Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

А не, може и да надига чаши с вино и да пуши Мерилин. Не в 1 клип сме я виждали . Класна дама, кво си говориш.

Поне е естествена, така и не видяхме Калудова да нагъва кебапчета в ефир, нищо че в бекстейджа са изнесли скарите :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Калине, смени си репертоара, че това с циците и пъшкането вече остаря, чели сме го и не е интересно!

Преслава няма дискографията и поведението на голяма звезда. Приеми го вече и стига се пъна с анкети, постчета и списъци с дискотечни сезонни хитове, част от които - напълно забравени! Ние заговорим за Камелия и Ивана - той нашият - хоп, в разговора и веднага - "кралица Пепе". Да, посредствена е, защото при нея е САМО секс, питиета, раздели и любови.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Т О В А десетилетие написах, драга! Не последните десет години! Десетилетие като 80-те, 90-те, 2000-2009, 2010-2019!

 

Ивана няма никакви клипове с нагъзване, било то и да не е тя, айде моля ти се.

 

"Аз съм с теб" ще остане и след Ивана! След Преслава няма да остане нищо!

Всяка в чалгата е имала провокативни клипове, дори Глория! Какво ми даваш 'Не е ваша работа", сякаш аз не го знам?! :mf_surrender: Кое от САМО не разбрахте? При Преслава е САМО това, при другите има разнообразие!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Поне е естествена, така и не видяхме Калудова да нагъва кебапчета в ефир, нищо че в бекстейджа са изнесли скарите :3fdb8960598fa63e:

По-скоро бих казал, че е проста, безидейна и елементарна, от колкото естествена.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Калине, смени си репертоара, че това с циците и пъшкането вече остаря, чели сме го и не е интересно!

Преслава няма дискографията и поведението на голяма звезда. Приеми го вече и стига се пъна с анкети, постчета и списъци с дискотечни сезонни хитове, част от които - напълно забравени! Ние заговорим за Камелия и Ивана - той нашият - хоп, в разговора и веднага - "кралица Пепе". Да, посредствена е, защото при нея е САМО секс, питиета, раздели и любови.

И твоето отдавна се изтърка - видиш ли нямаме ли песен за майката и за Господ, значи сме посредствени и за нищо не струваме. :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И твоето отдавна се изтърка - видиш ли нямаме ли песен за майката и за Господ, значи сме посредствени и за нищо не струваме. :mf_surrender:
Ами не е само за майката и за Господ! Но дотам ви стига капацитета, кака! До "тежката" песен "Уморих се"! :3fdb8960598fa63e:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не е само за майката и за Господ! Но дотам ви стига капацитета, кака! До "тежката" песен "Уморих се"! :3fdb8960598fa63e:

Да, ще оставим "тежките" песни на капацитетната певица със заучени фрази от книжка и крадени текстове на Мариета Ангелова :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, ще оставим "тежките" песни на капацитетната певица със заучени фрази от книжка и крадени текстове на Мариета Ангелова :3fdb8960598fa63e:
Правилно! Някои четат книги и се вдъхновяват за собственото си творчество и образ! Други звънят на пожар на колеги за дуети, да скалъпят положението. За текстове на Мариета Ангелова не ми говори, да не разровя откъде са Пресините, че повече от половината са на същата. Иначе, държиш ли да ти покажа от кое стихотворение е взет "Пада звезда"?
Link to comment
Сподели в други сайтове

Правилно! Някои четат книги и се вдъхновяват за собственото си творчество и образ! Други звънят на пожар на колеги за дуети, да скалъпят положението. За текстове на Мариета Ангелова не ми говори, да не разровя откъде са Пресините текстове, че повече от половината са на същата. Иначе, държиш ли да ти покажа от кое стихотворение е взет "Пада звезда"?

И забележи - това ти го пише човек, чийто форумен ник беше - Ивана Мегастар :1000 (29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

И забележи - това ти го пише човек, чийто форумен ник беше - Ивана Мегастар :1000 (29):

Това беше преди 8 години, имам право да си променям позициите, аз съм фурнаджийска лопата :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

И забележи - това ти го пише човек, чийто форумен ник беше - Ивана Мегастар :1000 (29):
:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29): Сладък е той, аз се забавлявам много, като го дразня, защото знам, че искрено страда за Пресито!

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не е само за майката и за Господ! Но дотам ви стига капацитета, кака! До "тежката" песен "Уморих се"! :3fdb8960598fa63e:

Много си ми симпатична като не пишеш за Преслава, ама стане ли дума за нея и почваш да се заяждаш за всичко. Това, което се опитах да кажа с една дума и две кавички, е че Преслава тогава нямаше песни за дискотека, а по-смислени и не толкова лековати песни, каквито пее днес. Напомням, че ти пишеше, че Глория не се е скарала с Преслава, когато са скандирали нейното име през 2006, защото не се занимавала с дискотечни певачки, аз просто написах, че тогава Преслава нямаше клубна дискография все още.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си ми симпатична като не пишеш за Преслава, ама стане ли дума за нея и почваш да се заяждаш за всичко. Това, което се опитах да кажа с една дума и две кавички, е че Преслава тогава нямаше песни за дискотека, а по-смислени и не толкова лековати песни, каквито пее днес. Напомням, че ти пишеше, че Глория не се е скарала с Преслава, когато са скандирали нейното име през 2006, защото не се занимавала с дискотечни певачки, аз просто написах, че тогава Преслава нямаше клубна дискография все още.

Само да допълня какво творчество имаше Гло през 2006 - "Приличам ли на вятъра" и пр., на фона на "Уморих се" и "Лъжа е".

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си ми симпатична като не пишеш за Преслава, ама стане ли дума за нея и почваш да се заяждаш за всичко. Това, което се опитах да кажа с една дума и две кавички, е че Преслава тогава нямаше песни за дискотека, а по-смислени и не толкова лековати песни, каквито пее днес. Напомням, че ти пишеше, че Глория не се е скарала с Преслава, когато са скандирали нейното име през 2006, защото не се занимавала с дискотечни певачки, аз просто написах, че тогава Преслава нямаше клубна дискография все още.
О, да бееее... "Предай се на желанието", "Когато съмне" никак не са направени да се въртят по чалготеките! "Мъж на хоризонта" и тя! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава била посредствена, защото пеела само за любов? Една песен не е добра само заради дълбочината на един текст. Най-важните неща в една песен са музика и изпяването. Винаги е било така и винаги ще бъде. Хората постоянно се вълнуват на чужди песни, на които не разбират и една дума.Обаче изпълнението ги грабва и става магията. Световните хитове, които вълнуват поколения наред да не би да са на различна тематика от любовта, или всички знаят чужд език, за да ги грабне текстът? Най-големите имена в световна музика пеят цял живот за любов. Те също ли са посредствени?

879836.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Много си ми симпатична като не пишеш за Преслава, ама стане ли дума за нея и почваш да се заяждаш за всичко. Това, което се опитах да кажа с една дума и две кавички, е че Преслава тогава нямаше песни за дискотека, а по-смислени и не толкова лековати песни, каквито пее днес. Напомням, че ти пишеше, че Глория не се е скарала с Преслава, когато са скандирали нейното име през 2006, защото не се занимавала с дискотечни певачки, аз просто написах, че тогава Преслава нямаше клубна дискография все още.

Не мисля, доста песни от първите албуми на Петя си бяха чист комерс, правен най-вече за дискотеки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Преслава била посредствена, защото пеела само за любов? Една песен не е добра само заради дълбочината на един текст. Най-важните неща в една песен са музика и изпяването. Винаги е било така и винаги ще бъде. Хората постоянно се вълнуват на чужди песни, на които не разбират и една дума.Обаче изпълнението ги грабва и става магията. Световните хитове, които вълнуват поколения наред да не би да са на различна тематика от любовта, или всички знаят чужд език, за да ги грабне текстът? Най-големите имена в световна музика пеят цял живот за любов. Те също ли са посредствени?
Като почнете с тези световни звезди... :mf_surrender: Нали попфолкът е музиката на народа? Какво народняшко е поднесла Преслава? Някакво послание да е отправила? Най-големите имена в световната музика НЕ пеят само за любов!!!

 

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само да допълня какво творчество имаше Гло през 2006 - "Приличам ли на вятъра" и пр., на фона на "Уморих се" и "Лъжа е".
Глорчето и една песен да не издаде повече в живота си, а Преса всяка година да бълва, пак не може я стигна в творчески план, тъй че, тихо!!! :mf_surrender:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ако имаше някаква бозава и изцвилена песен като "Моята награда" или "Истинска щастлива", щеше да стане по-сериозен изпълнител ли? Ми тя и Адел пее само за любов и няма песен за майка си, дай да я разпънем на кръст, че не е "стойностен" изпълнител.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама къде казах, че си го казала? Просто плюеш Преслава, защото пее само за любов - основните й конкурентки имат по една песен, която не е любовна, но и при двете крайният резултат е смехотворен. И това питам, ако Преслава има някаква зле направена песен, само и само за да смени тематиката, по-сериозен изпълнител ли ще стане? Казах го и за Ивана преди няколко дни - предпочитам добре направени песни за дискотека (или там думичката с "ч", която Ивана харесва), отколкото клишета и претенции. Щом Преслава не е намерила подходяща "стойностна" песен, която да запише, по-добре да не го прави насила.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде моля ви се спрете да сравнявате Ивана и Преслава , защото Ивана пред Преслава си е направо кръчмарска певица ,която пропадна толкова рязко и бързо,че никоя досега не е пропадала толкова бързо. Преслава до ден днешен има мегахитове и е най-дълго задържалата се певица в топа, но това не го гледате както и да е.

Поздрав с този мегахит ,които Ивана никога повече няма да има.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

За Даниела Никифорова имах хубаво мнение преди това излъчване в Господарите на ефира.. неочаквах, че е такава хитрува, която гледа и мисли за пари... :mf_surrender: язък за хубавите песни, които има и сега хората (от по-старото поколение), които я знаят ще си променят мнението за нея...и голям автогол и като адвокат, че сега никой няма да я търси за работа... :mf_surrender:

 

Супер, кралица Цветелина кога ще пусне нова поп-фолк песен? :Vishenka_05: Тази песничка е много яка..заслушайте се в текста.. :Vishenka_05:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...