 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава е добре временно да си даде една голяма почивка и да се скрие от всичко и всички и след година да се появи с нови песни и да избухне. Като образ омръзва...определено и на нея самата ще се отрази добре..
Link to comment
Сподели в други сайтове

Дей*ба и грешките, оказаха се непоправими...вече цели 10 години.
Темата е много дълга, но ако много държиш...

Не говорим за една-две грешки, или за няколко неуместно пуснати и представени песни. Както е сега, да кажем с Яница - този дует с Кристияна е абсолютен провал, но единичен случай, който тя ще поправи почти на сто процента със следващ сингъл. Да не говорим, че на опашката не чакат талантливи и по-млади конкурентки, както беше Преслава, че и Анелия, Галена, Джена, а малко след тях и Цветелина Янева.

Първо - помня, че с Фокси сме коментирали онова неуместно "заиграване с властта" на лелка, която прекалено се поласка от вниманието на Б.Б. След връчването на онази зле измислена от Пайнер награда, то не бяха корици, интервюта, споменаване на името му, спекулации...

Второ - тя изобщо не биваше да приема това нещо "Мегазвезда на телевизия Планета", а да тропне на Митьо за още една "Певица на годината" за 2006, тъй като още си имаше инерцията, хитовете, силната изява на Планета Мура мега, албума и т.н.

Трето - през 2006 - 2007 само дето от чешмата не беше текнала - в медиите беше навсякъде, като този образ се преекспонира на макс. Преслава отказваше множество покани и интервюта дълги години, именно за да не досади. Докато леля се оказа "на всяка манджа мерудия".

Четвърто - през 2007 тя не се дръпна чисто музикално, след като се усети след "Най-добрата", че другите парчета от "Празник всеки ден" нямат този потенциал за големи хитове ("Резерве" и "100 живота"). Напуска две песни за лятното турне, едната от които "Дерби" напълно излишна, правена уж да повтори успеха на обединяващата песен "Ние сме номер 1". Притесни се от очевидното отдръпване на публиката на турнето, парти - мискове направи, избърза с "Вържи очите ми",

после песните от хубавия албум "Блясък в очите" изтекоха в нета с лошо качество преди премиерата на проекта.

Пето - не подреди синглите с клипове от този албум както трябва, а подходи на стария работещ принцип - "по много". Да, ама тя вече не беше най-желаната изпълнителка, която няма нужда от стратегия при пускането на сингли. "Аз съм с теб" трябваше да излезе още зимата, веднага с клип, не да го изхабява във филма "Всичко е любов" с видео версия. Излишен беше клипът на "Ти си най-най", като баладата, която беше готов хит от този албум и е със златен статут - "Не искам да знаеш", потъна недооценена НЕ от публиката, а от нея самата. За сметка на това се беше юрнала да налага слабата заглавна песен от албума, даже я пя в микса си за откриването на наградите за 2007, тв версии... Заложи и на слабичката "Честито".

Шесто - недостатъчната реклама на самостоятелния концерт в Пловдив. Не спря да дрънка, че било "лайв парти", за да се прави на интересна. Беше си точно концерт!

Седмо - рязкото напълняване от 2009 нататък, което е свързано и със здравето.

 

Да продължавам ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дей*ба и грешките, оказаха се непоправими...вече цели 10 години.

Аз не знам как е възможно за 2-3 години от лидерско ниво и песни като "Това е парчето", "Дъжд от рози" и "Последна чаша", да паднеш до "Недей", "Душ", "Течен шоколад" и пр., които само ти и десет твои фена знаят :mf_surrender: грешките си бяха нейни и дойдоха като следствие от грешната политика на налагане, която следваше - да бълва постоянно песни, с което омръзна за отрицателно време

 

п.с. и съм напълно съгласен с Янева този път, само ще добавя че и песни като "Не ме боли" и "Опит за летене" заслужаваха клипове

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз не знам как е възможно за 2-3 години от лидерско ниво и песни като "Това е парчето", "Дъжд от рози" и "Последна чаша", да паднеш до "Недей", "Душ", "Течен шоколад" и пр., които само ти и десет твои фена знаят :mf_surrender: грешките си бяха нейни и дойдоха като следствие от грешната политика на налагане, която следваше - да бълва постоянно песни, с което омръзна за отрицателно време

 

п.с. и съм напълно съгласен с Янева този път, само ще добавя че и песни като "Не ме боли" и "Опит за летене" заслужаваха клипове

Калине, аз не съм някаква зомбирана фенка на Ивана, която е сляпа и глуха за нейни грешки или неуспехи! Но и целенасочено да се споменават само "Течен шоколад", която просто си изтече, без Ивана да я предлага на хората като сериозен сингъл с клип, някак не е честно. Да, сгреши с "Недей" и "Душ или направо", но в тези периоди тя направи и доста силни неща, които всички знаем и помним. Никога не е било да изкарва само слаби сингли, просто те вече нямаха този отзвук в пространството. Една "Уникална" се забеляза доста, клипът се коментираше навсякъде. Същото беше и с "Миг като вечност" и "Кръв ми капе". Аз харесвах и "Пий едно", "По дяволите Рая", "Падни на колене"... Не е като да не е имала попадения.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Мислех, че сме надживели детско-форумските простотии за "злоба" и "пръскате се от злоба, че любимките ви са залезли"... :mf_surrender:

Очевидно Преслинцата още си живеят и те в 2007 и 2008 година... :gun_bandana:

 

А колкото до на Кондомчо глупостите - достатъчно голяма съм, за да знам, че Ивана си е виновна за спада в кариерата. Дори с Фокси сме коментирали точка по точка грешките на леля през 2007 и 2008 година, които дойдоха "добре дошли" на Преслава и Митьо.

Какво се обясняваш на хора, които се гордеят, че не са запознати с историята на жанра с оправданието, че са запознати с ядрена физика (може би). Ми и аз не съм бил длъжен да се запознавам с Модърн толкинг, Дийп пърпъл и Лили Иванова, че дори с опери и какво ли не, но съм го искал, защото нищо започва и свършва с нечий набор, генерация и т.н. Човек за да спори, трябва да има база. А това, че социалните песни на Ивана и Глория се окачествяват като ”клишета” и ”претенции” или ”песни за стринката”, не изисква какъвто и да контракоментар. Аз пак ще попитам - тези, които пеят само за мелодрамите си, тях ли пеят, като ги поканят на частно парти на интелигентни и богати хора? И не са ли те главните виновници обхватът на аудиторията на жанра да се сведе до... пуснете си кадри от последния концерт и вижте какви образи. Значи плюем тия с концертите, тия с богатия тематичен репертоар... Тогава да слушаме ”Кажи здравей” и дерзаем. И не ми давайте за пример „Ако утре ме губиш” и подобни. Знам ги прекрасно. Хубави са, но са капка в морето. Както и да е. Има място за всякакви песни и певци, всеки с нишата си, но виждаме какво преобладава и защо се отдръпнаха и спонсорите.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно аз да кажа - "Ама как може Преслава, след песни като "Водка с утеха", "Не ми пречи" и "Феномен", да напуска 'Без теб", "In control" или "Нокаут"... :feminist_en:
Link to comment
Сподели в други сайтове

Все едно аз да кажа - "Ама как може Преслава, след песни като "Водка с утеха", "Не ми пречи" и "Феномен", да напуска 'Без теб", "In control" или "Нокаут"... :feminist_en:

Да, но заедно с тях, имаше и много силни песни, и беше актуална като цяло .. докато Ивана след 2008 потъна в едно забвение с тук там по две-три популярни песни, а след албума "Обяснения не давам" съвсем потъна. Там също направи много грешки - за какво клипира разни боклуци като "Надуйте музиката", вместо "Закъснях" да кажем? Смешните ТВ версии на "Цял живот", "Наздраве" и "Магьосница" дори не подлежат на коментар.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:Vishenka_05: :3fdb8960598fa63e:

Колко е красива тук! :Vishenka_05:

 

 

Да, но заедно с тях, имаше и много силни песни, и беше актуална като цяло .. докато Ивана след 2008 потъна в едно забвение с тук там по две-три популярни песни, а след албума "Обяснения не давам" съвсем потъна. Там също направи много грешки - за какво клипира разни боклуци като "Надуйте музиката", вместо "Закъснях" да кажем? Смешните ТВ версии на "Цял живот", "Наздраве" и "Магьосница" дори не подлежат на коментар.
Как да ти обясня, че за мен като почитателка на Ивана, не е важно да е "актуална като цяло". Аз няма да тръгна да правя анкети с въпроси за нея, нито ще броя гледанията на някоя нейна нова песен, или ще тръгна да пиша на други нейни фенове ЛС да гласуват за леля по анкети и класации... :mf_surrender:

За мен важното е, че тя и в най-слабите си години извади прекрасни песни, които слушам непрекъснато. Албумът "Обяснения не давам" е супер, за разлика от "Как ти стои", в който разлика между песните няма и всичко е комерс от начало до край, барабар с единствената балада. За албума "Не давам да се даваме" мога да кажа същото. Преслава откога не е вадила албум, нали работи за "клубна дискография", с която била по-горе от Глория?! :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това е моята песен от албума "100 патрона" - великолепна! :happyppl:

 

Вчера по радио Веселина слушах "Уморени и студени", толкова хубава песен......трябва да започне да я налага по концертите на Планета...

 

Тази песен на Ивана ми прилича на една друга песен от репертоара на Рени - "Когато си изгубил любовта"

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...