Jump to content



Поп фолк скандали


Препоръчани коментари

Сашо, ако всеки, който вземе готов сръбски хит, може да го направи хит и в България, както каза днес по повод "Нещо нетипично", това защо не се получи?

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 4,9k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Този клип стигнал 6 милиона...

 

 

Коментирайте, че всички клипове на Джулия имат поне 1-2 милиона, по-големите хитове с времето достигат до 5-6, а дори и концертното представяне на кавърът на Брена има половин милион, което е повече от идеално за лайф клипче. Такава потенциална лидерка не сме имали от Преслава насам, трябва й само още едно мощно подбутване в стил "Лъжа е" и жанрът най-накрая ще се раздвижи съвсем с едно съвсем ново голямо име. Дано и албум да й издадат, нужно си е за имиджа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този клип стигнал 6 милиона...

 

 

Коментирайте, че всички клипове на Джулия имат поне 1-2 милиона, по-големите хитове с времето достигат до 5-6, а дори и концертното представяне на кавърът на Брена има половин милион, което е повече от идеално за лайф клипче. Такава потенциална лидерка не сме имали от Преслава насам, трябва й само още едно мощно подбутване в стил "Лъжа е" и жанрът най-накрая ще се раздвижи съвсем с едно съвсем ново голямо име. Дано и албум да й издадат, нужно си е за имиджа.

Абсолютно. Просто й правят песни,които в началото много зарибяват,но бързо омръзват и затова повечето й песни забиават на 4-5 милиона.Трябва й песен,която да издържи повече във времето,с тези на Пашев едва ли ще стане.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Джулия ще пее на фашинга на Езиковата

http://haskovo.info/75301/%D0%B4%D0%B6%D1%...B0%D1%82%D0%B0/

Младата певица Джулия ще пее на фашинга на хасковската Езикова гимназия “Асен Златаров”, научи Haskovo.info. Традиционният пролетен карнавал на гимназистите е насрочен за 22 февруари.

 

Певицата на “Пайнер” е бивша приятелка на културиста от Димитровград Добри Делев, а по-късно и на Фики. Тя е носителка на приза за дебют на годината. Сред хитовете й са: “Искам от теб”, “Ще се върна” и “Точка за мен”.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че жанрът сякаш постепенно се прочиства от бездарнички - първо Андреа, струва ми се че и Ани Хоанг не е пускала песен от цяла вечност (не че я следя от близо, но по едно време бълваше боклуци всеки месец).

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Просто й правят песни,които в началото много зарибяват,но бързо омръзват и затова повечето й песни забиават на 4-5 милиона.Трябва й песен,която да издържи повече във времето,с тези на Пашев едва ли ще стане.

Да, на същото мнение съм. През 2017 добре я утвърдиха по клубовете и като цяло пред поп-фолк публиката, но сега й трябва нещо, с което да се прочуе като цяло в БГ. Има жажда за нови лидерки, много се надявам Пайнер да успеят да наложат Джулия като такава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се, че жанрът сякаш постепенно се прочиства от бездарнички - първо Андреа, струва ми се че и Ани Хоанг не е пускала песен от цяла вечност (не че я следя от близо, но по едно време бълваше боклуци всеки месец).

Андреа е променила цялостното звучене на жанра,за какво бездарие говориш?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Андреа е променила цялостното звучене на жанра,за какво бездарие говориш?

Променила е тя :mf_surrender: вкара еднотипните песни на Кости и беше основната виновничка жанра да се опропасти и да се върне в пошлите му времена от преди 25 години. Пълен бацил.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Да, на същото мнение съм. През 2017 добре я утвърдиха по клубовете и като цяло пред поп-фолк публиката, но сега й трябва нещо, с което да се прочуе като цяло в БГ. Има жажда за нови лидерки, много се надявам Пайнер да успеят да наложат Джулия като такава.

Трябва да опита с песен на Ганев според мен и ПР-а на Пайнер да измисли някакъв скандал или да я набутат в някое реалити,в днешно в чалга средите така се става известен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рени - гост в предаването "Мармалад" по BTV година и половина след последното участие там, този път директно от апартамента и в София. Току-що кацнала от Дубай, певицата ще ни разкаже как е прекарала в една от най - желаните дестинации за почивка на звездите и дали са верни слуховете, че за разлика от миналогодишната и почивка там, към компанията на децата си този път е включила и тази на тайнствен мъж, с който крият връзка. :ad:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Променила е тя :mf_surrender: вкара еднотипните песни на Кости и беше основната виновничка жанра да се опропасти и да се върне в пошлите му времена от преди 25 години. Пълен бацил.

Феновете на Преслава и Галена трябва да сте благодарни на Андреа,че им вкара Оцко и Кости в Пайнер,че половината им хитове в последните 8 години нямаше да ги има.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Променила е тя :mf_surrender: вкара еднотипните песни на Кости и беше основната виновничка жанра да се опропасти и да се върне в пошлите му времена от преди 25 години. Пълен бацил.

 

:1000 (29): :1000 (29): :1000 (29):

 

Кели, нима не си се раздавал на "Докрай" и "Най-добрата"?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Феновете на Преслава и Галена трябва да сте благодарни на Андреа,че им вкара Оцко и Кости в Пайнер,че половината им хитове в последните 8 години нямаше да ги има.

:mf_surrender: Преслава има точно 4 хита от Кости и Оцко взети заедно. Ок, закърпяла е слаби периоди, но и с тях и без тях, не виждам какво щеше да е по-различно за нея към днешна дата. Виж ако не беше Кости, Андрейчето щеше да си остане на ниво "чик-чик.." :mf_surrender:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: Преслава има точно 4 хита от Кости и Оцко взети заедно. Ок, закърпяла е слаби периоди, но и с тях и без тях, не виждам какво щеше да е по-различно за нея към днешна дата. Виж ако не беше Кости, Андрейчето щеше да си остане на ниво "чик-чик.." :mf_surrender:

С или без Кости,Андреа щеше да си има "Докрай","Пробвай се" и "Най-добрата",които са едни от най-големите хитове на Пайнер за това десетилетие.

Link to comment
Сподели в други сайтове

С или без Кости,Андреа щеше да си има "Докрай","Пробвай се" и "Най-добрата",които са едни от най-големите хитове на Пайнер за това десетилетие.

Тя изобщо нямаше да стигне до тези песни, ако Кости не я беше изстрелял напред.

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

:mf_surrender: Преслава има точно 4 хита от Кости и Оцко взети заедно. Ок, закърпяла е слаби периоди, но и с тях и без тях, не виждам какво щеше да е по-различно за нея към днешна дата. Виж ако не беше Кости, Андрейчето щеше да си остане на ниво "чик-чик.." :mf_surrender:

 

А ако не беше Драганински, Преслава щеше да си остане на ниво "Права е жената, знае си цената". :3fdb8960598fa63e:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А ако не беше Драганински, Преслава щеше да си остане на ниво "Права е жената, знае си цената". :3fdb8960598fa63e:

Не го отричам - уникален композитор :3fdb8960598fa63e:

image.png.e4d79a7858ccaaecb16208cc241a64fe.png

    Пиян изпрати ми цветя, на всички разкажи че съм твоята история.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...